• Новинка
50 грама прозрачна / бяла Pet банка, 50 г прозрачна / бяла PET бутилка е със сребрист алуминиев капак 50 ml пластмасов козметична опаковка двигателят е с мазителна Банка

50 грама прозрачна / бяла Pet банка, 50 г прозрачна / бяла PET бутилка е със сребрист алуминиев капак 50 ml пластмасов козметична опаковка двигателят е с мазителна Банка

резултат:
BGN 52.80

Брой продукти
Налично

Капацитет 50g Дијаметар(мм) 42.2 mm Висина со капак(мм) 50.5 mm Материјал : ПЕТ тегла + Алуминиумски капак + домашно МИЛЕНИЧЕ insert

Подробности

Цвят:
бяла банка, прозрачна банка, смесване на цветове
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Номер На Модела:
WD-50g
Размер:
50g

Избор на купувачи

10 мл 100шт малки прозрачни кехлибар празни стъклени флакони консервирующие бактерии медицински течни инжекционни бутилки лабораторни консумативи

64.80 -10 % BGN 58.00

10 ML 100pcs Мали Јасно Килибар Празни Стаклени Ампули Зачувување на Бактерии Медицински Течни Инјектирање Шишиња Лабораториски МатеријалиБесплатен Превозот100pcs / Многу!!!Внимание!!!Можете да ги користите пламен пиштол или алкохол факел да се печат.Точка Име : Стаклени АмпулиБоја : Жолто / ЗаоблаченоМатеријал : Стакло шишеГолемина : Во сликаКапацитет : 10 ML

50 бр 2 г прозрачна пластмасова банка, 2 г пластмасови прозрачни мини сенки за очи козметични банки, emtpy козметични опаковъчни контейнери

25.49 -6 % BGN 24.00

50 компјутери 2g транспарентна пластика тегла мини сенки козметички тегли пакување контејнери Големина : 26.5 D*H4.3ММ Капацитет : 2 G Употреба : за bubbotting козметички како што се крем, сенки, лабава прав....

30 X 120G е морско синя пластмасова крем банка с бял черен прозрачен капак и пластмаса уплътнение 4oz ПЕТ Cosmetic Package

62.40 -5 % BGN 59.00

Домашно милениче тегла,крем тегла,120g крем тегла, пластични крем шишекапацитет : 120gМатеријал : МИЛЕНИЧИЊА , пластична капаГолемина : 7.2 cm*4.9 cm Боја на капа : бели,јасно,црнаПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

100шт бял розов зелен син червен златен и сребърен на топка форма 5 грама малка козметична банка , 5 грама на празен мини-проба пот на едро

101.60 -5 % BGN 97.00

5 g топката шишедијаметар 34 MM * 32МИЛИМЕТРИТежина : околу 15 грамакапацитет од околу 5.5 MLМатеријал : АкриликВе молиме кажете ни за вашата потреба бои.Б...

МУБ-50 мл метална пръскачка помпа за бутилка от стъкло за многократна употреба парфюм празна опаковка Caseglass флакона на парфюма с опаковка

5.76 -13 % BGN 5.00

Совршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем / Aftershave / ШминкаСмена во помал сад без да се земе целиот шише со васНа патување суштински за мажите и женитеКарактеристики : Материјал : Синтетички стакло внатрешна садСпецификации : Капацитет : 50 mlГолемина : 4.7 x 12.1 cmНето тежина : 132 gБоја : Случајни

Belen 10 бр./лот пилочки за пилинг на нокти DIY съвети педикюр инструмент Nail Art маникюр, определени гел-лак красотата инструменти професионални пилочки за нокти

BGN 3.02

Опис Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет Боја : Сребро Врвен квалитет стои датотеки за поднесување помине екстензии / акрилик / ноктите / flase помине совети / природни нокти...

Маникюр 2xclear прозрачен uv-гелове + почистващо средство плюс + грунтовочная основа + най-горния слой + изсушител за изграждане на маникюрных накрайници BTT-97

6.72 -40 % BGN 4.00

Помине Уметност 2 XClear Транспарентен УВ Гелови + Чистење Плус + Буквар База + Врвот Грб + Desiccant За Нокти Совети за Продолжување на Оваа Помине Гел Сет Вклучуваат : 1 / 2 оз...

(Off-white, White, Black) HARMONY 10 броя от 21 инча до 25 инча платно блок главоболие дисплей за производство на перуки с полиуретаном вътре

BGN 143.98

**Бидејќи на различни компјутерски екран резолуција, бојата разликата помеѓу Слики и Вистински Објект е неизбежна, се надеваат дека ќе добиете вашето разбирање.Whatsapp : 0086 18865028825Skype ID : harmonyhair001Платно блок главата екранот за перика одлуки : 1) Надвор е Материјал : Платно2) Пополнување Материјал : Полиуретан3) На вратот е должина : 6cm или така4) Cancas Главата височина : 30cm или така5) Достапни Боја : Offбела, Бела, Црна6) Достапни Големина(обемот) : 21inch, 22inch, 23inch, 24inch, 25inch7) Прилагодена Големина минимална количина : 500 парчиња од секоја бојаОфбела Боја : Бели Бои :

6шт високо качество на прозрачен кристал стъкло етерично масло валяк бутилка стъклена купа аромат на парфюм, червило валяк бутилка 6 цвята

BGN 13.34

Консултации : ако јас треба да купуваат во големи количини, дали имате намалена цена? Одговор : се разбира, ние сме Кинески производители, голем број на производ инвентар, нашата компанија на глобалниот развој, сите над земјата, нашите бизнис клиенти, ако сте веледрогерија, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние може да ви даде многу Убава цена...

Расте Навътре Чорап Корекция За Нокти Инструмент Фиксаж Възстанови Чорап Паронихия Нокти Скоба Инструменти На Врастнали Нокти Инструмент За Педикюр

3.55 -15 % BGN 3.00

Предмет ВоведАко некогаш сте имале проблеми со ingrown ноктите, тогаш знаете колку болка тие можат да бидат.Но не се плашете, тоа Ingrown Ноктот Fixer ќе ја "сместат" вашиот ноктот проблем во само неколку едноставни чекори додека не сте премногу е претенциозен.Оваа Ingrown Ноктот Fixer (тоа е доста голем залак) има две prongs плус еден шраф механизам, што е очигледно сите што треба ефикасно да се ублажат болката во помалку од 30 минути.Прво, треба да се утврдат prongs низ долната страна на вашите нокти, а потоа затегнете ја завртката механизам во место.Следно, ставете ја вашата нога во некои топла вода за да се впие за 20 минути додека уредот добива на работа.Откако ноктите има омекнат, се стегне уредот некои повеќе, а потоа исушете го помине со фен.Конечно, отстранете ја prongs и да уживате во вашата болкаслободен ноктите.Овој метод на одредување на ingrown ноктот е генијОваа Ingrown Ноктот Fixer може да ги реши сите ваши проблеми, и тоа Е Грубо СмирувачкиКарактеристики : Погодна за тешки ingrown ноктите или пациентот волумен оклоп дизајн...

8шт професионална опесъчаване пила за нокти директни аксесоари за нокти салонные инструменти черно Lixa De Unha маникюр Key Lime A Ongle

6.62 -24 % BGN 5.00

8 Pcs Професионални Пескарење Нокти Датотека Директно Помине Уметност Accessoires Салон Алатки Црна Lixa Де Unha Помине Уметност Бафер Вар На Ongle Професионални Дебели Sandpaper Нокти Датотека од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн...

Най-Добрият Регулируема Цифров Тон Слухови Апарати Помощ За Ухото Усилвател На Звука Горещ Грижи Инструмент Drop Ship

9.92 -19 % BGN 8.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Количина : 1 компјутер Боја : како на сликата покаже Спецификација Max звучен излез : 130+ / 5d B Звук стекнат : ≥ 50d B Вкупно хармонично бран нарушување : ≤ 5% Фреквенција на опсегот : 300 4000 Hz Влез на бучава : ≤ 30d B Напон : d : d.c 1.5 V Струја : ≤ 4m A Батерија Тип : AG13 копчето мобилен батерија (не се вклучени) Карактеристики : Супер мини димензии и мала тежина, не е лесно да се види ја Прилагодите јачината на минимум пред носи Изберете earplug на малку поголеми големина за да се избегне whistler Зголемување на обемот постепено да се избегне ненадејна зголемување на звук Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Нов прием на 4g балсам за устни на тръбата е червило тръба котка САМ формата на гланц за устни опаковъчен контейнер 3 цвята

76.10 -11 % BGN 68.00

Нови Пристигнување 4g Lip balm Цевки Празни кармин цевка Мачка форма DIY усна сјај Пакување сад во 3 боиБоја : РозеваКапацитет : 4g, 4mlДимензии : Висина 7,6 cm (76mm), Diam 1.18 cm(11.8 mm)Материјал : Капа PPТежина : 17.6 g / pc

30 ° плътна форма на кръста пластмасови сметана банки, козметична опаковъчна кутия, опарник за красота ноктите на едро

BGN 800.00

30 G Тесни Половината Облик Пластични Крем Тегли, Козметички Пакување Кутија,Нокти Убавина Тегла трговија на Големо Материјал : Пластика ПП Боја : Црна, Бела Сина Капацитет : 30g, 30 ML Капак : со рачка покрие капак...

15 мл, 20 мл 30 мл мат вакуум бутилки за многократна употреба на лосиона безвоздушный помпа бутилка грим инструменти F20171399

791.04 -6 % BGN 744.00

Опис На Производот : Материјал : ABSКапацитет : како на сликатаУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

500 бр./лот Mix Color Mini Nali Files Double Side Sanding Polishing Diagnostic Tool Professional Nail Art File Buffers Block

28.80 -13 % BGN 25.00

500 Pcs Мода Мини Нокти Датотека Пескарење Датотеки Трајни Чистење Чакал и Песок Хартија Маникир Нокти Алатка Disposalbe Cuticle Смена Бафер Големина на : 6*1.5*0.2 cm Пакет : 500pcs / многу Материјал : Sandpaper на површина,Дрво во средината ниво...

1 чифт Силиконов чорап сепаратор припокриване рехабилитация лечение вальгусные тиранти ортопедическое устройство за грижа за краката HJL201

2.18 -8 % BGN 2.00

1 Пар Силикони Пети Сепаратор се Преклопуваат Рехабилитација Третман Hallux ValgПротези Orthotic Уред Нозе Грижа HJL201 Опис : Карактеристики : Материјал : СиликонГолемина : Како се покаже сликаТочно палецот eversion, право на посебна прстиНега : ниска температура рака мие, се избегне изложувањеПакетот Вклучува : 1 Пар x Orthotic Уред за Нега на Нозе

5 мл замразени пластмасови епруветки празен флакон винт уплътнение на капака на опаковъчни контейнер със силиконов пълнеж LX1284

BGN 344.00

5ml Пластични Замрзнати Тест Цевки Шишенцето Празни Завртка Печат Капа Пакување Сад со Силиконски Заптивка Големина : надворешниот дијаметар 16mm, висина е 59mm Ние боја случаен испорака

Безплатна доставка ПП блясък за устни тръба розова капачка САМ на празна балсам за устни тръба, сладолед форма на устните черешката бутилка, козметичен опаковъчен

99.18 -10 % BGN 89.00

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!Добредојдовте на големо, ако треба рефус количество, ве молиме контактирајте со нас за да се добие најдобрата цена!Бесплатен превозот PP усна Сјај цевки Розова капа DIY Празни Lip balm цевка,сладолед Форма Усна глазура шише,Козметички Пакување сад

5 мл от 100 бр./лот златен празен контейнер за основа, пластмасова бутилка за опаковките на слънцезащитни продукти, тръба за крем за ръце, козметичен проба преносим тр

127.97 -10 % BGN 115.00

5 ML 100pcs / многу Злато Празно Основа Refillable Сад, Пластични Сонцето Крем Пакување Шише, Рака Крем Цевка, Козметички Примерок Преносни ЦевкаБесплатен Превозот 100pcs / многуТочка Име : Мека ЦевкаКапацитет : 5mlБоја : Сребро + ЗлатоМатеријал : ПП+PE

Гореща продажба (10 бр./лот) 5 мл малка парфюм стъклена бутилка със сребърен / златен алуминиеви капачки за еднократна употреба парфюм бутилка Vaporizador

18.54 -24 % BGN 14.00

Кога место со цел,да може да ни остави порака која означува боја ви треба.Или ние ќе ги испрати по случаен боја,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви одговориме.Точка Име : 5 ml (10 парчиња / многу) Топла Продажба на Парфем Сад Мали Ампули Мини Стаклено ШишеСпреј Парфем Atomizer Со Сребро Алуминиум КапакПредмет Тип : Refillable ШишињаБоја : Злато , Сребро.Материјал : СтаклоЗапечатување Тип : Завртки , Пумпа SprayerФункција : Refillable Шишиња , Масло Шишиња , Парфем, Шишиња и дрГолемина : 77 * 14 ммКапацитет : 5mlПакет Содржина : 10 x Празни ШишињаAnswer : ___________________________ Note : A...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.