• Новинка
BAOKE PC 1808 гел писалка 0.5 mm сажди гел писалка студент канцеларски стоки, търговия на едро, 36 бр.

BAOKE PC 1808 гел писалка 0.5 mm сажди гел писалка студент канцеларски стоки, търговия на едро, 36 бр.

резултат:
BGN 10.16
BGN 10.00 -2 %

Брой продукти
Налично

modname=ckeditor
Потекло : КИНА
Големина на : 143 mm / 0.5 mm
Тежина : 6 g/ЕЕЗ
Количина : 36 КОМПЈУТЕРИ
Боја : ЦРНА
Материјал : Пластика

СРЕЌА ЧАРШИЈА ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО

Производот се зема во вид,
Сепак, поради снимање светлина, техники на снимање и други фактори,
не ја отфрли суптилни разлики боја
Избор На Боја :
Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.
Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.
Испорака :
Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен.
Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт
Време на испорака :
Ако не ја прими стоката на овие датуми, ве молиме контактирајте со нас
Цел > US$ 200 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија...
*Ние ќе брод да ја стандардната адреса во ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
*Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија
*Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Подробности

търговска марка:
Магазин за деликатеси
Номер На Модела:
547269267239
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Точка Запис:
0,5 мм
Намалява Или Не:
No
Материал:
Пластмаса
Тип на мастилото гелевой дръжки:
Гел-Мастило
Характеристика на мастило гелевой дръжки:
Нормален
Тип:
гел химикалка

Избор на купувачи

2 дупки сладък Kawai Ябълка стил острилка за моливи подаръци, награди, офис и ученически принадлежности грим очна линия острилка за моливи

BGN 3.01

Со 2 дупки за острилка на една страна Производ големина : За 48.8 x 46.6 x 45.5 mm Боја : Многу бои,Случаен испорака ,ве Молиме љубезно го разбере! Материјал : тешко пластични 1 x Молив ОстрилкаКупувачите мора да се прочита : Цел износ повеќе од $ 7 ние ќе бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet (САД).Секој производ во различни големини...

Високо качество на Бизнес Офис 163 цвета на средната върха на Химикалка химикалка химикалка сребро нова

4.00 -25 % BGN 3.00

Ниска цена на големо бизнис подарок пенкало Опис на Производот 1.Ова е сосема нов Пенкало,тоа е убава и одговара секој еден ; 2...

9 бр./лот цветна перьевая дръжка 0.5 мм тънък мастило химикалки за писане Jinhao 599 студентски канцеларски материали, ученически пособия FB640

43.20 -10 % BGN 39.00

Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот9 компјутери / Многу Шарени Фонтана пенкало 0.5 mm казна за пенкала со мастило за пишување Jinhao 599 Студент Канцелариски Канцеларија училиште материјали FB640Функција : Инспирација : Шарени.Боја на каросеријата : 9 боја.Тело Материјал : Iraurita фонтана совет .Димензии : Должина 138mm.Тежина : 20g.Функција : Foutain пенкало / Подарок.Совет : Ова е 9 компјутери / Многу, вклучуваат 9 различна боја.1...

5 стилове високо качество класическа версия на химикалка писалка канцеларски бизнес офис консумативи луксозни дръжки english

3.20 -6 % BGN 3.00

Трговија на големо цена Опис на Производот 1.Ова е сосема нова Фонтана Пенкало,тоа е убава и одговара секој еден ; 2...

4 бр. / много Kawaii Diamond Gel Pen 0.5 mm въглеродните дръжка на водна основа, за офиса, канцеларски материали, ученически принадлежности G-9795

2.50 -20 % BGN 2.00

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 4 PCS / многу Kawaii Дијамант Гел Пенкало 0.5 mm Јаглерод Вода Базирани Пенкало за Статистика Училиште Канцелариски Материјали G9795Функција : Модел : Г9795Големина : Околу 15.2 cmПишување точка : 0.5 mmМатеријал : ПластикаРефил боја : Сина / ЦрнаПенкало тело Боја : Сина / Жолта / Розова / Зелена( Пенкало, Боја на каросеријата случаен избор, не изберете боја)Пакет се Вклучени : 4 ПАРЧИЊА Гел Пенкало(4 ПАРЧИЊА ист стил на рефил боја)[xlmodel][фото][0000] Слики

луксозна класическа 8002 бяла метална роликовая химикалка писалка ученически канцеларски материали мода мадам тази химикалка писалка подарък

5.60 -11 % BGN 5.00

Производителите трговија на големо цена Опис на Производот 1.Ова е сосема нов Топката Пенкало,тоа е убава и одговара секој еден ; 2...

10 бр./лот новост пресни моркови форма на гел мастило, писалка подарък канцеларски материали, канцеларски материали, ученически принадлежности подарък за Рожден Де?

22.21 -10 % BGN 20.00

10pcs / многу Новина Свеж Морков Облик на Гел Мастило Пенкало ПромотивниПодарок Канцелариски Училиште Канцеларија Снабдување Роденденски Подарок за Дете ДецатаФункција : Тип : Симпатична форма ПенкалаУпотреба : Office & Училиште Пенкала / Студент мода награда Подарок / Табела декорацииПишување Точка : 0.5 mmТело Материјал : Пластични, безбедни и здрави за човечкиот организам и животната срединаПишување Боја : ЦрнаДолжина : 152mmПенкало Тело боја : ПортокаловаПакет Се Вклучени : 1 многу Пенкала (10 парчиња / многу)

1 бр./лот нов сладък котка главата гел писалка корейски стил промоция красив подарък канцеларски материали дръжка писане на caneta офис ученически пособия

BGN 0.93

Функција : Инспирација : Kawaii гел пенкало Боја : 4 стил Пишување точка : 0.5 mm Мастило боја : црна Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина...

класически 8001 високо качество на студент перлено бял метал, Златна клип 0.38 мм перо на писалката нов най-добър подарък за учители

8.48 -17 % BGN 7.00

Трговија на големо цена Опис на Производот 1.Ова е сосема нова Фонтана Пенкало,тоа е убава и одговара секој еден ; 2...

1 pecs Drop Shipping Creative Bamboo Signature Pen Roller Ball Pen With Молив Box Set Top Brand канцеларски материали за студенти P062

57.58 -34 % BGN 38.00

1 pecs Капка Превозот Креативни Бамбус Потпис Пенкало Roller Ball Пенкало Со Молив Box Set Top Бренд Канцелариски материјал за Учениците P062Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИOEM Услуга : YES ...

Deli creative сладко paw patrol theme double holes Pencil sharpener with cartoon puppy kawaii school kids office канцеларски материали

4.51 -56 % BGN 2.00

11.22 / барелЗабележите, Бидејќи ако цел помалку од 5 долари,транспорт начин не нудат информации по пакет лево Кина, Па предлагам да се стави ред вредност повеќе од 5 долари.Ве молиме бидете информирани...

10 бр. / компл. гел химикалка Kawaii canetas coloridas escolar flower lapices kalem Starry sky boligrafo papelaria escritorio stylo сладко

12.08 -25 % BGN 9.00

10 компјутери / set гел пенкало Kawaii canetas coloridas escolar цвет lapices kalem Ѕвезденото небо boligrafo papelaria escritorio stylo симпатична пенкалаДобредојдовте на нашиот магазинДраг пријател Добредојдовте , кликнете врз сликата погоре можете да изберете нашата продавница повеќе производи...

40 бр. / лот металик цвят гел писалка за училището и офиса писане на стационарни, метален знак дръжка за бизнес

24.80 -15 % BGN 21.00

40pcs / многу Мастило боја : Црна (0.5 mm) 15.3 cm / еез во должина од 4 Penholder бои за вашиот изборЗа Превозот : Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.За Повратни Информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас...

6 бр./лот Дъга цвят гел химикалки 6 в 1 цвят дръжки САМ фотоалбум украса маркер маркер канцеларски материали, ученически пособия

BGN 4.02

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Сосема Нов и Висок Квалитет.Материјал : Пластични,безбедно и healty за човечкото тело и животна срединаДимензии : Должина Околу 15cmПишување точка : 0.5 mmМастило боја : 6 различни бои ( Искачување боја)Боја : 6 различни бои (Како на сликата )Пакетот вклучува : 6 Pcs Гел пенкала ( Испрати случаен и се меша !)Дизајн : Виножито Боја Гел Пенкала 6 во 1 Пенкала во Боја (Како на сликата покажува)Ве молиме имајте во предвид : 1.Поради светлината и на екранот разлики, објектот е да биде малку поинаква од слики...

На Ученически Пособия, Офис Напреднали От Неръждаема Стомана, Въртящ Се Метал Търговски Химикалка Писалка Подпис Дръжка Подарък Студент Канцеларски Материали

15.18 -28 % BGN 11.00

комбоИме на производ : Металик потпис пенкало Производ Материјал : Метал пакувањето на Производот : подароци кутија за пакување на Производот тежина : 20g Спецификација на Производот : 145 * 10 * 16mm Пишување дебелина : 0.7 mm Тип на Производ : Ротари пенкало Опис на Производот : Ултратенок метал топката точка пенкало направени од не ' рѓосувачки челик позлатен лим материјал, процесот на производство е во ред, нема на јавна корист...

Невероятна цена стилус 2 в 1 Crystal стилус сензорна писалка добро качество химикалка писалка за iPhone, Samsung Tablet 5 бр./лот

11.18 -19 % BGN 9.00

Неверојатна Цена Перо 2 во 1 Кристал Перото на Допир за да го Заклучите Добар Квалитет Топката Пенкало За i Phone, Samsung Таблета 5 PCS / МНОГУГолемина(мм)147 * 10ммMeterialМетал + Силициум совет со кристално белаБојажолта,сива,црна,сина,зелена,роза,пурпурна,црвено и повеќеЛоготоЗа вашето барањеУпотребаперо за капацитивни екран + ballpoint пенВо паркyesВреме на испоракаво рок од 2 дена, ако купите подготвени акцииОЕМyesУслуга Гаранција : ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно / целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.