• Новинка
20pcs стоматологични аксесоари силни изсмукване на съвети / пластмасови силни смукателни дюзи стоматологичен материал

20pcs стоматологични аксесоари силни изсмукване на съвети / пластмасови силни смукателни дюзи стоматологичен материал

резултат:
BGN 44.26
BGN 42.00 -5 %

Брой продукти
Налично

20pcs Стоматолошки Додатоци Силна Цицање Совети / Пластични силна Вшмукување Млазницата Стоматолошки Материјали
Детални Слики
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации
Ние ќе понуди 100% задоволни со купувањето!
Ние се испратени позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да дадете ми шанса, и јас ќе го направи било големи напори да се реши.
За нас
OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема.
Нашите главни производи вклучува Високо & Ниска брзина handpiece, ПРЕДВОДЕНА Лекување на Светлината, Scaler, Стоматолошки единица, Лекарите Стол, Масло бесплатни воздушниот компресор, Gutta машина, Ендодонтско лекување, Интра-оралната камера, Микро мотори, Стоматолошки светилки, Sterilizer и стоматолошки додатоци итн.
"Супериорен квалитет, прифатлива цена и задоволителна услуга" е нашиот принцип. Ние сме искрено очекувам да соработува со компании од целиот свет за заемна корист бизнис соработка со брилијантен иднина !

Подробности

Тип Елемент:
Избелване На Зъби
Размер:
Small
Номер На Модела:
АД-012
търговска марка:
ДЕАСИН
Съставка:
Пластмаса
НЕТНО ТЕГЛО:
0,2 кг
Използването на:
Професионална стоматология
Състояние:
НОВО
Време На Използване На:
Расходный материал
Приложение:
Зубоврачебный Район На Разпространение
Пакет:
картонена кутия

Избор на купувачи

SBD3, уши СКАЛЕРОВ, използвани за SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ,MICODONT SE,DTE herramientas

119.98 -10 % BGN 108.00

Опис На ПроизводотСпецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips во светот.4...

200 Бр. / Кутия Мека Межзубная Силиконова Четка За Еднократна Употреба Конец За Зъби И Четка За Зъби За Нож Четки За Зъби Грижи За Устната Кухина Конец За Зъби И Четка ?

15.98 -31 % BGN 11.00

200 Парчиња / Кутија Мека Интерденталните Четка Силикони За Еднократна Употреба Забен Конец Четка Забите Се Држи Забот Зема Орална Нега Конец За Чистење Со ЧеткаКарактеристики : Направени од меки силиконски, удобно да се отстрани храна остатоци.200 парчиња во сите, можете да го користите за долго време.Спакувани во транспарентна кутија, лесен и лесно да се носат.Одржување на орална хигиена и спречување на забот од расипување.Расположливиот дизајн, фрли го настрана по секоја употреба.Описи : Двојно toothpick + меки силиконски четка за забиМоже да се користи како интерденталните четка или toothpick.Влакната да се движи помеѓу катници.Спецификации : Материјал : пластични, силикониБоја : бела&синаКутија Големина : 88*61*33mmПакет се вклучени : 1 Кутија * Чистење На Забите АлаткаЗабелешки : Ве молиме овозможи 02mm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

5шт ABEC-7 Z3V3 MR93Z MR93 MR93-Z 35000RPM MR93-ZZ MR93ZZ 3x9x4mm бразда сачмен лагер MR93-ZZ 3X9X4 ММ 3 * 9 * 4 мм 3*9*4 мм

BGN 6.32

MR93ZZ MR93 ZZ 3 X9 X4 MM Висока брзина на моторни имајќи MR93 ZZ 3 X9 X4 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC7 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

5 * ултразвукова зубоврачебный скалер Endo Tips ED5, използван за SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ, MICODONT SE, DTE handpiece

71.98 -10 % BGN 65.00

Спецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips во светот.4...

Ступица MR137Z MR137 Z MR137-Z MR137-ZZ MR137ZZ 7X13X4MM MR137 ZZ високоскоростен на лагера на вала 7X13X4 мм 7*13*4 мм 7*13*4 мм радиа

BGN 1.92

MR137 ZZ 7 X13 X4 MM 7 X13 X4 MM MR137 ZZ Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

Висока скорост на мотора лагер 6204 2RS 20X47X14MM мм 20X47X14 бразда сачмен лагер 6204-2RS 6204RS 6204 RS

BGN 280.00

6204 2 RS 20 X47 X14 MM 20 X47 X14 MM Длабоко ритам топката имајќи 62042 RS 6204 RS 6204 РС Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : Повеќе од 30000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранции : траење од 12 месеци повеќе

MR149Z MR149 Z MR149-Z MR149-2Z MR149-ZZ високоскоростен мотор, носещи MR149ZZ 9X14X4.5MM MR149 ZZ 9X14X4. 5 мм 9*14*4.5 мм 9*14*4.5 мм

BGN 40.80

Висока брзина на моторни имајќи MR149 ZZ 9 X14 X4.5 MM MR149 ZZ 9 X14 X4.5 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

MR104-ZZ MR104ZZ MR104 ZZ 4X10X4 MM 4x10x4mm високоскоростен мотор, носещи MR104Z MR104 Z MR104-Z MR104-2Z 4*10*4MM 4*10*4 мм

BGN 42.40

MR104 ZZ Висока брзина на моторни имајќи 4 X10 X4 MM MR104 ZZ 4 X10 X4 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

3шт UC1R, зъбни импланти Exelcymosis EXTRACTION СЪВЕТ, Кълвача ULTRASURGERY, MECTRON PIEZOSURGERY,NSK VARIOSURG equipment

127.98 -30 % BGN 90.00

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТСпецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips восветот4...

ED3, СКАЛЕРНЫЕ УШИ ЗА SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ,MICODONT SE,DTE ГРИЖИ ЗА ЗЪБИТЕ НА ПРОДУКТА

71.98 -10 % BGN 65.00

Опис На ПроизводотСпецификација1 ISO Сертификат2 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик3 Scaler tips : ние сме единствениот производител фокусирајќи се на scaler tips во светот.4...

Зубоврачебные боракс FG556 зубоврачебные тренировки кант и чистовые тренировка на волфрам карбид боракс високоскоростни инструменти зубоврачебные

19.20 -1 % BGN 19.00

Карбид bur FG556бесплатен превозот стоматолошки burs карбид голема брзина стоматолошки алаткиПакување листа : изберете 1, 5 компјутери × FG556изберете 2, 10 компјутери ×FG556Добредојдовте на flydent продавница(Продавница Бр...

MR106-ZZ MR106ZZ 6X10X3MM 6X10X3 мм MR106 ZZ високоскоростен мотор, носещи MR106Z MR106 Z MR106-Z MR106-2Z 6*10*3 мм 6*10*3 мм

BGN 45.60

MR106 ZZ 6 X10 X3 MM 6 X10 X3 MM MR106 ZZ Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

2018 Добро качество шарикоподшипниковый касета за Contra Angle Handpiece/ NSK Contra Angle cartridge

60.80 -5 % BGN 58.00

Топката Имајќи Кертриџ За Контра Ангел HandpieceИст Квалитет како Оригиналниот NSK Опремасовршен компатибиленОва е компатибилен кертриџ хуморСреден Запад Контра Агол Handpiece

Д-р PERFECT гореща продават Безплатна доставка Utra мек бамбук четка за зъби зелени найлонови влакна щеточная тел 3 бр. / кор .

8.45 -5 % BGN 8.00

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус Toothrbrush2016 година Топла продажба на Бесплатен Превозот Utra Мека Бамбус Четка за заби Црна Најлон Влакна Четка Жица 3 компјутери / кутија Ние сме професионална четка за заби производителот..продавање на четка за заби на Клиентот директно.Зачувате сите трошоци .сите Добивка се даде на Клиентите.Ние се фокусира на производство на четка за заби и орална нега производи со евтини цена и добар квалитет .Даде цена за сите драги вас!Било какви прашања ве молиме слободно да се поврзете со нас преку Онлајн порака...

Зубоврачебный притежателя 1PC Burs с 24 дупки изработен от висококачествена пластмасов блок

BGN 7.98

Стоматолошки 1 Pc Burs Носителот Со 24 Дупки Направени Од високо Квалитетни Пластични Блок100% сосема нов и висок квалитетСтоматолошки високо квалитетни пластични burs носителот со 24 дупки за FG burs, точка за Висока Брзина.Материјал : пластикаГолемина : L*W*H=7.4 cm*6.3 cm*3.4 cmБоја : Бела / Жолта / Сина боја може да биде одберете ...

Зубоврачебная безжична Интраоральная Интраоральная камера, USB, SD Card 6-LED Mega Pixels H Easy go

456.00 -5 % BGN 433.00

1 1 / 4 CMOS висока резолуција интраоралната камера.2 Вграденво SDкартичката, видео излез, или да се поврзете со компјутер преку USB читач на картички.3...

6 БР СКАЛЕР СЪВЕТ, СТОМАТОЛОГИЧЕН СЪВЕТ, СЕ ИЗПОЛЗВА ЗА SATELEC, DTE, GNATUS, NSK VARIOS, HU-FRIEDY IQ, MICODONT SE

78.40 -45 % BGN 43.00

6 КОМПЈУТЕРИ SCALER TIPS,СТОМАТОЛОШКИ СОВЕТИ,ШТО СЕ КОРИСТИ ЗА SATELEC,DTE,GNATNSK VARIOS,HUFRIEDY IQ,MICODONT SEПроцес на производствоПревозотКлиент посетаНашата компанијаНие сме производител кој е фокусиран на scaler tips и насадни инструменти, како и ултразвучно scalers од 2010 година.Имаме над 300 модели scaler tips кои може да се вклопат добро познати scaler брендови, како што се ЕМС,SATELEC,WOODPECKER, NSK,KAVO итн.Нашиот производ е одобрен CE / ISO и ФДУ и продава на глобалната стоматолошки клиники секоја година.Нашиот квалитет стандарди е далеку над CE / ISO.Ние гарантираме за високи стандарди на работа и одлични клиентите.Сертификација

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.