• Новинка
Wholesales150cm 60Inch шевна линия TailorTape ръчно изработени шевни инструменти направи си САМ аксесоар 100 бр./лот

Wholesales150cm 60Inch шевна линия TailorTape ръчно изработени шевни инструменти направи си САМ аксесоар 100 бр./лот

резултат:
BGN 88.00
BGN 55.00 -37 %

Брой продукти
Налично


Wholesales Предмети Промоција!
DIY Шиење Алатка - се Прилагоди на Лента/Шиење Владетел
1.Материјал : Пластика
2.Големина на : 1 парче= 150cm/60inch
3.Пакување : 100 Pcs/Многу со Бесплатен ПОДАРОК
5.Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Сите наши ткаенини се Гарантира 100% нов,unwashed,парична казна квалитет и намалување на цел.Сите ткаенини се чуваат во нашите чад free shop.

Подробности

Материал:
Кожа
Воспользуйся:
Бродерия
Тип:
владетел
Опаковка:
100 бр. / лот

Избор на купувачи

Розови цветя, за пълен Диамант бродерия Кристал Диамант живопис кръстат бод вертикален печат картина мозайка домашни картини SSYP0020

25.57 -61 % BGN 10.00

добредојдовте наshanshiyoupin продавницаSHAN ШИ ЌЕ го PINот е одличен бренд кој се залага за брилијантен и висок квалитет на производот, имаме сопствена фабрика со животната средина целосно смола Дијамант,увоз висока прецизност Печатач ,моќен дизајн тим и попродажба на тимот, Овој бренд на производи што се продаваат во повеќе од 50 земји и регионот,повеќето од клиентите, како тоа толку многу.Нашата фабрика се фокусираше на дијамант paiting крстот sticth за 8 години , и добро корисничко искуство е нашата компанија извршување .хуманизирано дизајн , така што Уметност orginates од животот, но, поголеми од животот...

Нова диамантена мозайка диамантена бродерия с мъниста раждането на богинята Венера диаманти кръст бод живопис комплекти за ръчно изработени декора на стените

59.20 -53 % BGN 28.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА Романтика Дома Декор Дистрибуција Опис на ПроизводотPorduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : вреќа пакување за големината помалку од 30*30cm, кутија за пакување за големината над 30*30cm(не вклучуваат 30*30cm ) Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, го направи тоа со една те сакам : )Техники#Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

5 бр./компл. 5d Диамант бродерия залез езерото дърво 3d Диамант живопис кръстат бод мозайка модел квадратен кристал декор триптих

111.87 -51 % BGN 55.00

детали за производотдијамант везовиалатки : пинцети,палети,дијамант сликарствобоја на дијаманти : 3045 боиUnfinish : треба вашата рачно изработениголемина на дијамантски : 2.5x2.5mmДетали : Целосна смола дијаманти со сликаУпотреба : Апарати За Домаќинство Essentials / ДекорацијаТкаенина Тип : платноПовеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и БарЗа Боја Разлика : Разни видови на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаква.Multigang слика Дијамант Везови Слон 5pcs / set Дијамант Сликарство Крстот Бод Мозаик Шема Плоштадот Кристал Дома Декор Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

42шт шевна машина прижимная лапка на крака, за брат на певицата Местната шевна машина Част от набор от инструменти

44.80 -11 % BGN 40.00

Пакет се Вклучени : 1 Сет(32pcs) на Машина за Шиење ногаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМногу популарна и различни presser стапки за повеќето од домаќинствата мултифункционални машини за шиење со ниска месо тело, како што се Пејач, Бебе Заклучување, Брат, Janome, итн.Количина : 1 сет (32pcs)Боја : Како На Сликата ПокажуваВклучувајќи : 1x Fringe ногадобра алатка за креирање на 3Д декорација,стереоскопски цвет и tassel ефект.1x Cording нога1x Braiding нога1x Pearl Цевки Cording нога1x9 Жлебови pintuck нога1x7 Grove pintuck нога1x Concealed zip нога1x5 дупка cording нога1x6mm Круг валани полите ногадобра алатка за справување со овие не успеа overlock создавање на совршен валани полите.1xzig изгубена presser нога1x Open пети везови нога1x Open пети нога1x Cording нога1x Snap на 1 / 4" Метал Комбинација Qulting нога1x Straight бод нога1 × 1 / 4 Piecing нога упатство1x Stitch нога1x Satin бод нога добра алатка за густа бод и applique за шиење1x7 дупка cording нога1x Patchwork се приклучи бод нога1x Guide бод нога1x Blind полите нога1x Gathering / Welting ногадобра алатка за flouncing и ruffling за шиење(погодни само за тенка ткаенина).1x3mm Валани полите нога1x6mm Валани полите нога1x3mm Круг валани полите нога1 XRoller нога1x Embrodery darning ногадобра алатка за embroderying и darning на тешки ткаенини.1x Adjustable пристрасност врзивно нога на прилагодливи заѕвони на прилагодливи пристрасност врзивно нога е од 5mm да 20mm.1x Quilting darning embrodery нога1x Adjustable zip нога1x Knit ногаНашата продавница има повеќе предмети за домаќинството : Исто така,имаме некои алатки : За цена : Нашите производи имаат добра цена.насловна страница треба купоните може да се користи за да се компензира дел од износот, ,и ние исто така да поставите некои содржини минус износот на попуст...

Чжуй Звезда Диамант бродерия Floewrs Розови рози Сам Диамант живопис кръстат бод пълен кристали мозайка начало декор

7.97 -25 % BGN 6.00

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

Покрайнините на 45x35cm Нов пълен размер подчертае Диамант ръкоделие Сам Диамант живопис комплект 3D Диаманти кръст Бод кръст Бод

23.73 -20 % BGN 19.00

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

Колела и квадратен / кръгла Crystal 3d Сам Диамант живопис диамантена мозайка бродерия орнамент боядисани водопад еднорог пейзаж

17.54 -49 % BGN 9.00

Изберете ја вашата омилена дијамант форма 1.Полн Круг;2 Полн Плоштад .забелешка : A : Нашата дијамант слика е без рамка...

Пълен Диамант бродерия Тигър котка 3D Диамант живопис кръстат бод квадратен кристал САМ диамантена мозайка домашни птици начало декор

10.98 -27 % BGN 8.00

Драги ценети купувачи, ве Молиме да обрнете внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка! DIY дијаманти pasting колекции.DIY Дијамант сликарство производството чекори : 1...

Hicello Hot Selling 1PC Quilting /Patchwork 1/4 шевни крак с водач на ръба на местната foot шевни машини costura

4.30 -30 % BGN 3.00

торба торба торбаКарактеристики : 1 / 4" Quilting или Комбинација Нога Можете да шие точно 1 / 4" споеви кога piecing или да се создаде совршен 1 / 4" или 1 / 8"...

Нов ръкоделие животни е пълен квадратен бормашина Диамант живопис сам кръстат бод Диамант бродерия мозайка черен и бял тигър

21.31 -44 % BGN 12.00

Нови везана Животинско 100% полн плоштад вежба дијамант сликарство diy крстот бод дијамант везови мозаик Црн и бел тигарДраг Пријател,welcom на нашата продавница...

Нов пълен квадратен Диамант 5D САМ Диамант живопис Розови рози кръст Бод планински кристал, мозайка, живопис начало декор подарък

6.08 -18 % BGN 5.00

Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант ...

5D Диамант бродерия пейзаж на природен САМ Диамант живопис диамантена мозайка занаяти подаръци Diamond модел картини кристали

18.29 -45 % BGN 10.00

детали за производот 5 D Дијамант Везови Пејзаж природни DIY Дијамант Сликарство Дијамант Мозаик Занаети Подароци Дијамант Шема Слики RhinestonesГолемина20*27cm или 30*40cm или 40*50cm или 50*65cm 35*45см55*70cm или 60*80см или 45*55cmМатеријалПамук и смола дијамантСтавки вклучени1...

CAMMITEVER 2017 нов ангел на кръстат бод бродерия мозайка Диамант начало декор Сам 5d Диамант живопис Златен ангел бяло момиче

53.33 -42 % BGN 31.00

6882118156175614 Дијамант Сликарство парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеКарактеристики : 1.Тоа може да се користи како Украс Сликарство.2.Убава и Антички, лесно да се исчисти...

2015 нов стил Европа Diy Диамант живопис кръстат бод бродерия кафе на зърна пълен квадратен бормашина украса ръкоделие BJ234

12.16 -34 % BGN 8.00

Бод Везови Везана Алатка Пинцети Игла Слика Сликарство Комплет Крстот Бод Дијамант Кристал Поставен Плоштадот Пинцети Слободни shippingСоветиДраги пријатели, кога ќе го купите дијаманти цртежи во нашата продавница или во други продавачот 's продавница , ве молиме имајте го на ум следново : 1...

Пшины 5d Диамант бродерия религия пълен кръг САМ Диамант живопис мюсюлманският замък картина на диамантена мозайка кръст бод комплект F632

19.12 -53 % BGN 9.00

Повеќе стилови за вашиот изберете : Декорација Детали : Платно Големина(слика+бела назад) : 26*26cm големина на Слика(DIY големина на слика ) : 20*20cm (можеби 2 CM грешка)Платно Големина(слика+бела назад) : 36*36cm големина на Слика(DIY големина на слика ) : 30*30cm (можеби 2 CM грешка)Платно Големина(слика+бела назад) : 46*46cm големина на Слика(DIY големина на слика ) : 40*40cm (можеби 2 CM грешка)Платно Големина(слика+бела назад) : 56*56cm големина на Слика(DIY големина на слика ) : 50*50cm (можеби 2 CM грешка)Платно Големина(слика+бела назад) : 66*66cm големина на Слика(DIY големина на слика ) : 60*60см (можеби 2 CM грешка)Ние гарантираме за соодветен број на Смола Круг rhinestones ИЛИ Квадратни rhinestones за да избератОвој производ не содржи рамкиСтавете Опсег : целосна дијамант layout ( целата слика потреби лепило rhinestones )За боја : Поради светлина, различни компјутерски монитор,можеби бојата на фото преземено малку се разликува од вистинскиот објект.Ве молиме погледнете го стоки, всушност, се примени .На следете ги сликите се само за вашиот референца.Ви благодариме за вашето разбирање.Комплет вклучува : платно, доволно rhinestones, збир на алатки, сакате да имате среќен шопинг, ви благодариме! Слики Детали : Pshiny 5d дијамант везови религија ПОЛН круг DIY Дијамант сликарство Муслимански Замокот слика дијамант мозаик крстот бод комплет F632 Големина детали : Кристал детали : Како да го користите : Како да се заштитат платно по завршена : Како да пакување : Превозот и Плаќање и Повратни информации : Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.За Превозот : 1...

Пълен квадрат 5D САМ Диамант живопис жаба тоалетна на 3D през цялата тренировка кръст Бод мозайка домашен интериор подарък

11.68 -40 % BGN 7.00

добредојдовте наbaifengchaoyang продавницаBAI ФЕНГ ЧАО ЈАНГ е одличен бренд кој се залага за брилијантен и висок квалитет на производот, имаме сопствена фабрика со животната средина целосно смола Дијамант,увоз висока прецизност Печатач ,моќен дизајн тим и попродажба на тимот, Овој бренд на производи што се продаваат во повеќе од 60 земји и регионот,повеќето од клиентите, како тоа толку многу.Нашата фабрика се фокусираше на дијамант paiting крстот sticth за 9 години , и добро корисничко искуство е нашата компанија извршување .хуманизирано дизајн , така што Уметност orginates од животот, но, поголеми од животот...

1 бр регулируем водач шевна машина прижимная лапка-подходящ за всички ниски хвостовиков защелкивающихся шевни машини Singer, Brother, 5BB5047

4.78 -16 % BGN 4.00

1 парче со висок квалитет премиум прилагодливи водич машина за шиење presser нога На Нога водичи на вашиот topstitching и декоративни крои совршено...

вила на езерото се природа природа, Бродерия Бод Диамант живопис мозайка ръчно изработени, Диамант кръст Бод ръкоделие комплекти за рисуване

18.18 -45 % BGN 10.00

детали за производотдијамант везовиалатки : пинцети,палети,дијамант сликарствобоја на дијаманти : 3045 боиUnfinish : треба вашата рачно изработениголемина на дијамантски : 2.5x2.5mmДетали : Целосна смола дијаманти со сликаУпотреба : Апарати За Домаќинство Essentials / ДекорацијаТкаенина Тип : canvaПовеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и БарЗа Боја Разлика : Разни видови на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаква.вила езеро природата сценографијата,Крстот Бод Дијамант слика Мозаик рачно изработени,дијамант Везови Крстот бод Везана Цртање Колекции големина : 30*40cm или 40*50cm или 20*25cm или 60*50cm или 70*58cm Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

Местната шевна машина споделя крак XC1966-002 presser за Borther / кръгла краката крушка

BGN 3.20

Домашните машина за шиење делови presser нога XC1966002 За Borther / Круг Мушка Ногатој исто така одговара на повеќето домашни ниска месо тело машина за шиење : пејач / janome(нормално ) / jukiкога ќе се направи ред ,ве молиме проверете ја вашата машина внимателно : Ние снабдување со толку многу домашни машина за шиење делови за целиот свет, со добар квалитет и конкурентна цена.Сите други intrest, ве молиме да бидат слободни да контакт.ЗА ПРЕВОЗОТАко купите многу предмети(повеќе од 5), се чувствуваат слободни да не контактирате за да им даде попуст на праткатаако купите 1kg ,повеќе од 100можете да изберете брод од страна на fedex,DHL и ЕМСтоа е многу безбедно и брзо од кина пост,и може да следење1kg до Бразил и Русија со ЕМС цена 45kg на велика БРИТАНИЈА и САД, Канада, Шпанија цена 35usdОд 21kgr...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.