• Новинка
Истински 999 Solid 24-КАРАТОВО жълто злато гривни / вязаный мъниста верижна гривна/1-2g

Истински 999 Solid 24-КАРАТОВО жълто злато гривни / вязаный мъниста верижна гривна/1-2g

резултат:
BGN 196.80

Брой продукти
Налично


Информации за производот
Метали : 24 K Жолто злато
Тежина : 1.34 g
Големина на : Може да се прилагодува
Белег : 999 злато
YUE ТОНГ
Превозот
*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 3-8days да пристигне таму
*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот
*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек
Враќање
* вашиот среќен е број еден важен за нас
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел
*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од
14days во неговата оригинална состојба
* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
яншэнда
Дължина:
17cm
Тип Обков:
Чрез шнурове
Формамодел:
Домашни любимци
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Тип Инсталация:
Няма
Материал:
Метални
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Функция:
тракер настроението
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Вид На Гривни:
Гривни, Верижки И Връзки
Тип На Метали:
Чисто Злато,

Избор на купувачи

ароматерапия, бижута, аромати етерично масло медальон масло дифузор гривна етерично масло дифузор гривна шишенцата за проби парфюми

BGN 48.80

Ние ќе испрати избрани боја за вашата нарачка Ако имате посебни барање на бои, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел...

Малка Минглоу баба си отиде, но не е забравил гривна крила имитация на перли Чар Мъжки гривни, гривни за жени, бижута

BGN 3.50

H4s IAAAAAAAAANWY62+a UBj G / x XCkm X7 Ig JSS4sk9 X6pc RYr6 Jflc Kmi Cmjf218 / wc P22po Nuykdi Qr G5 P2d53n O+54o6 Oa K8 IOt ZZRIzb Ec7+4 TG1 / 3p Ei8u YQAq ZZBa IZl+S7 STHt SIv Nk / Owi XU+e Vcf TDS+6 FYVAdf Tt / s Pbv3 RRQKJg Libg Fw Sygh KJj G+eo4dak Js Yg RSq M0 MLvnwl Cd / TSu Q0 CNw7ik JGns4hy9 R0 O6c5 C2r+Qj UHZXq95 Zkn Jbp QR3 EVZXmz Uer RY27mtkhiberbtety7l7u1dan0301lo / IKCQSAh VBUREdh Umpe I0n Fv9 RBeiu Ot8pamiz6d0r4oligminbwsgjww4dnhwldcwmkwmf4hz6chso / P / +OW2j USWGyh L / 0i WSImfsj B59gp+b Xm6f QBTCh Bsn DXY6jbc YMWa CCRc TQ8 Wb+lynh Z2 Mx U3o Ue4 B8u / I6 Sv IN1gs Oxi T4v Q02 LWYHK3 YWHFigi07xz6sfpnqad2ay1vi0jxgq7qdxzct8bpzuaao952dmsajdhrbdvjw85xdmrqivsvghttskdkvq5g6gkgwsoabcqvw1gxc4j10lt54ua163lpogy3mgy1rmpwxc+GWLpy RJSATb P2l Okj Gys2gs MHZQ2mtugyviyeykmzw / a O49 VHPFb Zu V4 OD5 QQju DHr H1i OSn EAfkht62swzpdlhnby9jftazbeu0opigrpgyjbhqwc7drn6udtohctzmfjcohkmdgco6cl6zbxlxzxlvahggbzw5wqiwxmaenonlm2f4frf1rukov3fg2gk4bm99iddztjzh87wigzuf / s PBz6z6 P6 Ydky MG6q3f W / Wyrvns PIf7 Wpl Zjp+Fg N2 Gw0 Zu / ec R / Wd YLWbk / j Mt Wo DDq Zct W10 ZDqh / 6 C1xt5 XTZH9 ZI7br GEw AA

Баба елегантна мода бижута мъжки полирана неръждаема стомана вълк-като главата гривна момче Фигаро кутия за моторен верижка от неръждаема стомана

30.38 -11 % BGN 27.00

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Откриването на двойната спирала регулируеми Златни Сребърни метални гривни, гривни за жени

2.51 -20 % BGN 2.00

Големина е околу : 6cmПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPSот,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USDПревозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценуватедена 015 1630 3145 >45Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%Бизнис Превозот Метод 95% 5%* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$...

Жените мулти ред приключи гривни от мъниста гривна въже, верига, кожена гривна широка гама от Магнитна гривна KJL037

7.57 -34 % BGN 5.00

Жените Повеќе Редови Заврши Нараквици Монистра Шарм Хривнија Јаже, Верига Кожа Хривнија Широк Спектар на Магнетни Хривнија KJL037Материјал : КожаКако на барање на купувачот...

HANCHANG бижута странни неща гривна-пазител фантастика, трилър, пънк стил е доста малки лъжци Чар гривни жени момиче подарък

4.18 -28 % BGN 3.00

Добредојдовте во мојата продавница! ^ ^Оваа продавница можат да бидат разни додатоциќе ги најдете на прекрасен свет!Хривнија Големина : 26cm (1cm=0.394 во)Тежина : 30gHANCHANG Накит Чудни Работи Шарм Хривнија Фикција Трилер Панк Стил Прилично Малку Лажговци Шарм Нараквици Жените Девојка ПодарокВнимание : Накит Maintaine : 1.Не се носат кога за перење.2.Не се носат при потење.3.Не се носат Кога се Спие.4.Не се носат кога спортинг.5.Не се носат кога капење.6.Избегнувајте Хемикалии.

Ръчно изработени Lucky Red String Мода на плетени въжени гривни червена нишка Чар гривни за жени, бижута, подаръци BE003

BGN 1.81

Рачно изработени Среќа нишка на Модата Плетенка Јаже Нараквици Нишка Шарм Нараквици За Жените Накит, Подароци BE003За ПревозотАко ви треба брза испорака, ве молиме да го контактирате овластениот сервис менаџер.Бесплатен превозот начин : 2560 дена да пристигнат.Плати превозот метод начин : 1045 дена да пристигнат.Било кој начин на испорака (Бидете сигурни дека превозот адреса е точен), повеќе од 65 дена не е донесено...

Hansion 2017 Античен Посеребренное Айфеловата Кула Чар Fit Гривна Crystal Сърцето Мъниста, Гривни, Гривни Дамски Бижута

9.41 -26 % BGN 7.00

Квалитет : ААА+++Материјал : Сребрен ПозлатенПредмети Состојба : 100% НовиБоја : 6 бојаГолемина : 19cm (било други големина ни даде порака)НАПОМЕНА : купувачот од Русија треба да го напишете вашето име и презиме .сите нарачате повеќе од $5 можете да ги пратите тоа,и тоа пристигна биде брзо во нашата продавницаНашите Предности : 1...

Жените Обичат Сърцето Дизайн На Гривна Гривна Бижута Верига На Партията Коктейл Подарък

1.78 -44 % BGN 1.00

Спецификации : Исклучителна хривнија за вас и вашите пријатели.Љубов срцето оркестарот, уникатен и модерен.Одлична за сите видови на ситуации, те прави повеќе шармантен.Тип : ХривнијаПол : ЖенитеСтил : МодаКоличина : 1 КомпјутерМатеријал : АлуминиумскиПрилики : Партија, Секојдневно Носење, Подарок, Датира, Клуб, ОдморКарактеристики : Љубов Срцето Оркестарот, Жените Накит, ПодароциДолжина : 16cm + 5cm / 6.69" + 1.97" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Хривнија

hot продавам new-Wholesale-hot >>> Народен ръчно изработени Мяо сребърна гривна ретро аксесоари за мъже и жени и разсад Yinkuan сутиен

75.18 -49 % BGN 38.00

ОписMiaoxiu везови Miaoxiu се однесува на старите народни наследство на Miao везови мајсторство, Miao везови има единствен национален стил и вештини...

HANCHANG Kingdom Hearts Чар гривна Sora Roxa оборудват keyblade Crown Сърце периметъра на мода гривни аксесоари за cosplay гривна подарък

4.18 -28 % BGN 3.00

Добредојдовте во мојата продавница! ^ ^Оваа продавница можат да бидат разни додатоциќе ги најдете на прекрасен свет!Хривнија Големина : 26cm (1cm=0.394 во)Тежина : 15gHANCHANG Царство Срца Шарм Хривнија Sora Roxa Keyblade Круна Срцето Периметар Мода Хривнија Додатоци Cosplay Алка ПодарокВнимание : Накит Maintaine : 1.Не се носат кога за перење.2.Не се носат при потење.3.Не се носат Кога се Спие.4.Не се носат кога спортинг.5.Не се носат кога капење.6.Избегнувајте Хемикалии.

Дългите листа, Злато и Сребро метален регулируем Откриването на гривни, гривни за жени

BGN 2.00

Големина е околу : 6cmПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPSот,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USDПревозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценуватедена 015 1630 3145 >45Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%Бизнис Превозот Метод 95% 5%* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$...

Уникален Дизайн, Етно Бижута Голям Crystal Отворена Широка Ръка Маншет Гривна От Син Камък Мъжете Гривна Изявление Гривни Превръзка От Неопрен За Жени

9.17 -35 % BGN 6.00

Предпродажба на Услуги Ако сте интерес во било објекти во мојата продавница,само контактирајте со мене!! Јас ќе се обидам моето најдобро да ви даде подобра цена ако разговарате со мене Trademanager или да напишете email за да ме...

2018 ретро широк ръчно изработени от бял и кафяв мъниста дърво Чар еластична верига гривни за жени, мода гривна

2.72 -26 % BGN 2.00

22018 Ретро Широк рачно изработени Бела Браун Beaded Дрво Шарм Еластична Синџир Нараквици за Жените Мода На ХривнијаСтил : Бохемски накит,Материјал : Смола / Легура Должина : 1724cm Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина

Съдбата на любов, мода бижута мъжки сребро от неръждаема стомана с високо качество двухрядная верига испански Библията ID гривна

12.78 -22 % BGN 10.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 23mm(ширина); 21cm(8.26 инчи) ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Сребро Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.