• Новинка
Сладолед Под Формата На Бисквитка, Нож От Неръждаема Стомана Бисквити Мухъл Торта Декорация Инструменти

Сладолед Под Формата На Бисквитка, Нож От Неръждаема Стомана Бисквити Мухъл Торта Декорация Инструменти

резултат:
BGN 1.81

Брой продукти
Налично


5974 Сладолед Облик Cookie Машина Нерѓосувачки Челик Cookie Мувла Торта Декорирање Алатки
материјал;нерѓосувачки челик
големина;3.5*9.2*2.5 cm Еднократно,не-стап;Лесно користете & чисти Погоден за торта мувла/чоколадо мувла/желе мувла

Подробности

търговска марка:
AMW
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Тип Инструменти За Файлове Cookie:
Кутии За Бисквити
Материал:
неръждаема стомана
документ:
CE / EU, SGS, FDA
Номер На Модела:
машина за бисквити
Тип:
Инструменти За Файлове Cookie
Функция 1:
форма за бисквити
Функция 2:
инструменти за украса на тортата

Избор на купувачи

Koi / риба герои шоколад мухъл поликарбонат мухъл шоколадови бонбони, сладкарски инструменти за печене на мухъл тава

24.00 -42 % BGN 14.00

Нашите производи се направени со безбедност на храна опрема материјал според меѓународните standrd користи во envirinment на температура ℃ со сигурен важност и сила на антискршен...

6 бр./компл. Валентин бисквитки шаблони на cupcake шаблони шаблон на кухненски прибори сладкарски инструменти торта декорация инструменти, форми за печене

BGN 5.15

100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : трајни Храна Одделение МИЛЕНИЧЕ Материјал за Тестирање : LFGBSGS / LFGB EUROFINS Занает : напредни Ласерско Сечење Техника се Користи оваа матрицата за декорација на ѕидови, маици, или само за ништо...

2 бр. / лот 8 дупки са яйцевидни трюфели шоколадова торта шоколадов пудинг силикон тава за лед Форма за печене

BGN 11.62

Тип : Силиконски КалапMetarial : силиконБоја : Како На ПримениВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеКако да го добиете вашиот пакет побрзо и безбедно1.Ако сте од НАС&RU и повеќе од 5 долари за еден износ ,ние ќе испрати пакет со Epack (Можете да следење на информации и ќе го добијат во врска со 725 дена ).2.Ако не сте од сад, Русија ,единствена износ во нашата продавница во текот 5 долари , ние ќе ги искористиме Aliexpress Стандард Превозот или следење логистика информации Кина Пост Воздух Mail.3.Доколку купите повеќе од 100 долари во нашата продавница ,ние ќе испрати пакет со DHL / EMS и така натаму .На прашањето на стоки не доби и оштетена стокаАко добиете стоката е скршена или да не се дојде во рамките на одредено време,не грижете се,ве молиме контактирајте со нас на прво време ,ние ќе се врати парите или испраќање сте нов објект !Ако сте задоволни со нашата serices и производи,ве молиме да даде добар повратни информации ! Што може да ни се јавите пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе ви помогнат да се реши.ВниманиеОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

Силиконовата ледена ритъм стъклена форма,3 чаши на квадратен тава за кубчета лед,jelly тава ,форма за торта, храни Силиконова ледена ритъм

BGN 5.70

40 до +500 степени Издржливост Рачка em EZPZ од МРАЗ ладно да гори ОГАН ADED! 100% за Храна Одделение Силиконски Квалитет 100% ФДУ одделение силиконски и BPA free Боја испрати случајно ,не нуди да се избере боја​​

PYL671U 32.9 mm Сърце Silicone Push Мухъл-for Cake Topper, Fondant, Sugarcraft, Шоколад, Бонбони, Gum Paste, Resin Бижута направи си САМ

2.42 -17 % BGN 2.00

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

Фондан силиконови форми МОДА, СТИЛ обувки на висок ток, украсени с шоколад мухъл фондан торта мухъл A594

9.39 -25 % BGN 7.00

Фондан Силиконски Калапи Моден Стил Високи потпетици Декорирани Чоколадо Мувла Фондан Торта Мувла A594Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина:како на сликата покажуваБоја : Случајни бојаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeЗошто Купи Од нас? Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас...

1бр 21,5 см Нов силикон огнеупорни 230 градуса по Целзий силиконова четка барбекю двигателят е с мазителна четка за зъби, четки за маслени LB 152

BGN 2.21

Член Име : Тесто Четки Материјал : ФДУ Силикони Големина : 21.5x4.5x1.5cm Боја : случајни Стил : како прилог Единица тежина : околу 45g / pc Пакет се Вклучени : 1x Pastry Четки Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Unibird Термостойкая Силиконова Ръкавица За Фурна Кратък Пръст Ръководството Скоба Рукавица За Фурна Удобна Potholder Форма За Печене На Торта

3.26 -39 % BGN 2.00

Unibird Отпорни На Топлина Силикони Рерна Ракавица Краток Прст, Рака Клип Рерна Мит Погодно Potholder Торта BakewareПроизвод descripationБренд Нови.Пакет : 1pcs.Материјал : силикон.Боја : црвена.портокал...

Вязаная шапка шал, чорапи силиконови форми на сапун мухъл Коледа за производството на сапун форми на ръчно изработени силиконови форми сапуни, ароматни форма

16.90 -11 % BGN 15.00

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.Плетени Капа Шамија Чорапи силиконски калап сапун мувла Божиќ за правење на сапун габи, рачно изработени силикони сапуни калапи арома камен габи,Мувла Материјал Силикони производ големина Шапка : 7.5*8.5 CM, Шамија : 7.5*9 CM, Чорапи : 6.5*9 CMСапун тежина g Мувла големина cm во Калап боја случаен Работна температура 40 C да 220 Cнашата продавница други hotsale мувла, кликни за да се купи!1 ...

Силиконовата печка брояч клирънсът на кутията част на съдове гъвкави силиконови пролуките на капака герметизируют междина 100 бр.

BGN 393.60

Производ Големина : 53.5 * 5 * 1cm Количина : 1 парче Пакување : OPP вреќа Тежина : 60g Материјал : Силиконска гума НОВ МОДЕЛ : за Разлика од другите производи на пазарот, дизајниран антистатички невулгарен врвот површината е мат црна (не сјајна)...

TILLWELLfreeshipping 3D дърво свещ мухъл сапун мухъл фондан торта шоколад мухъл печене форма за готвене инструмент

8.48 -17 % BGN 7.00

TILLWELLfreeshipping 3 D Дрво Свеќа Калап Сапун Мувла Фондан Торта Чоколадна калап за печење форми готвење алатка Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации...

AMW Little Bird Бисквитки неръждаема стомана бисквити мухъл фондан торта декорация инструменти

BGN 1.81

5974 AMW Малата Птица Колаче Машина Нерѓосувачки Челик Бисквит Мувла Фондан Торта Декорирање Алаткиматеријал : нерѓосувачки челикголемина на : 8*4.6*2.5 cmЗабелешка : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Занаят цвете лоза дантела силиконови фондан сапун 3D торта мухъл cupcake желе бонбони, шоколад за декорация за печене инструмент форми FQ2357

2.85 -30 % BGN 2.00

Ставка Опис Материјал:СиликониТежина:Околу = 40g / парчеГолемина(cm):11.5*6.5Боја: Случајни Бои(розова во нормален)【Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење...

Безплатна доставка 3D ратан цвете кулинария инструменти сватбена украса силиконови форми за печене фондан захар занаят САМ формата на торта fimo

BGN 2.00

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно Мувла Големина : 16.6x3.5x1 cmВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Голяма Морска звезда Глюкоза торта Силиконова форма на ръчно изработени шоколадови сапун мухъл торта за десерт декоративна форма DIY торта печене джаджи

12.29 -27 % BGN 9.00

започнетекрајотѕвездаСиликонски калап за чистење и одржување на : 1 Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија...

1бр 3 дупки 3 цвята пудра тръбопроводи чанта руски трикольор конвертор украса устата конвертор Кралицата на Русия цвете главата LB 151

BGN 1.41

Член Име : Торта Decorationg Устата Материјал : ФДУ PP Size : 4.5 X2 X4.5 CM Боја : како прилог Стил : како прилог Единица тежина : околу 15g / pc Пакет се Вклучени : 1x Cake Украсување Устата Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Алуминиева форма е най-добре продаваният книга единни тенджера лидице чаша подарък за печене форма за печене на торта декорация инструмент за печене инструменти з

20.00 -15 % BGN 17.00

.Тип : торта алаткаТорта алатка тип : мувлаМатеријал : matelЕкориснички : даФункција : Екопријателски ,порибеноБрој на модел : 04017Испорака : 1.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни ден откако уплатата се населиле.2.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка на цел (руски купувачи plz бидете сигурни дека името е твоето полно име) .3.Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост Воздух Mail.Ние нудиме бесплатно превозот EMS,Fed Ex IP и DHL,премногу.4.Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 1535 работни дена.EMS и DHL обично трае 510 работни дена.5.Времето за испорака зависи од дестинација.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.Контакт : 1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.2.Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.3.Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.4.Ако ни email и не слушаат одговор, ве молиме email повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки.5.Нашата Аукција на Тимот за Поддршка и Услуги на Клиентите Тим се достапни Од 9 : 00сум 6 : 00pm понеделник Satur ден GMT+08 : 00 Хонгконг Време.Политика За Наплата : 1.Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат...

AMW Хелоуин тиква бисквитки нож от неръждаема стомана бисквитка машина фондан мухъл печене инструменти

BGN 1.81

5974AMW ноќта на Вештерките Тиква Колаче Машина Нерѓосувачки Челик Бисквит Машина Фондан Калап за Печење Алаткиматеријал : нерѓосувачки челикголемина на : 5.8*4.8*2.5 cmЗабелешка : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Направи си САМ силиконови фондан торта мухъл скъпоценен камък текстура на ръба украса на мухъл шоколад мухъл A035

11.12 -28 % BGN 8.00

DIY Силикони Фондан Торта Мувла Гем Текстура Работ Декорација Мувла Чоколадо Мувла A035Ставка ОписМатеријал : СиликонБоја : Случајни бојаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigrade

Безплатна доставка патерица на Дядо кулинария инструменти сватбена украса силиконови форми за печене фондан захар занаят САМ формата на торта fimo

BGN 4.62

произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно Мувла Големина : 7.5x6x1.7 смВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.