• Новинка
Бамбук месинг ръчно изработени метална дръжка 0.5 mm EDC инструменти медна дръжка 5 бр./лот

Бамбук месинг ръчно изработени метална дръжка 0.5 mm EDC инструменти медна дръжка 5 бр./лот

резултат:
BGN 38.40
BGN 34.00 -11 %

Брой продукти
Налично


Бамбус месинг рачно изработени метал пенкало 0.5 mm EDC алатки бакар пенкало 5pcs/многу

Подробности

Цвят На Мастилото:
Черен
Тип:
гел химикалка
търговска марка:
Магазин за деликатеси
Тип на мастилото гелевой дръжки:
Гел-Мастило
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Намалява Или Не:
No
Материал:
Метални
Точка Запис:
0,5 мм
Номер На Модела:
69365
Материал:
Метални
Размер:
145*9.5 мм
Тип:
Въртене
Име на продукта:
Бамбук-метална дръжка
Тегло:
около 50 г

Избор на купувачи

12 бр jinhao fountain pen търговия на Едро 0.5 mm finance pen усилие клип горната сребърна метална дръжка Диамантена подарък дръжка

105.60 -15 % BGN 90.00

Опис На ПроизводотКарактеристики изработка на таписерии, достоинствен стил, мазна и удобно пишување, извонреден дизајн направи Пенкало во исклучителна работа на уметноста.Суптилноста се одразува на дизајн кој според теоријата на човештвото, тоа ви овозможува да пишувате со aplomb...

24 бр./лот нов Kawai 3D кукла момиче гел писалка 0.38 мм черно мастило, подпис дръжка студенти подарък награда офис на ученически пособия на едро

BGN 25.07

Опис На Производот : Големина : за 180mm(L).Тежина : околу 10g секој компјутери.Количина : .1lot=24pcs пенкало.Мастило боја : 0.38 мм црно мастило.Пакување : Пластична кеса.Материјал : Пластични + Гума.ние ќе се пакувам и, ве молам, не грижете се за превозот.1442 Погоди ви се допаѓа :

Училище Офис Ръчно Изработени Острилка За Моливи Светло Зелен

BGN 17.95

Име на производ Рака Ротирачки Молив Острилка Вид Прирачник Материјал Пластика, Метал (нож) Главни Боја Светло Зелена Молив Дупка со Дијаметар од 8мм / 0.315" Вкупната Големина 87 x 47 x 87mm / 3.4" x 1.9" x 3.4" (L x W x H)

Офис / ученически канцеларски материали гел писалка за презареждане на пълна игла неутрална дръжка 0.38 / 0.5 мм, син цвят подпис касета с мастило гел писалка бензиност

8.53 -53 % BGN 4.00

Канцеларија / Училиште Канцелариски Гел Пенкало Refills Целосна Игла Неутрален Пенкало 0.38 / 0.5 mm Сина Боја Потпис Кертриџ Мастило Гел Пенкало РефилPls љубезно ве молиме да ни кажете кој модел ви се допаѓа или ќе испрати по случаен избор...

Жило дръжки DL-A702, жило дръжки пълна спринцовка неутрален, пишущ гладки и ясни канцеларски материали студент

BGN 0.16

100% Сосема Нов.Боја : СлучајниПакет се вклучени : 1pcs × гел пенкало coreAnswer : ___________________________ Note : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група.Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1...

4 бр. / лот Kawai синьо мастило, 0.38 мм натискане на химикалка писалка Плодови мода студентите училище офис-канцеларски материали

4.69 -15 % BGN 4.00

4pcs / многу Kawaii Сино Мастило 0.38 mm Притискање Ballpoint Pen Пенкало Овошен Мода Учениците На Училиште Канцеларија Канцелариски

ученически пособия STA 8050 водоустойчив пигментоза подложка боядисани дръжки мека корона красива fiber дръжка скица дръжката на игла дръжка

22.40 -20 % BGN 18.00

НИ 5.2 / парче НАС 1.98 / парче НАС 12.78 / парче НАС 9.9 / парче НАС 12 / торба НАС 17 / парче НИ 10 / парче НАС 18 / парче НИ 5 / парче НАС 9.9 / парче НИ 5 / парче59.70 / торба

Офис Подарък Червен Пипер Във Формата На Магнит За Хладилник Закачалка Химикалка Писалка Зелен

BGN 12.08

Име На Производ Ballpoint Пенкало Материјал Пластични Школка Во Боја Зелена, Бела Мастило Боја Црна Вкупната Големина(Прибл.) 14.2 x 5 x 2cm / 5.6" x 2" x 0.79"(L*Макс.W*T)

1бр карикатура Еднорог гел писалка Kawai канцеларски материали 0.5 mm скъпа писалка черно мастило Papelaria ученически канцеларски материали

BGN 0.94

Име : Роман Еднорог Унисекс ПенМатеријал : пластикаМастило боја : црнаБоја : како што е прикажаноСпецификации : 18.5 cmСовет : 0.5 mmДали erasable : никојУпотреба : за статистика, студент канцеларискиПакување листа : 1pcs гел пенкало (боја опционално)Забелешка : Прирачник за мерење, постои 13 см грешка.Различни екраните, постојат некои разлики во боја, ве молиме да се разбере.

Ръчно Изработени От Масивна Дървесина Месинг Бензиностанция Дръжка

BGN 96.00

Рачно Изработени Цврсто Дрво Месинг Рефил ПенПроизвод ПрегледПредмет : Рачно Изработени Цврсто Дрво Месинг Рефил ПенГолемина : DIA1.2 * L15 CMМатеријал : цврсто дрво, месинг

Новост Зелен Лук Гел Писалка Подарък Канцеларски Материали Училище И Офис На Доставка

BGN 0.27

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × пенкало Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

Две глави на два цвята в една бадминтонной ракета, за да посвети дизайн гел писалка черен+син цвят гладко писмо 0.38 мм Гелпен ученически канцеларски материали

14.66 -18 % BGN 12.00

Две Главата Два Боја во Еден Бадминтон Рекет Дизајн Гел Пенкало Црно+Сина Боја Мазна Пишување 0.38 mm Gelpen Училиште Канцеларија Канцеларискиpls љубезно ве молиме да ни кажете на секоја боја како многу компјутери или ние ќе го испрати по случаен избор...

Безплатна доставка сребро и злато Германия херцог луксозна писалка високо качество на Златното перо, Мастило перо бизнес подаръци химикалки с подарък кутия

BGN 316.80

Бесплатен Превозот Сребро и Злато Германија Војводата Луксузни Фонтана Пенкало Висок Квалитет Злато Nib Мастило Пенкало Бизнис Подарок Пенкала со Подарок КутијаПроизвод ДеталиИме на производ ВОЈВОДАТА Bihaimingzhu yemingzhu Фонтана пенкало Место на оригиналниот S hanghai,Брадата Главен материјал Метал пенкало Шипки,Златни N ib S pecification Должина 14cm прибл, D i amet er 1.4 cm приближно Пенкало Nib 0 .5 mm Пенкало Тежина 59g околу Пенкало, Боја Сребрена и златна боја на Производот descrip т ion Snap на типот на ззп, Отстранлив мастило конвертор Пакет вклучуваат 1x Fountain пенкало,1x O riginal кутијаПроизводот Се ПокажеПакувањето вклучува1 X Пен1 X Оригинална Кутија(љубезно потсетување : Како пенкало подарок случај промени често на пазарот,понекогаш подарок случај ќе го добиете ќе бидат различни со слика шоу,ве молиме да се разбере)ПлаќањеПостојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што Зачувам,кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

Офис Спирален Кабел Черно Мастило, Въртяща Се Настолна Гел Писалка

BGN 8.88

Име на производ Tabletop Гел Пенкало Надворешни Боја Црна, Јасно Мастило Боја Црна Материјал Пластика, Мастило Должина на Кабел (Не се Протегала) 19cm / 7.5" Перо Големина 14 x 1cm / 5.5" x 0.39" (L*Г) Базна Големина x 5.9 4.1 x 2.1 cm / 2.3" x 1.6" x 0.83" (L*W*H)

1 бр нов сладък Лосове коледна серия гел писалка студент канцеларски материали с нестандартен подарък учебни материали офис консумативи

1.78 -44 % BGN 1.00

Опис 1 BUC Нови Симпатична Elk Божиќ Серија Гел Пенкало Студент Канцелариски Новина Подарок Училиште Материјал Канцелариски МатеријалиСостојба : Brand New + Висок Квалитет !Материјал : ПластикаТежина : Околу : 7.3 gГолемина : За Должина 17cmПакување Листа : 1 * Гел ПенкалоПоради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики...

Emoshire High-end Mini Ballpoint Pen for Children ' s Training Промоционални Business Roller Ball Pen for Writing Доставки Hot P134

27.18 -34 % BGN 18.00

Emoshire Highend Мини Ballpoint Пенкало за Децата Обука Промотивни Бизнис Roller Ball Пенкало за Пишување на Материјали Топла P134Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИOEM Услуга : YES ...

Deli 3pcs 0.5 mm black blue red colored ink топката гел химикалки за училище офис канцеларски материали visiable ink сладко business pen

4.51 -33 % BGN 3.00

Забележите, Бидејќи ако цел помалку од 5 долари,транспорт начин не нудат информации по пакет лево Кина, Па предлагам да се стави ред вредност повеќе од 5 долари.Ве молиме бидете информирани.

4 дръжки / комплект химикалка химикалка, иновативен сладък магаре, куршум съвет дръжки 0,5 мм за училищна употреба, YZB00008KT

BGN 4.00

Име на производ : 4 Пенкала / set Ballpoint Пенкало,иновативни симпатична магаре, куршум пенкало совет од 0,5 мм, за Употреба УчилиштеSKU број : YZB00008 KTПроизводот Количина : 4 пенкала / SET, ( Бидејќи бои не може да биде избран од страна на продавачот, боите на секој сет ќе бидат испратени по случаен избор.)Мастило боја : Сина или ЦрнаПревозот напомена : сите на превозот методи може да се следи на вебсајтови.Превозот време : Пристигнување време за повеќето земји се за 15~45 дена, во зависност од превозот методи.Продажбата Услови & Услови1)ве Молиме контактирајте со продавачот на англиски јазик, ние се извинуваме за непријатностите cuased за вас.2)Комуникација е важно...

Високо качество на кръст стил химикалка писалка, мастило за презареждане на костюм в Черно и синьо е полезно

1.86 -46 % BGN 1.00

Опис : Бренд Нови И НекористениМногу МазниВисок КвалитетТип На Производ : Пенкало РефилПенкало Рефил Тип : Ballpoint Пенкало RefillsМастило Боја(s) : Црна / СинаКоличина : 10 КОМПЈУТЕРИТочка Тип : Парична КазнаТочка Големина : 0.7 mmДолжина : 116mm / 4.57 инченПакетот вклучува : 10 X Ballpoint Пенкало RefillsПрепорачуваме производи

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.