• Новинка
Легендарният Елен Бог, Торта Бисквити Бисквити Форми За Печене, За Домашни Любимци Фондан Торта Декорация Инструменти Горещи Продажба, Директни Продажби

Легендарният Елен Бог, Торта Бисквити Бисквити Форми За Печене, За Домашни Любимци Фондан Торта Декорация Инструменти Горещи Продажба, Директни Продажби

резултат:
BGN 9.60
BGN 6.00 -37 %

Брой продукти
Налично


S S W S S
Направи вкусна десерт треба добар помошник
D I Y Украсување Алатки & Печење Калапи за заштита на Животната средина храна одделение од Нерѓосувачки Челик & Силикони Пластични Торта / Колаче / Бисквит / Желе / Суши / Овошје / Зеленчук

Подробности

Тип:
Инструменти За Торта
документ:
ЕИО, CE / EU, SGS, LFGB, CIQ, FDA
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Номер На Модела:
H482
търговска марка:
sswss
Материал:
Метални
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
образувана от:
Неправилна Форма
Материал:
неръждаема стомана
Функция 1:
Евтин И Екологично Здрав
Функция 2:
инструменти за украса на тортата
функция 3:
инструменти за печене на сладкиши
функция 4:
Инструмент За Моделиране На Торта Бисквити Бисквити
Функция 5:
Плодове Суши И Други Инструменти За Моделиране На Храна
Механизация:
Ръчно Изработени
Is_customized:
Yes

Избор на купувачи

6 бр./компл. Валентин бисквитки шаблони на cupcake шаблони шаблон на кухненски прибори сладкарски инструменти торта декорация инструменти, форми за печене

BGN 5.15

100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : трајни Храна Одделение МИЛЕНИЧЕ Материјал за Тестирање : LFGBSGS / LFGB EUROFINS Занает : напредни Ласерско Сечење Техника се Користи оваа матрицата за декорација на ѕидови, маици, или само за ништо...

Unibird Термостойкая Силиконова Ръкавица За Фурна Кратък Пръст Ръководството Скоба Рукавица За Фурна Удобна Potholder Форма За Печене На Торта

3.26 -39 % BGN 2.00

Unibird Отпорни На Топлина Силикони Рерна Ракавица Краток Прст, Рака Клип Рерна Мит Погодно Potholder Торта BakewareПроизвод descripationБренд Нови.Пакет : 1pcs.Материјал : силикон.Боја : црвена.портокал...

Дракон Китай сапун мухъл силиконови форми за свещи фондан, шоколад и захар на плавателни съдове за печене мухъл за украса на тортата инструменти T0739

8.46 -41 % BGN 5.00

Опис големина : 6.2 CM*6.5 CM тежина : 63g Материјал : Храна Одделение Силиконски Боја : објектот боја автоматски ќе испрати Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење Тоа е Мека и лесна за употреба Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade материјал : нови еколошки 100% Храна одделение материјалПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 3 работни ден на по добивате вашата исплата...

Безплатна доставка патерица на Дядо кулинария инструменти сватбена украса силиконови форми за печене фондан захар занаят САМ формата на торта fimo

BGN 4.62

произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно Мувла Големина : 7.5x6x1.7 смВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Направи си САМ силиконови фондан торта мухъл скъпоценен камък текстура на ръба украса на мухъл шоколад мухъл A035

11.12 -28 % BGN 8.00

DIY Силикони Фондан Торта Мувла Гем Текстура Работ Декорација Мувла Чоколадо Мувла A035Ставка ОписМатеријал : СиликонБоја : Случајни бојаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigrade

1бр 3 дупки 3 цвята пудра тръбопроводи чанта руски трикольор конвертор украса устата конвертор Кралицата на Русия цвете главата LB 151

BGN 1.41

Член Име : Торта Decorationg Устата Материјал : ФДУ PP Size : 4.5 X2 X4.5 CM Боја : како прилог Стил : како прилог Единица тежина : околу 15g / pc Пакет се Вклучени : 1x Cake Украсување Устата Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1бр 21,5 см Нов силикон огнеупорни 230 градуса по Целзий силиконова четка барбекю двигателят е с мазителна четка за зъби, четки за маслени LB 152

BGN 2.21

Член Име : Тесто Четки Материјал : ФДУ Силикони Големина : 21.5x4.5x1.5cm Боја : случајни Стил : како прилог Единица тежина : околу 45g / pc Пакет се Вклучени : 1x Pastry Четки Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2 бр. / лот 8 дупки са яйцевидни трюфели шоколадова торта шоколадов пудинг силикон тава за лед Форма за печене

BGN 11.62

Тип : Силиконски КалапMetarial : силиконБоја : Како На ПримениВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеКако да го добиете вашиот пакет побрзо и безбедно1.Ако сте од НАС&RU и повеќе од 5 долари за еден износ ,ние ќе испрати пакет со Epack (Можете да следење на информации и ќе го добијат во врска со 725 дена ).2.Ако не сте од сад, Русија ,единствена износ во нашата продавница во текот 5 долари , ние ќе ги искористиме Aliexpress Стандард Превозот или следење логистика информации Кина Пост Воздух Mail.3.Доколку купите повеќе од 100 долари во нашата продавница ,ние ќе испрати пакет со DHL / EMS и така натаму .На прашањето на стоки не доби и оштетена стокаАко добиете стоката е скршена или да не се дојде во рамките на одредено време,не грижете се,ве молиме контактирајте со нас на прво време ,ние ќе се врати парите или испраќање сте нов објект !Ако сте задоволни со нашата serices и производи,ве молиме да даде добар повратни информации ! Што може да ни се јавите пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе ви помогнат да се реши.ВниманиеОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

50шт силиконови сладкарски четка за печене Форма за печене на барбекю торта от сладкарски изделия и хляб, масло, сметана, кулинария наметочные инструменти кухненск?

52.14 -4 % BGN 50.00

ДискрецијаФункција : 100% Сосема нов и висок квалитетНетоксични и еколошки.Повеќенаменски кујна utensil алатка.Погоден за печење, готвење, BBQ basting.За четкање масло на cookers кога се прават колачи, леб, путер или скара.Практичен и стилскиМоже да се користи постојаноЛесензачистење и добар температура отпорМатеријал : Силикон +Пластика.Боја : Шарени, ние испрати по случаен изборГолемина на : 17.5*3.3*1.2 CMПакетот вклучува : 50 x Силикони Basting Четки

Koi / риба герои шоколад мухъл поликарбонат мухъл шоколадови бонбони, сладкарски инструменти за печене на мухъл тава

24.00 -42 % BGN 14.00

Нашите производи се направени со безбедност на храна опрема материјал според меѓународните standrd користи во envirinment на температура ℃ со сигурен важност и сила на антискршен...

Кора завързана модел форма кората на структурата на Силиконовата форма за торта декорации DIY кухня печене аксесоари T0732

7.44 -60 % BGN 3.00

Опис големина : 10 CM*10 CM тежина : 56g Пакување : opp вреќа Производ во Боја : Розова Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски 1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел...

Силиконовата ледена ритъм стъклена форма,3 чаши на квадратен тава за кубчета лед,jelly тава ,форма за торта, храни Силиконова ледена ритъм

BGN 5.70

40 до +500 степени Издржливост Рачка em EZPZ од МРАЗ ладно да гори ОГАН ADED! 100% за Храна Одделение Силиконски Квалитет 100% ФДУ одделение силиконски и BPA free Боја испрати случајно ,не нуди да се избере боја​​

Диаманти Пентаграм Торта Декорация Фондан Фрези, Инструменти, Мозайка Пъзел Бисквити Форми За Печене, Директни Продажби

12.80 -37 % BGN 8.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

Направи си САМ карикатура Baby Child Toy шоколад САМ фондан торта декорация инструменти дантела границата силиконови форми кухня за печене съдове FQ2272

BGN 4.29

Ставка Опис Материјал:СиликониТежина:Околу = 70g / парчеГолемина:10*10*1cmБоја: Случајни Бои(розова во нормален)【Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење...

AMW Хелоуин тиква бисквитки нож от неръждаема стомана бисквитка машина фондан мухъл печене инструменти

BGN 1.81

5974AMW ноќта на Вештерките Тиква Колаче Машина Нерѓосувачки Челик Бисквит Машина Фондан Калап за Печење Алаткиматеријал : нерѓосувачки челикголемина на : 5.8*4.8*2.5 cmЗабелешка : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

SHENHONG Pop Egg Art Cake Мухъл Silicone 3D Mousse Decoration Мухъл Formy Pastry Silikonowe Moule печене на десерт

24.56 -39 % BGN 15.00

SHENHONG Поп Јајце Уметност Торта Силиконски Калап 3 D Мус Декорација Мувла Formy Тесто Silikonowe Moule Печење ДесертБоја : БелаДимензии : Прикажи СликиПакетот вклучува : 1* Торта МувлаНа мувла се одликува со екстремната флексибилност, се погодни за употреба во рерна, во фрижидер и во експлозијата чилери отпор да температури кои се движат од 60 ° C до + 230 ° C.На elastictà и флексибилност на материјалот, згора на тоа, безбедно да се овозможи да се наведнуваат на мувла, па како да не заземаат премногу простор.Машина за миење садови и гарантира за честа употреба на производот мајсторски се комбинира погодност, дизајн и квалитет.Нашата компанија има 12 годишно искуство во производство на силиконски производи,главни производи : силикони торта мувла, мраз мувла, чоколадо мувла, калап сапун сите видови на храна одделение силиконски каучук мувла, и сите видови на силиконски прибор, дневни потреби.Нашиот дух на прв клиент, интегритет во центарот концепт, акумулацијата на голем број на домашни и странски клиенти за квалитет, производи се извезуваат во целиот свет.Чиста течност силика гел, нетоксични и невкусна, безбедни и хигиенски, својата добра топлинска спроводливост за да се обезбеди најдобар ефект на готвење и печење.Нестап силиконски калап за ослободување се особено лесен, лесен, мазна, речиси совршенПо печење, печење лист, кул за 10 минути и потоа отпуштете, подобар ефект.Силиконски калап користење на собна температура е 60 СТЕ C ~ : 230 СТЕ C може да се користи во микробранова печка, скара, топлински плоча, исто така, може да се замрзнат во фрижидер замрзнувачСе создаде фенси bundt торта да ја покажат на вашето семејство и пријатели со овој уникатен мувла...

PYL671U 32.9 mm Сърце Silicone Push Мухъл-for Cake Topper, Fondant, Sugarcraft, Шоколад, Бонбони, Gum Paste, Resin Бижута направи си САМ

2.42 -17 % BGN 2.00

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

TILLWELLfreeshipping 3D дърво свещ мухъл сапун мухъл фондан торта шоколад мухъл печене форма за готвене инструмент

8.48 -17 % BGN 7.00

TILLWELLfreeshipping 3 D Дрво Свеќа Калап Сапун Мувла Фондан Торта Чоколадна калап за печење форми готвење алатка Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации...

Торта Щанд За Печене Инструмент Кухня Торта Печка Въртящи Се Декорации Щанд Платформа Въртяща Се Маса, Кръгла Въртяща Торта Отточна Тръба На Шарнирна Връзка Колед?

23.98 -21 % BGN 19.00

Торта Стојат Печење Алатка Кујна Торта Плоча Се Врти Декорација Стојат Платформа Плочата Круг Ротирачки Торта Божиќ Вртливата

Коледен елен 3D силиконови форми фондан торта декорация на кухня за печене инструменти торта сапун Gumpaste шоколадови бонбони глинени форми

BGN 7.98

Драг пријател, Поради Божиќ шопинг сезона,Но како што знаете, Кина Пост е многу нестабилен ако сакате да добиете пакет пред Божиќ, јас совети, можете да изберете Ali Express логистика стандарди или e Packet...

Нож от неръждаема стомана квадратен мус торта пръстен мухъл торта Пан мухъл за печене на хляб калай кухня сладкарски изделия торта форма за печене bm-047

36.32 -45 % BGN 20.00

Нерѓосувачки Челик Машина Плоштадот Мус Торта Прстен Мувла Пан Торта Калап За Печење Леб Калај Кујна Тесто Торта Bakeware bm047Име : Мус Торта МувлаГолемина : 6 инчен : 144*144*50 мм8 инчен : 196*196*50 ммМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликТежина : 259g / 290gПакување : Хартија КутијаТип : Печење АлаткиВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање1...

Голяма Морска звезда Глюкоза торта Силиконова форма на ръчно изработени шоколадови сапун мухъл торта за десерт декоративна форма DIY торта печене джаджи

12.29 -27 % BGN 9.00

започнетекрајотѕвездаСиликонски калап за чистење и одржување на : 1 Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија...

LXYY мухъл карикатура занаяти шоколад, инструменти, детски свещи за Рожден Ден силиконови форми

BGN 25.06

LXYY МУВЛА Цртан филм Занаети Чоколадо Алатки Бебе Роденден Свеќи Силиконски КалапиОписи Опис Item Име Занаети Чоколадо Алатки Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY свеќа големина / cm7.4 cm*5.4 cm*8.2 cm во калап тежина / g218 GМесто на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, тврд карамел е, nougat, овошје желе, варени шеќер, и 3 D чоколадо...

Прибори силиконови ръкавици за фурна топлоизолираща ръкавици пръсти кулинария микровълнова печка нескользящий улавяне на гърне притежателя нескользящая ръкави?

180.80 -5 % BGN 172.00

100% Сосема нов и висок квалитетHeatproof изолација ракавица како голема устата на животното А симпатична.Со добар квалитет со силиконска топлинска изолација ракавица за луѓето!Топлинска Изолација Ракавица е здрава и го спречува топлина од готвење.Го носат овој heatproof изолација ракавица да се земе вашата котел.Линии дизајн на дланка цел да се спречи котел се лизга од heatproof изолација ракавица.Тоа е добро и што е потребно за вашата кујна.Материјал : СиликонБоја : Портокалова, црвена, жолта, зелена, сина, виолетова, розева боја, светло зелена, розово, сино, кафе, црвено вино, индиго, светло сива, розова зеленаГолемина : 9.8x8.5cm (тоа е еластичен)Ние нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2472 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај...

6 дупки понички форма на Силикон торта мухъл, бисквити, захарни форми, скърпвам торта инструменти, форми за печене, украса

7.68 -35 % BGN 5.00

материјал : силиконбоја ќе ја испрати по случаен избор, ве молиме овозможи за 0.31cm разлика.големина 29x17x2cm, дупка со дијаметар од 7cm, дебелина 2cm.пакет : 1pc мувла1 ) 100% силиконски калап суровини и храна одделение силиконски , се помине ФДУ / LFGB стандард ;2 ) нестап , соголување лесен , лесен за чистење , еколошки, нискајаглерод , може да се рециклира ;3 ) Едноставна и практична , здравје , природни антибактериски, мекост висока цврстина , отпорност на корозија и прилагодливост ;4 ) лесно да се оштети , напукнување , трајни , супериорен во однос на корозија на екстремни температури , висока температура 230 степени, на ниска температура од минус 40 степени ;5 ) безбедно , нетоксични , без мирис , топлина рамномерно.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.