• Новинка
2pen луксозни jinhao метал + керамика източване на цвете писалки и химикалки 0.7 синьо и черно мастило за бизнес офис подарък дръжка

2pen луксозни jinhao метал + керамика източване на цвете писалки и химикалки 0.7 синьо и черно мастило за бизнес офис подарък дръжка

резултат:
BGN 22.69
BGN 19.00 -16 %

Брой продукти
Налично

2pen/кутија Луксузни jinhao Метал+Керамика Слива Цвет Фонтана Пенкала и Ballpoint Пенкала 0.7 Blue & Црно мастило За Бизнис Канцеларија Подарок Pen

Подробности

Цвят На Мастилото:
Черен, Син
Тип:
Химикалка Химикалка
Точка Запис:
0,7 мм
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Намалява Или Не:
No
Материал:
Метални
Иновация:
ДА
търговска марка:
Зивими ...
Номер На Модела:
8802

Избор на купувачи

4 бр. / много Kawaii Diamond Gel Pen 0.5 mm въглеродните дръжка на водна основа, за офиса, канцеларски материали, ученически принадлежности G-9795

2.50 -20 % BGN 2.00

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 4 PCS / многу Kawaii Дијамант Гел Пенкало 0.5 mm Јаглерод Вода Базирани Пенкало за Статистика Училиште Канцелариски Материјали G9795Функција : Модел : Г9795Големина : Околу 15.2 cmПишување точка : 0.5 mmМатеријал : ПластикаРефил боја : Сина / ЦрнаПенкало тело Боја : Сина / Жолта / Розова / Зелена( Пенкало, Боја на каросеријата случаен избор, не изберете боја)Пакет се Вклучени : 4 ПАРЧИЊА Гел Пенкало(4 ПАРЧИЊА ист стил на рефил боја)[xlmodel][фото][0000] Слики

Невероятна цена стилус 2 в 1 Crystal стилус сензорна писалка добро качество химикалка писалка за iPhone, Samsung Tablet 5 бр./лот

11.18 -19 % BGN 9.00

Неверојатна Цена Перо 2 во 1 Кристал Перото на Допир за да го Заклучите Добар Квалитет Топката Пенкало За i Phone, Samsung Таблета 5 PCS / МНОГУГолемина(мм)147 * 10ммMeterialМетал + Силициум совет со кристално белаБојажолта,сива,црна,сина,зелена,роза,пурпурна,црвено и повеќеЛоготоЗа вашето барањеУпотребаперо за капацитивни екран + ballpoint пенВо паркyesВреме на испоракаво рок од 2 дена, ако купите подготвени акцииОЕМyesУслуга Гаранција : ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно / целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци...

Бистра перьевая дръжка метални химикалки Iraurita 0,5 мм изискани канцеларски материали, офис консумативи ученически пособия penna stilografica 6618

11.20 -46 % BGN 6.00

Транспарентен Фонтана пенкало Метал Iraurita пенкала 0.5 mm парична казна Канцелариски Канцелариски прибор за училиште материјали penna stilografica 6618Функција : Инспирација : Транспарентни.Боја на каросеријата : 6 различни бои.Тело Материјал : Iraurita фонтана главата, Смола тело .Димензии : Должина 135mm.Тежина : 20g.Функција : Foutain пенкало / Подарок.Совет : 1...

1 бр./лот нов сладък котка главата гел писалка корейски стил промоция красив подарък канцеларски материали дръжка писане на caneta офис ученически пособия

BGN 0.93

Функција : Инспирација : Kawaii гел пенкало Боја : 4 стил Пишување точка : 0.5 mm Мастило боја : црна Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина...

Реклама Химикалка Писалка Офис Училище Офис Пишещи Средства Роликовая Химикалка Писалка Бизнес Среща Подарък Дръжки Канцеларски Материали P397

22.38 -33 % BGN 15.00

Рекламирање Ballpoint Пенкало Канцеларија Школа Канцеларија За Пишување На МатеријалиRoller Ball Пенкало БизнисСостанок Подарок Пенкала Канцелариски P397Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИOEM Услуга : YES ...

9 бр./лот цветна перьевая дръжка 0.5 мм тънък мастило химикалки за писане Jinhao 599 студентски канцеларски материали, ученически пособия FB640

43.20 -10 % BGN 39.00

Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот9 компјутери / Многу Шарени Фонтана пенкало 0.5 mm казна за пенкала со мастило за пишување Jinhao 599 Студент Канцелариски Канцеларија училиште материјали FB640Функција : Инспирација : Шарени.Боја на каросеријата : 9 боја.Тело Материјал : Iraurita фонтана совет .Димензии : Должина 138mm.Тежина : 20g.Функција : Foutain пенкало / Подарок.Совет : Ова е 9 компјутери / Многу, вклучуваат 9 различна боја.1...

40 бр. / лот металик цвят гел писалка за училището и офиса писане на стационарни, метален знак дръжка за бизнес

24.80 -15 % BGN 21.00

40pcs / многу Мастило боја : Црна (0.5 mm) 15.3 cm / еез во должина од 4 Penholder бои за вашиот изборЗа Превозот : Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.За Повратни Информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас...

20 бр/лот гел химикалки творчески канцеларски студент награда за доставка дръжка картун котка черно мастило сладък подарък декорация на масата Papelaria

16.90 -5 % BGN 16.00

20pcs / многу Гел Пенкала Криејтив Канцелариски Студент Награда МатеријалиПенкало На Цртан Филм Мачка Црно Мастило Мода Симпатична Подарок Маса ДекорацииФункција : Тип : Симпатична Мачка Гел ПенкалаУпотреба : Office & Училиште Молив / Студент мода награда ПодарокПишување Точка : 0.38 mmТело Материјал : PlacticПишување Боја : Црнадолжина : 173mmПенкало, боја на каросеријата : Случајни испратиПакет Се Вклучени : 1 многу Гел Пенкала (20 парчиња / многу)

Творческа Черна калиграфия перьевая дръжка офис перьевая дръжка подарък метална перьевая дръжка потребителски лого за подаръци P396

25.58 -34 % BGN 17.00

Креативни Црна Calligraphy Фонтана Пенкало Канцеларија ФонтанаПенкало Подарок Метал Фонтана Пенкало Прилагодено Лого за Подароци P396Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИПревозот 1...

20 бр/лот творчески сладки плодове гел писалка 0.5 mm мастило, писалка и подарък канцеларски училище близалка писмена дръжка училище канцеларски материали Papelaria

19.17 -6 % BGN 18.00

Нови 20 парчиња / многу Овошје Близалки Гел Пенкало Лубеницата Лимон0.5 mm Црно мастило За Студентите Подарок Канцелариски Канцеларија Училиште МатеријалиФункција : Тип : Симпатична Гел ПенкалаУпотреба : Office & Училиште Молив / Студент мода награда ПодарокПишување Точка : 0.5 mmТело Материјал : Пластични, безбедни и здрави за човечкиот организам и животната срединаПишување Боја : Црнадолжина : 150mmПенкало, боја на каросеријата : Случајни испратиПакет Се Вклучени : 1 многу Гел Пенкала (20 парчиња / многу)

Канцеларски стоки на промоция Baoer 508 мода лъскав черен и сребърен roller дръжка луксозен метален подарък химикалки за писане

5.28 -24 % BGN 4.00

Ниска цена на големо бизнис подарок пенкало Опис на Производот 1.Ова е сосема нова Фонтана Пенкало,тоа е убава и одговара секој еден ; 2...

На Ученически Пособия, Офис Напреднали От Неръждаема Стомана, Въртящ Се Метал Търговски Химикалка Писалка Подпис Дръжка Подарък Студент Канцеларски Материали

15.18 -28 % BGN 11.00

комбоИме на производ : Металик потпис пенкало Производ Материјал : Метал пакувањето на Производот : подароци кутија за пакување на Производот тежина : 20g Спецификација на Производот : 145 * 10 * 16mm Пишување дебелина : 0.7 mm Тип на Производ : Ротари пенкало Опис на Производот : Ултратенок метал топката точка пенкало направени од не ' рѓосувачки челик позлатен лим материјал, процесот на производство е во ред, нема на јавна корист...

12шт 0.2 mm синьо мастило Gelpen Financial Dedicated Slim Gelpen Office School Girl ' s Smooth Writing канцеларски материали Business Experts Pen

15.44 -42 % BGN 9.00

12pcs 0.2 мм Сино Мастило Gelpen Финансиски Посветен Тенок Gelpen Канцеларија Училиште Девојка е Мазна Пишување Канцелариски Бизнис Експерти Пенpls љубезно ве молиме да ни кажете на секоја боја како многу компјутери или ние ќе го испрати по случаен избор...

1 бр бонбони цвят творчески сладолед цвете писалка Kawai висулка гел дръжка материал, канцеларски материали, ученически пособия подарък

BGN 1.90

792747883851148 Жешка Точка пакет парче парче парче парчеОпис на производот Големина : 17.3*0.75 cm Материјал : Пластика, пакување листа : 1 buc(боја испрати по случаен избор )За Превозот 1.ние ќе го испрати предметот во рок од 48 часа кога ќе добиеме вашата уплата2.сега имаме eпакет,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, кина пост воздух mail за да ја испратите вашата парцела,и ЕМС.Времето ограничување проблем можете да ги видите на нашата веб.3...

Химикалка химикалка и картонена кутия набор от творчески дървен валяк химикалка писалка притежател на карта за Бизнес Офис подаръци потребителски P388

137.58 -34 % BGN 91.00

Ballpoint Пенкало и Картичка Кутија Сет Креативни Дрво Roller BallЗа Да Го Заклучите Држачот На Бизнис Канцеларија Подароци Обичај P388Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИOEM Услуга : YES ...

Високо качество на Бизнес Офис 163 цвета на средната върха на Химикалка химикалка химикалка сребро нова

4.00 -25 % BGN 3.00

Ниска цена на големо бизнис подарок пенкало Опис на Производот 1.Ова е сосема нов Пенкало,тоа е убава и одговара секој еден ; 2...

класически 8001 високо качество на студент перлено бял метал, Златна клип 0.38 мм перо на писалката нов най-добър подарък за учители

8.48 -17 % BGN 7.00

Трговија на големо цена Опис на Производот 1.Ова е сосема нова Фонтана Пенкало,тоа е убава и одговара секој еден ; 2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.