• Новинка
Dr. PERFECT Hot healthy 1 бр./кутия бежевое влакна ултра мека бамбук въглища и четка за почистване на зъбите почистване на устната кухина, грижа за зъбите на BPA безплатно

Dr. PERFECT Hot healthy 1 бр./кутия бежевое влакна ултра мека бамбук въглища и четка за почистване на зъбите почистване на устната кухина, грижа за зъбите на BPA безплатно

резултат:
BGN 0.90

Брой продукти
Налично

Препорачаните Производи
Избрани Бамбус Toothrbrush
Топла здрава 1 компјутер/кутија Двојно Ултра животната средина Бамбус Јаглен Четка за Чистење на Забите Орален Чистење Стоматолошка Заштита Слободен Брод
Нашите бамбус четка за заби е направен од природни бамбус. Нашите бамбус е од чисто Планина. Нема штетни материјал, преку многу чекори за производство, намалување бамбус, солза бамбус во ленти, направени во четка за заби embryonic форма, полиран..конечно е завршна бамбус четка за заби!
Предмет Тип : Четка За Заби
Бренд Име : e.s.
Количина : 1 компјутер по мала кутија
Материјал : BPA Free Најлон Четка за заби
Големина на : 19*1.4*1.8 cm
Возрасна Група : Возрасни
Вкупна Должина : 19cm
Боја : боја на Природата
јазик почиста
чистење на јазикот
бамбус четка за заби
јазик scraper
cepillo де dientes
brosse на дент
pulisci lingua
бамбус јаглен нано четка за заби
бамбус заби
корејски четка за заби
четка за заби преносни
бамбус јаглен четка за заби
escova де dente carvao де bambu
zahnburste
бамбус јаглен четка за заби бамбус четка за заби
детска четка
нано четка за заби
Виткање четка за заби
4 парчиња. нано бамбус јаглен четка за заби
четкичка за заби за да
четки за заби од бамбус
4pcs ултра мека бамбус јаглен нано четка за заби
паста за заби четка за заби
четка за заби
tandenborstel
детска четка за заби
рака на непцата
pinceis
патување Четка за заби
заби четка
децата четка за заби
јазик четка
мека четка за заби
четка за заби -нано -бамбус -дете-бебе -куче -осигурување
spazzolino denti
возрасни четка за заби
limpiador raspador lengua de
децата четка од 3 на 6
бамбус четка за заби
четки за заби за слободни
Електрична Четка За Заби

Подробности

Тип Елемент:
Четка за зъби
Номер На Модела:
1 тегло-004
Възрастова Група:
Възрастни
Размер:
19*1.4*1.8
търговска марка:
Д-Р СЪВЪРШЕНСТВО
Материал:
природата бамбук
Брой:
500
Цвят:
Цвят На Природата
Дължина:
19cm
Тегло:
15g
бамбук четка за зъби:
бамбуков въглен
детска четка за зъби:
мека четка за зъби
чист език:
обемна четки за зъби
ултра мека четка за зъби:
бамбук черна четка за зъби
Име:
корейската четка за зъби
главата:
мека четка за зъби
Шия:
възрастен четка за зъби

Избор на купувачи

G6, EMS КЪЛВАЧА SCALER TIPS fit EMS, КЪЛВАЧА UDS J, UDS K, UDS M, UDS E, N1, N2,N3, SYBRONENDO, DMETEC, W&H, BAOLAI SCALERS

55.98 -39 % BGN 34.00

Соодветните моделиПроизводи со користење шематскидетален описМОДЕЛ : G6 ФУНКЦИЈА : да се Отстрани supragingival тешки пресметки.САМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3, SYBRONENDO,DMETEC,W&H Piezo,MECTRON,BAOLAI SCALERS Карактеристики : трајни, стабилна...

G5, който е съвместим с EMS КЪЛВАЧА, Henry SCHEIN E-Series SCALER TIPS, стоматологично оборудване

55.98 -39 % BGN 34.00

Соодветните моделиПроизводи со користење шематскиМОДЕЛ : G5 ФУНКЦИЈА : да се Отстрани supragingival и вратот анализа и бактериски plasue.САМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3, SYBRONENDO,DMETEC,W&H Piezo,MECTRON,BAOLAI SCALERS Карактеристики : трајни, стабилна...

3шт UC1R, зъбни импланти Exelcymosis EXTRACTION СЪВЕТ, Кълвача ULTRASURGERY, MECTRON PIEZOSURGERY,NSK VARIOSURG equipment

127.98 -30 % BGN 90.00

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТСпецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips восветот4...

високо качество на зубоврачебный скалер кълвач кабел съвместими кълвач HW-5L LED съвет

45.60 -6 % BGN 43.00

Монтажни Woodpecker Кабел Направени од страна на Woodpecker (100% оригинални) Врвен квалитет CE потврдија Сосема нов и добиете од фабриката директно Компатибилен со Woodpecker HW5 L LED Светло Scaler Handpiece должина : 2m

2018 Hot sale CE Approved Big Power Dental Lab Equipment Mini Spot Заварчик

560.00 -5 % BGN 532.00

Функција1.Техника Параметар : Напојување : AC110 V,60 Hz / AC220 V,50 Hz Моќ : Максимум моментален тековната 20 A Трансформатор излезна моќност : 2000 W излезен напон : 5 V Неточни операција аларм : Кога работата состојба не се усогласат со ПОСТАВИТЕ режимот,екранот се покажува Грешка beep Security type : Припаѓаат на класа I,тип Б Трансформатор прегревање заштита : 85 contigrade Енергија регулатива : на самото Место заварување 130 Лемење 19 Калење 19 Димензии на weldment : 0.2 мм~1.8 mm нерѓосувачки челик жица Осигурач жица : 5 x 20mm, 20 A Средина услови : Температурата 5 contigrade~40 contigrade, Релативната влажност ≤80% Складирање состојба : Температура 10 contigrade~55 contigrade, Релативната влажност ≤80% Пакување Листа : Името НЕ Количина 1 Главната машина 1 2 кабелот за Напојување 1 3 Нога switch 1 4 Осигурач 20 A 1 5 Држава Блок 1 6 Сертификат 1 7 Гаранциона Картичка 1 8 Прирачник 1 9 Темперамент менгеме 1Детални СликиСертификатиПлаќањеТ / T трансфер / western union / pa ypal акк epted.Услови за продажбаМеѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Жичен безжичен CCD стоматологичен Интраоральная Камера 5.0 Mega Pixels MD-2000C

297.60 -5 % BGN 283.00

Карактеристики : Слика сензор : CMOSРезолуција на сликата 5.0 мега пикселиСветилка : 6pcs бела LED( 5600 K)Кабел должина : 2mМоќностHandpiece : DC 5 V (250m A)Замрзнување уред : DC 12 VСодржина : * Камера X 1* Докинг станица X 1* 8 GB У диск* Магнетна камера носителот X 1* Софтвер CD X 1* Обвивка X 50Инсталација начин на употреба : 1...

Нов 11шт зъболекар AssortedKeychain ключодържател от неръждаема стомана, 11 вида

40.26 -6 % BGN 38.00

Нови 11 Pcs Стоматолог Assorted Keychain Копче Синџир од не ' Рѓосувачки Челик 11 видовиГолема Стоматолошки Култура Производ!За професионални стоматолог, учење на ученикот, усни наставниците.Најдобар избор за подарок и Стоматолошки култура, ве молиме да се одржи на на шанса.Поединечно завиткани inclued : 1 Четка за заби,1 Паста за заби,1 Млечни Заби,1 Handpiece,1 Plier Pincers,1 Огледало,1 Впечаток Послужавник,1 Корен Лифт,1 Сребрена Млечни во Облик на Заб,1 Златен Млечни во Облик на Заби.Боја : Сребрена,Златнапакување листа : 11 Pcs

10шт ABEC-7 Z3V3 MR62-ZZ MR62ZZ R-620ZZ MR62Z MR62 бразда сачмен лагер 2x6x2. 5 mm миниатюрни мини-лагер. 2*6*2.5 мм

BGN 9.36

10 PCS ABEC7 Z3 V3 MR62ZZ MR62 ZZ R620 ZZ MR62 Z MR62 длабоко ритам топката имајќи 2x6x2.5 mm минијатурни МИНИ имајќи 2*6*2.5 мм1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC7 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

4L преносими електрически чист стоматологичен дистиллятор дестилирана вода машина от неръждаема стомана празна капачка 1бр о пръстен със стъклена бутилка

270.40 -5 % BGN 257.00

304 од не ' Рѓосувачки Челик 4 L Чиста Вода Distiller со Стаклена теглаTechnicals : Напон 110220 V, 50 Hz60 Hz Моќ 750w Distiller вода 1 L / H Charmber големина 9.05" (Кол.) x 15.35" (H)Кондензаторот : Валани листови видови 3042 B Ззп / Филтер од Нерѓосувачки челик (304 Внатрешни сад не ' Рѓосувачки челик 304 Ззп / Филтер од Нерѓосувачки челик (304 Електронски грејач Алуминиумска цевка шише за Вода Стакло (474.8 сте...

35000RPM MR95Z MR95 Z MR95-Z MR95-2Z MR95-ZZ MR95ZZ високоскоростен мотор, носещи MR95 ZZ 5X9X3MM 5X9X3MM 5*9*3 ММ 5*9*3 мм

BGN 208.00

MR95 ZZ 5 X9 X3 MM 5 X9 X3 MM Висока брзина на моторни имајќи MR95 ZZ1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

Нов 2 елемента зубоврачебный 15-луночный притежателя свиня блокира алуминий Autoclavable

28.78 -6 % BGN 27.00

Нова 2 парчиња Стоматолошки 15 Hole Burs Носителот Блокови АЛУМИНИУМ Autoclavable100% сосема нов и висок квалитетТип : 2 buc висок квалитет на стоматолошки bur блок со поклопец 15 дупки (10 дупки за FG bur, точка за Висока Брзина, 5 дупки за РА bur, точка за мала Брзина)Материјал : АлуминиумБоја : ЗлатнаL*W*H=60*25*28mmпакување листа : 2 парчиња

E3, EMS КЪЛВАЧА SCALER TIPS, стоматологичен съвет за ЭНДООЧИСТКИ, съвместим с EMS, КЪЛВАЧА UDS J, UDS K, UDS M, UDS E, N1, N2,N3

75.18 -15 % BGN 64.00

Соодветните моделиПроизводи со користење шематскидетален опис МОДЕЛ : E3 ФУНКЦИЈА : По канал за чистење, со користење на механизмот и топлина engery на ултразвучно испитување вибрации да intenerate на пополнување странични condenstation, за да бидете сигурни дека на врвот на scaler совет допир на латерална кондензација.САМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3, SYBRONENDO,DMETEC,W&H Piezo,MECTRON,BAOLAI SCALERS Карактеристики : трајни, стабилна...

Зубоврачебное Бърза връзка M4 липсата на переходников оптика за SINOL

60.80 -5 % BGN 58.00

Висок квалитет , стабилно proformanceДетални СликиСертификатиПлаќањеТ / T трансфер / western union / pa ypal акк epted.Услови за продажбаМеѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

50шт зубоврачебная лаборатория за красота конски косъм Четка полиращи полировальный кръг за въртене

23.81 -8 % BGN 22.00

100% сосема нов и висок квалитетОвој пакет на 50 коњ коса тркала ќе ви помогне да се постигне совршен, рѓаслободен резултат на тоа кога треба да се deburr и удар или полски и мелење.Тие работат во двете вежби и во ротари алатки, како што се Dremel и на различни површиниВратило дијаметар : 2.35 mmМатеријал : Коњ КосаПакување Листа50 парчиња

SBD3, уши СКАЛЕРОВ, използвани за SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ,MICODONT SE,DTE herramientas

119.98 -10 % BGN 108.00

Опис На ПроизводотСпецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips во светот.4...

5шт ABEC-7 Z3V3 MR93Z MR93 MR93-Z 35000RPM MR93-ZZ MR93ZZ 3x9x4mm бразда сачмен лагер MR93-ZZ 3X9X4 ММ 3 * 9 * 4 мм 3*9*4 мм

BGN 6.32

MR93ZZ MR93 ZZ 3 X9 X4 MM Висока брзина на моторни имајќи MR93 ZZ 3 X9 X4 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC7 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

Зубоврачебная силиконова тръба 2Hole, маркуч, съединител тръба High Fast Speed Handpiece 5Pcs

102.70 -5 % BGN 98.00

Стоматолошки 2 Hole Силикони Цевки,Црева,Цевка Конектор Висока Брзо расте Handpiece 5 PcsСостојба : Нова;СпакуваниIterm Име : Стоматолошки Силикони 2 дупки ЦевкиКарактеристики : 100% CE квалитетКоличина : 5 PCSТип : Внатрешната цевка должина : 1.7 m;Надворешната цевка должина : 1.5 мпакување листа : 5 Pcs

5*ултразвуков скалер пародонтологический съвет P3D fit Кълвача EMS ултразвуков скалер съвет Оригинал

123.18 -15 % BGN 105.00

НА ВРВОТ Е СЛИКА САМО ЗА РЕФЕРЕНЦА : Соодветните моделиПроизводи со користење шематскидетален опис МОДЕЛ : P3 D ФУНКЦИЈА : Ниво исклучување на површината на ендо во текот на пародонтот falp хирургија.САМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3 Карактеристики : трајни, стабилна...

200 Бр. / Кутия Мека Межзубная Силиконова Четка За Еднократна Употреба Конец За Зъби И Четка За Зъби За Нож Четки За Зъби Грижи За Устната Кухина Конец За Зъби И Четка ?

15.98 -31 % BGN 11.00

200 Парчиња / Кутија Мека Интерденталните Четка Силикони За Еднократна Употреба Забен Конец Четка Забите Се Држи Забот Зема Орална Нега Конец За Чистење Со ЧеткаКарактеристики : Направени од меки силиконски, удобно да се отстрани храна остатоци.200 парчиња во сите, можете да го користите за долго време.Спакувани во транспарентна кутија, лесен и лесно да се носат.Одржување на орална хигиена и спречување на забот од расипување.Расположливиот дизајн, фрли го настрана по секоја употреба.Описи : Двојно toothpick + меки силиконски четка за забиМоже да се користи како интерденталните четка или toothpick.Влакната да се движи помеѓу катници.Спецификации : Материјал : пластични, силикониБоја : бела&синаКутија Големина : 88*61*33mmПакет се вклучени : 1 Кутија * Чистење На Забите АлаткаЗабелешки : Ве молиме овозможи 02mm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

E5, EMS КЪЛВАЧА SCALER СЪВЕТ, стоматологичен съвет за ЭНДООЧИСТКИ, съвместим с EMS, КЪЛВАЧА UDS J, UDS K, UDS M, UDS E, N1,N2,N3

71.98 -10 % BGN 65.00

НА ВРВОТ Е СЛИКА САМО ЗА РЕФЕРЕНЦА : Соодветните моделиПроизводи со користење шематскиПроизвод renderingsдетален опис МОДЕЛ : E5 ФУНКЦИЈА : Проширување на канал ѕид.(Совет крајот со дијамант од 13mm должина),Дијамант обложениСАМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3, SYBRONENDO,DMETEC,W&H Piezo,MECTRON,BAOLAI SCALERS Карактеристики : трајни, стабилна...

MR117-ZZ високоскоростен мотор, носещи MR117ZZ 7X11X3 мм 7X11X3 мм MR117 ZZ MR117Z MR117 Z MR117-Z MR117-2Z 7 * 11*3 мм 7*11*3 мм

BGN 208.00

MR117 ZZ 7 X11 X3 MM Висока брзина на моторни имајќи MR117 ZZ 7 X11 X3 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

5шт G3, EMS КЪЛВАЧА SCALER TIPS, EMS, КЪЛВАЧА UDS J, UDS K, UDS E, N1, N2,N3, SYBRONENDO, HENRY SCHEIN, DMETEC, W&H, BAOLAI

55.98 -30 % BGN 39.00

НА ВРВОТ Е СЛИКА САМО ЗА РЕФЕРЕНЦА : Соодветните моделиПроизводи со користење шематскиПроизвод renderingsдетален описМОДЕЛ : G3 ФУНКЦИЈА : Отстранување на калкулус и бактериски plasue на subgingivalinterdental калкулус.САМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3,SYBRONENDO,ХЕНРИ SCHEIN,DMETEC,W&H Piezo,BAOLAI SCALERS Карактеристики : трајни, стабилна...

MR104-ZZ MR104ZZ MR104 ZZ 4X10X4 MM 4x10x4mm високоскоростен мотор, носещи MR104Z MR104 Z MR104-Z MR104-2Z 4*10*4MM 4*10*4 мм

BGN 42.40

MR104 ZZ Висока брзина на моторни имајќи 4 X10 X4 MM MR104 ZZ 4 X10 X4 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

Избелване На Зъбите Прах, Дим, Кафе, Чай Препарат За Отстраняване На Черна Паста За Зъби И Хигиена На Устната Кухина, Грижа За Зъбите Бамбук Активен Въглен

BGN 1116.80

Топла Продажба на Црна Паста за заби Активиран Јаглерод за Белеење на Заби во Прав Јаглен Заби Белење на Паста за заби 500 Pieces

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.