• Новинка
Горещи Продажба Хранително-Предаване На Тортата Тава Лъжичка Торта Подвижна Чиния Хляб Пица Нож Лопата Форма За Печене На Сладкиши Стъргало Cozinha

Горещи Продажба Хранително-Предаване На Тортата Тава Лъжичка Торта Подвижна Чиния Хляб Пица Нож Лопата Форма За Печене На Сладкиши Стъргало Cozinha

резултат:
BGN 15.12
BGN 14.00 -7 %

Брой продукти
Налично


Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Како на сликата шоу
Големина на : (Вкупна должина*Ширина*висина на дршката)31*26cm
Карактеристики :
Анти-леплива површина лесно да се лизга под пици, леб, колачи и други печива и да ги префрлите во и надвор од рерна безбедно, без да се деформира нивните нежни структура.
Здрав и анти- ' рѓа,Ергономски Дизајн за Лесно Ракување, да зафат цврсто и погодно не се лизга над вашата рака
Лопата-како облик така можете удобно да се движат големи пити
Лесен за чистење
100% Храна Одделение од Нерѓосувачки челик
Безбедно да се Допре Храна, Добро за Здравјето

Подробности

търговска марка:
Маска за лице
Тип Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия:
Сладкарски Ножове
Материал:
неръждаема стомана
документ:
CE / EU, CIQ, FDA, SGS
Характеристика:
Еко-Содружественный
Номер На Модела:
лъжичка за торта
Номер На Комплекта:
1
Тип:
Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия
Тип:
Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия

Избор на купувачи

2 бр. / лот 8 дупки са яйцевидни трюфели шоколадова торта шоколадов пудинг силикон тава за лед Форма за печене

BGN 11.62

Тип : Силиконски КалапMetarial : силиконБоја : Како На ПримениВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеКако да го добиете вашиот пакет побрзо и безбедно1.Ако сте од НАС&RU и повеќе од 5 долари за еден износ ,ние ќе испрати пакет со Epack (Можете да следење на информации и ќе го добијат во врска со 725 дена ).2.Ако не сте од сад, Русија ,единствена износ во нашата продавница во текот 5 долари , ние ќе ги искористиме Aliexpress Стандард Превозот или следење логистика информации Кина Пост Воздух Mail.3.Доколку купите повеќе од 100 долари во нашата продавница ,ние ќе испрати пакет со DHL / EMS и така натаму .На прашањето на стоки не доби и оштетена стокаАко добиете стоката е скршена или да не се дојде во рамките на одредено време,не грижете се,ве молиме контактирајте со нас на прво време ,ние ќе се врати парите или испраќање сте нов објект !Ако сте задоволни со нашата serices и производи,ве молиме да даде добар повратни информации ! Што може да ни се јавите пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе ви помогнат да се реши.ВниманиеОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

Koi / риба герои шоколад мухъл поликарбонат мухъл шоколадови бонбони, сладкарски инструменти за печене на мухъл тава

24.00 -42 % BGN 14.00

Нашите производи се направени со безбедност на храна опрема материјал според меѓународните standrd користи во envirinment на температура ℃ со сигурен важност и сила на антискршен...

Направи си САМ силиконови фондан торта мухъл скъпоценен камък текстура на ръба украса на мухъл шоколад мухъл A035

11.12 -28 % BGN 8.00

DIY Силикони Фондан Торта Мувла Гем Текстура Работ Декорација Мувла Чоколадо Мувла A035Ставка ОписМатеријал : СиликонБоја : Случајни бојаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigrade

Кора завързана модел форма кората на структурата на Силиконовата форма за торта декорации DIY кухня печене аксесоари T0732

7.44 -60 % BGN 3.00

Опис големина : 10 CM*10 CM тежина : 56g Пакување : opp вреќа Производ во Боја : Розова Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски 1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел...

Фондан силиконови форми МОДА, СТИЛ обувки на висок ток, украсени с шоколад мухъл фондан торта мухъл A594

9.39 -25 % BGN 7.00

Фондан Силиконски Калапи Моден Стил Високи потпетици Декорирани Чоколадо Мувла Фондан Торта Мувла A594Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина:како на сликата покажуваБоја : Случајни бојаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeЗошто Купи Од нас? Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас...

Безплатна доставка 3D ратан цвете кулинария инструменти сватбена украса силиконови форми за печене фондан захар занаят САМ формата на торта fimo

BGN 2.00

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно Мувла Големина : 16.6x3.5x1 cmВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Алуминиева форма е най-добре продаваният книга единни тенджера лидице чаша подарък за печене форма за печене на торта декорация инструмент за печене инструменти з

20.00 -15 % BGN 17.00

.Тип : торта алаткаТорта алатка тип : мувлаМатеријал : matelЕкориснички : даФункција : Екопријателски ,порибеноБрој на модел : 04017Испорака : 1.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни ден откако уплатата се населиле.2.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка на цел (руски купувачи plz бидете сигурни дека името е твоето полно име) .3.Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост Воздух Mail.Ние нудиме бесплатно превозот EMS,Fed Ex IP и DHL,премногу.4.Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 1535 работни дена.EMS и DHL обично трае 510 работни дена.5.Времето за испорака зависи од дестинација.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.Контакт : 1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.2.Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.3.Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.4.Ако ни email и не слушаат одговор, ве молиме email повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки.5.Нашата Аукција на Тимот за Поддршка и Услуги на Клиентите Тим се достапни Од 9 : 00сум 6 : 00pm понеделник Satur ден GMT+08 : 00 Хонгконг Време.Политика За Наплата : 1.Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат...

Еднорог форма на Силикон торта лед фондан, шоколад мухъл Рог на Еднорог, ушите и мигли комплект от 5 бр./компл.) украса на торта

15.94 -6 % BGN 15.00

Тип : Торта АлаткиТорта Алатки Тип : Силиконски КалапФункција : Екопријателски ,ПорибеноЕкориснички : ДаMetarial : СиликонБоја : автоматски Големина : Точка мери бу раце па ве молиме оставете малку грешка,ви благодариме !Како да го добиете вашиот пакет побрзо и безбедно1.Ако сте од НАС&RU и повеќе од 5 долари за еден износ ,ние ќе испрати пакет со Epack (Можете да следење на информации и ќе го добијат во врска со 725 дена ).2.Ако не сте од сад, Русија ,единствена износ во нашата продавница во текот 5 долари , ние ќе ги искористиме Aliexpress Стандард Превозот или следење логистика информации Кина Пост Воздух Mail.3.Доколку купите повеќе од 100 долари во нашата продавница ,ние ќе испрати пакет со DHL / EMS и така натаму .На прашањето на стоки не доби и оштетена стокаАко добиете стоката е скршена или да не се дојде во рамките на одредено време,не грижете се,ве молиме контактирајте со нас на прво време ,ние ќе се врати парите или испраќање сте нов објект !Ако сте задоволни со нашата serices и производи,ве молиме да даде добар повратни информации ! Што може да ни се јавите пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе ви помогнат да се реши.ВниманиеОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

Безплатна доставка патерица на Дядо кулинария инструменти сватбена украса силиконови форми за печене фондан захар занаят САМ формата на торта fimo

BGN 4.62

произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно Мувла Големина : 7.5x6x1.7 смВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Направи си САМ карикатура Baby Child Toy шоколад САМ фондан торта декорация инструменти дантела границата силиконови форми кухня за печене съдове FQ2272

BGN 4.29

Ставка Опис Материјал:СиликониТежина:Околу = 70g / парчеГолемина:10*10*1cmБоја: Случајни Бои(розова во нормален)【Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење...

Нож от неръждаема стомана квадратен мус торта пръстен мухъл торта Пан мухъл за печене на хляб калай кухня сладкарски изделия торта форма за печене bm-047

36.32 -45 % BGN 20.00

Нерѓосувачки Челик Машина Плоштадот Мус Торта Прстен Мувла Пан Торта Калап За Печење Леб Калај Кујна Тесто Торта Bakeware bm047Име : Мус Торта МувлаГолемина : 6 инчен : 144*144*50 мм8 инчен : 196*196*50 ммМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликТежина : 259g / 290gПакување : Хартија КутијаТип : Печење АлаткиВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање1...

AMW Хелоуин тиква бисквитки нож от неръждаема стомана бисквитка машина фондан мухъл печене инструменти

BGN 1.81

5974AMW ноќта на Вештерките Тиква Колаче Машина Нерѓосувачки Челик Бисквит Машина Фондан Калап за Печење Алаткиматеријал : нерѓосувачки челикголемина на : 5.8*4.8*2.5 cmЗабелешка : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

6 бр./компл. Валентин бисквитки шаблони на cupcake шаблони шаблон на кухненски прибори сладкарски инструменти торта декорация инструменти, форми за печене

BGN 5.15

100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : трајни Храна Одделение МИЛЕНИЧЕ Материјал за Тестирање : LFGBSGS / LFGB EUROFINS Занает : напредни Ласерско Сечење Техника се Користи оваа матрицата за декорација на ѕидови, маици, или само за ништо...

Диаманти Пентаграм Торта Декорация Фондан Фрези, Инструменти, Мозайка Пъзел Бисквити Форми За Печене, Директни Продажби

12.80 -37 % BGN 8.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

1бр 21,5 см Нов силикон огнеупорни 230 градуса по Целзий силиконова четка барбекю двигателят е с мазителна четка за зъби, четки за маслени LB 152

BGN 2.21

Член Име : Тесто Четки Материјал : ФДУ Силикони Големина : 21.5x4.5x1.5cm Боја : случајни Стил : како прилог Единица тежина : околу 45g / pc Пакет се Вклучени : 1x Pastry Четки Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Цвете усмивка слънчоглед силиконови фондан сапун 3D торта мухъл cupcake желе бонбони, шоколад за декорация за печене инструмент форми F2188

BGN 3.60

Ставка ОписМатеријал : СиликонТежина : 60gГолемина : 7*0.5 cmБоја : Случајни бојаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeИако времето ние го отвори продавница не е долга, но тоа не значи дека ние сме непрофесионално.Причината зошто го изберат нас : Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас...

LXYY мухъл пакет овце свещ торта инструмент нов агне сапун шоколад силиконова форма

BGN 26.69

LXYY МУВЛА пакет овци свеќа торта алатка нови јагне сапун чоколадо силиконски калап Опис Item Име пакет овци свеќа торта алатка Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY големина / cm12.8 cm*4.6 cm*7.2 cm во калап тежина / g338 GМесто на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, тврд карамел е, nougat, овошје желе, варени шеќер, и 3 D чоколадо...

Unibird Термостойкая Силиконова Ръкавица За Фурна Кратък Пръст Ръководството Скоба Рукавица За Фурна Удобна Potholder Форма За Печене На Торта

3.26 -39 % BGN 2.00

Unibird Отпорни На Топлина Силикони Рерна Ракавица Краток Прст, Рака Клип Рерна Мит Погодно Potholder Торта BakewareПроизвод descripationБренд Нови.Пакет : 1pcs.Материјал : силикон.Боја : црвена.портокал...

Robot ' S Fondant Top Cupcake Made 3D Printed Cookie Cutter Set Confeitaria

8.80 -9 % BGN 8.00

Информации За Производот[ Дизајн ] : 3 D Испечатени Робот Серија Фондан Cupcake Врвот Колаче Машина сет[ Size ] : на располагање големина 2 инчи, 3 инчен, 4 инчи, 5 инчен и custome големина.Answer : ___________________________ NOTE : "5 инчен" е "5.5 инчен" како aliexpress не ни дозволуваат да внесете точка".".[ Пакет ] : polybag[ Материјал ] : PLA пластика[ Боја ] : случајниОписОваа 3 D испечатени секачи може да се користи за да се намали фондан, колаче тесто, овошје, сендвич леб, гуми за џвакање паста итн.Сите куки секачи се направени со квалитетот на 3 D печатач во времето на цел.Тие се направени од PLA пластика која е biodegradable и добро за околината.Големини наведени се однесуваат на приближната должина на главната колаче машина.Ова колаче машина има длабочина од 1cm...

Силиконовата ледена ритъм стъклена форма,3 чаши на квадратен тава за кубчета лед,jelly тава ,форма за торта, храни Силиконова ледена ритъм

BGN 5.70

40 до +500 степени Издржливост Рачка em EZPZ од МРАЗ ладно да гори ОГАН ADED! 100% за Храна Одделение Силиконски Квалитет 100% ФДУ одделение силиконски и BPA free Боја испрати случајно ,не нуди да се избере боја​​

Търговия на едро / на дребно, безплатна доставка, Троянски торта декорация на мухъл гипс мухъл силиконови форми за печене инструменти P484

20.16 -26 % BGN 15.00

надвор од мувла големина 9*6.3 cm Употреба : се направи колачи, леб, косата, желе, климатизација храна, чоколадо, рачно изработени сапун и така натаму Совети : дали торта е најдобро да се притисне на торта 7 центи, затоа што колачот ќе биде оптоварен! Висока температура, може да се пече во микробранова печка торта, дали желе, не се плаши од замрзнување, може да се користи за да се мраз, без разлика каде се користи, може да се направи една прекрасна форма, не се плаши од паѓање, бебе и ви се допаѓа Опис : топлинаотпорни на температура од 40 ℃ на +230 ℃, може да се користи, моделирање роман, мека текстура, промена на стилови, лесно потреба од брзо ослободување, лесен за чистење *За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls pontact нас пред плати, ние ќе ви даде попуст!!! Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме ! Во Aliexpress систем, постојат onnot сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

1 бр. животни сладък котка машина за бисквити 8.5*4 см от неръждаема стомана Кухня шаблони сладкарски изделия, фондан нож котка форма на бисквитка за печене инструмен?

3.17 -37 % BGN 2.00

1 PC на Животните Симпатична Мачка Колаче Машина 8.5*4cm од Нерѓосувачки Челик Кујнски Stencils Тесто Фондан Мувла Мачка Форма Бисквит Печење АлаткиПочитувани Клиенти,Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па1...

50шт силиконови сладкарски четка за печене Форма за печене на барбекю торта от сладкарски изделия и хляб, масло, сметана, кулинария наметочные инструменти кухненск?

52.14 -4 % BGN 50.00

ДискрецијаФункција : 100% Сосема нов и висок квалитетНетоксични и еколошки.Повеќенаменски кујна utensil алатка.Погоден за печење, готвење, BBQ basting.За четкање масло на cookers кога се прават колачи, леб, путер или скара.Практичен и стилскиМоже да се користи постојаноЛесензачистење и добар температура отпорМатеријал : Силикон +Пластика.Боја : Шарени, ние испрати по случаен изборГолемина на : 17.5*3.3*1.2 CMПакетот вклучува : 50 x Силикони Basting Четки

X082 Силиконова Скърпвам Торта Мухъл Сапун Захар Занаят Украса Снежинки Коледа Силиконова Скърпвам Мухъл

4.26 -53 % BGN 2.00

Материјал : висок квалитет на храна на ниво на силиконски Функција Лесен за употреба и чисти Еднократно, нестап 100% Сосема нов и висок квалитет на Овие силиконски калапи се идеални за употреба со Фондан Колачи, шеќер паста, DIY готвење или занает глини се Направи Природата Стил Торта со себеКако да се користи Земе фондан ,чоколадо или други прехранбени производи,притисне во силиконски калап По сушењето,извади мувла Мерки на претпазливост за Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade не им дозволувајте на децата да залак во устата, храната ниво пластични не значи можете да јадете Прирачник за мерење, грешката е неизбежна Боја е случаен Корисна и перат(Рака Мие Само) Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектотНие, исто така, имаат и други торта,чоколадо калапи и така натаму во продавница, ве молиме да ги видите : Превозот Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 13 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време...

10 бр. / компл. цвете яйце пай мухъл cupcake торта желе мухъл алуминиева сплав 7 см DIY кръгла чаша торта инструмент форма за печене

5.12 -22 % BGN 4.00

10pcs / set Цвет Јајце Курва Мувла Cupcake Торта Желе Мувла Алуминиум 7cm DIY Круг Чаша Торта Алатка Bakeware Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски,низок јаглерод, може да се рециклира се Користи за слатко или вкусен мини пити, quiches, курви...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.