• Новинка
безплатна доставка на зъбни импланти костен прах лъжичка пълен внос на зъбни импланти инструмент костна лъжичка костен прах колектор стъргало

безплатна доставка на зъбни импланти костен прах лъжичка пълен внос на зъбни импланти инструмент костна лъжичка костен прах колектор стъргало

резултат:
BGN 51.20
BGN 49.00 -4 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Тип Елемент:
Избелване На Зъби
Размер:
Small
търговска марка:
ДЕАСИН
Номер На Модела:
стъргало
НЕТНО ТЕГЛО:
200гр

Избор на купувачи

Висока скорост на мотора лагер 6204 2RS 20X47X14MM мм 20X47X14 бразда сачмен лагер 6204-2RS 6204RS 6204 RS

BGN 280.00

6204 2 RS 20 X47 X14 MM 20 X47 X14 MM Длабоко ритам топката имајќи 62042 RS 6204 RS 6204 РС Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : Повеќе од 30000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранции : траење од 12 месеци повеќе

ED3D, за SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ, MICODONT SE,DTE за ЭНДООЧИСТКИ, инструментално стоматологично оборудване

119.98 -10 % BGN 108.00

Опис На ПроизводотСпецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips во светот.4...

10шт ABEC-7 Z3V3 MR62-ZZ MR62ZZ R-620ZZ MR62Z MR62 бразда сачмен лагер 2x6x2. 5 mm миниатюрни мини-лагер. 2*6*2.5 мм

BGN 9.36

10 PCS ABEC7 Z3 V3 MR62ZZ MR62 ZZ R620 ZZ MR62 Z MR62 длабоко ритам топката имајќи 2x6x2.5 mm минијатурни МИНИ имајќи 2*6*2.5 мм1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC7 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

8шт стоматологичен стол клапан 2-ходова избора на Вода / Въздух да промени начина на стоматологичен регулатор вода

52.26 -4 % BGN 50.00

8 Pcs Стоматолошкиот Стол Вентил 2 Начин Селектор Вода / Air го Промени Начинот на Стоматолошки Вода AdjustorТочка Име : Стоматолошки Вентил за вода adjustorМатеријал : Висок Квалитет БакарПоврзете се со 6 MM (надворешен Дијаметар)*4 MM(Внатрешен Дијаметар)пакување листа : 8 Pcs

35000RPM MR95Z MR95 Z MR95-Z MR95-2Z MR95-ZZ MR95ZZ високоскоростен мотор, носещи MR95 ZZ 5X9X3MM 5X9X3MM 5*9*3 ММ 5*9*3 мм

BGN 208.00

MR95 ZZ 5 X9 X3 MM 5 X9 X3 MM Висока брзина на моторни имајќи MR95 ZZ1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

50шт зубоврачебная лаборатория за красота конски косъм Четка полиращи полировальный кръг за въртене

23.81 -8 % BGN 22.00

100% сосема нов и висок квалитетОвој пакет на 50 коњ коса тркала ќе ви помогне да се постигне совршен, рѓаслободен резултат на тоа кога треба да се deburr и удар или полски и мелење.Тие работат во двете вежби и во ротари алатки, како што се Dremel и на различни површиниВратило дијаметар : 2.35 mmМатеријал : Коњ КосаПакување Листа50 парчиња

5*ултразвуков скалер пародонтологический съвет P3D fit Кълвача EMS ултразвуков скалер съвет Оригинал

123.18 -15 % BGN 105.00

НА ВРВОТ Е СЛИКА САМО ЗА РЕФЕРЕНЦА : Соодветните моделиПроизводи со користење шематскидетален опис МОДЕЛ : P3 D ФУНКЦИЈА : Ниво исклучување на површината на ендо во текот на пародонтот falp хирургија.САМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3 Карактеристики : трајни, стабилна...

MR149ZZ MR149-ZZ 9X14X4. 5MM 35000RPM високоскоростен мотор, носещи MR149 ZZ 9X14X4. 5 MM MR149Z MR149 Z MR149-Z 9*14*4.5 мм 9*14*4.5 мм

BGN 224.00

Висока брзина на моторни имајќи MR149 ZZ 9 X14 X4.5 MM MR149 ZZ 9 X14 X4.5 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

4L преносими електрически чист стоматологичен дистиллятор дестилирана вода машина от неръждаема стомана празна капачка 1бр о пръстен със стъклена бутилка

270.40 -5 % BGN 257.00

304 од не ' Рѓосувачки Челик 4 L Чиста Вода Distiller со Стаклена теглаTechnicals : Напон 110220 V, 50 Hz60 Hz Моќ 750w Distiller вода 1 L / H Charmber големина 9.05" (Кол.) x 15.35" (H)Кондензаторот : Валани листови видови 3042 B Ззп / Филтер од Нерѓосувачки челик (304 Внатрешни сад не ' Рѓосувачки челик 304 Ззп / Филтер од Нерѓосувачки челик (304 Електронски грејач Алуминиумска цевка шише за Вода Стакло (474.8 сте...

Избелване На Зъбите Прах, Дим, Кафе, Чай Препарат За Отстраняване На Черна Паста За Зъби И Хигиена На Устната Кухина, Грижа За Зъбите Бамбук Активен Въглен

BGN 1116.80

Топла Продажба на Црна Паста за заби Активиран Јаглерод за Белеење на Заби во Прав Јаглен Заби Белење на Паста за заби 500 Pieces

ED3, СКАЛЕРНЫЕ УШИ ЗА SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ,MICODONT SE,DTE ГРИЖИ ЗА ЗЪБИТЕ НА ПРОДУКТА

71.98 -10 % BGN 65.00

Опис На ПроизводотСпецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips во светот.4...

5шт G3, EMS КЪЛВАЧА SCALER TIPS, EMS, КЪЛВАЧА UDS J, UDS K, UDS E, N1, N2,N3, SYBRONENDO, HENRY SCHEIN, DMETEC, W&H, BAOLAI

55.98 -30 % BGN 39.00

НА ВРВОТ Е СЛИКА САМО ЗА РЕФЕРЕНЦА : Соодветните моделиПроизводи со користење шематскиПроизвод renderingsдетален описМОДЕЛ : G3 ФУНКЦИЈА : Отстранување на калкулус и бактериски plasue на subgingivalinterdental калкулус.САМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3,SYBRONENDO,ХЕНРИ SCHEIN,DMETEC,W&H Piezo,BAOLAI SCALERS Карактеристики : трајни, стабилна...

Д-р PERFECT гореща продават Безплатна доставка Utra мек бамбук четка за зъби зелени найлонови влакна щеточная тел 3 бр. / кор .

8.45 -5 % BGN 8.00

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус Toothrbrush2016 година Топла продажба на Бесплатен Превозот Utra Мека Бамбус Четка за заби Црна Најлон Влакна Четка Жица 3 компјутери / кутија Ние сме професионална четка за заби производителот..продавање на четка за заби на Клиентот директно.Зачувате сите трошоци .сите Добивка се даде на Клиентите.Ние се фокусира на производство на четка за заби и орална нега производи со евтини цена и добар квалитет .Даде цена за сите драги вас!Било какви прашања ве молиме слободно да се поврзете со нас преку Онлајн порака...

G6, EMS КЪЛВАЧА SCALER TIPS fit EMS, КЪЛВАЧА UDS J, UDS K, UDS M, UDS E, N1, N2,N3, SYBRONENDO, DMETEC, W&H, BAOLAI SCALERS

55.98 -39 % BGN 34.00

Соодветните моделиПроизводи со користење шематскидетален описМОДЕЛ : G6 ФУНКЦИЈА : да се Отстрани supragingival тешки пресметки.САМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3, SYBRONENDO,DMETEC,W&H Piezo,MECTRON,BAOLAI SCALERS Карактеристики : трајни, стабилна...

Зубоврачебные боракс FG556 зубоврачебные тренировки кант и чистовые тренировка на волфрам карбид боракс високоскоростни инструменти зубоврачебные

19.20 -1 % BGN 19.00

Карбид bur FG556бесплатен превозот стоматолошки burs карбид голема брзина стоматолошки алаткиПакување листа : изберете 1, 5 компјутери × FG556изберете 2, 10 компјутери ×FG556Добредојдовте на flydent продавница(Продавница Бр...

20pcs стоматологични аксесоари силни изсмукване на съвети / пластмасови силни смукателни дюзи стоматологичен материал

44.26 -5 % BGN 42.00

20pcs Стоматолошки Додатоци Силна Цицање Совети / Пластични силна Вшмукување Млазницата Стоматолошки МатеријалиДетални СликиСертификатиПлаќањеТ / T трансфер / western union / pa ypal акк epted.Услови за продажбаМеѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Зубоврачебная безжична Интраоральная Интраоральная камера, USB, SD Card 6-LED Mega Pixels H Easy go

456.00 -5 % BGN 433.00

1 1 / 4 CMOS висока резолуција интраоралната камера.2 Вграденво SDкартичката, видео излез, или да се поврзете со компјутер преку USB читач на картички.3...

GD3, СКАЛЕРНЫЕ уши, стоматологични накрайници, използвани за SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ,MICODONT SE,DTE D1, D3,D5,D7

55.98 -39 % BGN 34.00

Опис На ПроизводотСпецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips во светот.4...

Тип 146 стоматологичен силиконов каучук смола на база на скрити зъбни протези полиране bora 10шт светло зелен

12.61 -13 % BGN 11.00

Опис на 10pcs полирање burs за стоматолошки апликации Одлична за благороден метал, керамика, смола и така натаму непречено Спроведување на прецизни висок квалитет на обработка Долг живот трајност е зголемен за над 10 пати подолго од високобрзински челик сечење алатки и над 200 пати повеќе од тркала Безбеден, сигурен и лесен за употребаВкупно за обработка на трошоци може да се спуштаат за неколку патиБоја : светло зеленаДијаметар 2.35 mmЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакување Листа : 10pcs

Led стоматологичен лампа с датчик за устен светлина лампа за стоматологична блок стол имплантиране хирургия крушка с 6 крушки

352.00 -6 % BGN 331.00

LED стоматолошки светилка со Сензор Орален Светлина Светилка за Стоматолошки Единица Чаир имплант хирургија светилка со 6 светилкиTraditioanl овална форма дизајн...

MR106-ZZ MR106ZZ 6X10X3MM 6X10X3 мм MR106 ZZ високоскоростен мотор, носещи MR106Z MR106 Z MR106-Z MR106-2Z 6*10*3 мм 6*10*3 мм

BGN 45.60

MR106 ZZ 6 X10 X3 MM 6 X10 X3 MM MR106 ZZ Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

6 БР СКАЛЕР СЪВЕТ, СТОМАТОЛОГИЧЕН СЪВЕТ, СЕ ИЗПОЛЗВА ЗА SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ, MICODONT SE

78.40 -45 % BGN 43.00

6 КОМПЈУТЕРИ SCALER TIPS,СТОМАТОЛОШКИ СОВЕТИ,ШТО СЕ КОРИСТИ ЗА SATELEC,DTE,GNATNSK VARIOS,HUFRIEDY IQ,MICODONT SEПроцес на производствоПревозотКлиент посетаНашата компанијаНие сме производител кој е фокусиран на scaler tips и насадни инструменти, како и ултразвучно scalers од 2010 година.Имаме над 300 модели scaler tips кои може да се вклопат добро познати scaler брендови, како што се ЕМС,SATELEC,WOODPECKER, NSK,KAVO итн.Нашиот производ е одобрен CE / ISO и ФДУ и продава на глобалната стоматолошки клиники секоја година.Нашиот квалитет стандарди е далеку над CE / ISO.Ние гарантираме за високи стандарди на работа и одлични клиентите.Сертификација

Нов 11шт зъболекар AssortedKeychain ключодържател от неръждаема стомана, 11 вида

40.26 -6 % BGN 38.00

Нови 11 Pcs Стоматолог Assorted Keychain Копче Синџир од не ' Рѓосувачки Челик 11 видовиГолема Стоматолошки Култура Производ!За професионални стоматолог, учење на ученикот, усни наставниците.Најдобар избор за подарок и Стоматолошки култура, ве молиме да се одржи на на шанса.Поединечно завиткани inclued : 1 Четка за заби,1 Паста за заби,1 Млечни Заби,1 Handpiece,1 Plier Pincers,1 Огледало,1 Впечаток Послужавник,1 Корен Лифт,1 Сребрена Млечни во Облик на Заб,1 Златен Млечни во Облик на Заби.Боја : Сребрена,Златнапакување листа : 11 Pcs

3шт UC1R, зъбни импланти Exelcymosis EXTRACTION СЪВЕТ, Кълвача ULTRASURGERY, MECTRON PIEZOSURGERY,NSK VARIOSURG equipment

127.98 -30 % BGN 90.00

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТСпецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips восветот4...

Зубоврачебный притежателя 1PC Burs с 24 дупки изработен от висококачествена пластмасов блок

BGN 7.98

Стоматолошки 1 Pc Burs Носителот Со 24 Дупки Направени Од високо Квалитетни Пластични Блок100% сосема нов и висок квалитетСтоматолошки високо квалитетни пластични burs носителот со 24 дупки за FG burs, точка за Висока Брзина.Материјал : пластикаГолемина : L*W*H=7.4 cm*6.3 cm*3.4 cmБоја : Бела / Жолта / Сина боја може да биде одберете ...

Dr. PERFECT Hot healthy 1 бр./кутия бежевое влакна ултра мека бамбук въглища и четка за почистване на зъбите почистване на устната кухина, грижа за зъбите на BPA безплатно

BGN 0.90

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус ToothrbrushТопла здрава 1 компјутер / кутија Двојно Ултра животната средина Бамбус Јаглен Четка за Чистење на Забите Орален Чистење Стоматолошка Заштита Слободен БродНашите бамбус четка за заби е направен од природни бамбус...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.