• Новинка
Вязаная шапка шал, чорапи силиконови форми на сапун мухъл Коледа за производството на сапун форми на ръчно изработени силиконови форми сапуни, ароматни форма

Вязаная шапка шал, чорапи силиконови форми на сапун мухъл Коледа за производството на сапун форми на ръчно изработени силиконови форми сапуни, ароматни форма

резултат:
BGN 16.90
BGN 15.00 -11 %

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.
Плетени Капа Шамија Чорапи силиконски калап сапун мувла Божиќ за правење на сапун габи, рачно изработени силикони сапуни калапи арома камен габи,
Мувла Материјал Силикони производ големина Шапка : 7.5*8.5 CM, Шамија : 7.5*9 CM, Чорапи : 6.5*9 CM
Сапун тежина g Мувла големина cm во Калап боја случаен Работна температура -40 C да 220 C
нашата продавница други hotsale мувла, кликни за да се купи!
1 . Перење пред првата употреба. Ве молиме да се впие мувла во разредена чистење течност за 10-30 минути. Користете мек сунѓер или мека крпа за да ја исчистите. Не користите хард објекти за да се избегне гребење и оштетување на мувла .
2. Сува тоа во воздухот.
3. Исполнет стопи сапун или чоколадо во калап.
4. Чекање за ладење (може да се стави во фрижидер за брзо ладење).
5. Извади производ од мувла.
6. Обично, мувла работа температура е -40230 степени centigrade . Премногу висока температура или погрешно користење на начини ќе штета на мувла или да се скрати на мувла користење на времето.
PRZY Мувла е водечка фирма специјализирана во обезбедување на сеопфатна силикони габи решенија. Ние сме една од ретките компании кои ги интегрира своите state-of-state R&D, производство и маркетинг. Формирана во 2012 година, таа стана еден од најголемите силиконски калап производители во Кина. Ние постојано се стремиме да им помогне на нашите партнери од над 50 земји за да стигнат до нивните креативни и бизнис цели, обезбедување на сеопфатни решенија за сапун габи, свеќа габи, чоколадо и печење габи одлуки.
Ние се одржи на повеќе патенти и регистрирана трговска марка PRZY. Нашите уметнички одделение и линија за производство техничари имаат повеќе од една деценија искуство во нудиме висок квалитет на производи за клиенти од различни индустрии, исто така, експертиза во локализација и брзо текара. Ние обезбедуваме обичај-мувла услуга според клиенти идеи или концепти.
Нашата корпоративна посветува во одржлив развој на планетата. Нашата визија е да се достави проекти кои по својата природа се дефинира што значи да се биде одржлив во поглед на економски, социјални и еколошки резултати. И ние ја разбираме подобрување на ефикасноста на користење на ресурсите и ублажување на влијанијата врз животната средина се важни аспекти на стануваат се повеќе одржлив. Ние спроведување на принципите на креативни, посветеност, хармонија во системот на производот, животен циклус, за управување, за вашето задоволство и среќа се нашата мотивација да ја испорача совршен услуги.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ве молиме имајте предвид, Превозот Услови за услуга.
Shiping
1. Ние ќе брод на стоките во рамките на 3 дневна по приемот на вашата исплата. Но, ако вашата цел е повеќе од 20pcs за секој објект, ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите брод датум.
2. Бесплатен превозот за повеќето земји од Сингапур Пост. Обично, тоа ќе потрае 10-30 дена. За некои специјални земји, тоа ќе потрае повеќе. Ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи.
3. Ние не сме одговорни за било која од вашите увозни давачки и даноци.
4. Ако вашиот вкупен цел износ е повеќе од US$200, ние ќе брод на стоките од страна на EMS или DHL, што е повеќе од побрзо и побезбедно, само земајќи 3-12days. Но, ве молиме контактирајте со нас да потврдите дали вашата земја може да биде доставена до.

Подробности

Тип:
Инструменти За Торта
търговска марка:
PRZY
Материал:
Силиконов Каучук
Непристойная Снимка:
No
документ:
CE / EU,SGS,CIQ,FDA
Характеристика:
Еко-Содружественный
Секси Суггестивный:
No
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Номер На Модела:
001

Избор на купувачи

PYL671U 32.9 mm Сърце Silicone Push Мухъл-for Cake Topper, Fondant, Sugarcraft, Шоколад, Бонбони, Gum Paste, Resin Бижута направи си САМ

2.42 -17 % BGN 2.00

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

Кора завързана модел форма кората на структурата на Силиконовата форма за торта декорации DIY кухня печене аксесоари T0732

7.44 -60 % BGN 3.00

Опис големина : 10 CM*10 CM тежина : 56g Пакување : opp вреќа Производ во Боја : Розова Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски 1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел...

TILLWELLfreeshipping 3D дърво свещ мухъл сапун мухъл фондан торта шоколад мухъл печене форма за готвене инструмент

8.48 -17 % BGN 7.00

TILLWELLfreeshipping 3 D Дрво Свеќа Калап Сапун Мувла Фондан Торта Чоколадна калап за печење форми готвење алатка Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации...

X082 Силиконова Скърпвам Торта Мухъл Сапун Захар Занаят Украса Снежинки Коледа Силиконова Скърпвам Мухъл

4.26 -53 % BGN 2.00

Материјал : висок квалитет на храна на ниво на силиконски Функција Лесен за употреба и чисти Еднократно, нестап 100% Сосема нов и висок квалитет на Овие силиконски калапи се идеални за употреба со Фондан Колачи, шеќер паста, DIY готвење или занает глини се Направи Природата Стил Торта со себеКако да се користи Земе фондан ,чоколадо или други прехранбени производи,притисне во силиконски калап По сушењето,извади мувла Мерки на претпазливост за Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade не им дозволувајте на децата да залак во устата, храната ниво пластични не значи можете да јадете Прирачник за мерење, грешката е неизбежна Боја е случаен Корисна и перат(Рака Мие Само) Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектотНие, исто така, имаат и други торта,чоколадо калапи и така натаму во продавница, ве молиме да ги видите : Превозот Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 13 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време...

Прибори силиконови ръкавици за фурна топлоизолираща ръкавици пръсти кулинария микровълнова печка нескользящий улавяне на гърне притежателя нескользящая ръкави?

180.80 -5 % BGN 172.00

100% Сосема нов и висок квалитетHeatproof изолација ракавица како голема устата на животното А симпатична.Со добар квалитет со силиконска топлинска изолација ракавица за луѓето!Топлинска Изолација Ракавица е здрава и го спречува топлина од готвење.Го носат овој heatproof изолација ракавица да се земе вашата котел.Линии дизајн на дланка цел да се спречи котел се лизга од heatproof изолација ракавица.Тоа е добро и што е потребно за вашата кујна.Материјал : СиликонБоја : Портокалова, црвена, жолта, зелена, сина, виолетова, розева боја, светло зелена, розово, сино, кафе, црвено вино, индиго, светло сива, розова зеленаГолемина : 9.8x8.5cm (тоа е еластичен)Ние нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2472 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај...

1бр 3 дупки 3 цвята пудра тръбопроводи чанта руски трикольор конвертор украса устата конвертор Кралицата на Русия цвете главата LB 151

BGN 1.41

Член Име : Торта Decorationg Устата Материјал : ФДУ PP Size : 4.5 X2 X4.5 CM Боја : како прилог Стил : како прилог Единица тежина : околу 15g / pc Пакет се Вклучени : 1x Cake Украсување Устата Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Дракон Китай сапун мухъл силиконови форми за свещи фондан, шоколад и захар на плавателни съдове за печене мухъл за украса на тортата инструменти T0739

8.46 -41 % BGN 5.00

Опис големина : 6.2 CM*6.5 CM тежина : 63g Материјал : Храна Одделение Силиконски Боја : објектот боја автоматски ќе испрати Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење Тоа е Мека и лесна за употреба Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade материјал : нови еколошки 100% Храна одделение материјалПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 3 работни ден на по добивате вашата исплата...

1 бр. животни сладък котка машина за бисквити 8.5*4 см от неръждаема стомана Кухня шаблони сладкарски изделия, фондан нож котка форма на бисквитка за печене инструмен?

3.17 -37 % BGN 2.00

1 PC на Животните Симпатична Мачка Колаче Машина 8.5*4cm од Нерѓосувачки Челик Кујнски Stencils Тесто Фондан Мувла Мачка Форма Бисквит Печење АлаткиПочитувани Клиенти,Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па1...

AMW Little Bird Бисквитки неръждаема стомана бисквити мухъл фондан торта декорация инструменти

BGN 1.81

5974 AMW Малата Птица Колаче Машина Нерѓосувачки Челик Бисквит Мувла Фондан Торта Декорирање Алаткиматеријал : нерѓосувачки челикголемина на : 8*4.6*2.5 cmЗабелешка : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Нож от неръждаема стомана квадратен мус торта пръстен мухъл торта Пан мухъл за печене на хляб калай кухня сладкарски изделия торта форма за печене bm-047

36.32 -45 % BGN 20.00

Нерѓосувачки Челик Машина Плоштадот Мус Торта Прстен Мувла Пан Торта Калап За Печење Леб Калај Кујна Тесто Торта Bakeware bm047Име : Мус Торта МувлаГолемина : 6 инчен : 144*144*50 мм8 инчен : 196*196*50 ммМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликТежина : 259g / 290gПакување : Хартија КутијаТип : Печење АлаткиВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање1...

10 бр. / компл. цвете яйце пай мухъл cupcake торта желе мухъл алуминиева сплав 7 см DIY кръгла чаша торта инструмент форма за печене

5.12 -22 % BGN 4.00

10pcs / set Цвет Јајце Курва Мувла Cupcake Торта Желе Мувла Алуминиум 7cm DIY Круг Чаша Торта Алатка Bakeware Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски,низок јаглерод, може да се рециклира се Користи за слатко или вкусен мини пити, quiches, курви...

Горещи Продажба Хранително-Предаване На Тортата Тава Лъжичка Торта Подвижна Чиния Хляб Пица Нож Лопата Форма За Печене На Сладкиши Стъргало Cozinha

15.12 -7 % BGN 14.00

Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Како на сликата шоуГолемина на : (Вкупна должина*Ширина*висина на дршката)31*26cmКарактеристики : Антилеплива површина лесно да се лизга под пици, леб, колачи и други печива и да ги префрлите во и надвор од рерна безбедно, без да се деформира нивните нежни структура.Здрав и анти ' рѓа,Ергономски Дизајн за Лесно Ракување, да зафат цврсто и погодно не се лизга над вашата ракаЛопатакако облик така можете удобно да се движат големи питиЛесен за чистење100% Храна Одделение од Нерѓосувачки челикБезбедно да се Допре Храна, Добро за Здравјето

LXYY мухъл карикатура занаяти шоколад, инструменти, детски свещи за Рожден Ден силиконови форми

BGN 25.06

LXYY МУВЛА Цртан филм Занаети Чоколадо Алатки Бебе Роденден Свеќи Силиконски КалапиОписи Опис Item Име Занаети Чоколадо Алатки Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY свеќа големина / cm7.4 cm*5.4 cm*8.2 cm во калап тежина / g218 GМесто на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, тврд карамел е, nougat, овошје желе, варени шеќер, и 3 D чоколадо...

Unibird Термостойкая Силиконова Ръкавица За Фурна Кратък Пръст Ръководството Скоба Рукавица За Фурна Удобна Potholder Форма За Печене На Торта

3.26 -39 % BGN 2.00

Unibird Отпорни На Топлина Силикони Рерна Ракавица Краток Прст, Рака Клип Рерна Мит Погодно Potholder Торта BakewareПроизвод descripationБренд Нови.Пакет : 1pcs.Материјал : силикон.Боја : црвена.портокал...

3 бр. / лот 3 нива на мини-стил mix and match може да изберете за парти и рожден ден

BGN 20.43

НОВИОТ МИНИ СТИЛКарактеристики : · 100% Сосема Нов.· Боја : Сребрена· Стил : мини прстен и мини круна и мини овал и мини цвет и мини вентилатор ( 1 сет секој стил.)· Материјал : Метал· Метални миење : 1.4(OD) x 0.6(ID) x 0.05 cm· Пена за миење : 1.6(OD) x 0.6(ID) x 0.1 cm· Завртки : 1 x 1.6 см· Тие се убави и елегантен дизајн и, исто така, се многу практични.· Без оглед на тоа што се има едноставна тивка оброк или забавни гости, тие ќе се обезбедат .· Ќе се одличен начин за прикажување на вашите вкусни креации!· Тие се совршен додаток на вашата трпезариска маса!Пакет Содржина : · 5x Плоча стои· 5 x Метал за миење· 30 x Пена за миење· 5 x Заврткапроизвод icom : Торта рамка на спецификациите на сликата : Да Драги Руски КлиентиИспратете ни го вашето целосно име и презиме, детални адреса, телефонски број, пост код и др...

Дракон Китай сапун мухъл силиконови форми на свещи фондан, шоколад за печене мухъл за украса на тортата инструменти F0739

8.46 -53 % BGN 4.00

Опис големина : 6.2 CM*6.5 CM тежина : 63g Материјал : Храна Одделение Силиконски Боја : објектот боја автоматски ќе испрати Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење Тоа е Мека и лесна за употреба Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade материјал : нови еколошки 100% Храна одделение материјалПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 3 работни ден на по добивате вашата исплата...

Направи си САМ карикатура Baby Child Toy шоколад САМ фондан торта декорация инструменти дантела границата силиконови форми кухня за печене съдове FQ2272

BGN 4.29

Ставка Опис Материјал:СиликониТежина:Околу = 70g / парчеГолемина:10*10*1cmБоја: Случајни Бои(розова во нормален)【Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење...

Силиконовата ледена ритъм стъклена форма,3 чаши на квадратен тава за кубчета лед,jelly тава ,форма за торта, храни Силиконова ледена ритъм

BGN 5.70

40 до +500 степени Издржливост Рачка em EZPZ од МРАЗ ладно да гори ОГАН ADED! 100% за Храна Одделение Силиконски Квалитет 100% ФДУ одделение силиконски и BPA free Боја испрати случајно ,не нуди да се избере боја​​

сладкиши два пингвин кулинария инструменти сватбена украса силиконови форми за печене фондан захар занаят САМ формата на торта fimo

BGN 4.32

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно Мувла Големина : 9.6x5.1x2 cm НА TTENTION : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Безплатна доставка патерица на Дядо кулинария инструменти сватбена украса силиконови форми за печене фондан захар занаят САМ формата на торта fimo

BGN 4.62

произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно Мувла Големина : 7.5x6x1.7 смВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Leaf Pattern Силиконова форма на DIY Fondant Cake Tool шоколадова инструмент Захар сладкиши паста форма на украса на мухъл F0713

3.98 -50 % BGN 2.00

Опис големина : 6.3 CM*7.3 CM тежина : 24g Материјал : Храна Одделение Силиконски Боја : објектот боја автоматски ќе испрати Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење Тоа е Мека и лесна за употреба Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade материјал : нови еколошки 100% Храна одделение материјалПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 3 работни ден на по добивате вашата исплата...

AMW Хелоуин тиква бисквитки нож от неръждаема стомана бисквитка машина фондан мухъл печене инструменти

BGN 1.81

5974AMW ноќта на Вештерките Тиква Колаче Машина Нерѓосувачки Челик Бисквит Машина Фондан Калап за Печење Алаткиматеријал : нерѓосувачки челикголемина на : 5.8*4.8*2.5 cmЗабелешка : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

6 бр./компл. Валентин бисквитки шаблони на cupcake шаблони шаблон на кухненски прибори сладкарски инструменти торта декорация инструменти, форми за печене

BGN 5.15

100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : трајни Храна Одделение МИЛЕНИЧЕ Материјал за Тестирање : LFGBSGS / LFGB EUROFINS Занает : напредни Ласерско Сечење Техника се Користи оваа матрицата за декорација на ѕидови, маици, или само за ништо...

Направи си САМ силиконови фондан торта мухъл скъпоценен камък текстура на ръба украса на мухъл шоколад мухъл A035

11.12 -28 % BGN 8.00

DIY Силикони Фондан Торта Мувла Гем Текстура Работ Декорација Мувла Чоколадо Мувла A035Ставка ОписМатеријал : СиликонБоја : Случајни бојаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigrade

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.