• Новинка
6 чифта крака Маска педикюр ексфолиращи чорапи детски краката пилинг маска за премахване на мъртва кожа ципа на петата актуализация грижи за избелване на кожата

6 чифта крака Маска педикюр ексфолиращи чорапи детски краката пилинг маска за премахване на мъртва кожа ципа на петата актуализация грижи за избелване на кожата

резултат:
BGN 21.31
BGN 16.00 -25 %

Брой продукти
Налично


modname=ckeditor
6 Pairs Нозе Маска Педикир Чорапи Exfoliating Бебе Нога Пилинг Маска Отстраните Мртвите Кожата Cuticle Пета Обнова, Нега на Кожата Белење
Пакет се Вклучени : 6 Pair Нога Маска
Прирачник - точниот настава е многу важно, ќе влијаат врз ефектот на нога маска.
1. се мијат и се впие нозете со топла вода, а потоа исушете ги вашите нозе.
2. употреба на режа да се намали печат на ногата маска пакет.
3. се носат на нога маска, ние препорачува да се носат еден пар на нормален чорапи надвор за да се обезбеди доволен контакт со суштината.
4.отстранување на нога маска по 35-95 минути, а потоа чистење на вашите нозе.
5. Повеќето луѓе започне да лупам исклучување на мртвите кожата по 48-часа користат, но поради различни тип кожа, некој може да треба да се користи 2-3 пар, ве молиме да користите подножјето маска повторно 48 часа подоцна.
6. не користите маска ако имате активни се намали или рани.
7. ви препорачуваме да ја впие нозете со топла вода по 48-часа користење.
Answer : ___________________________ Note : Откако се користат за 3 до 5 дена, стари нога cutin на отпад постепено ќе падне, 5-7days во овој процес. Бидејќи секој метаболизмот различни, па падне време е, исто така, различни.
Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја). Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок за Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 16-25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации.
Дестинација
Прибл. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди.
Б. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Подробности

Тип Елемент:
Инструмент За Грижа За Краката
Размер:
6Pair
Тип:
Пластир За Крака
Номер На Модела:
Маска За Краката
търговска марка:
эферо
Материал:
Друго
срок на годност:
3 години
Подходящ за:
Възрастен
Чорапи:
за педикюр
Тип:
чорапи за краката
Ефект:
Премахване На Омертвевшую Кожата

Избор на купувачи

6шт високо качество на прозрачен кристал стъкло етерично масло валяк бутилка стъклена купа аромат на парфюм, червило валяк бутилка 6 цвята

BGN 13.34

Консултации : ако јас треба да купуваат во големи количини, дали имате намалена цена? Одговор : се разбира, ние сме Кинески производители, голем број на производ инвентар, нашата компанија на глобалниот развој, сите над земјата, нашите бизнис клиенти, ако сте веледрогерија, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние може да ви даде многу Убава цена...

Най-Добрият Регулируема Цифров Тон Слухови Апарати Помощ За Ухото Усилвател На Звука Горещ Грижи Инструмент Drop Ship

9.92 -19 % BGN 8.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Количина : 1 компјутер Боја : како на сликата покаже Спецификација Max звучен излез : 130+ / 5d B Звук стекнат : ≥ 50d B Вкупно хармонично бран нарушување : ≤ 5% Фреквенција на опсегот : 300 4000 Hz Влез на бучава : ≤ 30d B Напон : d : d.c 1.5 V Струја : ≤ 4m A Батерија Тип : AG13 копчето мобилен батерија (не се вклучени) Карактеристики : Супер мини димензии и мала тежина, не е лесно да се види ја Прилагодите јачината на минимум пред носи Изберете earplug на малку поголеми големина за да се избегне whistler Зголемување на обемот постепено да се избегне ненадејна зголемување на звук Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

МУБ-50 мл метална пръскачка помпа за бутилка от стъкло за многократна употреба парфюм празна опаковка Caseglass флакона на парфюма с опаковка

5.76 -13 % BGN 5.00

Совршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем / Aftershave / ШминкаСмена во помал сад без да се земе целиот шише со васНа патување суштински за мажите и женитеКарактеристики : Материјал : Синтетички стакло внатрешна садСпецификации : Капацитет : 50 mlГолемина : 4.7 x 12.1 cmНето тежина : 132 gБоја : Случајни

50 бр 2 г прозрачна пластмасова банка, 2 г пластмасови прозрачни мини сенки за очи козметични банки, emtpy козметични опаковъчни контейнери

25.49 -6 % BGN 24.00

50 компјутери 2g транспарентна пластика тегла мини сенки козметички тегли пакување контејнери Големина : 26.5 D*H4.3ММ Капацитет : 2 G Употреба : за bubbotting козметички како што се крем, сенки, лабава прав....

луксозни 100шт 15 грама злато акрилни топка формата на крем jar, 0.5 грама пластмаса злато козметична опаковка, злато 15 г акрилни козметични Jar

217.57 -5 % BGN 207.00

15g злато акрилик топката форма крем шише козметички сад крем тегла Козметички ПакувањеМатеријал : АКРИЛИКГолемина : 15 GВисина : 53mmДијаметар : 58mmИмаме 15g 30g 50g во нашата продавница.Имаме, исто така, сребро!А...

1000 бр. / лот Зелена празна бутилка за съхранение на козметични маски, САМ желатин празен размер 00 медицински капсули мастни Пикнические обвивка на капсулата

39.57 -12 % BGN 35.00

1000pcs / многу Зелена Празни Козметички Маска за Складирање Шише, DIY Желатин Празни Големина 00# Медицина Капсули, Масни Pyknic 00# Капсула ШколкиБесплатен Превозот 1000pcsТочка име : КапсулиБоја : ЗеленаГолемина : 00#Dimentions : 15*8.5 mm (приближно)Модел : како слика покажуваКоличина : 1000pcs

2017 Бяла полиране, шлайфане файлове блок педикюр, маникюр грижи маникюр буфер от 10 бр.

3.92 -23 % BGN 3.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ 100% исто како слика...

50 мл прозрачна течност бутилка за колофон спойка флюс паста с 1 игла -B118

1.30 -23 % BGN 1.00

Материјал : ПластикаКоличина : 1pcsТежина : 11g (приближно)Боја : како на сликата show (бела)Големина : шише висина : 9.2 cm / 3.62", игла должина : 4cm / 1.57"(приближно)1pc 50мл шише со игли (не колофон флукс или алкохол во шише)Стискаш шише бродови за прецизно капки на флукс, лемење маска, лепила, лепила, silicones, течности и масла...

30 X 120G е морско синя пластмасова крем банка с бял черен прозрачен капак и пластмаса уплътнение 4oz ПЕТ Cosmetic Package

62.40 -5 % BGN 59.00

Домашно милениче тегла,крем тегла,120g крем тегла, пластични крем шишекапацитет : 120gМатеријал : МИЛЕНИЧИЊА , пластична капаГолемина : 7.2 cm*4.9 cm Боја на капа : бели,јасно,црнаПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

Новата марка е прекрасен DIY козметични контейнер, цветни червило мода тръба, пластмасови балсам за устни празна опаковка бутилка, 100 бр./лот

113.44 -7 % BGN 106.00

Новиот Бренд Прекрасна DIY Козметички Сад, Шарени Кармин Мода Цевка, Пластична Lip Balm Празно Шише, Усна Сјај Пакување Шише, 100pcs / многуБесплатен Превозот 100pcs / многуТочка Име : Празни Кармин ЦевкаВисина : 10gБоја : Бела, Розова, Жолта, ЗеленаМатеријал : ПластикаГолемина на : H : 80mm, КОЛ : 18mmТежина : 10gВнатрешниот Првенство Големина : 12.1 mm

5 мл от 100 бр./лот златен празен контейнер за основа, пластмасова бутилка за опаковките на слънцезащитни продукти, тръба за крем за ръце, козметичен проба преносим тр

127.97 -10 % BGN 115.00

5 ML 100pcs / многу Злато Празно Основа Refillable Сад, Пластични Сонцето Крем Пакување Шише, Рака Крем Цевка, Козметички Примерок Преносни ЦевкаБесплатен Превозот 100pcs / многуТочка Име : Мека ЦевкаКапацитет : 5mlБоја : Сребро + ЗлатоМатеријал : ПП+PE

15 мл, 20 мл 30 мл мат вакуум бутилки за многократна употреба на лосиона безвоздушный помпа бутилка грим инструменти F20171399

791.04 -6 % BGN 744.00

Опис На Производот : Материјал : ABSКапацитет : како на сликатаУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1 бр нов, с двойно предназначение Nail Art Brush / маникюр с гел-лак четка / постепенен цъфнал цвят на ноктите, рисуване писалка 01

2.40 -17 % BGN 2.00

Ова пенкало со двеначин на употреба Крзно круг пенкало светлосна терапија, светлосната терапија за четкање лепило, боја гел, гел лак; на другиот крај на тебе боја пенкало, спојувајќи молив, кои се користат да се направи светлосна терапија гел, лак гел, сјај и така постепено и Ореол боја...

3/4 инча*12 ярда силна Синя лента за удължаване на косата с двустранна залепваща лента за удължаване на коса / перука/лейси предната поддържаща Лента

47.84 -6 % BGN 45.00

3 / 4inch*12 Yard Супер Лента за Коса Екстензии Двострано Лепила Лента За Коса Екстензии / Toupee / Чипка Пред Поддршка ЛентаХолдинг Време : 4 неделиБоја : Сина

10 мл 100шт малки прозрачни кехлибар празни стъклени флакони консервирующие бактерии медицински течни инжекционни бутилки лабораторни консумативи

64.80 -10 % BGN 58.00

10 ML 100pcs Мали Јасно Килибар Празни Стаклени Ампули Зачувување на Бактерии Медицински Течни Инјектирање Шишиња Лабораториски МатеријалиБесплатен Превозот100pcs / Многу!!!Внимание!!!Можете да ги користите пламен пиштол или алкохол факел да се печат.Точка Име : Стаклени АмпулиБоја : Жолто / ЗаоблаченоМатеријал : Стакло шишеГолемина : Во сликаКапацитет : 10 ML

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.