• Новинка
BOOMBLOCK Car Outlet Wheel Clean Gel етикети за Mazda 3 6 Toyota Avensis C-HR Peugeot 307 308 407 Alfa Romeo 159 аксесоари

BOOMBLOCK Car Outlet Wheel Clean Gel етикети за Mazda 3 6 Toyota Avensis C-HR Peugeot 307 308 407 Alfa Romeo 159 аксесоари

резултат:
BGN 5.78
BGN 5.00 -13 %

Брой продукти
Налично

Опис на производот : Револуционерни производи за чистење, иновативни мулти-цел мека, чистење функција не е да се спореди со традиционалните чистење резерви. Полу-течни материјал, лесно се во солиден површина или тесен пукнатини и други тешко да се стигне до одредено место, силна леплива остатоци, коса, остатоци, прав, и да ја напуштат еден допир на мирис. Може да се рециклираат повеќе пати без чистење, вредност погодност. Животната средина формула може да биде физичко распаѓање, безбедно и загадувањето слободни. Карактеристики : Материјал : дезинфектанти кои, конзерванси, boric киселина, метил p-benzoic acid, зачини Боја : Жолта Употреба : Да се направи оние кои се тешко да се исчисти предмети, како тастатура и автомобил додатоци. Тежина : 0.1 КГ

Подробности

търговска марка:
БУМБЛОК
Тип Елемент:
Трън Ръжда И Смола За Премахване На Петна
Името На Модела:
DYQJN
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Дължина На Продукта:
17cm
Широчина На Елемента:
12cm
Височина На Продукта:
1cm
Тегло На Продукта:
0.1kg
Диаметъра На Продукта:
0cm
Обем Стоки:
0,1 кг
Вид На Материала:
Дезинфектанти, консерванти, борна киселина, метиловая n-бензоена киселина, подправки
специални характеристики:
чист
Модел автомобил:
за универсален автомобил
Поддръжка:
OEM

Избор на купувачи

Car PDR Инструменти set Paintless Dent Repair Tool 28x Лепило Tabs Hammer Knock Down Pen Tool for Car Herramentas with 40W Plug Лепило Gun

111.98 -21 % BGN 88.00

Автомобил PDR Алатки поставите Paintless Дент Поправка Алатка 28x Лепак Јазичиња Чекан урнеме Пенкало за Автомобил Алатка Herramentas со 40 W Plug Лепак ПиштолОпис : Стр др Алатки Paintless Дент Поправка Алатки Лепак Дент Јазичиња Чекан урнеме Пенкало в Рака Алатка Сет за Автомобил Алатка Herramentas PDR Раководство ,тоа е Нов Автомобил дент поправка алатки во собата ...

ZD 1 компл. грижа за боята на автомобила драскотини ремонт на съставката комплект аксесоари за Citroen C5 C4 C3 Mini Cooper Opel Astra G H J Vectra C Saab

5.97 -16 % BGN 5.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Не боли, да го наслика површината кога се отстрани благи гребење во боја Може да се користи за отстранување на сите видови на тврдоглави прилози како што се катран, лепак и DIY боја боја бојата дефекти и др...

Car PDR Dent Repair Bridge Tool Dent Отстраняване Set For Paintless Repair Tool kit (Gold) with 7x Tabs for Audi VW Benz

22.40 -20 % BGN 18.00

Автомобил PDR Дент Поправка Мост Алатка Дент Отстранување Собата За Paintless Поправка Алатка за полнење (Злато) со 7x Јазичиња за Ауди "ФОЛКСВАГЕН" БенцФункција : Поправки вдлабнатини во речиси секое место и на секое возило...

3шт 9H течно стъкло на колата гидрофобное керамично покритие восък за полиране на автомобила стъкло покритие керамика pro Car-styling Glass Polishing Kit

77.04 -20 % BGN 62.00

3pcs 9 H Течни Стакло Автомобил Hydrophobic Керамички Слој Восок Автомобил полски Слој Стакло Керамичка про Автомобилстил, Стакло Комплет ПолирањеФункција : 100% Безбоен & Транспарентен нано слој...

Car 4S Tools Shop 36pc/set лепило tabs Gold лепило Гребец Hammer Dent Repair Tools Set Paintless Dent Removal Tools with 4pc sticks

75.20 -22 % BGN 59.00

Автомобил 4 S Алатки Продавница 36pc / set лепак јазичиња Злато лепак Puller Чекан Дент Поправка Алатки Поставите Paintless Дент Отстранување Алатки со 4pc стаповиDecription : Нов дизајн!!!! Метална жица цртање,Текстура резолуција изгледа многу добро...

1бр нов пристигане горещ полезен авто въздух двойна главоболие четка климатик щори Инструмент за почистване инструмент Безплатна доставка

3.01 -0 % BGN 3.00

Производ Secifications : Брз и лесен за употреба.Наменета за чистење на ролетни, тастатура, воздухсостојба, итн.Мие и удобен...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.