• Новинка
Artilady естествен камък Гривна копчета за маншети мед злато цвят бял камък frienship гривни за жени, бижута дропшиппинг

Artilady естествен камък Гривна копчета за маншети мед злато цвят бял камък frienship гривни за жени, бижута дропшиппинг

резултат:
BGN 5.66
BGN 5.00 -12 %

Брой продукти
Налично


Должина : 16cm
тежина : 8g

Подробности

Вид На Гривни:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Растение
Номер На Модела:
AB15072304
покритие:
Злато-цвят
Материал:
Crystal
Стил:
Модерен
търговска марка:
Артилади
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тип Инсталация:
Натяжное Планина
Пол:
Жени
Цвят:
Бяло / Синьо
Дължина:
16cm
Тегло:
8g
Материал:
натурална тюркоаз
Случай:
парти. подарък
Място на оригинала:
Китай
гривна-маншет:
гривни на приятелството
дамски тюркоазени бижута:
Европа ретро гривна
Диаметър на:
5,5 см

Избор на купувачи

Бохемия етническа Синтез гривна Червен / Син Камък кръгли стъклени мъниста гривна резба гривна A203G

3.42 -12 % BGN 3.00

ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИМатеријал : тибетската сребро,стаклени монистраГолемина на : прилагодлива големинаконверзија : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инченБоја : црвено / сино / шарени за у изберетеКоличина : 1 компјутерC ondition100% НовиЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се надевам дека ќе го љубезно ве молиме да се разбере.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

малките флакони за парфюми, етерични украса ароматерапия гривна етерично масло дифузор гривна шишенцата за проби парфюми

BGN 39.87

Ние ќе испрати избрани боја за вашата нарачка Ако имате посебни барање на бои, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел...

ароматерапия инхалатор етерично масло гривна парфюми малки флакони етерично масло дифузор гривна шишенцата за проби парфюми

BGN 50.40

Ние ќе испрати избрани боја за вашата нарачка Ако имате посебни барање на бои, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел...

Малка Минглоу баба си отиде, но не е забравил гривна крила имитация на перли Чар Мъжки гривни, гривни за жени, бижута

BGN 3.50

H4s IAAAAAAAAANWY62+a UBj G / x XCkm X7 Ig JSS4sk9 X6pc RYr6 Jflc Kmi Cmjf218 / wc P22po Nuykdi Qr G5 P2d53n O+54o6 Oa K8 IOt ZZRIzb Ec7+4 TG1 / 3p Ei8u YQAq ZZBa IZl+S7 STHt SIv Nk / Owi XU+e Vcf TDS+6 FYVAdf Tt / s Pbv3 RRQKJg Libg Fw Sygh KJj G+eo4dak Js Yg RSq M0 MLvnwl Cd / TSu Q0 CNw7ik JGns4hy9 R0 O6c5 C2r+Qj UHZXq95 Zkn Jbp QR3 EVZXmz Uer RY27mtkhiberbtety7l7u1dan0301lo / IKCQSAh VBUREdh Umpe I0n Fv9 RBeiu Ot8pamiz6d0r4oligminbwsgjww4dnhwldcwmkwmf4hz6chso / P / +OW2j USWGyh L / 0i WSImfsj B59gp+b Xm6f QBTCh Bsn DXY6jbc YMWa CCRc TQ8 Wb+lynh Z2 Mx U3o Ue4 B8u / I6 Sv IN1gs Oxi T4v Q02 LWYHK3 YWHFigi07xz6sfpnqad2ay1vi0jxgq7qdxzct8bpzuaao952dmsajdhrbdvjw85xdmrqivsvghttskdkvq5g6gkgwsoabcqvw1gxc4j10lt54ua163lpogy3mgy1rmpwxc+GWLpy RJSATb P2l Okj Gys2gs MHZQ2mtugyviyeykmzw / a O49 VHPFb Zu V4 OD5 QQju DHr H1i OSn EAfkht62swzpdlhnby9jftazbeu0opigrpgyjbhqwc7drn6udtohctzmfjcohkmdgco6cl6zbxlxzxlvahggbzw5wqiwxmaenonlm2f4frf1rukov3fg2gk4bm99iddztjzh87wigzuf / s PBz6z6 P6 Ydky MG6q3f W / Wyrvns PIf7 Wpl Zjp+Fg N2 Gw0 Zu / ec R / Wd YLWbk / j Mt Wo DDq Zct W10 ZDqh / 6 C1xt5 XTZH9 ZI7br GEw AA

Грени Chic мъжки 17 мм мода нов хип-хоп стил златист цвят неръждаема стомана тежко широко брънка от веригата гривна 8.66

36.78 -21 % BGN 29.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 17mm(ширина);22cm(8.66 инчи); 122g( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Златна Прилика : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Жените мулти ред приключи гривни от мъниста гривна въже, верига, кожена гривна широка гама от Магнитна гривна KJL037

7.57 -34 % BGN 5.00

Жените Повеќе Редови Заврши Нараквици Монистра Шарм Хривнија Јаже, Верига Кожа Хривнија Широк Спектар на Магнетни Хривнија KJL037Материјал : КожаКако на барање на купувачот...

Истински 999 Solid 24-КАРАТОВО жълто злато гривни / вязаный мъниста верижна гривна/1-2g

BGN 196.80

Информации за производотМетали : 24 K Жолто златоТежина : 1.34 gГолемина на : Може да се прилагодуваБелег : 999 златоYUE ТОНГПревозот*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 38days да пристигне таму*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човекВраќање* вашиот среќен е број еден важен за нас*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од14days во неговата оригинална состојба* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

Продажба на едро на стъклени кабошона snap button charm за бижута 12mm 18мм 20 mm и т.н. За избор

1.26 -21 % BGN 1.00

3.Кога вкупниот износ на вашата нарачка и повеќе од $150(remote област> $180), ние ќе брод на нарачка до вас од страна на Слободен брзо се изразат како EMS / Eемс / DHL / Федекс / UPSот..4.Увозни давачки и какви било дополнителни трошоци во вашата земја не се вклучени во точка цена...

Баба елегантна мода бижута мъжки полирана неръждаема стомана вълк-като главата гривна момче Фигаро кутия за моторен верижка от неръждаема стомана

30.38 -11 % BGN 27.00

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

2017 нов плажен гривна гривни за жени, мъже приятел на Семейството на Любовта Светът на приятелството гривна подарък сребърен тон бижута

BGN 3.98

2017 Нови Плажа Алка Нараквици за Жени Мажи "Пријател на Семејството Љубов" Мир и Пријателство Wristband Подарок Сребрен Тон Мода Накит Материјал : алуминиум Стил : хривнија за жени Повод : партија , патување , секојдневен Боја : сребрена плочаПакет се вклучени : 1 x нараквица (Како што е прикажано на сликата) Големина : Должина 23 см1...

Мода От Неръждаема Стомана U Подкова Закопчалката На Мъжката Гривна Пънк Кафява Естествена Кожа Гривна И Гривни За Жени Чар Бижута

7.41 -19 % BGN 6.00

Предпродажба на Услуги Ако сте интерес во било објекти во мојата продавница,само контактирајте со мене!! Јас ќе се обидам моето најдобро да ви даде подобра цена ако разговарате со мене Trademanager или да напишете email за да ме...

Пютър сплав Бял цирконий-проправи безкрайността на Вечната любов гривни, Европейският най-модерен романтичен бижута гривни подаръци за жени

14.38 -17 % BGN 12.00

Бакарни Легури Platinum Позлатен Бела Циркониумотвори Бесконечност Вечна Љубов Нараквици, Романтични Хривнија Накит за Подарок За ЖенитеНараквица со hummer затворачPlatinum позлатен, розово злато позлатен, бела zirconiДимензии : 20 смНа тече линија на pavé камења во бела циркони во женски род ВО ВЕЧНОСТА НА ЉУБОВТА хривнија направена од платина позлатен создава filigree бесконечност симбол кој nestles против неговиот носител е на зглобот на особено нежен начин.

Ценен твърди 24-каратово жълто злато 3D кръгла цветна топка гривна 1.34 г

BGN 193.60

Информации за производотМетали : 24 K Жолто златоТежина : 1.34 gГолемина на : Може да се прилагодуваБелег : 999 златоTIAN XIN YANGПревозот*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 38days да пристигне таму*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човекВраќање* вашиот среќен е број еден важен за нас*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од14days во неговата оригинална состојба* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.