• Новинка
5 бр. / лот D20CMXH8. 5CM селски прозрачна вана лидице кръгла Цинковая поцинкована саксии с дръжка големи саксии за сукуленти SF-024

5 бр. / лот D20CMXH8. 5CM селски прозрачна вана лидице кръгла Цинковая поцинкована саксии с дръжка големи саксии за сукуленти SF-024

резултат:
BGN 63.92

Брой продукти
Налично

1.Рок на плаќање : ве Молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 5 дена по ставањето на ред, итно плаќање е високо ценет. 2.Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 3 дена по поставувањето на цел. 3. Политика на враќање може да се вратат ако производите не беше како што е опишано . Ние ветува дека можеме да испрати стоката иста како што е опишано.

Подробности

Цвят:
Почистване
Размер На Листа:
D20xH8. 5CM
търговска марка:
его кое
Тип:
planter
Номер На Модела:
SF-024
Покритие:
гальванизированный
Материал:
Метални
Вид На Метал:
Желязо
Стил:
Модерен
Използва Се С:
Цвете / Зелено Растение
Условие За Ползване:
За работния плот
Най-Горния Размер:
20 см/7,9 инча
На долния размер:
16 см/6.3 инча
Височина:
8,5 см/3.3 инча
Тип:
Тенджери, Тенджери

Избор на купувачи

12x12 разсад чанта хранене чанта расте чанти 100шт

BGN 11.04

12 X12 Seedling торба Исхрана торба Расте Кеси 100pcs Добра пропустливост на воздух, светлина и ниска ценаОбјектотКалибар *висок(CM)Тежина(100pcs)(грами)Цена за 100pcs(не inlude товар) USD6.5 X6.56 X68038 X86.8 X6.81163.39 X97.8 X7.81453.510 X108.2 X8.2160412 X109 X81704.312 X1210 X102104.615 X1311 X10.5240516 X1412 X113005.415 X1513 X134005.516 X1614 X14440618 X1615.5 X13.55856.418 X1816 X16.57756.721 X1718 X15775921 X2118.5 X18.59009.523 X1819.5 X1610251026 X2122 X1713001428 X2525 X222000 година1630 X2826 X2322501830 X3026 X2525602136 X3030 X2540003240 X3533 X2945004050 X5042 X42153338052 X4545 X381375010060 X6053 X533500021080 X7070 X6061000450

[Fly Eagle ] 4шт горещи продажба пингвин сладки косата на човек на растенията бонсай трева кукла мини фабрика фантастично начало декор гърне + семена 4 Дизайн

BGN 35.18

Опис На Производот1.Земете коса човек растенијата надвор од кутијата.2.Ајде на садење стрмни во врела вода за еден час, а потоа на масата.3.По една недела, фабриката ќе расте, треба marinate вода 5 минути, 3 дена едно време.4.Можете да го направите сите видови на форми на своите режење по тревата расте до 2 или 3 недели подоцна.5.Декорација, но исто така и симбол на љубов, beutiful и романтични.6.Лесно расте, лесно негаИме : мини фабрикаМатеријал : керамика+семе Големина : околу 6.5*8 CMWeight : прибл 110gramsБоја : Како на тоа шоу на picture Design : сина,виолетова,машки црвена, женските со црвеноПакет : боја картонска кутијавклучувајќи 1 x мини фабрикаПостојат 4 стил (Б lue,Виолетова,Машки црвена, Женските со црвено )Plz забелешка вашиот изберете , инаку Случајно slect за испоракаВисок Квалитет ,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница вебстраница :

(100шт-пакет)мрежест пот. Чиста чаша 2.7 cm за поддръжник на корена на система за хидропонно

55.22 -9 % BGN 50.00

Големина : 3.2 СМ внатрешен КОЛ ; 4.6 СМ надворешниот КОЛ ; 3.5 CM ВисинаБоја : црна и јасноИнсталација дупка големина : 3 CM КОЛМатеријал : PE во добар квалитет.Превозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди...

Направи си САМ гидропонные саксии за хидропонно вертикалната кула зеленчуци, ягоди развиваща се система кула Хидропоника беспочвенное устройство 40 бр

41.57 -21 % BGN 33.00

Спецификација : Расадник садови ви обезбеди со долгитрајни влага Времето наводнување само хранлив раствор,нема потреба да додадете на почвата за одгледување на органски зелен зеленчук.Soilless култура превозникот Предност1.Никаква нечистотија, чисти и санитарните2.Органското одгледување на зеленчук на леснотија3.Енергични раст, повисоки приноси4.Тридимензионални одгледување, заштеда на просторПакување : Mode 1 : 40 компјутери расадник чашиРежим 2 : 40 компјутери расадник чаши + 40 компјутери сунѓериУпотреба на нови материјали, трајни, мрежа големина е умерен, многу погодна за различни soilless одгледување опремаОдговараат за целер, праз и други лиснато, краставици, домати и друго овошје или зеленчук користењеСунѓерот блок сече отвор за лесно клип расад,се користи за фиксни растителни садници, заштита на растителни seedling корен...

(100шт-пакет)мрежест пот. Окото чаша от 5,8 см за подкрепа на корена на система за хидропонно

119.95 -9 % BGN 109.00

Големина : 5.7 СМ внатрешен КОЛ ; 8.4 СМ надворешниот КОЛ ; 6.5 СМ ВисинаБоја : црна и јасноИнсталација дупка големина : 5.8 CM КОЛМатеријал : PE во добар квалитет.Превозот1) Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди...

Подвижните 3 етаж 9 основни тръби с 81шт чиста чаша гидропонная система NFT с хранителни филмовата техника на четырехколесном движение

571.14 -9 % BGN 520.00

Хидропоника системХранливи состојки Филмска Техника (NFT)NFT не обезбедува медиум поддршка за корени Вообичаено, коренот седат во долго наведнат за наводнување канал (Графикон 1.1)...

3шт! Направи си САМ правоъгълна форма на цветя, доставката на опаковъчна хартия скоростна Коледа сватба амбалажна хартия цвете кошница

BGN 31.20

Нови DIY правоаголен облик цвеќиња пакување кутија Божиќ свадба партија Цвет Подарок Завиткување за Пакување ДобавувачиКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Применливи простор : десктоп, земјата, виси, висиГолемина : вкупната висина е 36,5 см широк 12cm цвет кал дел од средното 8cmБоја : црна, розова, виолетова, сиваПогоден за : цвеќиња / зелени растенијаСтил : пастирскипакетот вклучува : 3 x цвеќиња пакување кутијаБара едноставен DIY собранието, со исклучок на цвеќиња и сунѓериЗдраво, драги пријатели,ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

Саксия виси кошница завод закачалка закрит и открит виси сеялка кошница ръчно плетени въжета за висящи кошници за градината деко

9.58 -16 % BGN 8.00

Цвет Тенџере виси кошница Растенијата Ги Затворен Отворено Виси Колонист Кошница рака плетење Виси Јаже Кошеви за Градина Деко

Стари дървени градински цветя саксии суккулентный гърне правоъгълник най-ниските скоростна легло фабрика саксии за цветя саксии цветя полк кутия за съхранение

5.23 -24 % BGN 4.00

Гроздобер Дрво Градинарски Цвет Колонист Вкусен Тенџере Правоаголник Преку Кутија Фабрика Кревет Цвет Садови Planters цвет полица складирање кутија Карактеристики : да Биде во можност да служи како fleshy цвет тенџере, полица или складирање кутија Совршена декорација за вашиот простор,самовила градина или терариум, исто така, Ќе се погледне во прекрасна земја farmhouse кујна засадени со билки Голема за внатрешна или надворешна употреба Совршен подарок за канцеларија, дома, на шопинг март, хотел, бар, балкон градина, дома градинарство украси Спецификација : Материјал : Дрвени Боја : Кафена / Бела / Сина Големина : 22.6x8.4x4.5cm / 8.9"x3.31"x1.77" Количина : 1 PC Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 03cm грешка поради прирачник за мерење...

Стенен 4 основни тръбопровода с 36шт чиста чаша Хидропоника система NFT с хранително фолио техника, направи си САМ гърне

361.73 -9 % BGN 329.00

Хидропоника системХранливи состојки Филмска Техника (NFT)NFT не обезбедува медиум поддршка за корени Вообичаено, коренот седат во долго наведнат за наводнување канал (Графикон 1.1)...

80шт Височина 75 см металлопластиковый завод привърженик на подкрепа за растителна клетка-Staking Система за клематис домати Гардон доставка ZA0982

446.40 -7 % BGN 415.00

Тешка, густа пластична облога EZ Чекор Удел Подлога навлезат дури и тешко земјата се Прилагодува на вашите потреби со различни начини да се соберат Голем за домати и повеќето винова лоза,води растенија од паѓање преку Континуирана поддршка во текот на раст фабриката Силен челик core удели специјално Дизајниран за одгледување на домат растенија и други качување на овошје и зеленчук...

18x16 разсад чанта хранене чанта расте чанти 100шт

BGN 15.36

18 X16 Seedling торба Исхрана торба Расте Кеси 100pcs Добра пропустливост на воздух, светлина и ниска ценаОбјектотКалибар *висок(CM)Тежина(100pcs)(грами)Цена за 100pcs(не inlude товар) USD6.5 X6.56 X68038 X86.8 X6.81163.39 X97.8 X7.81453.510 X108.2 X8.2160412 X109 X81704.312 X1210 X102104.615 X1311 X10.5240516 X1412 X113005.415 X1513 X134005.516 X1614 X14440618 X1615.5 X13.55856.418 X1816 X16.57756.721 X1718 X15775921 X2118.5 X18.59009.523 X1819.5 X1610251026 X2122 X1713001428 X2525 X222000 година1630 X2826 X2322501830 X3026 X2525602136 X3030 X2540003240 X3533 X2945004050 X5042 X42153338052 X4545 X381375010060 X6053 X533500021080 X7070 X6061000450

100шт градински растения в комплект обтегач аксесоари фиксирана зеленчукови връзване на овощни насаждения

6.74 -11 % BGN 6.00

100pcs Градинарски Растенија Комплет Тока Додатоци Фиксни Растителни Здрав овошје винова Лоза Тежина : 80gБоја : ЦрнаПакување големина : 18*10*3 CM / 7.1*4*1.2 инчЕдна големина : 6.5 СММатеријал : Пластични + челична жицаЗабелешки : HG601742пакување листа : 100pcs / set

На 2 етажа, 8 основни тръби с 72шт чиста чаша гидропонная система NFT с технологията хранителна филм на 4 колела подвижната

514.02 -9 % BGN 468.00

Хидропоника системХранливи состојки Филмска Техника (NFT)NFT не обезбедува медиум поддршка за корени Вообичаено, коренот седат во долго наведнат за наводнување канал (Графикон 1.1)...

4 джоба на вертикална Градина сеялка стенен полиестер начало на градински цветя за засаждане чанти вътрешен стенен монтаж Плантатор100*30СМ 400g/м2

14.40 -3 % BGN 14.00

големина 30*100cm 4 џебовиние може да направи многу боиако сакате други бои, како зелена brown или бела може да ми испратите порака што може да го направи тоа за вас ,но треба да додадете 1 долар повеќе и ние треба поминат 3 дневна да го направи тоанашите садење кеси материјал е нов,не recyled,на дебелина 2mmДомашна Градина Колонист Функција ; fontsize : 13.333333969116211 px; lineheight : 21.111112594604492 px; verticalalign : основна линија; боја : rgb(0, 0, 0);"> Домашна градина колонист, со различни стилови, може да се организира слободни комбинација.Домашна градина колонист може да се симболични оркестарот за вашиот saloonm конференциска сала, студија; тоа исто така може да додадете затворен природна убавина.Ѕидот градина колонист не само што може да донесе единствен зелена природни предели за седан, но alos голема мера да ги подобрат затворен воздух quanlity.Може да се користат за внатрешна и надворешна!Домашна Градина Колонист Предност1.Мека црна филц,лесен дизајн за лесно движење и виси.2.Голем простор saver за единици, балкони и мали простори.3.Виси на куки на или врвот агол, или дрва род,како на сликата.4.Обеси на "лесно да се постигне"висина за возрасни или childern.5.Extermely простор ефикасна,во споредба со тенџере.6.Голема vaue како отворен присутни,и градина стартер за childern.7.Кога се полни,има доволно тежина да се биде здрав во windy услови.8.Идеален за билки,veges & цвеќиња.Што виси на ѕидот садење торба може да биде постојано се користат, услугата животот е долга, за еднаш, на почвите може да се излее, стави торбата да се исуши, укината и складира во суви услови, да се подготви за следниот реупотреба!Одгледување на цвеќиња, зеленчук, јагода, сакаат да вид на она што вид на она што! Едноставен и лесен, полн простор користење; не грижи се, за да ги јаде сопствените видови! Lianchu трева сите македонци!!Широко се користи во различни места, разубават животната средина, може да се закачи на секое место, да се зачува простор! Странски популарни бестселери!Greening метод за директно и едноставно!answer : ___________________________ note : Ова садење торба не може да се одржи на водаако сакате да видите повеќе слики,ве молиме да дојде во мојот пријател продавница

300 26.5 СМ саксия тава пластмасови корита за саксиите 10 CPS

BGN 7.04

300# 26.5 CM Цвет тенџере послужавник .пластични Flowerpot коцки 10 CPS Ако ви треба голема количина,pls контакт за попустОбјектотнадворешен дијаметар(CM)Внатрешен дијаметар(CM)ДнотоДијаметар(CM)Висок(CM)Тежина(Грам / Компјутери)Цена(10 Pcs)друга форма flowerpot коцки :

220 19,5 см тава за саксиите пластмасови корита за саксиите 10 CPS

BGN 5.44

220# 19.5 CM Цвет тенџере послужавник .пластични Flowerpot коцки 10 CPS Ако ви треба голема количина,pls контакт за попустОбјектотнадворешен дијаметар(CM)Внатрешен дијаметар(CM)ДнотоДијаметар(CM)Висок(CM)Тежина(Грам / Компјутери)Цена(10 Pcs)друга форма flowerpot коцки :

8х8 разсад чанта хранене чанта расте чанти 100шт

BGN 7.92

8 X8 Seedling торба Исхрана торба Расте Кеси 100pcs Добра пропустливост на воздух, светлина и ниска ценаОбјектотКалибар *висок(CM)Тежина(100pcs)(грами)Цена за 100pcs(не inlude товар) USD6.5 X6.56 X68038 X86.8 X6.81163.39 X97.8 X7.81453.510 X108.2 X8.2160412 X109 X81704.312 X1210 X102104.615 X1311 X10.5240516 X1412 X113005.415 X1513 X134005.516 X1614 X14440618 X1615.5 X13.55856.418 X1816 X16.57756.721 X1718 X15775921 X2118.5 X18.59009.523 X1819.5 X1610251026 X2122 X1713001428 X2525 X222000 година1630 X2826 X2322501830 X3026 X2525602136 X3030 X2540003240 X3533 X2945004050 X5042 X42153338052 X4545 X381375010060 X6053 X533500021080 X7070 X6061000450

Casual колекция карикатура куче плантатор саксии зелена сочна саксия за цветя офис тенис на бонсай ученик в саксия за подарък

30.08 -17 % BGN 25.00

Секојдневниот Колекција цртан филм куче колонист садови зелена Вкусен тенџере за цвеќиња канцеларија десктоп бонсаи училиште студентски flowerpot подарокСекојдневниот Колекција цртан филм куче колонист садови зелена Вкусен тенџере за цвеќиња канцеларија десктоп бонсаи училиште студентски flowerpot подарок

21x21 разсад чанта хранене чанта расте чанти 100шт

BGN 22.80

21 X21 Seedling торба Исхрана торба Расте Кеси 100pcs Добра пропустливост на воздух, светлина и ниска ценаОбјектотКалибар *висок(CM)Тежина(100pcs)(грами)Цена за 100pcs(не inlude товар) USD6.5 X6.56 X68038 X86.8 X6.81163.39 X97.8 X7.81453.510 X108.2 X8.2160412 X109 X81704.312 X1210 X102104.615 X1311 X10.5240516 X1412 X113005.415 X1513 X134005.516 X1614 X14440618 X1615.5 X13.55856.418 X1816 X16.57756.721 X1718 X15775921 X2118.5 X18.59009.523 X1819.5 X1610251026 X2122 X1713001428 X2525 X222000 година1630 X2826 X2322501830 X3026 X2525602136 X3030 X2540003240 X3533 X2945004050 X5042 X42153338052 X4545 X381375010060 X6053 X533500021080 X7070 X6061000450

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.