• Новинка
100 бр./лот 5 мл модерни стъклени флакони на парфюми с изработени по поръчка подарочными празни кутии от козметични опаковъчен контейнер с метални спрей

100 бр./лот 5 мл модерни стъклени флакони на парфюми с изработени по поръчка подарочными празни кутии от козметични опаковъчен контейнер с метални спрей

резултат:
BGN 128.00
BGN 115.00 -10 %

Брой продукти
Налично

Може да се стави вашата омилена боја, картон, со цел порака во забелешките да ни помогнете да ви даде испорака. Ако треба да се прилагодите на ЛОГОТО, ве молиме контактирајте со нас.

Подробности

Технически характеристики:
5 мл
Цвят:
Злато, Сребро
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
търговска марка:
surbYR
Размер:
5ml
Номер На Модела:
PAP-08
Is_free доставка:
ДА
Is_customed:
ДА
материал на кутията:
Хартия
материал бутилки:
Стъкло
Распылительный Материал:
Метални
Цвят на спрей:
Злато Сребро
цвят на кутията:
Сребро, Злато, Черен
Воспользуйся:
Опаковка за парфюми

Избор на купувачи

15 бр пластмасова прозрачна банка за съхранение на кутии с прозорец черен ръб на капака за пътуване размерът на пробата калъф 40 гр (AY81 (40)W-C=15шт)

BGN 70.08

Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

5 бр. 30 мл пластмасови бутилки от PE E-течност бутилка с цветни дете доказателство за шапки и дълги, тънки съвети дръжка форма бутилки с капкомер

BGN 7.98

Брза Испорака Пенкало Форма Шишиња 30ml ЈП E Течни Шише со Шарени Дете Доказ Капи и Долги Тенки Совети Пенкало Форма ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

Качество 1 бр регулируема поставка за статив LF-1066 шампанско злато алуминиева сплав, фризьорски салон обучение на сляпо на притежателя на главата скоба

47.98 -10 % BGN 43.00

Квалитетот 1 Парче Прилагодливи Tripod Стојат LF1066 Шампањ Злато Алуминиум Фризерски Обука Манекен Главата Носителот МенгемеПревозот Detailes : Плаќање : 1...

Флакона на парфюма 10 мл с рулонным сензацията на парфюми ролка полимерна глина бутилка празна бутилка етерично масло F20172839

230.72 -5 % BGN 219.00

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Точка Име : тркалаат топката шишеБоја : како се покажеМатеријал : стаклоКапацитет : 10mlУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

10 Безплатна доставка дезодорант контейнер за лосион бар на 15 г 0,5 грама Овалния обрат тръба балсам за устни

14.77 -5 % BGN 14.00

Сосема Нов Празен Lip Balm Цевки! Совршен за lip balm, Deodorant или цврсти парфем Материјал : ПП пресврт до bottoms притисок одговара капи Боја : Бела или Јасно Мерење : како на сликата Тие се одржи 15ml

2500 бр./лот празна бутилка от LDPE 5 ml пластмасова краен бутилка за електронна цигара его-защитена от деца капачка на иглата бутилка

440.00 -5 % BGN 418.00

2500pcs / многу Празни LDPE Шише 5ml Пластични Dropper Шише За Електронска Цигара его Со Childproof Капа Игла ШишеОпис на производот : Висок квалитет ниска ценаПовеќе погодно да се ресе пополниМатеријалот е enviromental заштитениМатеријал : Пластика (P E)Капацитет : 5 ML (3ml, 5ml, 10ml, 15ml, 20ml, 50мл, 60ml, 100ml, 120ml за choise)Вклучува : шише, капа и removeable заткиКапа Тип : Childproof КапаСовети Тип : Пластични DropperКапа Боја : Бела, Црна, Црвена, Жолта, Сина, Портокалова, Зелена, Светло Зелена, Виолетова, Розова, Темно СинаПревозот начини : DHL,Fedex , UPSот, ТНТ, ЕМС.Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање,ве молиме слободно контактирајте со нас...

Търговия на едро с 1 мл прозрачен стъклен флакон с парфюм мини бутилка за проба козметични проба опаковъчен контейнер

BGN 195.20

Трговија на големо 1 ml транспарентно стакло парфем шишенцето мини примерок шише козметички примерок контејнер за пакување

600*10 мл лек гланц, прозрачно стъкло етерично масло ролкови бутилки стъклен сачмен топка ароматерапия парфюми, балсами за устни стъклен хвърляне на бутилка

198.40 -0 % BGN 198.00

1.Контактирајте Со Нас1) За Поголема количина шишиња контактирајте ме и јас ќе ви даде најдобра можна цена .Оваа цена е само за референца.2) Секое прашање ,Pls слободно контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме да ви одговори во рок од 112hours ПОБРЗО (од понеделник до недела )3) Ние имаме дел во акции кои може да се нареди секое време.2.Производ Детали : а) 10ml сино ,жолто ,јасно ,зелена ,мат јасно ,розова ,виолетова ,мат црна , портокалова ,виолетова ,црвена Боја се тркалаат на шишиња за да изберете ...

Търговия на едро с 6 мл на автомобила аромат на етерично масло от бутилка висулка стъкло + полимерна глина повторно използване на празен флакон парфюм LX1043

BGN 480.00

Трговија на големо 6 ML Автомобил Арома на етерични масла шише pendant стакло+полимер глина повторна употреба Празна шише парфем на одмор На патување Суштински за мажите и жените.

1бр черна дръжка найлон косата омбре четка Nail Art Brush професионална наклон на ноктите инструменти цели на четка за нокти

BGN 1.12

Опис : 100% сосема новOmbre четка УВ гел четка.Материјал : Дрво+Нерѓосувачки Челик+НајлонДолжина : 14cm (приближно)Висок квалитет, Лесна за употребаОдлично за казна помине уметност работа.Идеален за професионална употреба или домашна употребаВе молиме мијат внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба.Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција...

ANGNYA 2018 новодошлия 1 бр. 4 Колинский коса акрилна дръжка скулптура 3D Nail Art Brush Pure Color Hot Sale A016

19.20 -11 % BGN 17.00

ANGNYA 2018 Нови Пристигнување 1 Buc 4# Kolinsky Коса Акрилик се Справи со 3 D Скулптури Помине Уметност Чиста Четка Боја Топла Продажба A016Производ Слики : Услуга :

безплатна доставка 20 мл 50 мл 100 мл 200 мл празни прозрачни пластмасови бутилки на дребно на таблетка сол за вана бонбони оригиналните опаковъчни контейнери

BGN 39.98

Опис На Производот : Материјал : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕКапацитет : 15ml 20ml 30ml 50мл 80ml 100ml 150ml 200mlГолемина : 15 ml,вкупна висина : 50mm, со Дијаметар : 30мм,Шише Устата : 19mm,Тежина : 10g,20 ml,вкупна висина : 54mm, со Дијаметар : 30мм,Шише Устата : 19mm,Тежина : 13g,30 ml,вкупна висина : 59mm, со Дијаметар : 33mm,Шише Устата : 19mm,Тежина : 15g,50 ml,вкупна висина : 68mm, со Дијаметар : 41mm,Шише Устата : 23mm,Тежина : 18g,80 ml,вкупна висина : 81mm, со Дијаметар : 45mm,Шише Устата : 31mm,Тежина : 20g,100 ml,вкупна висина : 87mm, со Дијаметар : 47mm,Шише Устата : 31mm,Тежина : 21g,150 ml,вкупна висина : 100mm, со Дијаметар : 55мм,Шише Устата : 34mm,Тежина : 24g,200 ml,вкупна висина : 110mm, со Дијаметар : 61mm,Шише Устата : 40mm,Тежина : 33g,УПОТРЕБА : Да се Спакуваат во Прав ,пилула и така натамуШишето е Нетоксични,Висок КвалитетНие имаме многу други Козметички ШишеДобредојдовте Да Ја Разгледате Нашата Продавницаприрачник за мерење,контрола на грешка + 2%,Ако сакате да се купи големи количини,Не може да се одлучи,тие може да биде мал износ на купување, како да се обиде,Може да се избегнат споровиПроизвод Слика :

Безплатна доставка 200шт PE 15 ml пластмасова бутилка с капкомер електронна цигара ego E Cig ce4 защитена от деца капачка празни бутилки с капкомер

71.02 -6 % BGN 67.00

15ml Пластични Dropper Шишиња Око Течни Dropper Шише Празни Шишиња За Око Шише Со Childproof Капа И Долго Совет 200pcs / многуМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

2018 Нов Прием На Високо Качество На Корона С Инкрустирани Перли, Планински Кристал, Ноктите Дръжка Багажник Маникюр Четка Стойка Държач За Инструмент Нокти Дръжки

6.38 -37 % BGN 4.00

Функција : 100% сосема нов Висок квалитет Преносни и lightwei Спецификација : Количина : 1 компјутер Материјал : Метал Боја : 4 Бои Пакет Содржина : 1pc Помине Алатка Пенкало Рек Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата...

3 мл на 100 бр./лот празен Disoposable козметични контейнер за крем, САМ Clear Essence Storage Tube, пластмасови професионални инструменти за грим

75.01 -11 % BGN 67.00

3 ML 100pcs / многу Празни Disoposable Козметички Крем Сад, DIY Јасно Суштината Складирање Цевка, Пластична Професионална Шминка АлаткиБесплатен Превозот 100pcs / многуТочка Име : Шприц ШишеКапацитет : 3mlГолемина : D16*H73.5mmМатеријал : АПКоличина : 100pcsБрод од Случаен Стилови

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.