• Новинка
ученически пособия STA 8050 водоустойчив пигментоза подложка боядисани дръжки мека корона красива fiber дръжка скица дръжката на игла дръжка

ученически пособия STA 8050 водоустойчив пигментоза подложка боядисани дръжки мека корона красива fiber дръжка скица дръжката на игла дръжка

резултат:
BGN 22.40
BGN 18.00 -20 %

Брой продукти
Налично

НИ 5.2 / парче НАС 1.98 / парче НАС 12.78 / парче НАС 9.9 / парче НАС 12 / торба НАС 17 / парче НИ 10 / парче НАС 18 / парче НИ 5 / парче НАС 9.9 / парче НИ 5 / парче
-59.70 /торба

Подробности

търговска марка:
STA
Намалява Или Не:
No
Номер На Модела:
8050
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Материал:
Пластмаса
Иновация:
ДА
Тип:
Химикалка Химикалка
Точка Запис:
0,5 мм-1,0 мм
Материал На Черупката:
Пластмаса
Технически характеристики:
0,05 mm
Основната цел на:
Дръжка с линия дръжка

Избор на купувачи

Офис Подарък Червен Пипер Във Формата На Магнит За Хладилник Закачалка Химикалка Писалка Зелен

BGN 12.08

Име На Производ Ballpoint Пенкало Материјал Пластични Школка Во Боја Зелена, Бела Мастило Боја Црна Вкупната Големина(Прибл.) 14.2 x 5 x 2cm / 5.6" x 2" x 0.79"(L*Макс.W*T)

2 бр./много Kawaii карикатура мечка острилка за моливи Pettifoggery строгальный нож студент подарък канцеларски материали, ученически пособия

2.32 -14 % BGN 2.00

Име : симпатична мечка молив острилка Материјал : пластични + нерѓосувачки челик сечилото Големина : 4.8 cm*4.7 cm Боја : 4 бои се опционални Добредојдовте во мојата продавница и да ја посетите мојот нов производ ви благодариме за Превозот Подготвува Време : ние ќе ја испрати на предмети во рамките 13 дена по вашата исплата ...

DL штучная неутрална дръжка корея малка прясна черна дръжка 0.380.5 мм студентски офис студентски аксесоари офис консумативи

BGN 0.34

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × Roller ball пенкала Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

4шт продават горещи 0.8 мм бяло мастило фотоалбум гел писалка канцеларски материали, офис обучение скъпа писалка унисекс дръжка за подарък за деца ученически пособи

BGN 2.94

ста[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 4 PCS се Продава Топла 0.8 MM Бело Мастило Фото Албум Гел Пенкало Канцелариски Канцеларија Учење Симпатична Пенкало Унисекс Пенкало Подарок За Деца на Училиште МатеријалиФункција : Пишување Точка : 0.8 mmБела Пенкало Тип : Гел ПенкалоБела Пенкало големина : 15.4 cmКоличина : 4 ПАРЧИЊАМастило Боја : БелаПакување листа : 4 ПАРЧИЊА * Бело Мастило Гел ПенкалоВе молиме имајте на ум : Овој Гел Пенкало мастило е бела,Пишување мазна,и Пишување на бела хартија не е видливо,Тоа е погоден за темно хартија и црна книга.[xlmodel][фото][0000] Слики

4 бр. / лот Kawai синьо мастило, 0.38 мм натискане на химикалка писалка Плодови мода студентите училище офис-канцеларски материали

4.69 -15 % BGN 4.00

4pcs / многу Kawaii Сино Мастило 0.38 mm Притискање Ballpoint Pen Пенкало Овошен Мода Учениците На Училиште Канцеларија Канцелариски

DL поничка дръжка Корея творчески карикатура канцеларски малък свеж бонбони цвят стираемая дръжка 0.5 мм, син

BGN 0.77

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × Roller ball пенкала Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

Deli 3pcs 0.5 mm black blue red colored ink топката гел химикалки за училище офис канцеларски материали visiable ink сладко business pen

4.51 -33 % BGN 3.00

Забележите, Бидејќи ако цел помалку од 5 долари,транспорт начин не нудат информации по пакет лево Кина, Па предлагам да се стави ред вредност повеќе од 5 долари.Ве молиме бидете информирани.

Запомнете Бележник 16 GB USB флаш памети и роликовая химикалка химикалка химикалка химикалка бензиностанция подаръчен комплект за бизнес подарък потребителски лого

195.18 -34 % BGN 129.00

Ознака Notepad 16 GB, USB Флеш Драјвови и Roller Ball Пенкало Ballpoint Пенкало Рефил Подарок Сет за Бизнис Подарок Прилагодено Лого P432Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИOEM Услуга : YES ...

Офис Спирален Кабел Черно Мастило, Въртяща Се Настолна Гел Писалка

BGN 8.88

Име на производ Tabletop Гел Пенкало Надворешни Боја Црна, Јасно Мастило Боја Црна Материјал Пластика, Мастило Должина на Кабел (Не се Протегала) 19cm / 7.5" Перо Големина 14 x 1cm / 5.5" x 0.39" (L*Г) Базна Големина x 5.9 4.1 x 2.1 cm / 2.3" x 1.6" x 0.83" (L*W*H)

4 дръжки / комплект химикалка химикалка, иновативен сладък магаре, куршум съвет дръжки 0,5 мм за училищна употреба, YZB00008KT

BGN 4.00

Име на производ : 4 Пенкала / set Ballpoint Пенкало,иновативни симпатична магаре, куршум пенкало совет од 0,5 мм, за Употреба УчилиштеSKU број : YZB00008 KTПроизводот Количина : 4 пенкала / SET, ( Бидејќи бои не може да биде избран од страна на продавачот, боите на секој сет ќе бидат испратени по случаен избор.)Мастило боја : Сина или ЦрнаПревозот напомена : сите на превозот методи може да се следи на вебсајтови.Превозот време : Пристигнување време за повеќето земји се за 15~45 дена, во зависност од превозот методи.Продажбата Услови & Услови1)ве Молиме контактирајте со продавачот на англиски јазик, ние се извинуваме за непријатностите cuased за вас.2)Комуникација е важно...

Офис / ученически канцеларски материали гел писалка за презареждане на пълна игла неутрална дръжка 0.38 / 0.5 мм, син цвят подпис касета с мастило гел писалка бензиност

8.53 -53 % BGN 4.00

Канцеларија / Училиште Канцелариски Гел Пенкало Refills Целосна Игла Неутрален Пенкало 0.38 / 0.5 mm Сина Боја Потпис Кертриџ Мастило Гел Пенкало РефилPls љубезно ве молиме да ни кажете кој модел ви се допаѓа или ќе испрати по случаен избор...

6 бр. лот Kawai гел писалка черно мастило бензиностанция 0.5 mm гел мастило химикалки офис ученически пишещи средства, бизнес дръжки подарък

5.89 -15 % BGN 5.00

6pcs многу Kawaii Гел Пенкало Црно Мастило Рефил 0.5 Mm Гел за Пенкала со Мастило Канцеларија Училиште Пишување на Материјали Бизнис Пенкала Промотивни Подароци

Училище Офис Ръчно Изработени Острилка За Моливи Светло Зелен

BGN 17.95

Име на производ Рака Ротирачки Молив Острилка Вид Прирачник Материјал Пластика, Метал (нож) Главни Боја Светло Зелена Молив Дупка со Дијаметар од 8мм / 0.315" Вкупната Големина 87 x 47 x 87mm / 3.4" x 1.9" x 3.4" (L x W x H)

Луксозна Златна Дръжка 8k високо качество на Duke Fountain Pen Medium Nib Ink Pen Безплатна доставка за бизнес подарък дръжки офис и училищни консумативи

BGN 110.40

Луксузна 8k Злато Пенкало Висок Квалитет на Војводата Фонтана Пенкало Медиум Nib Мастило Пенкало Бесплатен Превозот Бизнис Подарок Пенкала за Статистика и Училишни МатеријалиПроизвод ДеталиИме на производ ВОЈВОДАТА Jingongzi Фонтана пенкало Место на оригиналниот S hanghai,Брадата Главен материјал Метал пенкало Род,8 K злато N ib S pecification Должина 14cm прибл, D i amet er 1.2 см околу Пенкало Nib 0 .5 mm Пенкало Тежина 30g околу Пенкало, Боја Црна Производ descrip т ion Snap на типот на ззп, Отстранлив мастило конвертор Пакет вклучуваат 1x Fountain пенкало,1x O riginal кутијаПроизводот Се ПокажеПакувањето вклучува1 X Пен1 X Оригинална Кутија(љубезно потсетување : Како пенкало подарок случај промени често на пазарот,понекогаш подарок случај ќе го добиете ќе бидат различни со слика шоу,ве молиме да се разбере)ПлаќањеПостојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што Зачувам,кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

QSHOIC 50 бр. / компл. Търговия на едро с метални подарък дръжка подарък сензорна писалка фабрика продава на Едро метал git химикалка химикалка

55.84 -5 % BGN 53.00

Внимание ве молам!За цел од октомври до ноември, бидејќи Шангај аеродром безбедносната проверка надгради во овие денови, па мал дел од парцели одложување на аеродром за долго време, ако не го добие тоа, ве молиме контактирајте со нас,мојот whatsapp / телефон е 008615618797675, можете да ми се јавите во било кое времеНИЕ се СИГУРНИ дека ВИ ДАДЕ ДОБРО РЕШЕНИЕ, затоа што ние мислиме дека услугата е исто важно како квалитетпоради тоа пред да ја напуштат повратни информации можете да контактирате со нас, ви благодаримеова пенкало без Сваровски логото на пенкало, ве молиме имајте во предвид тоа, пред купување ве молиме да земете во предвидова пенкало без Сваровски логото на пенкало, ве молиме имајте во предвид тоа, пред купување ве молиме да земете во предвидопис1...

12 бр jinhao fountain pen търговия на Едро 0.5 mm finance pen усилие клип горната сребърна метална дръжка Диамантена подарък дръжка

105.60 -15 % BGN 90.00

Опис На ПроизводотКарактеристики изработка на таписерии, достоинствен стил, мазна и удобно пишување, извонреден дизајн направи Пенкало во исклучителна работа на уметноста.Суптилноста се одразува на дизајн кој според теоријата на човештвото, тоа ви овозможува да пишувате со aplomb...

4 бр./много сладко коте гел писалка kawaii канцеларски материали, химикалки canetas материал эсколар офис ученически пособия papelaria

3.57 -16 % BGN 3.00

Многу = 4 парчињаМатеријал : ПластикаДимензии : Должина 17cmМастило боја : ЦрнаПишување точка : 0.5 mmСовети : Испраќање with assorted colors !

20 бр/лот новост на срещата химикалка писалка мини дръжки Kawaii канцеларски Эсколар материал за доставка Papelaria

3.22 -7 % BGN 3.00

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 20 PCS / многу Новина Matchstick Ballpoint Pen Mini Пенкала Kawaii Канцелариски Escolar снабдување со Материјали PapelariaДолжина : околу 8.5 cmКоличина : 20 КомпјутериМатеријал : пластикаМастило Боја : СинаУпотреба : Канцелариски МатеријалиПрилики за подароци : Рекламирање и промоција бизнис подароци, одмор, роденден, наградиЗабелешка : Големината прирачник за грешка при мерење 02cm[xlmodel][фото][0000] Слики

вечният живот матово черно и златно клип 0.38 мм писалка с диамантен пръстен луксозни метални подарък писалки, мастило, писалка Безплатна доставка

6.38 -22 % BGN 5.00

Опис На Производот 1.Ова е сосема нов Пенкало,тоа е убава и одговара секој еден ; 2 Овие пенкала имаат многу боја и пишува глатко ; 3...

Жило дръжки DL-A702, жило дръжки пълна спринцовка неутрален, пишущ гладки и ясни канцеларски материали студент

BGN 0.16

100% Сосема Нов.Боја : СлучајниПакет се вклучени : 1pcs × гел пенкало coreAnswer : ___________________________ Note : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група.Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1...

Безплатна доставка на сладки спомени дели 0668 острилка за моливи машина за моливи регулируема острилка за моливи старата камера острилка за моливи

BGN 17.58

детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 компјутери или повеќе Бренд : достав Реден Број 0668слатка спомени гроздобер камера молив острилка

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.