• Новинка
Зубоврачебная основата на восъци временна основа термопластичен лист индивидуални корита временни важните си препечатки материали за библиотеката на устната ку?

Зубоврачебная основата на восъци временна основа термопластичен лист индивидуални корита временни важните си препечатки материали за библиотеката на устната ку?

резултат:
BGN 75.20
BGN 71.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Тип Елемент:
Избелване На Зъби
Размер:
Small
търговска марка:
ДЕАСИН
Номер На Модела:
термопластичен лист
НЕТНО ТЕГЛО:
500 г

Избор на купувачи

MR117-ZZ високоскоростен мотор, носещи MR117ZZ 7X11X3 мм 7X11X3 мм MR117 ZZ MR117Z MR117 Z MR117-Z MR117-2Z 7 * 11*3 мм 7*11*3 мм

BGN 208.00

MR117 ZZ 7 X11 X3 MM Висока брзина на моторни имајќи MR117 ZZ 7 X11 X3 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

200 Бр. / Кутия Мека Межзубная Силиконова Четка За Еднократна Употреба Конец За Зъби И Четка За Зъби За Нож Четки За Зъби Грижи За Устната Кухина Конец За Зъби И Четка ?

15.98 -31 % BGN 11.00

200 Парчиња / Кутија Мека Интерденталните Четка Силикони За Еднократна Употреба Забен Конец Четка Забите Се Држи Забот Зема Орална Нега Конец За Чистење Со ЧеткаКарактеристики : Направени од меки силиконски, удобно да се отстрани храна остатоци.200 парчиња во сите, можете да го користите за долго време.Спакувани во транспарентна кутија, лесен и лесно да се носат.Одржување на орална хигиена и спречување на забот од расипување.Расположливиот дизајн, фрли го настрана по секоја употреба.Описи : Двојно toothpick + меки силиконски четка за забиМоже да се користи како интерденталните четка или toothpick.Влакната да се движи помеѓу катници.Спецификации : Материјал : пластични, силикониБоја : бела&синаКутија Големина : 88*61*33mmПакет се вклучени : 1 Кутија * Чистење На Забите АлаткаЗабелешки : Ве молиме овозможи 02mm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Избелване На Зъбите Прах, Дим, Кафе, Чай Препарат За Отстраняване На Черна Паста За Зъби И Хигиена На Устната Кухина, Грижа За Зъбите Бамбук Активен Въглен

BGN 1116.80

Топла Продажба на Црна Паста за заби Активиран Јаглерод за Белеење на Заби во Прав Јаглен Заби Белење на Паста за заби 500 Pieces

MR149Z MR149 Z MR149-Z MR149-2Z MR149-ZZ високоскоростен мотор, носещи MR149ZZ 9X14X4.5MM MR149 ZZ 9X14X4. 5 мм 9*14*4.5 мм 9*14*4.5 мм

BGN 40.80

Висока брзина на моторни имајќи MR149 ZZ 9 X14 X4.5 MM MR149 ZZ 9 X14 X4.5 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

E5, EMS КЪЛВАЧА SCALER СЪВЕТ, стоматологичен съвет за ЭНДООЧИСТКИ, съвместим с EMS, КЪЛВАЧА UDS J, UDS K, UDS M, UDS E, N1,N2,N3

71.98 -10 % BGN 65.00

НА ВРВОТ Е СЛИКА САМО ЗА РЕФЕРЕНЦА : Соодветните моделиПроизводи со користење шематскиПроизвод renderingsдетален опис МОДЕЛ : E5 ФУНКЦИЈА : Проширување на канал ѕид.(Совет крајот со дијамант од 13mm должина),Дијамант обложениСАМО КОМПАТИБИЛНИ СО : EMS, WOODPECKER UDS J, UDS К, UDS M, UDS E, N1,N2,N3, SYBRONENDO,DMETEC,W&H Piezo,MECTRON,BAOLAI SCALERS Карактеристики : трајни, стабилна...

Зубоврачебный притежателя 1PC Burs с 24 дупки изработен от висококачествена пластмасов блок

BGN 7.98

Стоматолошки 1 Pc Burs Носителот Со 24 Дупки Направени Од високо Квалитетни Пластични Блок100% сосема нов и висок квалитетСтоматолошки високо квалитетни пластични burs носителот со 24 дупки за FG burs, точка за Висока Брзина.Материјал : пластикаГолемина : L*W*H=7.4 cm*6.3 cm*3.4 cmБоја : Бела / Жолта / Сина боја може да биде одберете ...

Висока скорост на мотора лагер 6204 2RS 20X47X14MM мм 20X47X14 бразда сачмен лагер 6204-2RS 6204RS 6204 RS

BGN 280.00

6204 2 RS 20 X47 X14 MM 20 X47 X14 MM Длабоко ритам топката имајќи 62042 RS 6204 RS 6204 РС Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : Повеќе од 30000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранции : траење од 12 месеци повеќе

MR106-ZZ MR106ZZ 6X10X3MM 6X10X3 мм MR106 ZZ високоскоростен мотор, носещи MR106Z MR106 Z MR106-Z MR106-2Z 6*10*3 мм 6*10*3 мм

BGN 45.60

MR106 ZZ 6 X10 X3 MM 6 X10 X3 MM MR106 ZZ Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

MR104-ZZ MR104ZZ MR104 ZZ 4X10X4 MM 4x10x4mm високоскоростен мотор, носещи MR104Z MR104 Z MR104-Z MR104-2Z 4*10*4MM 4*10*4 мм

BGN 42.40

MR104 ZZ Висока брзина на моторни имајќи 4 X10 X4 MM MR104 ZZ 4 X10 X4 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

10шт ABEC-7 Z3V3 MR62-ZZ MR62ZZ R-620ZZ MR62Z MR62 бразда сачмен лагер 2x6x2. 5 mm миниатюрни мини-лагер. 2*6*2.5 мм

BGN 9.36

10 PCS ABEC7 Z3 V3 MR62ZZ MR62 ZZ R620 ZZ MR62 Z MR62 длабоко ритам топката имајќи 2x6x2.5 mm минијатурни МИНИ имајќи 2*6*2.5 мм1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC7 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

5шт ABEC-7 Z3V3 MR93Z MR93 MR93-Z 35000RPM MR93-ZZ MR93ZZ 3x9x4mm бразда сачмен лагер MR93-ZZ 3X9X4 ММ 3 * 9 * 4 мм 3*9*4 мм

BGN 6.32

MR93ZZ MR93 ZZ 3 X9 X4 MM Висока брзина на моторни имајќи MR93 ZZ 3 X9 X4 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC7 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

Dr. PERFECT Hot healthy 1 бр./кутия бежевое влакна ултра мека бамбук въглища и четка за почистване на зъбите почистване на устната кухина, грижа за зъбите на BPA безплатно

BGN 0.90

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус ToothrbrushТопла здрава 1 компјутер / кутија Двојно Ултра животната средина Бамбус Јаглен Четка за Чистење на Забите Орален Чистење Стоматолошка Заштита Слободен БродНашите бамбус четка за заби е направен од природни бамбус...

GD3, СКАЛЕРНЫЕ уши, стоматологични накрайници, използвани за SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ,MICODONT SE,DTE D1, D3,D5,D7

55.98 -39 % BGN 34.00

Опис На ПроизводотСпецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips во светот.4...

високо качество на зубоврачебный скалер кълвач кабел съвместими кълвач HW-5L LED съвет

45.60 -6 % BGN 43.00

Монтажни Woodpecker Кабел Направени од страна на Woodpecker (100% оригинални) Врвен квалитет CE потврдија Сосема нов и добиете од фабриката директно Компатибилен со Woodpecker HW5 L LED Светло Scaler Handpiece должина : 2m

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.