• Новинка
Горещи продажба 4.3 Inch 8GB 128/256 RAM IPX7 водоустойчив Moto Bluetooth GPS навигатор за мотоциклети мотоциклет автомобил + скоба безплатни карти

Горещи продажба 4.3 Inch 8GB 128/256 RAM IPX7 водоустойчив Moto Bluetooth GPS навигатор за мотоциклети мотоциклет автомобил + скоба безплатни карти

резултат:
BGN 192.35
BGN 156.00 -19 %

Брой продукти
Налично


Добредојдовте Нашата Продавница ве Молиме имајте на ум : Овој стоката има Ram 128 MB или 256 MB да опција,bluetooth не може да го поврзете телефонот,само може да поврзете bluetooth звучник) или headset (слушалки Спецификација .Оперативен Систем Верзија : Win CE 6.0 .ПРОЦЕСОРОТ : MSTAR 2531 800 MHz .RAM меморија : 128 MB/256 MB Факултативна Флеш Големина : 8 G .Меморија проширување поддршка до 16 GB ( Сите SD-картичката не ги вклучуваат,ве молиме да се купи со себеси ) . Bluetooth 2.0 ,Поддржува A2 DP Слушалка .Водоотпорен Оценка : IPX7 .Дисплеј : 4.3" инчен екран на Допир LCD,480*272 Пиксели 16 : 9 .Батерија : Не-отстранлив Литиум Батерија, 1500m Ah .Говорникот .Извор на енергија : Литиум Батерија или Автомобил Цигара Полнач или Автомобил/Мотоцикл Батеријата Powe .Работно Време : 2 до 3 Часа .Systerm Јазици : Кинески,англиски,арапски,чешка,Финска,француски,германски,хебрејски,унгарски,италијански, Јапонски,Полска,португалски,романски,руски,словачки,шпански,Тајландски,англиски GPS .Сигнал Канали : 22 .Топла Startup Време : 2s .Топло Startup Време : 32s .Ладно Стартување Време : 35s .Глас : 120decibel (MAX) .GPS Модул : Висока Чувствителност Приемник .Вграден-Антена за Пакет Компонента (Оригиналниот Пакет) 1 x 4.3 инчен Мотоцикл GPS Навигатор (Портокал) 1 x Монтажа Стапка (за Мотор) 1 x Вшмукување Планината (за во Автомобил) 1 x Колевка 1 x USB Кабелот 1 x Автомобил Полнач 1 x Моќ Кабел 1 x Упатство
4.3 Инчен 8 GB 128/256 RAM меморија IPX7 Водоотпорен Мото Bluetooth GPS Navigator за Мотор Мотор, Автомобил+Заградата Слободни Мапи ве Молиме оставете порака за мапи сакате, ние ќе го инсталирате пред превозот од Европската : Албанија, Андора, Австрија Белорусија Белгија Босна и Херцеговина Бугарија Хрватска Кипар чешка Република Данска Естонија Финска Македонија, Франција, Германија Гибралтар Грција Унгарија Исланд Ирска Италија, Косово, Латвија, Лихтенштајн Литванија Луксембург Малта Молдавија Монако црна Гора Холандија Норвешка Полска Португалија Романија Русија, Сан Марино, Србија Словачка Словенија Шпанија Шведска Швајцарија Турција Украина United_Kingdom Ватикан Северна Америка : Америка, Канада, Мексико, Австралија : Австралија, Нов Зеланд, Јужна Америка : Аргентина Бразил Чиле Колумбија Костарика Француска Гвајана Guadeloupe Mayotte Перу Уругвај Венецуела Азија : Брунеи Индија Индонезија Казахстан, Малезија, Филипини Сингапур Шри Ланка Тајланд, Виетнам Блискиот Исток : Бахреин Ирак, Израел, Јордан, Кувајт Либан Оман Катар Саудиска Арабија И Обединетите Арапски Емирати
· IPX7 Водоотпорен, Целосна Заштита од Временските услови
Спецификација
Средина параметри
GPS ГОЛЕМИНА
4.3 инчен
Работна температура опсегот
-10°C до +60°C
Зачувај температура опсегот
-20°C до +70°C
Работна влажност опсегот
45% до 80%RH
Ја зачувате влажноста опсегот
30% до 90%RH
атмосферски притисок
860 MBar ~ 1060 Mbar
Системски параметри
Главната фреквенција
АРМ кортекс О7 поддржува фреквенција до 800 MHz
Тип на главниот чип
MSB2531 ARM Cortex О7 32bir
Internal DDR2
128 MB/256 MB Факултативна
Простор за складирање
SD картичка простор се прошири до 16 GB (не се вклучуваат)
Навигација софтвер за складирање
NAND Флеш 8 GB, SD micro картичка/SLC NAND ФЛЕШ
Оперативен Систем
ТРЕПНЕ 6.0-Core Верзија
Мултимедијални параметри и функција
Аудио поддршка тип
MP3/WMA
Видео поддршка тип
AVI,WMV,ASF,MP4,DIVX,XVID
Видео декодирање функција
QVGA 25/s
Слика и документ прелистувач
Поддршка слика тип
BMP/JPG
Поддршка документ
TXT
Основни параметри
Големина на дисплеј
4.3 TFT-LCD
Екран на допир
Еден 4.3 инчен екран на допир
Екранот дефиниција за односот
480*RGB*272 СТР
Приказ на односот на
Аудио влез
Dual channel CD звук
Аудио моќ
Слушалка stereo dual channel 0.

Подробности

Името На Цвета:
128 Ram GPS, 256 Ram, GPS
специални характеристики:
FM предавател, сензорен екран, зарядно устройство, Bluetooth, MP3/MP4 плейъри
Интерфейс:
USB2. 0, SD/MMC
търговска марка:
Lexitek
Размер На Дисплея:
4.3
резолюция на екрана:
480X272
Основната функция на:
Водоустойчив GPS навигатор за мотоциклети
памет:
Вградена памет MLC 8GB оперативна памет 256MB
Операционна Система:
Windows CE 6.0
Батерия:
1500mAh, несъемная акумулаторна литиево-полимерна батерия
Карта:
Безплатни карти на повечето страни по света
Блютус:
Вграден Bluetooth2. 0, поддръжка на A2DP слушалки
Водоустойчив:
Да (IPx7)
Цвят:
Оранжево
Размерът На Оперативната Памет:
Оперативна памет 128 м и 256 м по избор
Име:
GPS навигатор със сензорен екран LCD за мото

Избор на купувачи

VODOOL 6.2 in сензорен екран многоезичен GPS-навигационна камера, Bluetooth, WiFi, Android Car Stereo Audio USB Auto MP5 Player-нов

292.48 -10 % BGN 263.00

VODOOL 6.2 Екранот на Допир, Bluetooth, Wi Fi Андроид Автомобил Стерео Navigator MP5 Играч6.2 во Екранот на Допир, Bluetooth, Wi Fi Андроид 6.0 Автомобил Стерео Navigator CD DVD MP5 ИграчКарактеристики : 1...

PLUSOBD Remote Engine Car Starter System For Mercedes Benz S W221 2006-12 GSM Car Alarm Remote Start Global Control No Wire Cut

BGN 544.00

PLUSOBD Далечински Моторот на Автомобилот Стартер Систем За Мерцедес Бенц S Класа W221 200612 GSM Автомобил Алармот Remote Start Глобалната Контрола Без Жица НамалиВе молиме да ни кажете на вашиот автомобил модел или ВИН пред место нарачување, тоа е специфична за одредени автомобил модел.( Овој линк за м ercedes benz SКласа W221 20062012 )И ве молиме да ни нудат APN, корисничко име и лозинка од simкартичка ќе ја користите на нашиот далечински почеток модул.Тоа е важно, па ние може да се постави однапред за вашата директна употреба...

YAV USB ADIO Data signal придобиване на карта module напрежение ток 2ai2di2do LabVIEW осцилоскоп

BGN 123.01

Неодамнешниот голем попустAI ДИ ДАЛИ функцијата е завршена, 5 V излезна моќност, може да биде директно поврзан со сензор.Со многу силна функција на компјутерски софтвер, поддршка мулти паралелно, може да биде продолжена до неколку стотици, техничка поддршка.Стандардна е верзијата за Windows, поддршка на XP win7 win8 win10, најновата верзија на Android.Ова е мини тип, без лушпа, ако тоа му се потребни истите функционална класа со лушпа, ве молиме да пребарувате на 4 AD збор во продавницаКомпјутер преку USB кабел за напојување, ниту надворешно напојување, 2 Пат ПИ, 2 Пат ДИ, 2 Пат го НАПРАВИ (може да се вози 3.3 V relay), 2 5 V излезна моќ...

Mini Пет GPS Tracker Long Standby Time Cat Dog personal Пет Collar gps tracker /IOS / Andriod App free website service

79.98 -5 % BGN 76.00

Мини Милениче GPS Tracker Долго Време во Мирување Куче, Мачка лични Пет Јака gps tracker / IOS / Andriod Стан бесплатен веб сервисРаботат врз Основа на постојните GSM / GPRS мрежа и GPS сателитите, овој производ може да се лоцира и да го следи секое далечински цели преку СМС или интернет...

Високоскоростен HD автомобилен TV тунер DVB-T T2 MPEG-4 ATSC idsb-t Digital TV Receiver Box

128.00 -5 % BGN 122.00

Pls Забелешка : ДИГИТАЛНА Т За ЕвропаДИГИТАЛНАT2 За рускиATSC За садISDBT за Бразил и Јужна Америка, но не може да се користи во Колумбија ние ќе ја испрати на тв тјунер со speical кабел ,што е само за dasaita фабрика dvd ...

чисто нов оригинален SF-C50 CD лазерен оптичен пикап за CDM механизъм за VW Golf RCD510 Renault car radio systems

BGN 47.98

БЕСПЛАТНИ ПОСТ 5 PCS 100% Нови оригинални SFC50 CD ласерски оптички ги собереш за CDM механизам "ФОЛКСВАГЕН" Голф RCD510 "Рено" е радио за автомобил системи

Trimble BD970 real-time differential post-processing differential PPK precision cm 50HZ output camera POS output

BGN 9599.98

Најголемата навреденост на беспилотни воздушни возила (UAV) е да се изгуби податоци DOVE970 Двојна резервни копии на податоци да не мора да летаат за неколку часа да се најде излез на податоци и треба да летаат над повторно.Се ПРЕПОРАЧУВА CEREMONIOUSLY Двојно data backup PPK систем, во исто време, група на податоци за евиденција на вграден БЛИЦ, уште еден сет на податоци од евиденциите за надворешни ТФкартичка, на корисниците да избегнете губење на податоци предизвика непотребни загуби.Пријателство потсетување : цената не вклучува пост обработка на софтвер, софтвер, ве молиме контактирајте со софтвер снабдувач директно.Tianbao BD970 беспилотни воздушни возила (uav) има висока прецизност RTK сантиметар точноста со максимум од 50 HZ...

Висока точност на GPS позициониране Beidou позиционирующий модул submeter board 102103

BGN 799.98

Младата ОЕМ картичка P102 / P103 ја подобрува ажурирање стапка, го намалува влијанието на бучавата на сурови податоци, со што се проширува капацитетот на меморијата, го подобрува процесор способност, и создава повеќе напредни апликации и софистицирани конфигурации.12 канал L1, DGPS одбор, поддршка SBAS, БРЕГОТ и Хемисфера со GNSS е единствена и патентирана eРаз технологија...

нов прием на автомобил Автомобил AM / FM радио антена база за монтиране на покрива черна за Ford Focus 2000-2007 за Mercury Cougar 1999-2001

BGN 5.58

Новиот автомобил Радио Антена База на Покривот Планината за Форд Фокус 20002007 за Живата Cougar 19992001 топла продажбаОбјектот спецификите· Предмет Тип : Aerials· Item Висина : 2 инчен ( 5.08 СМ )· Име На Модел : 19992007· Item Ширина : 4 cm· Модел Година : 19992007· Автомобил Производител : Ford· Посебни Карактеристики : никој· Надворешни Тестирање и Сертификација : CE· Item Должина : 20 см· Материјал Тип : пластика· Item Тежина : 0.15 kgОпис На ПроизводотНовиот автомобил Радио Антена База на Покривот Планината за Форд Фокус 20002007 за Живата Cougar 19992001 топла продажбаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетПоправи вашиот скршен за Форд Фокус или за Живата Cougar антена планината со оваа нова ОЕМ замена.Апликации : За Форд Фокус 2000 2007 ГодинаЗа Живата Cougar 1999 2001 ГодинаСпецификации : Боја : ЦрнаМатеријал : ПластикаГолемина на : 55*34*27mmНето Тежина : 26gПакет се вклучени : 1x Автомобил Радио Антена База на ПланинатаПакување Детали· Одделение Тип : парче· Пакет Тежина : 0.100 kg (0.22 lb.)· Пакет Големина : 25cm x 13cm x 8cm (9.84 во x 5.12 во x 3.15 во)

GPS телефон за позициониране на по-възрастните деца 1.22 инчов екран WIFI SOS Location Tracker за Android и IOS с запястьем Alarm Off

92.78 -25 % BGN 70.00

GPS Телефон Позиционирање Постарите Деца 1.22 инчен Екран WIFI СОС Локација Tracker за Android и IOS Со врвка за околу Исклучите АлармотI...

AV конвертиране на Gps видео кабел за GPS AV in адаптер 2,5 мм AV-IN кабелна камера за задно виждане за GPS

2.22 -10 % BGN 2.00

AV конверзија Gps Видео Кабел GPS AV ВО Адаптер 2.5 mm AVВО жичарница Rear View Camera ДА GPSКарактеристики : 1,РКА Женски 2,AVВО 2.5 mm 3,Лесно се конвертира РКА да AVВО4,Одговараат за GPS НавигацијаПакетот вклучува : 1 PCS РКА Конвертирате кабел

TOPNAVI 1G+16GB 8.8 Инчов Android 4.4 Car GPS навигация за BMW X5 E70 F15 F85/X6 E71 F16 F86 до 2010 година плейър, стерео радио 3G

BGN 911.31

Зграда во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас : 1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?3...

LEA-M8T Development Board Kit GPS time RTKLIB външната антена може да бъде оборудвана с корпус от алуминиева сплав RAW DATA

BGN 479.98

Потсетник во Оваа цена влегува USB линија и висок добие GPS антена, алуминиум легура школка, и нема потреба да се купи одделно.Детална листа 1...

NOYOKERE Car Plastic Mount Holder Base + Клип на Garmin GPSMAP 62 62s eTrex 10 20 30

BGN 6.06

Опис : Сосема нов и висок квалитет.Лесна инсталација.Одлична замена за оригиналната заградата.Направен од природни ABS пластика, материјал,безбеден и еколошки.Боја : црна.Материјал : пластика.База дијаметар : околу 57 мм.Топка со дијаметар : за 17 mm.Клипот големина : 8.2 x 2.9 x 2.5 cm.Применливи GPS модели : Garmin GPSMAP 62 62s 62sc 62stc e Trex 10 20 30.Пакетот вклучува : 1 x GPS планината носителот база

Бинокулярная помещение, параллаксная камера дълбочина на полето, безпилотни летателни апарати с роботизированным зрението, активно избягването на препятствия, PLD

BGN 426.66

Бебето не треба да се јавите на сопственикот во 3.Уредот може реално време за обработка на 60 рамки, две VGA резолуција бинокуларна камера паралаксата мапата, излез 640*48060fps паралаксата мапата, може да се користи на отворено...

Мултимедия радио GPS навигация стерео автомобил, специално за VOLVO S40, C30, C70 + запази оригиналния CD всички функции + безплатна SD карта с карта

472.00 -10 % BGN 425.00

6.2 "Висока дефиниција дигитален панел Вграден Bluetooth со A2 DP Bluetooth музика,GPS,USB.Автомобил DVR, Посебно за VOLVO S40,C30,C70БЕСПЛАТНИ 8 GB SD КАРТИЧКА СО GPS МАПАТА BULTВО, Слободни 8 G USBAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме проверете автомобил Табла пред купување, Истиот(Достапно),Различни (Unavilable).2.Pls имајте на ум дека! Во спротивно не можат да се користат по купувањето, ние нема да бидеме одговорни за тоа.3.Ако не можете да потврдите тоа,pls направете ја фотографијата за нас за да ја проверите.4.DVD Играње Funtion не се вклучени,Нема потреба да се отстрани оригиналниот радио, само додадете на оваа единица! Оригиналниот радио функција е се уште се чуваат>>Предност : 1.Автомобил DVR функција(со DVR камера)2.Bluetooth со A2 Dp и рацете слободни Пуштате музика преку Bluetooth3.8 G USB4.8 G SD5.Капацитет на складирање до 256 M6.Следи Светлината до 400* Се задржи оригиналното CD сите функции на автомобилот* 6.2" 16 : 9 дигитални TFT LCD (800 x 480 пиксели)* Екран на допир за контрола со динамичен графички кориснички интерфејс* Вграден Bluetooth со A2 DP,поддржува рацете слободни Пуштате музика преку Bluetooth* Изграденаво навигацискиот* Menu (мени) Јазик : македонски, GPS поддршка англиски, Дојче, француски,шведски, португалски..ект* USB поддржува мултиформат како што се MP3.MP4.MP5.AVI.WMV,WMA,MID.JPG* Поддржува Екнига функција* Специјална PIP функција, слика во слика Функција(Во GPS режим,2functions може да биде прикажана на екранот во исто време)* Пуштање музика и видео запис додека навигација* Логото и позадината на сликата индивидуализира* Обратен камерата на текст* Возилото Автомобил DVR Рекордер Камера* Dual Зона за GPS функција>>Нашите Предности : 1.Висока стабилност, ниска поправка стапка...

5x високо качество 4.7 инчов Carbon Fiber Car fm Aerial Antenna, Essential Black Short Auto Car Radio Aerial Antena за всички модели автомобили

BGN 19.20

100% Сосема Нов Материјал : Алуминиумски + Карбонски Влакна Вметнете Должина : 12cm (4.7") Лесно да се инсталира Лесно за инсталација, Без никакви модификации.

Преносима система за проследяване на кораба GSM / GPRS / GPS, обхват памет карта подкрепа TF: 850 / 900 / 1800 / 1900 Mhz

172.37 -10 % BGN 155.00

GSM / GPRS / GPS Преносни Возило, Систем за Следење, Поддршка ТФКартичка Меморија, Бендот : 850 / 900 / 1800 / 1900 MhzПримена : 1) Возило, систем за следење нема потреба да го инсталирате2) Долго време во мирување3) Цврсто adsorbed на возило4) 24 часа реално време следење5) се Однесува на автомобили, песни, сад камиони, специјални возила, карго следење6) Поддршка на Неserver и серверот за следење и7) Поддршка ТФКартичка Memory8) Кога SIM картичка не е сигнал, GPS Tracker ќе ги пратите информации за снимање за да ТФкартичкаГлавни Карактеристики : 1) Водоотпорен школка2) Вграден во голем капацитет 6000m Ah батеријата, долго време во мирување за 60 дена3) Моќни магнети за да се апсорбира со возило цврсто4) во Реално време следење, превземање на изгубени возила, карго5) Движење на алармот, Геоограда алармот, шок сензор алармот, далечински мониторинг6) Поддршка на мапата гледање на мобилен телефон екран, добие апсолутна адреса од страна на SMS пораки, GPRS реално време следење на базиран на веб сервер7) Вграден во висока сензитивност, а GPS и GSM антена тоа да се направи може да се користат сами, без инсталација, лесен и брз8) Поддршка за надворешни GSM антена, GPS антената, и на надворешно напојување за тракер да биде инсталиран на уред кој може да се обезбеди енергија за долгорочно користењеСпецификации : 1) СЛАБО : 94mm x 60mm x 38mm2) Тежина : 300g3) Мрежа : GSM / GPRS4) Бенд : 850 / 900 / 1800 / 1900 Mhz или 900 / 1800 / 1900 Mhz5) GSM / GPRS Модул : Simcom340z или Simcom300z6) GPS Модул : SIRF3 чип7) GPS чувствителност : 159d Bm8) GPS, Точност : 5m9) GPS Start time : Ладно статус 45s; Топло статус 1s10) EXT напојување : DC 12 V 24 V11) Оперативни Струја : Спиење Тековната 4m A±1m A12) GSM оперативни Струја : 54m A±3m A13) GPRS Струја(пренос на податоци) : 60m A±5m A14) Батерија : 3.7 V 6000m A / h Полимер батерија15) Полнење на струјата : 1.2 A±0.2 На16) Полнење време : 5h17) време на Мирување : GSM режим на спиење 1500h18) за Складирање Temp : 40°C до +85°C19) Работа Темп : 20°C до +65°C20) Влажност : 5%95% некондензирањеНие ќе испрати правилниот Приклучок Адаптер погодна за Земјата во превозот адреса : Европа Приклучок Адаптер (2 Pin Круг Pin) : Европските земји, Африка, Блискиот Исток, САД Приклучок Адаптер (2 Pin Рамен Pin) : Сад, Јужна Америка, Карибите, Канада, Јапонија, Кореја, Филипини, Тајланд и Тајван Австралија / Нов Зеланд 2 Pin Приклучок Адаптер : Австралија, Нов Зеланд, Аргентина велика БРИТАНИЈА Приклучок Адаптер (3 Pin Рамен Pin) : Англија, Ирска, Шкотска, Хонг Конг, Пакистан, Сингапур, Малезија, Виетнам, Малдивите и Катар15pcs / Картон...

Chonchow Mini GSM GPS tracker for Car Motorcycle Vehicle Tracking Device with Online Tracking System Software

30.38 -31 % BGN 21.00

Chon Chow Мини GSM GPS tracker за Автомобил, Мотоцикл Возило Следење Уред со Онлајн Систем за Следење на Софтверот на Уредот функција : да Работи врз Основа на постоечкиот GSM / GPRS мрежа и GPS сателитите, овој производ може да се лоцира и да го следи секое далечински цели преку СМС или интернет...

Podofo Mini GPS Receiver Navigation Handheld Локатор Finder USB Акумулаторна батерия с компас Спорт на открито пътуване ръчно ключодържател

BGN 41.58

Podofo Мини GPS Приемникот за Навигација Рачни Локатор Пронаоѓач USB Полнење со Компас за Надворешна Спорт Патување Рачни KeychainСпецификации : Приемник : L1 Type, В / Шифра Фати канал : 51 Следење на канал : 14 Максимум ажурирање фреквенција : 10 Hz Прикаже : пиксели висина * ширина 128 x 64 dot matrix Големина : 65mmx 52mmx 21mm Тежина : 39.6 г (Со батерија) Меморија : 512 KB Копче : 3 функција копчиња Локација : 10m (Поддршка разликата корекција на системот површина до 2 метри) Брзина : 0.1 m / sПочетна позиционирање време : Топло на проектот : Околу 5 секунди Топла проектот : Околу 40 секунди Ладно на проектот : Околу 2 Минути Чувствителност : 161d Bm следење / 157d Bm повторно фаќање / 148d Bm фаќање на Податоци протокол : NMEA0183 v3.01 напојување напон : USB DC 5 V / 3.7 V 390 Ма вграден во литиум батерија работата време : приближно 6 часа Моќ отпад : Снимајте : околу 70 Мр Континуирано следење : за 30 Ма температура на Чување : 30°C до +85°C Работна температура : 20°C до +75°C Влажност : До 80% некондензирање Опсег на употреба : Овој производ работи само под отворено небо отворени подрачја околу надморска височина од 15 ° постои зграда случаи да прима сигнали од сателити! Supoort Јазици : англиски, Spainish, франција, Германија и др Забелешка : Вграден GPS Модул, тоа е најдобар избор за да се искачи на планината или шуми! Но повеќето други GPS trackers треба да се инсталира на SIM картичка, која ќе биде не сигнал во планина...

3G GPS Tracker WCDMA GSM Car Vehicle Tracking Device Motorcycle GPS Локатор Waterproof Real Time Tracking Cut Off Engine Oil

92.75 -11 % BGN 83.00

Преглед : GPS Tracker LK210 3 G Модел е најновата 3 G GPS tracker која поддржува WCDMA / GSM / GPRS (GPRS).Тоа може да се лоцира и да го следи секое далечински цели од страна на SMS / PC / СТАН...

DAB / DAB+, GPS / FM кола цифрово радио-подходяща за монтиране на покрива антена и fakra акула антена подмяна на кабел за Alpine Ezi-DAB

78.02 -8 % BGN 72.00

Спецификации : DABФреквенција : 174 MHz~240 MHz (Band III) 1452 MHz~1492 MHz (LBand)Impedence : 50 ΩЗасилување:20d BVSWR : ≤2.0 : 1Конектор : Fakra"Г" Машкинапојување : +12vКабел : 30cm RG174Антенски Замена на Кабел : Fakra"G"Fakra"Z" RG174 5mGPSФреквенција : 1575.42 MHzImpedence : 50 ΩЗасилување : 28±3dbVSWR : ≤1.5 : 1Стекнат : 32dbiКонектор : FAKRA"Ц" МашкиКабел : 30cm RG174Антенски Кабел за Продолжување : FakraFakra RG174 5mFMФреквенција : 87.5108 MHzImpedence : 50 ΩЗасилување : 20d BVSWR : ≤2.5 : 1Конектор : FAKRA"Б" Машкинапојување : +12vКабел : 30cm RG174Антенски Замена на Кабел : FARKA"Б"FAKRA"Z" RG174 5mНапон : 12v директни храна за двете DAB FMТековната Потрошувачка : 50m AПакет се вклучени : 1pca DAB / FM / GPS Проширија антенски1pcs Fakra"G" за да Fakra"Z" 5m Антенски Замена на Кабел1pcs Fakra"Б" за да Fakra"Z" 5m Антенски Замена на Кабел1pcs Fakra"В", "да се Fakra"Ц" 5m Антенски Кабел за ПродолжувањеПредности : Многу уредни и стилски.Покривот планината DAB автомобил радио антена.Нема потреба да се unscrew јарболот за carwash, итн.Исто така, може да биде подготвен да крило, подигање на капакот итн...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.