• Новинка
5шт зубоврачебный клапан зубоврачебный стол foot крак премина foot valve foot switch контрол мед клапан 3*мм зубоврачебный стол блок

5шт зубоврачебный клапан зубоврачебный стол foot крак премина foot valve foot switch контрол мед клапан 3*мм зубоврачебный стол блок

резултат:
BGN 38.56
BGN 36.00 -7 %

Брой продукти
Налично


100% Сосема Нов
Големина 3мм (3мм поврзете 4×2.5 цевка )
Материјал : Метал
Пакет : 5pc/многу

Подробности

Тип Елемент:
Избелване На Зъби
Съставка:
-
Размер:
Small
Номер На Модела:
-
НЕТНО ТЕГЛО:
35г

Избор на купувачи

10шт ABEC-7 Z3V3 MR62-ZZ MR62ZZ R-620ZZ MR62Z MR62 бразда сачмен лагер 2x6x2. 5 mm миниатюрни мини-лагер. 2*6*2.5 мм

BGN 9.36

10 PCS ABEC7 Z3 V3 MR62ZZ MR62 ZZ R620 ZZ MR62 Z MR62 длабоко ритам топката имајќи 2x6x2.5 mm минијатурни МИНИ имајќи 2*6*2.5 мм1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC7 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

Зубоврачебные боракс FG556 зубоврачебные тренировки кант и чистовые тренировка на волфрам карбид боракс високоскоростни инструменти зубоврачебные

19.20 -1 % BGN 19.00

Карбид bur FG556бесплатен превозот стоматолошки burs карбид голема брзина стоматолошки алаткиПакување листа : изберете 1, 5 компјутери × FG556изберете 2, 10 компјутери ×FG556Добредојдовте на flydent продавница(Продавница Бр...

5*ултразвуков скалер пародонтологический съвет P3D fit Кълвача EMS ултразвуков скалер съвет Оригинал

123.18 -15 % BGN 105.00

НА ВРВОТ Е СЛИКА САМО ЗА РЕФЕРЕНЦА : Соодветните моделиПроизводи со користење шематскидетален опис МОДЕЛ : P3 D ФУНКЦИЈА : Ниво исклучување на површината на ендо во текот на пародонтот falp хирургија.САМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3 Карактеристики : трајни, стабилна...

Тип 146 стоматологичен силиконов каучук смола на база на скрити зъбни протези полиране bora 10шт светло зелен

12.61 -13 % BGN 11.00

Опис на 10pcs полирање burs за стоматолошки апликации Одлична за благороден метал, керамика, смола и така натаму непречено Спроведување на прецизни висок квалитет на обработка Долг живот трајност е зголемен за над 10 пати подолго од високобрзински челик сечење алатки и над 200 пати повеќе од тркала Безбеден, сигурен и лесен за употребаВкупно за обработка на трошоци може да се спуштаат за неколку патиБоја : светло зеленаДијаметар 2.35 mmЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакување Листа : 10pcs

E5D, EMS КЪЛВАЧА SCALER СЪВЕТ, стоматологичен съвет за ЭНДООЧИСТКИ, съвместим с EMS, КЪЛВАЧА UDS J, UDS K, UDS M, UDS E, N1,N2,N3

115.18 -10 % BGN 104.00

НА ВРВОТ Е СЛИКА САМО ЗА РЕФЕРЕНЦА : Соодветните моделиПроизводи со користење шематскиПроизвод renderingsдетален опис МОДЕЛ : E5 DT ФУНКЦИЈА : Проширување на канал ѕид.(Совет крајот со дијамант од 13mm должина),Дијамант обложениСАМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3, SYBRONENDO,DMETEC,W&H Piezo,MECTRON,BAOLAI SCALERS Карактеристики : трајни, стабилна...

G5, който е съвместим с EMS КЪЛВАЧА, Henry SCHEIN E-Series SCALER TIPS, стоматологично оборудване

55.98 -39 % BGN 34.00

Соодветните моделиПроизводи со користење шематскиМОДЕЛ : G5 ФУНКЦИЈА : да се Отстрани supragingival и вратот анализа и бактериски plasue.САМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3, SYBRONENDO,DMETEC,W&H Piezo,MECTRON,BAOLAI SCALERS Карактеристики : трајни, стабилна...

Зубоврачебный притежателя 1PC Burs с 24 дупки изработен от висококачествена пластмасов блок

BGN 7.98

Стоматолошки 1 Pc Burs Носителот Со 24 Дупки Направени Од високо Квалитетни Пластични Блок100% сосема нов и висок квалитетСтоматолошки високо квалитетни пластични burs носителот со 24 дупки за FG burs, точка за Висока Брзина.Материјал : пластикаГолемина : L*W*H=7.4 cm*6.3 cm*3.4 cmБоја : Бела / Жолта / Сина боја може да биде одберете ...

MR149Z MR149 Z MR149-Z MR149-2Z MR149-ZZ високоскоростен мотор, носещи MR149ZZ 9X14X4.5MM MR149 ZZ 9X14X4. 5 мм 9*14*4.5 мм 9*14*4.5 мм

BGN 40.80

Висока брзина на моторни имајќи MR149 ZZ 9 X14 X4.5 MM MR149 ZZ 9 X14 X4.5 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

G6, EMS КЪЛВАЧА SCALER TIPS fit EMS, КЪЛВАЧА UDS J, UDS K, UDS M, UDS E, N1, N2,N3, SYBRONENDO, DMETEC, W&H, BAOLAI SCALERS

55.98 -39 % BGN 34.00

Соодветните моделиПроизводи со користење шематскидетален описМОДЕЛ : G6 ФУНКЦИЈА : да се Отстрани supragingival тешки пресметки.САМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3, SYBRONENDO,DMETEC,W&H Piezo,MECTRON,BAOLAI SCALERS Карактеристики : трајни, стабилна...

200 Бр. / Кутия Мека Межзубная Силиконова Четка За Еднократна Употреба Конец За Зъби И Четка За Зъби За Нож Четки За Зъби Грижи За Устната Кухина Конец За Зъби И Четка ?

15.98 -31 % BGN 11.00

200 Парчиња / Кутија Мека Интерденталните Четка Силикони За Еднократна Употреба Забен Конец Четка Забите Се Држи Забот Зема Орална Нега Конец За Чистење Со ЧеткаКарактеристики : Направени од меки силиконски, удобно да се отстрани храна остатоци.200 парчиња во сите, можете да го користите за долго време.Спакувани во транспарентна кутија, лесен и лесно да се носат.Одржување на орална хигиена и спречување на забот од расипување.Расположливиот дизајн, фрли го настрана по секоја употреба.Описи : Двојно toothpick + меки силиконски четка за забиМоже да се користи како интерденталните четка или toothpick.Влакната да се движи помеѓу катници.Спецификации : Материјал : пластични, силикониБоја : бела&синаКутија Големина : 88*61*33mmПакет се вклучени : 1 Кутија * Чистење На Забите АлаткаЗабелешки : Ве молиме овозможи 02mm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

35000RPM MR95Z MR95 Z MR95-Z MR95-2Z MR95-ZZ MR95ZZ високоскоростен мотор, носещи MR95 ZZ 5X9X3MM 5X9X3MM 5*9*3 ММ 5*9*3 мм

BGN 208.00

MR95 ZZ 5 X9 X3 MM 5 X9 X3 MM Висока брзина на моторни имајќи MR95 ZZ1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

Избелване На Зъбите Прах, Дим, Кафе, Чай Препарат За Отстраняване На Черна Паста За Зъби И Хигиена На Устната Кухина, Грижа За Зъбите Бамбук Активен Въглен

BGN 1116.80

Топла Продажба на Црна Паста за заби Активиран Јаглерод за Белеење на Заби во Прав Јаглен Заби Белење на Паста за заби 500 Pieces

Нов 2 елемента зубоврачебный 15-луночный притежателя свиня блокира алуминий Autoclavable

28.78 -6 % BGN 27.00

Нова 2 парчиња Стоматолошки 15 Hole Burs Носителот Блокови АЛУМИНИУМ Autoclavable100% сосема нов и висок квалитетТип : 2 buc висок квалитет на стоматолошки bur блок со поклопец 15 дупки (10 дупки за FG bur, точка за Висока Брзина, 5 дупки за РА bur, точка за мала Брзина)Материјал : АлуминиумБоја : ЗлатнаL*W*H=60*25*28mmпакување листа : 2 парчиња

Зубоврачебная силиконова тръба 2Hole, маркуч, съединител тръба High Fast Speed Handpiece 5Pcs

102.70 -5 % BGN 98.00

Стоматолошки 2 Hole Силикони Цевки,Црева,Цевка Конектор Висока Брзо расте Handpiece 5 PcsСостојба : Нова;СпакуваниIterm Име : Стоматолошки Силикони 2 дупки ЦевкиКарактеристики : 100% CE квалитетКоличина : 5 PCSТип : Внатрешната цевка должина : 1.7 m;Надворешната цевка должина : 1.5 мпакување листа : 5 Pcs

MR106-ZZ MR106ZZ 6X10X3MM 6X10X3 мм MR106 ZZ високоскоростен мотор, носещи MR106Z MR106 Z MR106-Z MR106-2Z 6*10*3 мм 6*10*3 мм

BGN 45.60

MR106 ZZ 6 X10 X3 MM 6 X10 X3 MM MR106 ZZ Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

Ступица MR137Z MR137 Z MR137-Z MR137-ZZ MR137ZZ 7X13X4MM MR137 ZZ високоскоростен на лагера на вала 7X13X4 мм 7*13*4 мм 7*13*4 мм радиа

BGN 1.92

MR137 ZZ 7 X13 X4 MM 7 X13 X4 MM MR137 ZZ Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

8шт стоматологичен стол клапан 2-ходова избора на Вода / Въздух да промени начина на стоматологичен регулатор вода

52.26 -4 % BGN 50.00

8 Pcs Стоматолошкиот Стол Вентил 2 Начин Селектор Вода / Air го Промени Начинот на Стоматолошки Вода AdjustorТочка Име : Стоматолошки Вентил за вода adjustorМатеријал : Висок Квалитет БакарПоврзете се со 6 MM (надворешен Дијаметар)*4 MM(Внатрешен Дијаметар)пакување листа : 8 Pcs

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.