• Новинка
30шт 50m микро восък ментов аромат конец за зъби Межзубная четка, паста за пръчка клечка за зъби, клечки за зъби избор на хигиена на устната кухина е чиста тел

30шт 50m микро восък ментов аромат конец за зъби Межзубная четка, паста за пръчка клечка за зъби, клечки за зъби избор на хигиена на устната кухина е чиста тел

резултат:
BGN 60.61

Брой продукти
Налично

30pcs 50 M Микро восок Нане вкус Стоматолошки Flosser Интерденталните Четка Забите се Држиме чепкалки за заби забен Конец ги Собереш на Орална Хигиена чистење жица Материјал : Случај : Пластични конец жица : најлон Големина : Случај : 5х5.5cm 6 бои испрати мешани Должината на секој Стоматолошки Flosser : 50meters Пакет : 30 пакети x 50 метри Стоматолошки Flosser Стоматолошката Flosser жица може да биде заменет , во случај може да се Користи . Функција : Отстранување на плак од помеѓу забите и заедно со непцето, каде што четката за заби не може да се постигне. Намалување на непцата и забите. Микро восок стоматолошки flosser може да се чистат забите подобри од оние без Микро восок . Насоки : .Се повлече од околу 45см(18iches)на конец и го прекинеме со машина. .правец на краевите на конец околу средниот прст на секоја страна,оставајќи околу 10cm(4inches)pc конец помеѓу нив,а потоа стегнете со палецот и forefinger .Нежно слајд конец помеѓу забите и под непцето .curving конец околу забот ,користете нагоре и надолу движење за отстранување на плак и остатоци .Повторете bettween сите заби контакти,унапредување на забен конец за чистење дел секое време. Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Подробности

Тип Елемент:
Конец За Зъби
търговска марка:
санкилочан
Материал:
Найлон
Размер:
50meters
Номер На Модела:
kq007

Избор на купувачи

Избелване На Зъбите Прах, Дим, Кафе, Чай Препарат За Отстраняване На Черна Паста За Зъби И Хигиена На Устната Кухина, Грижа За Зъбите Бамбук Активен Въглен

BGN 1116.80

Топла Продажба на Црна Паста за заби Активиран Јаглерод за Белеење на Заби во Прав Јаглен Заби Белење на Паста за заби 500 Pieces

35000RPM MR95Z MR95 Z MR95-Z MR95-2Z MR95-ZZ MR95ZZ високоскоростен мотор, носещи MR95 ZZ 5X9X3MM 5X9X3MM 5*9*3 ММ 5*9*3 мм

BGN 208.00

MR95 ZZ 5 X9 X3 MM 5 X9 X3 MM Висока брзина на моторни имајќи MR95 ZZ1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

3шт UC1R, зъбни импланти Exelcymosis EXTRACTION СЪВЕТ, Кълвача ULTRASURGERY, MECTRON PIEZOSURGERY,NSK VARIOSURG equipment

127.98 -30 % BGN 90.00

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТСпецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips восветот4...

Ступица MR137Z MR137 Z MR137-Z MR137-ZZ MR137ZZ 7X13X4MM MR137 ZZ високоскоростен на лагера на вала 7X13X4 мм 7*13*4 мм 7*13*4 мм радиа

BGN 1.92

MR137 ZZ 7 X13 X4 MM 7 X13 X4 MM MR137 ZZ Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

Висока скорост на мотора лагер 6204 2RS 20X47X14MM мм 20X47X14 бразда сачмен лагер 6204-2RS 6204RS 6204 RS

BGN 280.00

6204 2 RS 20 X47 X14 MM 20 X47 X14 MM Длабоко ритам топката имајќи 62042 RS 6204 RS 6204 РС Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : Повеќе од 30000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранции : траење од 12 месеци повеќе

8шт стоматологичен стол клапан 2-ходова избора на Вода / Въздух да промени начина на стоматологичен регулатор вода

52.26 -4 % BGN 50.00

8 Pcs Стоматолошкиот Стол Вентил 2 Начин Селектор Вода / Air го Промени Начинот на Стоматолошки Вода AdjustorТочка Име : Стоматолошки Вентил за вода adjustorМатеријал : Висок Квалитет БакарПоврзете се со 6 MM (надворешен Дијаметар)*4 MM(Внатрешен Дијаметар)пакување листа : 8 Pcs

MR117-ZZ високоскоростен мотор, носещи MR117ZZ 7X11X3 мм 7X11X3 мм MR117 ZZ MR117Z MR117 Z MR117-Z MR117-2Z 7 * 11*3 мм 7*11*3 мм

BGN 208.00

MR117 ZZ 7 X11 X3 MM Висока брзина на моторни имајќи MR117 ZZ 7 X11 X3 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

6 БР СКАЛЕР СЪВЕТ, СТОМАТОЛОГИЧЕН СЪВЕТ, СЕ ИЗПОЛЗВА ЗА SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ, MICODONT SE

78.40 -45 % BGN 43.00

6 КОМПЈУТЕРИ SCALER TIPS,СТОМАТОЛОШКИ СОВЕТИ,ШТО СЕ КОРИСТИ ЗА SATELEC,DTE,GNATNSK VARIOS,HUFRIEDY IQ,MICODONT SEПроцес на производствоПревозотКлиент посетаНашата компанијаНие сме производител кој е фокусиран на scaler tips и насадни инструменти, како и ултразвучно scalers од 2010 година.Имаме над 300 модели scaler tips кои може да се вклопат добро познати scaler брендови, како што се ЕМС,SATELEC,WOODPECKER, NSK,KAVO итн.Нашиот производ е одобрен CE / ISO и ФДУ и продава на глобалната стоматолошки клиники секоја година.Нашиот квалитет стандарди е далеку над CE / ISO.Ние гарантираме за високи стандарди на работа и одлични клиентите.Сертификација

Нов 2 елемента зубоврачебный 15-луночный притежателя свиня блокира алуминий Autoclavable

28.78 -6 % BGN 27.00

Нова 2 парчиња Стоматолошки 15 Hole Burs Носителот Блокови АЛУМИНИУМ Autoclavable100% сосема нов и висок квалитетТип : 2 buc висок квалитет на стоматолошки bur блок со поклопец 15 дупки (10 дупки за FG bur, точка за Висока Брзина, 5 дупки за РА bur, точка за мала Брзина)Материјал : АлуминиумБоја : ЗлатнаL*W*H=60*25*28mmпакување листа : 2 парчиња

GD3, СКАЛЕРНЫЕ уши, стоматологични накрайници, използвани за SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ,MICODONT SE,DTE D1, D3,D5,D7

55.98 -39 % BGN 34.00

Опис На ПроизводотСпецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips во светот.4...

MR149Z MR149 Z MR149-Z MR149-2Z MR149-ZZ високоскоростен мотор, носещи MR149ZZ 9X14X4.5MM MR149 ZZ 9X14X4. 5 мм 9*14*4.5 мм 9*14*4.5 мм

BGN 40.80

Висока брзина на моторни имајќи MR149 ZZ 9 X14 X4.5 MM MR149 ZZ 9 X14 X4.5 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

Зубоврачебные боракс FG556 зубоврачебные тренировки кант и чистовые тренировка на волфрам карбид боракс високоскоростни инструменти зубоврачебные

19.20 -1 % BGN 19.00

Карбид bur FG556бесплатен превозот стоматолошки burs карбид голема брзина стоматолошки алаткиПакување листа : изберете 1, 5 компјутери × FG556изберете 2, 10 компјутери ×FG556Добредојдовте на flydent продавница(Продавница Бр...

Д-р PERFECT гореща продават Безплатна доставка Utra мек бамбук четка за зъби зелени найлонови влакна щеточная тел 3 бр. / кор .

8.45 -5 % BGN 8.00

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус Toothrbrush2016 година Топла продажба на Бесплатен Превозот Utra Мека Бамбус Четка за заби Црна Најлон Влакна Четка Жица 3 компјутери / кутија Ние сме професионална четка за заби производителот..продавање на четка за заби на Клиентот директно.Зачувате сите трошоци .сите Добивка се даде на Клиентите.Ние се фокусира на производство на четка за заби и орална нега производи со евтини цена и добар квалитет .Даде цена за сите драги вас!Било какви прашања ве молиме слободно да се поврзете со нас преку Онлајн порака...

5*ултразвуков скалер пародонтологический съвет P3D fit Кълвача EMS ултразвуков скалер съвет Оригинал

123.18 -15 % BGN 105.00

НА ВРВОТ Е СЛИКА САМО ЗА РЕФЕРЕНЦА : Соодветните моделиПроизводи со користење шематскидетален опис МОДЕЛ : P3 D ФУНКЦИЈА : Ниво исклучување на површината на ендо во текот на пародонтот falp хирургија.САМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3 Карактеристики : трајни, стабилна...

Стоматологични 10шт пластмасови стоманени зъбни Оттискные корита и 10шт зелени Оттискные корита

54.22 -4 % BGN 52.00

Стоматолошки 10 Pcs ПластикаЧелик Стоматолошки Впечаток Коцки и 10pcs Пластични Зелена Впечаток КоцкиBlue ПластикаЧелик Впечаток Коцки : Материјал : ПластикаЧелик, компатибилен со ладна стерилизација и автоклав (Зелените Пластични Впечаток Коцки : Материјал : Пластика.Autoclavable за повторна употреба, може да биде загреана на 121°C...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.