• Новинка
вечният живот матово черно и златно клип 0.38 мм писалка с диамантен пръстен луксозни метални подарък писалки, мастило, писалка Безплатна доставка

вечният живот матово черно и златно клип 0.38 мм писалка с диамантен пръстен луксозни метални подарък писалки, мастило, писалка Безплатна доставка

резултат:
BGN 6.38
BGN 5.00 -22 %

Брой продукти
Налично

Опис На Производот 1.Ова е сосема нов Пенкало,тоа е убава и одговара секој еден ; 2. Овие пенкала имаат многу боја и пишува глатко ; 3. Имаме многу познати пенкала,имаме нашата фабрика ,и може да обезбеди првата класа на услуги и најдобар квалитет . 4. Работиме на големо и мало,ќе им понуди добра цена за нашите купувачи на големо и стари клиенти Ние само го продаде висок квалитет пенкала ! Пенкало Состојба : 100% Нов Превозот 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Како вашите повратни информации е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме! 4. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Уживаат во шопинг во мојата продавница Како и секогаш, доколку имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нашите клиенти Servic

Подробности

Тип:
писалка
търговска марка:
MONTE MOUNT
Специално Прилагането:
пиша
Номер На Модела:
вечен живот
Точка Запис:
0,38 мм
Вида На Върха:
Стандартен Тип
Материал на върха на писалка:
Други Метали
Материал:
Метални
Опаковка:
Подарък кутия
Материал Пера:
неръждаема стомана

Избор на купувачи

24 бр./лот нов Kawai 3D кукла момиче гел писалка 0.38 мм черно мастило, подпис дръжка студенти подарък награда офис на ученически пособия на едро

BGN 25.07

Опис На Производот : Големина : за 180mm(L).Тежина : околу 10g секој компјутери.Количина : .1lot=24pcs пенкало.Мастило боја : 0.38 мм црно мастило.Пакување : Пластична кеса.Материјал : Пластични + Гума.ние ќе се пакувам и, ве молам, не грижете се за превозот.1442 Погоди ви се допаѓа :

12 бр jinhao fountain pen търговия на Едро 0.5 mm finance pen усилие клип горната сребърна метална дръжка Диамантена подарък дръжка

105.60 -15 % BGN 90.00

Опис На ПроизводотКарактеристики изработка на таписерии, достоинствен стил, мазна и удобно пишување, извонреден дизајн направи Пенкало во исклучителна работа на уметноста.Суптилноста се одразува на дизајн кој според теоријата на човештвото, тоа ви овозможува да пишувате со aplomb...

DL штучная неутрална дръжка корея малка прясна черна дръжка 0.380.5 мм студентски офис студентски аксесоари офис консумативи

BGN 0.34

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × Roller ball пенкала Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

20 бр/лот новост на срещата химикалка писалка мини дръжки Kawaii канцеларски Эсколар материал за доставка Papelaria

3.22 -7 % BGN 3.00

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 20 PCS / многу Новина Matchstick Ballpoint Pen Mini Пенкала Kawaii Канцелариски Escolar снабдување со Материјали PapelariaДолжина : околу 8.5 cmКоличина : 20 КомпјутериМатеријал : пластикаМастило Боја : СинаУпотреба : Канцелариски МатеријалиПрилики за подароци : Рекламирање и промоција бизнис подароци, одмор, роденден, наградиЗабелешка : Големината прирачник за грешка при мерење 02cm[xlmodel][фото][0000] Слики

гел lapices papelaria сладко caneta kawai корейски канцеларски материали kawaii pen caneta ученически пособия бисквити boligrafos kalem lapices

BGN 2.37

Добредојдовте на мојот професионален канцелариски продавницаСите наши производи се фабрички местаПоврзани производиторба барел Забелешка : 1.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см 2.Ве молиме овозможи 03cm разлики поради прирачник за мерење...

36 бр./лот творчески кактус дизайн гел химикалки 0.5 mm забавно да пиша за растителна дръжка офис школа Эсколар канцеларски материали (tt-2905)

28.08 -22 % BGN 22.00

Нови пристигнувањеKawaii производи ажурирање на секојдневните..Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет креативни гел пенкалоСпецификации : Големина : околу 180mmРефил : 0.5 mmМастило боја : ЦрнаPls забелешка : Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата.Напомена : (1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака...

4шт продават горещи 0.8 мм бяло мастило фотоалбум гел писалка канцеларски материали, офис обучение скъпа писалка унисекс дръжка за подарък за деца ученически пособи

BGN 2.94

ста[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 4 PCS се Продава Топла 0.8 MM Бело Мастило Фото Албум Гел Пенкало Канцелариски Канцеларија Учење Симпатична Пенкало Унисекс Пенкало Подарок За Деца на Училиште МатеријалиФункција : Пишување Точка : 0.8 mmБела Пенкало Тип : Гел ПенкалоБела Пенкало големина : 15.4 cmКоличина : 4 ПАРЧИЊАМастило Боја : БелаПакување листа : 4 ПАРЧИЊА * Бело Мастило Гел ПенкалоВе молиме имајте на ум : Овој Гел Пенкало мастило е бела,Пишување мазна,и Пишување на бела хартија не е видливо,Тоа е погоден за темно хартија и црна книга.[xlmodel][фото][0000] Слики

Две глави на два цвята в една бадминтонной ракета, за да посвети дизайн гел писалка черен+син цвят гладко писмо 0.38 мм Гелпен ученически канцеларски материали

14.66 -18 % BGN 12.00

Две Главата Два Боја во Еден Бадминтон Рекет Дизајн Гел Пенкало Црно+Сина Боја Мазна Пишување 0.38 mm Gelpen Училиште Канцеларија Канцеларискиpls љубезно ве молиме да ни кажете на секоја боја како многу компјутери или ние ќе го испрати по случаен избор...

DL PB02 многофункционален творчески къс ремък светлинна писалка канцеларски материали, офис консумативи студентите офис консумативи за офис принадлежности

BGN 0.88

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × забелешка,memo Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

1бр карикатура Еднорог гел писалка Kawai канцеларски материали 0.5 mm скъпа писалка черно мастило Papelaria ученически канцеларски материали

BGN 0.94

Име : Роман Еднорог Унисекс ПенМатеријал : пластикаМастило боја : црнаБоја : како што е прикажаноСпецификации : 18.5 cmСовет : 0.5 mmДали erasable : никојУпотреба : за статистика, студент канцеларискиПакување листа : 1pcs гел пенкало (боја опционално)Забелешка : Прирачник за мерење, постои 13 см грешка.Различни екраните, постојат некои разлики во боја, ве молиме да се разбере.

Офис Спирален Кабел Черно Мастило, Въртяща Се Настолна Гел Писалка

BGN 8.88

Име на производ Tabletop Гел Пенкало Надворешни Боја Црна, Јасно Мастило Боја Црна Материјал Пластика, Мастило Должина на Кабел (Не се Протегала) 19cm / 7.5" Перо Големина 14 x 1cm / 5.5" x 0.39" (L*Г) Базна Големина x 5.9 4.1 x 2.1 cm / 2.3" x 1.6" x 0.83" (L*W*H)

2 бр./много Kawaii карикатура мечка острилка за моливи Pettifoggery строгальный нож студент подарък канцеларски материали, ученически пособия

2.32 -14 % BGN 2.00

Име : симпатична мечка молив острилка Материјал : пластични + нерѓосувачки челик сечилото Големина : 4.8 cm*4.7 cm Боја : 4 бои се опционални Добредојдовте во мојата продавница и да ја посетите мојот нов производ ви благодариме за Превозот Подготвува Време : ние ќе ја испрати на предмети во рамките 13 дена по вашата исплата ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.