• Новинка
2018 ново цвете огън по Таекуондо костюми Детски таекуондо с дълги ръкави тренировочная облекло деца сплайсинг Пътна униформи

2018 ново цвете огън по Таекуондо костюми Детски таекуондо с дълги ръкави тренировочная облекло деца сплайсинг Пътна униформи

резултат:
BGN 90.56

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на Lucamino
3.28-3.30 СПАСИ ГОЛЕМ НА ГОДИШНИНАТА ПРОДАЖБА
Се стави на вашиот омилен производ во количката прв
[Size]
XXXS : 110cm (погоден за висина 110cm-115cm средни лице)
XXS : 120cm (погоден за висина 116cm-125cm средни лице)
XS : 130cm (погоден за висина 126cm-135cm средни лице)
S : 140cm (погоден за висина 136cm-145cm средни лице)
М : 150cm (погоден за висина 146cm-155cm средни лице)
(Евра големина, Ако не знаете што е големината е соодветен, pls контактирајте со нас. Ние ќе укажуваат на тоа за вас.)
Ако ви е потребно XXXS 110cm, ве молиме оставете порака за нас. Ви благодариме.
[Додатоци] Со бел појас како подарок.

[Боја] Црвена, жолта, сина, црна, зелена, розова
Дете Модел информации : Висина 130cm, Тежина 45kgs, Големина XS.
-
До сите драги пријатели и купувачи :
а) ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е потврдена адреса.
б) Увоз duti es, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Тоа е подобро да проверите со вашиот ги локалните обичаи " правила ако е потребно.
в) ќе напише ниска вредност на превозот документи, како што се со цел да се избегне или намали можниот ризик, на даноци. И ние може да descript вашите производи, како подароци или примероци итн.
г) Нормално, ние ќе испораката од страна на стандард превозот начин на кој што одбрале, но ние може да ги промените превозот начин, ако е потребно. Како што се користи да се Изразат испорака брзо. Ние го задржуваме правото до промени. W носталгичната може да се разбере и прифати. Патем, сите од нив имаат следење no.
Благодарни за вашата поддршка, ние ќе продолжиме да ви обезбедиме квалитетни производи и добри услуги, даде голем попуст. Ако сте имале било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница. Ви благодариме.
Со почит,
Lucamino Спортски Живот Продавница е Jof

Подробности

Размер:
M, S, XS, XXS
Отдел Име:
Дете
търговска марка:
Лукамино
Тип:
Корсетная Защита
Класификация На Класове По Таекуондо:
Бял Колан
Цвят:
Червен, син, жълт, зелен, розов, черен
Размер:
110cm, 120cm, 130cm, 140cm, 150cm

Избор на купувачи

ръчно изработени лесно да носят със себе си гимнастически постелки сушилни mat фитнес бар за продажба 15m x 2m x 20cm

BGN 4142.40

рачно изработени лесна за носење гимнастика душеци собори мат гимнастика бар за продажба 15 милиони х 2м x 20cmгумени воздух мат гимнастикагумени мат водаспортски директен мат вежбигимнастика мат спортски органГолемина : 15 милиони х 2м х 0.2 mБоја : Небото синоМатеријал : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенинаТехнологија : двоен крои со додадена бондДодатоци : торбичката x 1,пумпа х 1,поправка комплет x 1Гаранција : 2 годиниInflating време : околу 5 минутиИспорака : Express,Fed ExОпис на производот1...

Безплатна доставка надуваем фитнес акробатично мат 3x1x0. 1m Air Track Floor Mat с въздушно помпа за домашно обучение на мажоретките плаж

BGN 624.00

Бесплатен превозот Гумени Гимнастика Гимнастика Мат 3x1x0.1m Воздух Песна Кат Мат со Воздушна Пумпа за Дома Обука Cheerleading ПлажаВнимание : Фабрика Штекер, масовно купување на големо цена.Карактеристики : Големина на мат : 118.1x39.4x3.9 инченПоставите во вашата дневна соба, задниот двор, плажа,итн...

Добра е тежка, светът бокс цел трайни пробивные подложки ММА краката са големи и кръгли цел муай тай бойното изкуство щит фокус извити блок 1

BGN 44.06

Квалитетот спецификации : Материјали : СТП+ЕВАГолемина : 35cm x15 cmТежина : 650g / pcПакет содржина : 1pc круг целнаПочитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

Янус тактически Спорт фитнес, Вдигане на тежести фитнес ръкавици обучение фитнес бодибилдинг тренировка китката Wrap упражнение ръкавици мъжете Дама

20.80 -33 % BGN 14.00

JANТактички Спорт Фитнес Дигање Фитнес Ракавици Обука Фитнес и боди билдинг Тренинг Зглоб Заврши Вежба Ракавица Мажите Дама ве Молиме проверете ја оваа големината информации : Големина S : Погоден Дланка Ширина 5.56.5 cm,Дланка Обемот 1517cm Големина M : Погоден Дланка Ширина 6.57.5 cm,Дланка Обемот 1719cm Големина L : Погоден Дланка Ширина 7.58.5 cm,Дланка Обемот 1921cm Големина XL : Погоден Дланка Ширина 8.59.5 cm,Дланка Обемот 2123cm

Нови карате каски Бял предпазна каска фитнес, кик-бокс таекуондо шапки страшно защитни маски за лице с прозрачна маска

BGN 39.98

Материјали : ЕВА+СТП слојПол : мажи и жени;ДецаПакет : 1piece шлем / polybagПочитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

ice figure skating dresses for girls hot sale girls competition skating dress custom skating clothing безплатна доставка

BGN 350.40

Како да се избере Големина и Боја : остави ми порака,или јас ќе го контактот што откако ќе се стави ред.За Боја : ние ќе го направи тоа како фото ние обезбеди обично,но ако ви треба фустан со друга боја,можете да изберете од подолу,оставете ме на бројот што ви треба.ние обично наплаќаат нема повеќе за промена на боја,па можете да го нарачате и ме остави на боја треба.За Големина На : Повеќето од Нашите фустани се обичај за нашите клиенти,па ве молиме да ми даде мерења од страна на сликата подолу,за да можеме да прилагодено тоа за вас.ако не можете даобезбеди на мерења,ве молиме, изберете ја големината според сликата подолу.За Измена : ние обично направи измени за нашите клиенти,како на пример, додавање долги ракави,додадете ракавици и така натаму.повеќето од ние задолжен нема повеќе пари.па ве молиме да се облекуваат ви се допаѓа,и да го оставите порака до мене.За ИдејатаАко имате идеја за тоа како да се направи фустан,ве молам дозволете ми да знам,ние ќе го направиме тоа за вас,ако ви се допаѓа фустан,но не може да се најде во мојата продавница,да ми даде слики,ние ќе го направи тоа за вас.

8M x 1.8 m надуваем барабана пол tubling track air track безплатен помпа и експресна доставка

2115.36 -10 % BGN 1904.00

8m x 1.8 m гумени собори кат tubling песна воздух песна слободни пумпа и да ги изразат испоракафитнес мат interlockingфитнес мат виткањефитнес мат за домашна теретанафитнес мат складирањепревртување на песниГолемина : 8m x 1.8 m x 10cmБоја : Светло СиваМатеријал : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенинаТехнологија : двоен крои со додадена бондДодатоци : слободен пумпа х 1,крпа кеса x 1,поправка комплет x 1Гаранција : 2 годиниПакет : силна крпа торба, лесно да се носатInflating време : помалку од 10 минутиИспорака : Express,Fed ExОпис на производот1.ние снабдување со 2 години гаранција.2.Високо endurable, и тешко на извртување и свиткување соодветно.3.Лесно пренослив од салата да салата...

Олимпийски 1 барабани пролет яка бар Пролет яка клипове гири скоба Spinlocks фитнес зала фитнес кроссфит 25 мм и черно 1 чифт

12.62 -13 % BGN 11.00

Олимписки 1" Barbell пролет Јака Бар Пролет Јака Клипови Гира Менгеме Spinlocks Салата Фитнес Crossfit 25мм Црна 1 ПарОпис : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитетвнатрешен дијаметар : 25mm (1") Одговара за : Завртка тип бар и Мазна тип БарПакет : 1 пар ( 2 x Barbell Брави )Тежина : 115g / 4 МлМатеријал : Пластични & НајлонБоја : ЦрнаПакет : 1 Пар(2 парчиња) стандард (25мм) barbell заклучување јаки.За производот : Ние нудиме вистинска вредност за пари и да се гарантира целосна задоволството на друг начин ветувањето да се даде 'целосна наплата'.Ова е специјална понуда и може да се направи огромни заштеди, ако цел денес.Ние не ќе биде тепан по Квалитет и Цена.Spinlock Јаки направени за сите 1" Дигање Barbells или Dumbell Барови...

надуваем фитнес мат акробатика fitness air track sports safety training mat с безплатен помпа 5m x 1m за продажба

763.20 -10 % BGN 687.00

гумени gymnastic мат превртување на фитнес воздух песна спортски безбедност обука мат со слободни пумпа 5m х 1m за продажбасалата мат виткањесалата душеци за децагумени мат водагумени превртување на матспортски директен мат вежбиГолемина : 5m х 1m x 0.1 mБоја : Светло СиваМатер ial : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенинаТехнологија : двоен крои со додадена бондДодатоци : слободен пумпа х 1, кеса x 1,поправка комплет x 1Гаранција : 2 годиниПакет : силна крпа торба, лесно да се носатInflating време : околу 5 минутиИспорака : ОД Експрес,Fed ExОпис на производот1.Висока затегнувачка цврстина,одлична отпорност на триење,нетоксични и еколошки.2.Гумени воздух песна има mesh ткаенини со PVC облога за да се обезбеди материјал повисока сила и флексибилност.Нејзините имаат тешки може да бидете сигурни дека сте безбедни кога ќе се тркалаат и скокање.3.Воена ниво материјал, Јакост,Издржливост и Долговечност4.Можете да го користите било каде : Базен,Гимнастика клуб,што Навиваат тим,Дома,во Парк,Плажа,итн5.Потребни компресор е многу мала.6.Воздухот Мат е толку светло, мали и тоа ќе биде лесно да се собере на задното седиште од вашиот автомобил.Нашите гумени превртување мат се направени од издржлив капка бод.со добра стабилност и еластичност, ова гумени салата мат погоден за сите помлад и напредни гимнастика...

2018 нов дизайн 3x1x0. 1m надуваем балон песен фитнес мат

BGN 1040.00

гумени воздух песна гимнастикагумени воздух песна австралијагумени воздух песна за салатаобука душеци боречки вештинигумени мат обукаГолемина : 3m x1m x0.1 мБоја : црвенаМатеријал : ПВЦ и специјални капка бодТехнологија : двоен крои со додадена бондДодатоци : мат x 1 ,крпа кеса x 1,пумпа х 1,поправка комплет x 1Гаранција : 2 годиниInflating време : помалку од 5 минутиИспорака : од Експрес,Fed ExОпис на производот1...

Nasinaya Фигурно Пързаляне Къса Пола За Момичета, Деца Жени Тренировъчното Рокля Индивидуални Patinaje Костюм Гимнастика, Каране На Кънки На Лед 5

45.31 -10 % BGN 41.00

Ова здолниште содржи гаќиЗа посебни големина,ве молиме известете подолу информацииВкупната висинаВкупната тежинаБиста : Мерка под твоите раце и околу plumpest дел од вашиот автобусПоловината : Мерка околу вашата природна половинатаКолковите : Мерка околу најголем дел од твоитеДебелина или Торзото : со Почеток во центарот на рамо и мерка надолу пред се, преку crotch, и назад до почетната точка.Ако сте задоволни со нашата служба за било која причина, ве молиме контактирајте ме пред да се констатира коментар на нас.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со производи.

1 чифт деца, възрастни, художествена гимнастика остана танци, спорт, фитнес оборудване

15.02 -7 % BGN 14.00

Опис : Додадете Одблесокот На Вашиот Танц : Дуо боја им овозможува на играчите да се изврши боја движења Корисникот Безбедност Обезбедено : Клуб глава е направен од мек Термопластични Гума за да се обезбеди производот да не му наштети на танчери Две флексибилни гимнастика стапови да се направи танчерите се изврши подобро е Применливо луѓе : gymnasts,гимнастика фанови,танц љубители Спецификации : Материјал : АБС Боја : Црвена / Зелена / Блу / Жолта / Розова / Виолетова Должина : 45см / 17.72" Max Width : 5cm / 1.97" Топ Внатрешен дијаметар : 3cm / 1.18" Тежина : 290g Количина : 1 Пар Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Професионален MMA Fighting Battle Въжето Muscle Climbing Thick Exercise Strength Body Power Gym Fitness Training Въже, 9M/12M/15M

340.03 -47 % BGN 180.00

Најлон Професионален ММА Борбите Јаже Мускулите Качување Дебели Вежба Сила на Телото Моќта Салата Фитнес Тренинг Јаже 9 M / 12 M / 15 МИЛИОНИ Битка јаже вежби се одличен начин да согорите масивни количини на калории во краток временски период...

Sinobudo Venci Foot Protector Karate Feet Guard Sparing Предница Guard White Ankle Guard Защита От Бойни Изкуства Одобрен 2046

22.37 -11 % BGN 20.00

XXS220225 MM,за чевли големина 3031 XS230235 MM,за чевли големина 3233 S240245 MM,за чевли големина 3334 М250255 MM,за чевли големина 3435 L 260265 MM,за чевли големина 3637 XL 270275 MM,за чевли size3839 XXL 280285 MM, за чевли големина 4041 Трајни ЕВА Материјал обезбедува дополнителна заштита и внатрешна контрола промовира подобар стисок да се спречат повреди на прстите...

Негорими изкуствена трева за футболен стадион

BGN 12.80

1 Технички Податоци на фудбалот синтетичка трева : 1 Предиво Карактеристики Состав : Полиетилен (Кинески Monofilament ЈП)Облик : директно со monofilament ЈПColorant : увезени colorantПредиво грофот : 11000 DtexЛента дебелина : 140µmЛента ширина : 1.1 cmБрој на ленти : 4Затегнувачка цврстина : 17 NИздолжување на пауза : 75%Трева Карактеристики Трева : ЛизгањеМерач : 3 / 4 инчиКуп Висина : 50mmБрој на бода : 20 / 10 cmТрева По М2 : 10500Предиво тежина : 1050g / метри ± 5%Трева повлекување сила : 35 NПоддршка Карактеристики Основно поддршка : PP(Propene Polymer)Вториот поддршка : НЕТОТрето поддршка : СДР (Styrene Butadiene Гума)детали за производот1...

Насиная Фигурно пързаляне рокля индивидуални състезания кънки пола за момичетата, жените и децата Patinaje гимнастика производителност 82

182.83 -30 % BGN 128.00

Добредојдовте на нашата продавницаАко ви треба друг кориснички бои,ве молиме контактирајте со продавачот директно.Бидејќи постојат многу различни стилови на уметничко лизгање и гимнастика облека,ние само се стави еден дел од нив се на линија.Ние може да се направи облека според вашиот слика или примерок,цените на барањата на различни стилови.Детали може да има мали разлики во сликите опис бидејќи на различни прави многу.Добредојдовте тим ред,ве молиме проверете ја цената и детали со продавачот.За посебни големина,ве молиме известете подолу информацииВкупната висинаВкупната тежинаБиста : Мерка под твоите раце и околу plumpest дел од вашиот автобусПоловината : Мерка околу вашата природна половинатаКолковите : Мерка околу најголем дел од твоитеДебелина или Торзото : со Почеток во центарот на рамо и мерка надолупред се, преку crotch, и назад до почетната точка.Ако сте dissatisfactory со нашата служба за било која причина, ве молиме контактирајте ме пред да се констатира коментар на нас.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.