• Новинка
Yernea 30 бр./лот Бял комплект кубчета акрилна точка на питейна кости 16 мм кръгъл ъгъл шестигранник кости черно червено точка клуб настолни игри

Yernea 30 бр./лот Бял комплект кубчета акрилна точка на питейна кости 16 мм кръгъл ъгъл шестигранник кости черно червено точка клуб настолни игри

резултат:
BGN 16.48

Брой продукти
Налично

Yernea 30 Pcs/Многу Бели Коцки Поставени Акрилик Точка Пиење Генерал 16mm Круг Агол Hexahedron Коцки Црно Црвена Точка Клуб Маса Игри
Опис На Производот : Име : Коцки. Големина на : 16*16*16 мм (0.63*0.63*0.63 во). Спецификации : D6. Боја : Бела. Тежина : Околу 3.6 g*30=108 g. Материјал : Акрил. Пакет Листа : 1*30 Pcs Коцки. Пријателски Забелешка : Вештачки мерење, големина и боја може да биде грешки ве молиме преовладуваат во вид, купи внимателно! Бидејќи на светлината и на екранот за причина ,тука се и некои различни бои во реалните производи. Услуги : Метод на Плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ(alipay). Bolete ,QIWI, Moey Bookers, карти, Запад Унија, повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ве молиме да направи плаќање по купувањето. Ние ќе го организира превозот ПОБРЗО. Одобрението за промет на големо За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Превозот Во Светот На Превозот. Освен некои оддалечена област. Ние само брод да се потврди цел адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно кога ќе се направи исплата. Ако не сте го добиле вашиот пратката во 50 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, w e ќе ги пратите на превозот и да се вратам на што ПОБРЗО!!! Повратни информации Што зависат од нашата углед и задоволство на клиентите за да се успее. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Доколку ви се допаѓа нашата добра и услуги, ве молиме да ни даде 5star повратни информации, ние ќе бидат ценети. Ако не сте задоволни, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви послужи додека сте задоволни. Контактирајте не Доколку испратите e-mail на нас, во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со мене и не ни даваат негативни или природни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволително решение.

Подробности

Цвят:
16 мм
Тип:
Игрална кост
търговска марка:
Yernea
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
XZY0085
Категория:
Точка На Костите
Име:
Игрална кост
Размер:
16*16*16 MM
Технически характеристики:
D6
Цвят:
Бял
Цвят точки:
Черно и червено
Тегло:
About 3.6 G
Материал:
Акрил
Стил:
през цялата ъгъл
моделирующий:
Шестигранник

Избор на купувачи

5 бр златен цвят, твърди Домино, метални кости алуминиева сплав покер играта преносим кости покер с предавателна страна високо качество

7.81 -23 % BGN 6.00

Алуминиум Легура Покер 5 компјутери Сребрена Боја Солидна Домино Метал Генерал Игра Преносни Генерал Покер Партија Висока Qua100% Сосема Нов и висок квалитет Забелешка : 1...

180*90 см червено не логото няма печат Texas Hold ' em Бакара, покер чип тенис на Мат гума покер хазарт покривка казино игра

220.80 -48 % BGN 115.00

НЕМА ЛОГОТО НЕМА Печатење Texas Hold ' em Покер Масата Мат Овална Гума Покер Игри Мат Маса Крпа со Торба1.Ние си имаме свој фабрика и стабилно снабдување ...

7шт TRPG кости за Dungeons & Dragons D4-D20 Multi Sided Game Workshop игри аксесоари

7.76 -23 % BGN 6.00

Материјал : пластикаГолемина : 1620mmБоја : 7 бои за изборПакетот Вклучува : x 1 Set= D4,D6,D8,D10,D00,D12,D20Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.10.3 mm грешка поради прирачник за мерење.2.Поради разликата помеѓу различни Монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на статијата...

1pc Dungeons And Dragons DND Dedicated Dice Bags Underground City MTG Gift Tarot Bag

1.84 -46 % BGN 1.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Боја (со лого) : розова , сина , црна , црвена Материјал : крпа кеси Големина : една големина Должина : 13cm (5.12 во) Ширина : 9cm (3.54 во) Количеството : 1pc Забелешка : ве Молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

7шт два цвята кубчета D4 D6 D8 D10 D12 D20 Multi Sided Role Playing Game Dual Color Dices

3.44 -13 % BGN 3.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Функционална & Уникатен КоцкиПрикажи ги исклучите вашите вештини игри со овие мулти страни dicesОдлично за едукативни игри, игри со коцки, одборот игри, и пријателите и семејството забава!Совршен подарок за игра љубовници.Спецификации : Материјал : ПластикаБоја : DualБојаПакетот вклучува : 7pcs / Set Dices

Електрическа чаша пластмасова прозрачна капачка автоматична игрална кост Roller Cup Battery Powered Anti-cheating With 5pcs 13 White Dice

31.04 -45 % BGN 17.00

Боја : Црна / ЦрвенаМатеријал : пластикаГенерал Првенство Големина : 108x117mmDices Големина : 12x12mmОдговараат За : КТВ, Бар, Забава и сл.Пакет Се Вклучени : 1x Автоматско Генерал Чаша со 5 Dices Забелешка : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.