• Новинка
Д-р PERFECT гореща продават Безплатна доставка Utra мек бамбук четка за зъби зелени найлонови влакна щеточная тел 3 бр. / кор .

Д-р PERFECT гореща продават Безплатна доставка Utra мек бамбук четка за зъби зелени найлонови влакна щеточная тел 3 бр. / кор .

резултат:
BGN 8.45
BGN 8.00 -5 %

Брой продукти
Налично

Препорачаните Производи
Избрани Бамбус Toothrbrush
2016 година Топла продажба на Бесплатен Превозот Utra Мека Бамбус Четка за заби Црна Најлон Влакна Четка Жица 3 компјутери /кутија Ние сме професионална четка за заби производителот..продавање на четка за заби на Клиентот директно.Зачувате сите трошоци .сите Добивка се даде на Клиентите.
Ние се фокусира на производство на четка за заби и орална нега производи со евтини цена и добар квалитет .
Даде цена за сите драги вас!
Било какви прашања ве молиме слободно да се поврзете со нас преку Онлајн порака. Брз одговор онлајн сите 24 часа.
Сите фотографии се направени се вистински производи, бои може да биде малку поинаква од вистинска предмети.
Обезбедување на вас со Добра услуга и убав пакет.
Ние се грижиме за вашите заби од вашите потреби!
Стоматологот не советуваат да ги промените четка за заби на секои 3 месеци.
Трговијата на мало, трговија на големо, се прилагодите, најголемиот дел наредби се добредојдени! Предмет Тип : возрасни Четка за заби Бренд Име : Бамбус Количина : 3pcs/многу Материјал : Бамбус Големина на : 16*1.4*1.7 cm Возрасна Група : Возрасни Вкупна Должина : 16cm Боја : Природна бамбус боја Тежина : 20g
јазик почиста
чистење на јазикот
бамбус четка за заби
јазик scraper
cepillo де dientes
brosse на дент
pulisci lingua
бамбус јаглен нано четка за заби
бамбус заби
корејски четка за заби
четка за заби преносни
бамбус јаглен четка за заби
escova де dente carvao де bambu
zahnburste
бамбус јаглен четка за заби бамбус четка за заби
детска четка
нано четка за заби
Виткање четка за заби
4 парчиња. нано бамбус јаглен четка за заби
четкичка за заби за да
четки за заби од бамбус
4pcs ултра мека бамбус јаглен нано четка за заби
паста за заби четка за заби
четка за заби
tandenborstel
детска четка за заби
рака на непцата
pinceis
патување Четка за заби
заби четка
децата четка за заби
јазик четка
мека четка за заби
четка за заби -нано -бамбус -дете-бебе -куче -осигурување
spazzolino denti
возрасни четка за заби
limpiador raspador lengua de
децата четка од 3 на 6
бамбус четка за заби
четки за заби за слободни
Електрична Четка За Заби

Подробности

Тип Елемент:
Четка за зъби
Брой:
300
Номер На Модела:
3 W-006
Възрастова Група:
Възрастни
търговска марка:
Д-Р СЪВЪРШЕНСТВО
Размер:
19*1.4*1.7(CM)
Материал:
бамбук
Тип Елемент:
Възрастен бамбук четка за зъби
Цвят:
натурален бамбуков цвят
Тегло:
16 грама на бройка
бамбук четка за зъби:
мека четка за зъби
детска четка за зъби:
обемна четки за зъби
ултра мека четка за зъби:
бамбук черна четка за зъби
корейската четка за зъби:
ултра мека четка за зъби
да се справят:
меки четки за зъби
Конци:
четка за зъби

Избор на купувачи

Ступица MR137Z MR137 Z MR137-Z MR137-ZZ MR137ZZ 7X13X4MM MR137 ZZ високоскоростен на лагера на вала 7X13X4 мм 7*13*4 мм 7*13*4 мм радиа

BGN 1.92

MR137 ZZ 7 X13 X4 MM 7 X13 X4 MM MR137 ZZ Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

Стоматологични 10шт пластмасови стоманени зъбни Оттискные корита и 10шт зелени Оттискные корита

54.22 -4 % BGN 52.00

Стоматолошки 10 Pcs ПластикаЧелик Стоматолошки Впечаток Коцки и 10pcs Пластични Зелена Впечаток КоцкиBlue ПластикаЧелик Впечаток Коцки : Материјал : ПластикаЧелик, компатибилен со ладна стерилизација и автоклав (Зелените Пластични Впечаток Коцки : Материјал : Пластика.Autoclavable за повторна употреба, може да биде загреана на 121°C...

Зубоврачебная безжична Интраоральная Интраоральная камера, USB, SD Card 6-LED Mega Pixels H Easy go

456.00 -5 % BGN 433.00

1 1 / 4 CMOS висока резолуција интраоралната камера.2 Вграденво SDкартичката, видео излез, или да се поврзете со компјутер преку USB читач на картички.3...

зубоврачебное handpiece като R144 3. 175X6. 35X2. 381MM R144 R144 1 / 8X1 / 4X0. 0937inch

BGN 120.00

Висока брзина стоматолошки handpiece имајќи стоматолошки имајќи R144 3.175 X6.35 X2.381 MM R144 R144 1 / 8 X1 / 4 X0.0937inch1) Материјал : Хром челик2)Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Брзина : Повеќе од 40000 ВРТЕЖИ во минута5)Гаранции : живот 6 месеци повеќе

10шт оригинален кълвач стоматологичен ултразвуков скалер пародонтологический съвет P1

59.20 -5 % BGN 56.00

10pcs P1 Стоматолошки Ултразвучно Scaler Скалирање Совети Handpiece одговара ЕМС Woodpecker UDS1 Висок квалитет на стоматолошки scaler tips.2.100% медицинска употреба од не ' рѓосувачки челик.3...

G5, който е съвместим с EMS КЪЛВАЧА, Henry SCHEIN E-Series SCALER TIPS, стоматологично оборудване

55.98 -39 % BGN 34.00

Соодветните моделиПроизводи со користење шематскиМОДЕЛ : G5 ФУНКЦИЈА : да се Отстрани supragingival и вратот анализа и бактериски plasue.САМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3, SYBRONENDO,DMETEC,W&H Piezo,MECTRON,BAOLAI SCALERS Карактеристики : трајни, стабилна...

Тип 146 стоматологичен силиконов каучук смола на база на скрити зъбни протези полиране bora 10шт светло зелен

12.61 -13 % BGN 11.00

Опис на 10pcs полирање burs за стоматолошки апликации Одлична за благороден метал, керамика, смола и така натаму непречено Спроведување на прецизни висок квалитет на обработка Долг живот трајност е зголемен за над 10 пати подолго од високобрзински челик сечење алатки и над 200 пати повеќе од тркала Безбеден, сигурен и лесен за употребаВкупно за обработка на трошоци може да се спуштаат за неколку патиБоја : светло зеленаДијаметар 2.35 mmЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакување Листа : 10pcs

ED3D, за SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ, MICODONT SE,DTE за ЭНДООЧИСТКИ, инструментално стоматологично оборудване

119.98 -10 % BGN 108.00

Опис На ПроизводотСпецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips во светот.4...

50шт зубоврачебная лаборатория за красота конски косъм Четка полиращи полировальный кръг за въртене

23.81 -8 % BGN 22.00

100% сосема нов и висок квалитетОвој пакет на 50 коњ коса тркала ќе ви помогне да се постигне совршен, рѓаслободен резултат на тоа кога треба да се deburr и удар или полски и мелење.Тие работат во двете вежби и во ротари алатки, како што се Dremel и на различни површиниВратило дијаметар : 2.35 mmМатеријал : Коњ КосаПакување Листа50 парчиња

4L преносими електрически чист стоматологичен дистиллятор дестилирана вода машина от неръждаема стомана празна капачка 1бр о пръстен със стъклена бутилка

270.40 -5 % BGN 257.00

304 од не ' Рѓосувачки Челик 4 L Чиста Вода Distiller со Стаклена теглаTechnicals : Напон 110220 V, 50 Hz60 Hz Моќ 750w Distiller вода 1 L / H Charmber големина 9.05" (Кол.) x 15.35" (H)Кондензаторот : Валани листови видови 3042 B Ззп / Филтер од Нерѓосувачки челик (304 Внатрешни сад не ' Рѓосувачки челик 304 Ззп / Филтер од Нерѓосувачки челик (304 Електронски грејач Алуминиумска цевка шише за Вода Стакло (474.8 сте...

Dr. PERFECT Hot healthy 1 бр./кутия бежевое влакна ултра мека бамбук въглища и четка за почистване на зъбите почистване на устната кухина, грижа за зъбите на BPA безплатно

BGN 0.90

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус ToothrbrushТопла здрава 1 компјутер / кутија Двојно Ултра животната средина Бамбус Јаглен Четка за Чистење на Забите Орален Чистење Стоматолошка Заштита Слободен БродНашите бамбус четка за заби е направен од природни бамбус...

MR117-ZZ високоскоростен мотор, носещи MR117ZZ 7X11X3 мм 7X11X3 мм MR117 ZZ MR117Z MR117 Z MR117-Z MR117-2Z 7 * 11*3 мм 7*11*3 мм

BGN 208.00

MR117 ZZ 7 X11 X3 MM Висока брзина на моторни имајќи MR117 ZZ 7 X11 X3 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

SBD3, уши СКАЛЕРОВ, използвани за SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ,MICODONT SE,DTE herramientas

119.98 -10 % BGN 108.00

Опис На ПроизводотСпецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips во светот.4...

200 Бр. / Кутия Мека Межзубная Силиконова Четка За Еднократна Употреба Конец За Зъби И Четка За Зъби За Нож Четки За Зъби Грижи За Устната Кухина Конец За Зъби И Четка ?

15.98 -31 % BGN 11.00

200 Парчиња / Кутија Мека Интерденталните Четка Силикони За Еднократна Употреба Забен Конец Четка Забите Се Држи Забот Зема Орална Нега Конец За Чистење Со ЧеткаКарактеристики : Направени од меки силиконски, удобно да се отстрани храна остатоци.200 парчиња во сите, можете да го користите за долго време.Спакувани во транспарентна кутија, лесен и лесно да се носат.Одржување на орална хигиена и спречување на забот од расипување.Расположливиот дизајн, фрли го настрана по секоја употреба.Описи : Двојно toothpick + меки силиконски четка за забиМоже да се користи како интерденталните четка или toothpick.Влакната да се движи помеѓу катници.Спецификации : Материјал : пластични, силикониБоја : бела&синаКутија Големина : 88*61*33mmПакет се вклучени : 1 Кутија * Чистење На Забите АлаткаЗабелешки : Ве молиме овозможи 02mm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Зубоврачебная силиконова тръба 2Hole, маркуч, съединител тръба High Fast Speed Handpiece 5Pcs

102.70 -5 % BGN 98.00

Стоматолошки 2 Hole Силикони Цевки,Црева,Цевка Конектор Висока Брзо расте Handpiece 5 PcsСостојба : Нова;СпакуваниIterm Име : Стоматолошки Силикони 2 дупки ЦевкиКарактеристики : 100% CE квалитетКоличина : 5 PCSТип : Внатрешната цевка должина : 1.7 m;Надворешната цевка должина : 1.5 мпакување листа : 5 Pcs

Нов 2 елемента зубоврачебный 15-луночный притежателя свиня блокира алуминий Autoclavable

28.78 -6 % BGN 27.00

Нова 2 парчиња Стоматолошки 15 Hole Burs Носителот Блокови АЛУМИНИУМ Autoclavable100% сосема нов и висок квалитетТип : 2 buc висок квалитет на стоматолошки bur блок со поклопец 15 дупки (10 дупки за FG bur, точка за Висока Брзина, 5 дупки за РА bur, точка за мала Брзина)Материјал : АлуминиумБоја : ЗлатнаL*W*H=60*25*28mmпакување листа : 2 парчиња

Висока скорост на мотора лагер 6204 2RS 20X47X14MM мм 20X47X14 бразда сачмен лагер 6204-2RS 6204RS 6204 RS

BGN 280.00

6204 2 RS 20 X47 X14 MM 20 X47 X14 MM Длабоко ритам топката имајќи 62042 RS 6204 RS 6204 РС Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : Повеќе од 30000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранции : траење од 12 месеци повеќе

Зубоврачебный притежателя 1PC Burs с 24 дупки изработен от висококачествена пластмасов блок

BGN 7.98

Стоматолошки 1 Pc Burs Носителот Со 24 Дупки Направени Од високо Квалитетни Пластични Блок100% сосема нов и висок квалитетСтоматолошки високо квалитетни пластични burs носителот со 24 дупки за FG burs, точка за Висока Брзина.Материјал : пластикаГолемина : L*W*H=7.4 cm*6.3 cm*3.4 cmБоја : Бела / Жолта / Сина боја може да биде одберете ...

MR104-ZZ MR104ZZ MR104 ZZ 4X10X4 MM 4x10x4mm високоскоростен мотор, носещи MR104Z MR104 Z MR104-Z MR104-2Z 4*10*4MM 4*10*4 мм

BGN 42.40

MR104 ZZ Висока брзина на моторни имајќи 4 X10 X4 MM MR104 ZZ 4 X10 X4 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

Избелване На Зъбите Прах, Дим, Кафе, Чай Препарат За Отстраняване На Черна Паста За Зъби И Хигиена На Устната Кухина, Грижа За Зъбите Бамбук Активен Въглен

BGN 1116.80

Топла Продажба на Црна Паста за заби Активиран Јаглерод за Белеење на Заби во Прав Јаглен Заби Белење на Паста за заби 500 Pieces

8шт стоматологичен стол клапан 2-ходова избора на Вода / Въздух да промени начина на стоматологичен регулатор вода

52.26 -4 % BGN 50.00

8 Pcs Стоматолошкиот Стол Вентил 2 Начин Селектор Вода / Air го Промени Начинот на Стоматолошки Вода AdjustorТочка Име : Стоматолошки Вентил за вода adjustorМатеријал : Висок Квалитет БакарПоврзете се со 6 MM (надворешен Дијаметар)*4 MM(Внатрешен Дијаметар)пакување листа : 8 Pcs

GD3, СКАЛЕРНЫЕ уши, стоматологични накрайници, използвани за SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ,MICODONT SE,DTE D1, D3,D5,D7

55.98 -39 % BGN 34.00

Опис На ПроизводотСпецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips во светот.4...

ED3, СКАЛЕРНЫЕ УШИ ЗА SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ,MICODONT SE,DTE ГРИЖИ ЗА ЗЪБИТЕ НА ПРОДУКТА

71.98 -10 % BGN 65.00

Опис На ПроизводотСпецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips во светот.4...

E3, EMS КЪЛВАЧА SCALER TIPS, стоматологичен съвет за ЭНДООЧИСТКИ, съвместим с EMS, КЪЛВАЧА UDS J, UDS K, UDS M, UDS E, N1, N2,N3

75.18 -15 % BGN 64.00

Соодветните моделиПроизводи со користење шематскидетален опис МОДЕЛ : E3 ФУНКЦИЈА : По канал за чистење, со користење на механизмот и топлина engery на ултразвучно испитување вибрации да intenerate на пополнување странични condenstation, за да бидете сигурни дека на врвот на scaler совет допир на латерална кондензација.САМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3, SYBRONENDO,DMETEC,W&H Piezo,MECTRON,BAOLAI SCALERS Карактеристики : трајни, стабилна...

10шт ABEC-7 Z3V3 MR62-ZZ MR62ZZ R-620ZZ MR62Z MR62 бразда сачмен лагер 2x6x2. 5 mm миниатюрни мини-лагер. 2*6*2.5 мм

BGN 9.36

10 PCS ABEC7 Z3 V3 MR62ZZ MR62 ZZ R620 ZZ MR62 Z MR62 длабоко ритам топката имајќи 2x6x2.5 mm минијатурни МИНИ имајќи 2*6*2.5 мм1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC7 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

5 * ултразвукова зубоврачебный скалер Endo Tips ED5, използван за SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ, MICODONT SE, DTE handpiece

71.98 -10 % BGN 65.00

Спецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips во светот.4...

35000RPM MR95Z MR95 Z MR95-Z MR95-2Z MR95-ZZ MR95ZZ високоскоростен мотор, носещи MR95 ZZ 5X9X3MM 5X9X3MM 5*9*3 ММ 5*9*3 мм

BGN 208.00

MR95 ZZ 5 X9 X3 MM 5 X9 X3 MM Висока брзина на моторни имајќи MR95 ZZ1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

високо качество на зубоврачебный скалер кълвач кабел съвместими кълвач HW-5L LED съвет

45.60 -6 % BGN 43.00

Монтажни Woodpecker Кабел Направени од страна на Woodpecker (100% оригинални) Врвен квалитет CE потврдија Сосема нов и добиете од фабриката директно Компатибилен со Woodpecker HW5 L LED Светло Scaler Handpiece должина : 2m

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.