• Новинка
Дамски Корсет Пот Жилетка Неопрен Грижи За Гърди Корем На Изгаряне На Мазнини Тренировка На Тялото Момиче Участък Упражнения Жилетка Горещи Отслабване Формироват

Дамски Корсет Пот Жилетка Неопрен Грижи За Гърди Корем На Изгаряне На Мазнини Тренировка На Тялото Момиче Участък Упражнения Жилетка Горещи Отслабване Формироват

резултат:
BGN 21.30
BGN 13.00 -39 %

Брой продукти
Налично


Добредојдовте во мојата продавница, Ние ќе бидеме најдобра услуга и најдобрите производи, Ако сакате да знаете повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот продавач
GZXISI Слабеење долна облека Топла Shapers Половината Тренер Корсет Слабеење Појас Тело Shaper Слабеење Вест Моделирање на Рака Појас Слабеење Корсет
1.Боја : Како на различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики,ви благодариме за вашето разбирање.
2.Мирис : Сите на нашите предмети се сосема нови и тоа е Neoprene материјал , па нормално е дека ќе има некои хемиски мирис, само да се релаксираат,да се стави надвор за неколку часа, или само да се стави во водата за половина час, мирисот ќе исчезне.

chers Shap
Топла лесна Тело Shap

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Формообразователи
Пол:
Жени
Коригиращо бельо:
Надмощие
Материал:
Акрил, Полиестер, Смеси,Ликра,Полиамид
Дебелина на:
Стандарт
Номер На Модела:
058 Тренировъчен Жилетка
Тип Тъкани:
Сукно
Украса:
Няма
Показател Ниво:
Твърд
търговска марка:
GZXISI
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Коригиращо бельо
Размер:
S-2XL
Цвят:
4 цвят както е показано на фигура
Доставка:
В Рамките На 1-3 Работни Дни
доставка:
Безплатна доставка за стълб порцелан / ePacket
is_customized:
Yes,slimming pants body shapers
Цвят Стил:
Натурален цвят, Body shaper cincher талия треньор за отслабване на тялото
Мобилизира мастните клетки, стимулира потенето:
Управление на мидсек, задни удебелен элиминатор
метериал:
неопрен

Избор на купувачи

VISNXGI продава здрав колан за отслабване на коремната шейпер изгаря мазнините губят тегло фитнес мазнини, целулит, отслабване Body Shaper колан

BGN 8.29

Забелешка : 1)Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 12cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел 2)Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите...

Корсети и бюстиета underbust талия cincher body shaper miss belt gaine amincissante колан за отслабване fajas Control Pant reductoras

30.59 -22 % BGN 24.00

Корсети и bustiers underbust половината cincher тело shaper пропушти појас gaine amincissante слабеење појас fajas fajas reductorasГолемина : S / M / L / XL / 2 XL / 3 XLМатеријал : SpandexБоја : Црна, Сина, Портокалова, Розова, ЗеленаАтрибут : Слабеење на телото shaper, половината тренери* Совети : Поради различни мерни методи, ако 13cm грешки се на нормалниот опсег.1...

Yasemeen Дантела 13 Hook and Eye Waist Cinchers Дишаща Shapeware Belt Shaper Body Shaper хапче за отслабване Strap колан за отслабване корсет

28.94 -48 % BGN 15.00

modname=ckeditorГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : Hight : 25cmS : должина : 58cmМ : должина : 61cmL : должина : 64cmXL : должина : 67cmXXL : должина : 70cmXXXL : должина : 73cmmodname=ckeditor1...

Студентски Монитори Здравето Колан Назад Carset Коригира Лошата Поза На Жената Лумбална Жилетка Женски Корректирующий Коригиращото Бельо

17.98 -22 % BGN 14.00

Студентски Здравствено Следи Половината Појас Назад Carset Точни Лошо Држење На Телото Жените Lumbar Вест Женски Корективни Shapewear

Дамски летни корема управление на талията с колан Underbust корсет за отслабване коригиращото бельо

17.90 -27 % BGN 13.00

11015 нов производСпецификации : Овој стил ги елиминира назад булбус, го подобрува држењето на телото и форми на половината за подобрување на оние изглед под облеката.Тоа е дизајниран за да ви овозможи да носат свој градник, така можете да добиете одговара и за покривање сакате од вашиот bustline со било облека.Уникатен силуета ќе ви помогне да добиете идеален обликувањето да се избалансираат вашиот стомак, колкови и derriere.Па додадете shapewear на вашата гардероба да ја дадете вашата доверба секси поттик.Прилагодливи рамо, рака, не се обврзувачки нозе, високо еластична слободни поддршка.Тип : ShapewearПол : ЖенитеСтил : Тело ОдговараОблека За Нега : Рака МиеГолемина Тип : РедовнаМатеријал : SpandexСезони : Есен, ЗимаКарактеристики : Удобно да се Носат, со Полно Тело, Shaper, Гради Дизајн, Стомакот Контрола, полна Боја, Pluse ГолеминаГолемина Детали[Нашите Големина M] Половината : 59cm 65cm / 23.23" 25.59"[Нашите Големина L] Половината : 65cm 71cm / 25.59" 27.95"[Нашите Големина XL] Половината : 71cm 77cm / 27.95" 30.31"[Нашите Големина XXL] Половината : 77cm 83cm / 30.31" 32.68"[Нашите Големина XXXL] Половината : 83cm 89cm / 32.68" 35.04"[Нашите Големина 4 XL] Половината : 89cm 95cm / 35.04" 37.40"Забелешки : Ова е Етикета Големина(Азија / Кина големина)за 2 / 3 димензии помали од НАС АУ ЕУ големина! Ве молиме, бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара!Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Пакетот Вклучува : 1 x Shapewear

Miss рамка моли Waist Trainer Body Shapers корсет неопреновый пот колан за отслабване на талията Shaper корсети Slim Faja Hot Shapers *USPS*

10.38 -4 % BGN 10.00

ОписГолеминаСлабеење На Телото Половината Обука Neoprene Shaper Имаs2xl на други кориснички големина е прифатена.БојаКако што е прикажано на Слабеење на Телото Половината Обука Neoprene ShaperКвалитетВрвен квалитет на Слабеење на Телото Половината Обука Neoprene ShaperТајната за да преживее на пазарот толку долгоМатеријал100% Neoprene, ПОЛИЕСТЕР 90% SPANDEX 10% Рака мие кул, не ќе исчезнат

Yasemeen High Waist Belly Carry in Buttock Model Body Underwear безшевни бикини форми на корема контрол на талията панталони за отслабване

35.33 -49 % BGN 18.00

modname=ckeditormodname=ckeditor1 Ние ќе ја пратите пратката во рок од 13 дена по уплатата е потврдено.2 Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број во оваа вебстраница : www.17track.net / en3...

Жените Момиче Отслабване Дишаща Body Shaper Корсет Талия Треньор Памук Талия Корема Панталони Хип Оформяне На Тялото Панталони Корема Панталони

11.07 -19 % BGN 9.00

Функција : поддршка градите, телото sculpting, стомакот, половината, телотоГолемина:половината турнејаXL 24.9228.86 / 63.373.3 CM 2 XL 28.8631.5 / 73.380СМ 3 XL 31.534.13 / 8086.7 СМ​'

Women Shaper Bodysuit Enhance The Breast Shapewear Предната Светкавица Body Хапче За Отслабване Underwear Загуба На Тегло Корсети За Жени Shape Носете

60.78 -47 % BGN 32.00

BODYSUIT ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦАЖените Shaper Bodysuit Подобрување На Градите Shapewear Пред Патент Тело Слабеење Долна Облека Губење На Тежината Корсети За Жените Форма НосатBodysuit Жените Shaper Слабеење Корсет Чипка Половината Задник Зголемување На Жените Слабеење Црн Појас Тренер Слабеење Долна Облека Тело ShaperПредмет Тип : ShapersПол : ЖенитеКонтрола Ниво : ФирмаДебелина : СтандардS hapewear : Bodysuitsупотреба : задник lifter shaperСостојба : 100% сосема нов и висок квалитетТип : BodysuitsУпотреба : задник lifter тело shaperМатеријал : Spandex,Полиестер МешавиниБои : ЦрнаГолемина : S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXXL,XXXXXXLПакети Вклучуваат : 1x bodysuitAnswer : ___________________________ Note : 1.Димензии главно врз основа на половината и колковите ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.