• Новинка
Супер силен хамак прашка Hamac Hamaca пътуване преносим виси на дърво въже с щепкой карабина безплатна доставка

Супер силен хамак прашка Hamac Hamaca пътуване преносим виси на дърво въже с щепкой карабина безплатна доставка

резултат:
BGN 45.82
BGN 37.00 -19 %

Брой продукти
Налично

Материјал : 100% полиестер; Големина : 270cm*2.5 cm(106inches*1inches); поддршка до 550lbs по парче. Пакување : 2 парчиња ремени,еден складирање торба;
Пакет вклучувајќи 2 парчиња од Ремени
Макс Вчитување : за 300 KG
тежина : 500g
материјал : висока јачина полиестер
вклучувајќи : 2.7 m ремени*2, oxfort кеса*1,sliver кука*2

Подробности

Обща Употреба:
Градинска Мебел
Модел:
хамак колани с карабинер
Номер На Модела:
D038
Тип:
Колани И Колани Хамак
Размер:
Two-person
Възрастова Група:
Възрастни
is_customized:
Yes
търговска марка:
ZENGJIE
Стил:
силен пояс хамак
Размер:
Two-person
Параграф 1,:
книга въже обработват дървото хамак
Пакетът включва:
2 КОМПЮТЪР зони и 1 чанта, кука, кука 2
Използването на:
хамак удлинительные въжета
Тегло:
0.45KG
максимално тегло на лагер:
300 кг
Размер На Тъкани:
270*2.5 CM
Характеристика:
супер силен
Тип Елемент:
въже хамак

Избор на купувачи

Ярко-розово на извънгабаритни стол bean bag, външно водонепроницаемое седалката на дивана beanbag, външни и вътрешни мебели слушалки

BGN 88.00

Квалитетот Guranteed Боја : 18 бои, како на боја шемаОваа beanbag се одлични за гледање ТВ , Видео Игри , Читање , Одличен Екстра Кревет, Голем Подарок.Лесно да ги чисти и да се грижи за...

Двойна човек параграф хамак за къмпинг оцеляване парашут плат портативен сгъваем човек хамаци 260*140 см

57.42 -23 % BGN 44.00

Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да направите големи нарачки, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарениеШтетаВо случај да добиете оштетен објект или погрешно објект, pls контактирајте со нас брзо, ние ќе го реши вашиот проблем, цело време.Употреба на answer : ___________________________ note : 1.во процесот на користење не на сила премногу, па и не се скрши на контакт.2.суспензија hammock виси, виси висина треба да биде силна, не повеќе од 1 МИЛИОН, за да се избегне случајно паѓање повреди.3.Не се стави во кревет се повлече јаже врзано за поддршка на остри предмети, за да се избегне јаже штета.4.Одбегнуваат pushbuttons или зашилени предмети оштетени на hammock.5.ве молиме проверете ги hammock јаже пред да користите јаже се повлече како краток, како е можно.6.производот не е оган, ве молиме да ги задржи подалеку од извор на оган.7.Забелешка hammock околу исчисти и израмни теренот, избегне изборот чакал, гранки и други тешко објекти.Потсетување : 1...

Градина открит многофункционален и модерен европейски стил желязо закрит зелено цвете полк украса саксия багажник рафтове

144.56 -32 % BGN 98.00

Важно ИзвестувањеPleaes контакт со нашата служба за корисници пред цел, така што можеме да понудиме подобра услуга за вас. Ве молам, разберете дека стоката се испраќа од нашата фабрика.И стоки имаат соодветна фабрика за пакување.Па тоа треба да се собраа повторно кога пристигна до вашето место.И тоа ќе биде лесно да се соберат.Ако имате било какви прашања за поставување на стоките.Ве молиме слободно контактирајте со нас.

модерен европейски стил открит метален вътрешен мултифункционален балкон саксия багажник рафтове зелено цвете полк украса

114.74 -31 % BGN 79.00

Важно ИзвестувањеPleaes контакт со нашата служба за корисници пред цел, така што можеме да понудиме подобра услуга за вас. Ве молам, разберете дека стоката се испраќа од нашата фабрика.И стоки имаат соодветна фабрика за пакување.Па тоа треба да се собраа повторно кога пристигна до вашето место.И тоа ќе биде лесно да се соберат.Ако имате било какви прашања за поставување на стоките.Ве молиме слободно контактирајте со нас.

High-performance открит хамак дърво преносим парашут спални люлка планински туризъм тканая мебели за къмпинг, за пътуване люлка

62.34 -29 % BGN 44.00

Опис и Спецификација : СУПЕР МАЛ : Укината да се многу мали димензииСУПЕР ЛЕСНА : според Тоа,тоа е совршен додаток за ДОЛГО отворено backpacking treks.Ефективни : не само Што ќе се купи hammock себе, но, исто така, да добијат ДВА СЛОБОДНИ hammock Јажиња и ДВЕ БЕСПЛАТНИ Црна carabiners (не можат да се користат за Качување) во пакет.Работи вреќа е повеќе таписерии и трајни поради својата елегантна и тешки крои, така што нема потреба да се грижите за gadgetsВисок Квалитет Најлон : Нашата hammocks се направени од високо квалитетна падобран најлон и тоа е доволно силна да се носат дури и две нормална тежина возрасни.Двојно hammock оценет во 200250kg.Лесно се чисти и брзи сув Материјал.Нашите hammocks може да биде лесно да се мијатup со рака и биде сува брзо...

Голямо удоволствие за лятото на Едро водоустойчив басейн пуф за плаваща, торба боб, плуване дрънкалка чай

BGN 64.00

Квалитетот Guranteed Боја : 18 бои, како на боја шемаОваа beanbag се одлични за гледање ТВ , Видео Игри , Читање , Одличен Екстра Кревет, Голем Подарок.Лесно да ги чисти и да се грижи за...

Съкровище лесно gatefold единична разтегателен siesta crs офис маса за хранене, сън легло бебешко кошче шезлонг

241.55 -31 % BGN 167.00

Важно ИзвестувањеPleaes контакт со нашата служба за корисници пред цел, така што можеме да понудиме подобра услуга за вас.

Безплатна доставка DHL ! ! (2 бр./лот ) Meiji автоматична горивната боядисване A100 распылительная един пулверизатор

BGN 204.80

Информација за производот : Тема големина : 1 / 4", N & C кабелско за воздух, F кабелско за сликарствоМлазницата калибар : 0.8 mm, 1.0 mm, 1.3 мм, 1.5 mm...

Goplus Loveseat двор навес люлка планер хамак мека стоманена рамка пейка открит вътрешен двор, люлки, Градински мебели OP3102

134.38 -20 % BGN 108.00

Опис На Производот Нашите Две Седишта Замав Чаир Ќе Биде Одличен Прилог На Било Кој Надворешен Простор За Живеење, Како Што Се Градина, Двор, Тераса И Базен Страна...

Преносим открит хамаци Спорт Начало на пътуването се мотае легло двойна един човек Ваканционни пътувания парашут градина къмпинг хамак

57.42 -23 % BGN 44.00

Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да направите големи нарачки, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарениеШтетаВо случај да добиете оштетен објект или погрешно објект, pls контактирајте со нас брзо, ние ќе го реши вашиот проблем, цело време.Употреба на answer : ___________________________ note : 1.во процесот на користење не на сила премногу, па и не се скрши на контакт.2.суспензија hammock виси, виси висина треба да биде силна, не повеќе од 1 МИЛИОН, за да се избегне случајно паѓање повреди.3.Не се стави во кревет се повлече јаже врзано за поддршка на остри предмети, за да се избегне јаже штета.4.Одбегнуваат pushbuttons или зашилени предмети оштетени на hammock.5.ве молиме проверете ги hammock јаже пред да користите јаже се повлече како краток, како е можно.6.производот не е оган, ве молиме да ги задржи подалеку од извор на оган.7.Забелешка hammock околу исчисти и израмни теренот, избегне изборот чакал, гранки и други тешко објекти.Потсетување : 1...

градина модерен балкон ютия с многофункционална всекидневна европейски стил рафта декорация зелено цвете полк саксия багажник

149.39 -32 % BGN 102.00

Важно ИзвестувањеPleaes контакт со нашата служба за корисници пред цел, така што можеме да понудиме подобра услуга за вас. Ве молам, разберете дека стоката се испраќа од нашата фабрика.И стоки имаат соодветна фабрика за пакување.Па тоа треба да се собраа повторно кога пристигна до вашето место.И тоа ќе биде лесно да се соберат.Ако имате било какви прашања за поставување на стоките.Ве молиме слободно контактирајте со нас.

Acehmks алуминиев обков за къмпинг сгъваем портативен сгъваем ultralight парашут градински люлки, хамак найлон

113.34 -49 % BGN 58.00

Acehmks Алуминиум snapin кампување hammock Преносни виткање ultralight падобран Градина замав Најлон hammock Преносни Виткање Падобран Најлон Кампување Hammock Еден Бренд Acehmks Реден Број HSI189 Вкупно Пакет Една Виткање Hammock*1+Дрво Ремени*2+ Carabiners*2 Hammock Отвори Големина 270 X140 CM / 106"X55" Hammock Виткање Големина 18 X13 CM / 7"х5" Дрво Ремени Големина од 300 CM X2; 118 X2 Вкупната Тежина 1.0 КИЛОГРАМИ / 2.2 LBS Капацитет 200 КИЛОГРАМИ / 440 LBS Боја Опции Кралска Сина+Светло Сина; Црвена+Темно Сива боја; Камила+Темно Зелена; Портокал+Сива Функција Со Виткање Торбичка, Superlight, Преносни, Лесно да се постави, Силна&Safe; АЗО Слободни, да стигнете до тест...

Стандартна височина на директорский стол холщовое седалка и облегалка градинска мебел преносими дървени директорские столове сгъваем къмпинг плажен стол

BGN 174.40

Опис На Производот : 1.Име : Стандардна Висина на Директорите во Чаир Платно Седиште и Назад Отворено Мебел Преносни Дрво Директор Столици Виткање Кампување Плажа Стол2.Материјал : Цврсти Бука Дрво и Платно седиште и задниот поклопец3...

2018 Открит къмпинг хамак двоен лагер Hamac портативен лек найлон кърпа за външно пътуване окачване удобен хамак

28.26 -4 % BGN 27.00

2018 Отворено Кампување Hammock Двојно Камп Hamac Преносни Лесни Најлон Ткаенина за Надворешна Патување Суспензија Корисна Hammoc

Актуализация на Дент общежитие общежитие виси стол-люлка стол, възрастните студентите общежитие общежитие хамак възглавница

BGN 77.60

Големината е 60 CM X 47 CM X 56 CM приблПостојат 16 бои во акции од А до Ш, сите од нив се бесплатни на вашата опцијаpls оставете ги вашите омилени бои кога ќе нареди, или ние ќе ги испрати по случаен изборако го предвид ова, тогаш не понудата ти благодарам.

На открито найлонов въженият хамак единичен хамак смели мрежест джоб найлонов въженият хамак

18.38 -8 % BGN 17.00

Отворено најлон јаже hammock еден hammock храбар мрежа џеб најлон јаже hammock Боја испратени по случаен изборHammock Тежина (за) 401gHammock боја, за да видите сликиПлатно hammock структура, врзувањеЦврсто вткаена hammock материјал подебели ripstop платноХрабар hammock hammock врзување twine имајќи 90 KG повеќе посветени

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.