• Новинка
Таро TL2679 450 Pro външна тел перушина шайбата на вала FreeTrack доставка

Таро TL2679 450 Pro външна тел перушина шайбата на вала FreeTrack доставка

резултат:
BGN 7.68

Брой продукти
Налично


Tarot TL2679 450 Про Надворешниот Жица Feathering Окното за Миење
Tarot TL2679 се однесува до УЈП / Sport надвор од жица Feathering вратило. Имаме повеќе Tarot делови за вашиот избор.
Tarot TL2679 Спецификација : Хоризонталната оска за миење x 10 (3 x 5.8 x 1.5)

Подробности

Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
За Тип Превозно Средство:
Космически кораб
Принадлежности За Инструменти:
Събрани клас
Материал:
Композиционен Материал
Периферни Устройства За Дистанционно Управление/Устройства:
Дистанционно Управление
RC Parts & Ркц:
Конектори / Публикуване
Актуализация На Части / Аксесоари:
ръка
Номер На Модела:
TL2679

Избор на купувачи

HBB Toys аксесоар за Wltoy 12428 1/12 RC Car Spare Parts 12428-0052 предна броня броня скалолазный

BGN 1.94

торбаHBB Играчки Додаток за Wltoy 12428 1 / 12 РК Автомобил Резервни Делови 124280052 Предниот Браник Качување Браник100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Марка : Wltoys Предмет : Предниот Браник Качување Браник Предмет Бр...

20pcs 37x60mm функционална панел / DIY car shell plate / пластмасова плоча/научни експерименти материали / аксесоари за играчки

5.44 -8 % BGN 5.00

големина : 37x60mm дебелина : 2,5 mm дупка : за 2mm За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со информации за песната.јас само што обезбеди лево кина информации...

Таро сгъваем 8 оси на притежателя TL15T06 FreeTrack доставка

BGN 19.20

Tarot Виткање 8 оска Носителот TL15 T06Tarot Виткање 8 оска Носител е За T15 / T18 укината 8 оска Слетување Пропадна месеци TL15 T00 / TL18 T00, користејќи 6061 T6 алуминиум занает целосна CNC прецизност обработка, површината мет црна рачка , лесен дизајн, шупливи затка дизајн, ефикасно заклучување плоча е преместена јаглерод tripod обезбеди поддршка...

RC Wltoys Upgrade Metal Centre Drive Joint Upgrade на резервни части за мащабни модели 1/18 A949 A959 A969 A979 k929 дистанционно управление на колата

BGN 6.72

РК Wltoys Надградба на Метал Центар Вози Заеднички Надградба на Резервни Делови За 1 / 18 A949 A959 A969 A979 k929 Далечински Управувач АвтомобилДобредојдовте на хоби Зона.Ние нудиме висок квалитет на рк модели и делови.Имаме објекти акции.Брза испорака , и да се обезбеди Следење на бројНие сме компанија.Ние нудиме по служба,за било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Убав ден за вас : ))Објект : Центар Заеднички ДискПакет : 1 Pcs Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Таро Диаметър 24 мм GPS притежателя на въглерод TL2867 Безплатна доставка песен

BGN 61.10

Tarot Кол 24mm GPS Носителот на Јаглерод TL2867Tarot Кол 24mm GPS Носителот усвојува 6061 T6 алуминиум легура целосна CNC machining ,погоден f или Кол 24 MM цевка useasy да се прилагоди телото е центар на гравитација .Tarot Кол 24mm GPS Носителот Спецификации : Јаглерод батеријата носителот плочи (105 x 19.3 x 2.0 MM) 23.5 G x 2 Јаглерод батеријата носителот плоча (105 x 38 x 2.0 MM) 57.5 G x 2 Лево GPS метал батеријата носител (59 x 57 x 8ММ) 70 G x 1 Право GPS метал батеријата носител (59 x 57 x 8ММ) 70 G x 1 Метал батеријата носител (59 x 58 x 8ММ) 70 G x 1 Метал батеријата носител (59 x 58 x 8ММ) 70 G x 1 GPS поправи колона (x 6.5 5.0 x 35 MM) x 1 GPS носител (38 х 30 х 6.NMM) 26.5 x 1 Рамна глава завртка (M2.5 * 6 MM) x 16 Купот на главата завртка (M3 x 20 MM) x 4

Оригиналната Lipo батерия 11.1 V 4200Mah 25C 3S MAX 40C T / XT60 щекер за F450 F550 RC Qudcopter автомобил, самолет, лодка

47.98 -6 % BGN 45.00

Lipo Батеријата 11.1 V 4200 Mah 25 C 3 S MAX 40 C T / XT60 ПриклучокОпис : Тип на производ : YW lipo батеријатаБатеријата Модел ЛАВ Енергија 11.1 V4200 MAH 25 CКапацитетот на батеријата 4200 MAH25 C континуирано празнење стапкаДимензии 157mm x 65mm x 16mmТежина : околу 350 или такаПриклучок тип Т приклучокот, XT60 главата 3 S рамнотежа полнење приклучокПолнење се потребни рамнотежа rechargeyourТрошоците за превозот за сите земји кои се исти...

45cc комплект отпред на коляновия вал и Картер за двигател 45cc бензинов двигател за 1/5 hpi rovan km baja 5b 5t 5sc losi rc автомобили резервни части

262.21 -9 % BGN 239.00

45cc цилиндар за Полнење вратило и crankcase за 45cc Моторни Гас на Моторот за 1 / 5 hpi rovan км baja 5b 5t 5sc losi рк делови за автомобилиШи pping детали Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата...

Дистанционно управление на състезателен автомобил, между робот и кола 2.4 Gh Voice One key деформация на дистанционно управление на автомобил за детето си най-добрите пода

108.48 -20 % BGN 87.00

известувања:specifictions: се Применуваат на повеќето напредни гласовен систем за контрола, може преку гласовна контрола автомобил и робот деформација исто така, може да биде клуч за лесно деформирани робот возило и Еден клуч да chieve симулирани презентација динамичен дизајн на звук, направи игра повеќе интересни транспарентен прозорец, симулација дизајнот на ентериер Супер кул светлина, супер искуство 2.4 G далечински управувач, целосна опсег на далечински управувачПакет Листа: 1* РК Автомобил;1*Далечински Управувач;1*Bttery за автомобил(тоа можеби и се изградиво автомобил)

Оригинален Jmtflysky FS-i6S 2.4 G 10CH AFHDS сензорен екран предавател + FS-iA6B 6ch приемник режим на педала на газта САМ RC Drone самолет

91.73 -10 % BGN 83.00

FSi6 S 2.4 G 10 CH AFHDS Екран на Допир Предавателот + FSi A6 B 6 CH Приемник Авто Центар Гас Режим DIY РК Multicopter Оваа низа не ги вклучува Мобилни Носителот Сет.Преглед : FSi6 S предавател и FSi A6 B приемникот ја сочинуваат 10 канал 2.4 GHz AFHDS 2 A дигитални сооднос компјутеризирана РК Систем...

3 бр. / лот 3.7 V 800mah 15c RC Lipo батерия akku за хеликоптер F163 AVATAR

31.98 -6 % BGN 30.00

3.7 V 800mah 15c РК Lipo Батеријата akku За F163 АВАТАР ХеликоптерОпис : Способни за максимален непрекинат празнење стапки до 15 C, забрзано го оценувате 20 C, ставањето на оваа батерија меѓу најмоќните LiPo батерија пакети во својата класа! Тој нуди одличен спој на тежина, моќ и перформанси...

безплатна доставка --EP170MM 4 лопатите на витлото за RC самолет част на самолета / размах на крилата 750 мм парк флаер p51 mustang (768-1)

BGN 16.80

EP170 MM 4 ножеви ПропелерВратило : 3.0 mmза РК авион на резервен дел.како4 канал авион МИНИ големина парк флаер p51 mustang (7681)3pcs / торба повеќе информации.ве молиме контактирајте ме ...

4 компл./лот EMAX RS2205S 2600KV RaceSpec бесщеточный мотор + куршум 30A BLHELI_S D-SHOT Power, Combo за RC Quadcopter+дребно кутия

175.97 -6 % BGN 165.00

EMAX RS2205 S 2600 KV Race Spec Brushless Мотор Со Куршум 30 A ESCБренд име : EmaxОбјектот модел : RS22052600 KVSKV : 2600Рамка : 12 N14 PНема на Клетки : 3 4 SДолжина : 30.5 mmДијаметар : 27.9 mmМакс Удар : 1180gВратило : M5Пропелер : 5 инчиТежина : 28.6 gЕвропската социјална повелбаТочка име : Куршум Серија 30 A BLHELI_S ESCModle : EMXSC1774Con...

Средни диференциални предаване за 1/5 losi 5ive-T ROVAN LT KM X2 RC Car PARTS

54.38 -10 % BGN 49.00

Медиум диференцијални брзини за 1 / 5 losi 5iveТ ROVAN LT КМ X2 РК ДЕЛОВИ за АВТОМОБИЛИШи pping детали Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата...

2 елемента алуминиев заден амортисьор 140мм за 1/8 RC Камион HSP KYOSHO NANDO TAMIYA Racing

22.38 -11 % BGN 20.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Делови Број : Делови Име : Заден АмортизерМатеријал : АлуминиумОдговара : РК 1 : 8 Камион HSP KYOSHO NANDO TAMIYAВрвот до Крајот должина : 140 мм Дупка до Дупка (Некомпресирани) : 127 мм Дупка до Дупка (Компресирани) : 90 mm Шок Тело OD : 24 мм Бунари со Дијаметар : 4 ммПакет КОЛИЧИНА : 2 buc Содржина : КАКО СЛИКИВе молиме не негативни директно ако ништо друго ,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе ви помогнат да се реши тоа ,ви благодариме !Ние прифаќаме ALIPAY СМЕТКА САМООбјектот ќе биде со брод до alipay сметка на превозот адреса ако нема посебни белешки од купувачот.ако нема плаќање пристигне во 7 дена по објект завршен.Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од China Post Воздух mail.Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на ALIEXPRESS како превозот адреса за стока.Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање(не вклучувајќи и викенди и државни празници)Време на испорака околу 825 работни дена да повеќето земји : 1045 дена да Обединетото Кралство645 дена да Австралија825 дена за САД1045 дена да повеќето земји во Европа35 недели во Италија / Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои областиСите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето.Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина.Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers.Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек...

Таро 1455 витлото серия T ефективно нож от въглеродни влакна TL2830 Безплатна доставка на пистата

BGN 40.00

Tarot 1455 Пропелер Т Серија Ефикасна Карбонски Влакна СечилотоTarot 1455 Пропелер, Т Серија ефикасна Чист Јаглерод Влакна Ножот, корените на користење на голем агол на навалување подобрување на целокупната сила и зголемување на сечилото ефект...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.