• Новинка
15 бр пластмасова прозрачна банка за съхранение на кутии с прозорец черен ръб на капака за пътуване размерът на пробата калъф 40 гр (AY81 (40)W-C=15шт)

15 бр пластмасова прозрачна банка за съхранение на кутии с прозорец черен ръб на капака за пътуване размерът на пробата калъф 40 гр (AY81 (40)W-C=15шт)

резултат:
BGN 70.08

Брой продукти
Налично

Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Многу од 15 Направен во Тајван Патување Големина на Примерок Јасно Крем Тегла/Тенџере/Сад и Црн Раб на ABS со Акрил прозорец Капак
Капацитет : 40 Грам
Боја : Јасно Тегла со Видите Преку Црна Rim Прозорец Капа
Материјал : Jar - Полистирен (PS) Пластика
Капак - ABS rim и Акрил Прозорец Капак
Големина : околу 1 1/4" високи (со капа на) и 2 3 / 16" дијаметар (5.6 Кол x 3 Висина, cm) ** Бесплатен Превозот ** БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на следниве земји : Австралија, Индија, Индонезија, Иран, Израел, Јапонија, Јордан, Кувајт, Кореја, Малезија, Нов Зеланд, Филипините, Сингапур, Саудиска Арабија, Шри Ланка, Тајланд, Турција, Обединетите Арапски Емирати, Виетнам, сад, Канада, Велика Британија, Германија. Ако вашата земја не е на листата погоре, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена, благодарение. Ќе брод вашата стока од страна на Економијата на Превозот на Chunghwa Пост. Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот по брод од стоката. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Некаде царинската ќе ја испита парцела и некаде ќе не. Ние ќе ја испрати на производот како подарок или примерок и да се стави на пониска вредност на фактура да им помогне на клиентите да се избегне увозни давачки. Повеќето од нашите клиенти не се наплаќа должноста или доплата. Ако имате било какви посебни барање, ве молиме љубезно ни советува еднаш место цел. Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Тајван со добра картон и добро пакување состојба. Ќе брод стока од страна на Економијата на Превозот на Chunghwa Пост. Ќе се советува следење на број за вашиот референца по испрати на пратката. Ве молиме не конкурираат ако не може да го прифати испорака детали.

Подробности

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Номер На Модела:
AY81(40)W-C=15pcs
Обемът на:
40 грама
Материал:
Пластмаса
Размер:
5.6 Dia x 3 Height cm

Избор на купувачи

Професионален нийл-арт извайване четка Колинский Sable акрилна пудра на прах дръжка 2/4/6/8/10 UV-гел Строител на резба фигура четка

19.18 -6 % BGN 18.00

ноктите цртање на доградба на акрилни нокти уметничка четка за нокти во прав со четка sable помине четка kolinsky акрилик четка за на доградба на акрилни нокти акрилик sable четка помине уметност kolinsky помине четка уметност помине помине четка носителот помине четка за нокти уметност помине четка случај arcylic помине четка за чистење со четка за нокти kolinsky sable ув помине четка четка гел ноктите помине пенкало, четка пенкало, четка за нокти гел ув четка четка за нокти kolinski гел градител четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 2 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 6 kolinsky на доградба на акрилни нокти големина на четката 18 kolinsky на доградба на акрилни нокти големина на четката 24 kolinsky на доградба на акрилни нокти големина на четката 20 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 16 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 8 овална kolinsky на доградба на акрилни нокти четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 20 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 12 професионални kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 12 помине акрилик четка kolinsky 12 kolinsky помине четка нови kolinsky помине четка kolinsky помине четка поставите kolinsky помине четка овална kolinsky на доградба на акрилни нокти четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 2 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 16 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 8 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 20 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка гел kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 12 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 14 овална kolinsky на доградба на акрилни нокти четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка поставите kolinsky на доградба на акрилни нокти големина на четката 18 kolinsky на доградба на акрилни нокти големина на четката 16 помине четка kolinsky помине четка kolinsky поставите помине четка kolinsky 16 доградба на акрилни нокти четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка kolinsky sable четки помине уметност четка kolinsky помине четка помине уметност четканоктите четка помине уметност четка четка за нокти гел ноктите четка за нокти четка во собата на доградба на акрилни нокти четка kolinsky помине четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка за нокти гел четка за нокти прашина четка помине уметност четка поставена четка помине уметност помине четка за нокти уметност помине четка гел bqan помине четка за нокти четка носителот помине четка кутија помине четка за чистењеПрофесионални Помине Уметност Скулптура Четка Kolinsky Sable Акрилик Пен Број 2 / 4 / 6 / 8 / 10 УВ Гел Градител Резба Цртање Сликарски Четки Акрилик во Прав ги СоберешКарактеристики : 100% нов мало и висок квалитет Количина : 5 компјутери / многу Четка Тип : #2, #4, #6, #8, #10Забелешка : Љубезно ни се укаже на четка бр...

1бр черна дръжка найлон косата омбре четка Nail Art Brush професионална наклон на ноктите инструменти цели на четка за нокти

BGN 1.12

Опис : 100% сосема новOmbre четка УВ гел четка.Материјал : Дрво+Нерѓосувачки Челик+НајлонДолжина : 14cm (приближно)Висок квалитет, Лесна за употребаОдлично за казна помине уметност работа.Идеален за професионална употреба или домашна употребаВе молиме мијат внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба.Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција...

Кристални зъби занаят дентална клиника декорация на мебелни изделия творчески подаръци открит тип Artware зъби изкуство

63.94 -5 % BGN 61.00

Кристален Заби занаетите Стоматолошка клиника декорација давање статии Креативни подароци Отворен тип (Забелешка : ве Молиме оставете порака на бојата, или ние ќе ги испрати со Ramdon)Плаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

Manka Care-Wrapping machine sealer Medical sealing machine Sella II стоматологичен герметизирующая машина за стерилизация на опаковки

622.37 -5 % BGN 591.00

Manka Грижа Стерилизација Ролна&Торбичка Прирачник Топлина Запечатување Машина Стоматолошки / Клиника / Болница / Лабораторија за пакување опрема / Sella IISella II е наменет за запечатување коверти за стерилизација со пареа...

Френски Brush Nail Container Set Нокти Stencil Edge Trimmer Powder Dipping Tray Нокти Tips Мухъл Handle Маникюр Nail Art Tool

BGN 1.90

Спецификација : Количина : 1 PcБоја : како на сликите покажуваатГолемина : како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Pc Лесно француски Машина (Нерѓосувачки челик) / француски Натопи Помине Контејнер (Пластика)Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Мала тежина, Преносни, Совршен француски Помине Уметност Алатка.Анти ' рѓа, Нетоксични, Безопасни, Екопријателски и Издржлива Пластика.Погодна за двете професионални салон употреба и лични домашна употреба.Сунѓерот не се лизга база, да можете лесно да се направи француски помине и сјајот во прав помине уметност.Лесно да се создаде француска линија на вашите нокти, само неколку минути, можете да завршите со двете раце француски помине уметност.Превозот И Предавање На Терминот : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.2) точки ќе биде предаден во рок од 13 работен ден по уплатата завршен примени.3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 35 дена...

Търговия на едро с 6 мл на автомобила аромат на етерично масло от бутилка висулка стъкло + полимерна глина повторно използване на празен флакон парфюм LX1043

BGN 480.00

Трговија на големо 6 ML Автомобил Арома на етерични масла шише pendant стакло+полимер глина повторна употреба Празна шише парфем на одмор На патување Суштински за мажите и жените.

Manka Care-Motor 550W Oil free Air compressor, стоматологичен компресор кислороден концентратор източник на въздух, генератор на озон въздух източник

BGN 180.77

Висок Квалитет на Воздух Масло слободни Компресор Muto 40 L 750 W Стоматолошки Воздушниот Компресор / Печатење во Резервоарот / РѓаДоказ Комора / Молчи / Масло Помалку / Масло Слободни, / Компресирање на МашинаОпис на производот Manka Грижа молчи стоматолошки воздушниот компресор (Muto) е обично се користи во dentals, клиники, болници и лаборатории...

3 мл на 100 бр./лот празен Disoposable козметични контейнер за крем, САМ Clear Essence Storage Tube, пластмасови професионални инструменти за грим

75.01 -11 % BGN 67.00

3 ML 100pcs / многу Празни Disoposable Козметички Крем Сад, DIY Јасно Суштината Складирање Цевка, Пластична Професионална Шминка АлаткиБесплатен Превозот 100pcs / многуТочка Име : Шприц ШишеКапацитет : 3mlГолемина : D16*H73.5mmМатеријал : АПКоличина : 100pcsБрод од Случаен Стилови

Manka Care-Sella I-20C-Sealing machine Sella I Plastic bag heat sealer pulse sealer дентална Медицина / Стоматология/Клиника/болница/Лаборатория

335.97 -5 % BGN 319.00

Manka Грижа Стерилизација Ролна&Торбичка Прирачник Топлина Запечатување Машина Стоматолошки / Клиника / Болница / Лабораторија за пакување опрема / Sella јасОпис На ПроизводотОвој производ е наменет за запечатување коверти за стерилизација со пареа...

15 бр Черно от неръждаема стомана машина за рязане на ноктите, машина за подстригване на ухото изберете грижи комплект за маникюр, педикюр ноктите набор от инструме?

24.46 -14 % BGN 21.00

15 Компјутери од Нерѓосувачки Јаглероден Челик Помине Clipper Машина Тример Уво ги Собереш Чешлање Комплет за Нокти Педикир Пети Ноктите Алатки Сет со Случајот Карактеристики : заштита сет на три функции мора да ги исполни она што ви треба,вклучуваат рака заштита,лицето за нега,нога нега...

Manka Care-подобрена симулация модел на разлагане на тъканите на долната челюст,симулация модел структури на долната челюст

BGN 47.97

Напредни Симулациски Модел на Mandibular Ткиво Распаѓање,Симулациски Модел на Mandibular Структури (Забелешка : ве Молиме оставете порака на бојата, или ние ќе ги испрати со Ramdon)Плаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

Бутилка лосион плоска форма любимец 30ml прозрачната или бутилка боттера тоалетна вода

BGN 36.80

За објектот : Ова е многу професионална во потрага козметички пакување .Ова шише ќе се спречи производ доаѓаат во контакт со кислород за време на користењето да се зачува активна состојка и одржување на рок на траење.Материјалот е безбедна и чиста.ПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ или Т / T) или western union итн.За превозот : Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX итн.ние ќе брод на стоките од 23 дена по вашата исплата,после тоа ,ние ќе ви понуди на следење на број за повикување .За нас : имаме толку многу differrent козметички сад.ние ги прифати малите на големо , нашите MOQ е 1 многу.ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

2 броя стандартен обучение зъбите гигантски зъбни зъбите зъболекар детска модел Kidtraining екстракция медицински модел феята модел

BGN 22.37

2 парчиња Стандард Заб Наставата Гигант Стоматолошки Стоматолог Забите на Детето Kidtraining модел Екстракции на Медицински Модел (Забелешка : ве Молиме оставете порака на бојата, или ние ќе ги испрати со Ramdon)Плаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

2 елемента=1 чифт високи токчета силиконови стелки пръстите на краката гел педикюр носилка протектор бурсит на палеца на стъпалото коректори hallux Valgus за красота

2.72 -26 % BGN 2.00

2 парчиња=1 Pair Високи Потпетици Силикони Табани Прсти Гел Педикир Носилки Заштитник Bunion се поправи дисхармонијата во вилицата Hallux ValgЗа УбавинаКарактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.