• Новинка
1500pcs 2.5 ml 3 ml 5 ml PE пластмасови бутилки с капкомер childproof капачка за очи liquid dreopper bottle Китай доставчик

1500pcs 2.5 ml 3 ml 5 ml PE пластмасови бутилки с капкомер childproof капачка за очи liquid dreopper bottle Китай доставчик

резултат:
BGN 255.20
BGN 255.00 -0 %

Брой продукти
Налично

Опис На Производот
Име на производ dropper шише Капацитет од 2,5 ml.3ml.5ml.10ml.20ml.30ml.60ml Форма тркалезна форма Потекло Кина шишиња снабдувач Материјали со Висок квалитет домашно МИЛЕНИЧЕ/ЈП Користи Козметика, етерични масла, парфеми, лепак, капки за очи Капа Childproof & подесувате-очигледно капа,childresist капа боја бела,црна dropper пластични долги тенки совет капак пластика
Ако ви се допаѓа повеќе бои и големини , pls пратете ми порака .
Ви благодариме!
Пакување & Испорака Олово Време на Популарната Волумен Шише Количество Олово Време на 10.000 компјутери - 50,000 компјутери 1-3 работни дена до 50.000 компјутери - на 100.000 компјутери 3 - 5 работни дена на 100.000 компјутери - 30,0000 компјутери 5 - 7 работни дена Повеќе од 100,0000 компјутери 10 - 12 работни дена пакување
Пакување Детали на Популарната Волумен
Пакување Детали на Популарната Волумен
Нашите Услуги
↓ Цел зголемување од 1 buc сега ↓ пен - црна шише Нашата Компанија
Гуангжу Obrou Пакување Производи Co., Ltd, кој се наоѓа во Baiyun Област, Гуангжу Град, Кина, специјализирана во производство на фармацевтски материјали за пакување, како ниска густина полиетилен ( ПЕНП ) око dropper шише; висока густина полиетилен ( HDPE ) солидна медицина шишиња ; полиестер ( ПЕТ ) течни медицина пакување шише , надворешни ниска густина полиетилен ( ПЕНП ) маст цевка итн.
Нашата фабрика, повеќе од 200 високо-квалификувани работници, има стандарден индустриски погон на 2000 метри и на 1000 метри, опремени со напредна физика, откривањето на бактерии тестирање објекти; софистицирани автоматски шприцоване, удар во калапи, вбризгување водат удар лиење машина и сродна опрема.
Obrou производи се во согласност со стандардот на Државата Прехрамбената и Лекарската Администрација за регистрација за сертификација. И нашите производи се широко се ужива во повеќе од 50 земји, особено во сад, Велика Британија, Германија, руската Федерација, Канада, Австралија и др.
Висок квалитет, ниска цена и добра услуга се нашите цели.
Ние се инсистира да се направи најдоброто за нашите клиенти и да се стремат да бидат на светски познатиот бренд.
Ви благодарам многу за вашата поддршка за да Obrou!


Подробности

Технически характеристики:
3 мл, 5 мл, 2,5 мл
Цвят:
Черна Шапчица
Материал:
PE
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Номер На Модела:
PE03
търговска марка:
ОБРОУ
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Воспользуйся:
Течни лекарства, козметика, етерични масла, парфюми, лепило, капки за очи,
съвет:
Пластмасов дълъг тънък връх
Вид Печат:
Краен
вид на капсула:
Саботаж-очевидният и защитени от деца,детето се съпротивлява
цвят на капсули:
Черен, Бял
онтейн:
бутилка, капачка,краен
Материал:
PE/ПЕТ
Име на продукта:
Флакон-краен
Размер:
10ml

Избор на купувачи

Manka Care-анатомическая одонтология човек анатомическое болестно изследване на заболявания на зъбите модел на скелета за продажба

BGN 63.97

Анатомски odontologia Човековите Патолошко Анатомски Студија Заб Болест на Забите Модел скелет за продажба (Белешка : ве Молам оставете порака на бојата, или ние ќе ги испрати со Ramdon)Плаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

Професионален нийл-арт извайване четка Колинский Sable акрилна пудра на прах дръжка 2/4/6/8/10 UV-гел Строител на резба фигура четка

19.18 -6 % BGN 18.00

ноктите цртање на доградба на акрилни нокти уметничка четка за нокти во прав со четка sable помине четка kolinsky акрилик четка за на доградба на акрилни нокти акрилик sable четка помине уметност kolinsky помине четка уметност помине помине четка носителот помине четка за нокти уметност помине четка случај arcylic помине четка за чистење со четка за нокти kolinsky sable ув помине четка четка гел ноктите помине пенкало, четка пенкало, четка за нокти гел ув четка четка за нокти kolinski гел градител четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 2 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 6 kolinsky на доградба на акрилни нокти големина на четката 18 kolinsky на доградба на акрилни нокти големина на четката 24 kolinsky на доградба на акрилни нокти големина на четката 20 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 16 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 8 овална kolinsky на доградба на акрилни нокти четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 20 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 12 професионални kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 12 помине акрилик четка kolinsky 12 kolinsky помине четка нови kolinsky помине четка kolinsky помине четка поставите kolinsky помине четка овална kolinsky на доградба на акрилни нокти четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 2 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 16 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 8 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 20 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка гел kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 12 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 14 овална kolinsky на доградба на акрилни нокти четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка поставите kolinsky на доградба на акрилни нокти големина на четката 18 kolinsky на доградба на акрилни нокти големина на четката 16 помине четка kolinsky помине четка kolinsky поставите помине четка kolinsky 16 доградба на акрилни нокти четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка kolinsky sable четки помине уметност четка kolinsky помине четка помине уметност четканоктите четка помине уметност четка четка за нокти гел ноктите четка за нокти четка во собата на доградба на акрилни нокти четка kolinsky помине четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка за нокти гел четка за нокти прашина четка помине уметност четка поставена четка помине уметност помине четка за нокти уметност помине четка гел bqan помине четка за нокти четка носителот помине четка кутија помине четка за чистењеПрофесионални Помине Уметност Скулптура Четка Kolinsky Sable Акрилик Пен Број 2 / 4 / 6 / 8 / 10 УВ Гел Градител Резба Цртање Сликарски Четки Акрилик во Прав ги СоберешКарактеристики : 100% нов мало и висок квалитет Количина : 5 компјутери / многу Четка Тип : #2, #4, #6, #8, #10Забелешка : Љубезно ни се укаже на четка бр...

100 бр./лот 15 мл бамбук хвърляне на бутилка крем за очи, 15cc сачмен флакон, СПА масло, бамбук бутилки на едро

BGN 368.00

100 Pcs / Број 15 ml Бамбус се тркалаат на око крем шише ,15cc ролери шишенцето , СПА масло бамбус шишиња трговија на големо Капацитет : 15ml Големина : 22x120(Висина)mm Материјал : бамбус + пластични + челична топка Боја : бамбус

Manka Care-подобрена симулация модел на разлагане на тъканите на долната челюст,симулация модел структури на долната челюст

BGN 47.97

Напредни Симулациски Модел на Mandibular Ткиво Распаѓање,Симулациски Модел на Mandibular Структури (Забелешка : ве Молиме оставете порака на бојата, или ние ќе ги испрати со Ramdon)Плаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

1g100pcs/лот кръг празен пластмасов прах сенки за очи за еднократна употреба кутия, САМ Top Grade елегантен контейнер руж, козметичен калъф Power Sub

102.26 -11 % BGN 91.00

100pcs / многу Круг Празни Пластични Сенки во Прав Refillable Кутија, DIY Врвот Одделение Домот Blusher Сад, Домот Козметички Моќ Под СлучајБесплатен Превозот 100pcs / многуТочка Име : Сенки Во Прав СлучајБоја : Јасно + ЦрнаГолемина : D40*H17mmВнатрешната Мрежа Големина : D19.5*H4mmМатеријал : ПластикаКоличина : 100pcs

Manka Care-Wrapping machine sealer Medical sealing machine Sella II стоматологичен герметизирующая машина за стерилизация на опаковки

622.37 -5 % BGN 591.00

Manka Грижа Стерилизација Ролна&Торбичка Прирачник Топлина Запечатување Машина Стоматолошки / Клиника / Болница / Лабораторија за пакување опрема / Sella IISella II е наменет за запечатување коверти за стерилизација со пареа...

2/10 / 20pcs EmptyRound White САМ Makeup Case Air Cushion Powder Puff Box празен течен основа BB Cream Sponge Dispensing Hold

36.42 -7 % BGN 34.00

Празен Круг Козметички Фондацијата Воздух Перница ББ / CC Крем КутијаДетали за производот : 1 Одговараат на 1 : 1 празна кутија + 1 внатрешен резервоар + 1 Саќе сунѓерот + 1 Прав Издувам + 1 ПечатОдговараат на 2 : 1 празна кутија + 2 внатрешен резервоар + 2 Саќе сунѓерот + 1 Прав Издувам + 2 Печат2...

Manka Care-Motor 550W Oil free Air compressor, стоматологичен компресор кислороден концентратор източник на въздух, генератор на озон въздух източник

BGN 180.77

Висок Квалитет на Воздух Масло слободни Компресор Muto 40 L 750 W Стоматолошки Воздушниот Компресор / Печатење во Резервоарот / РѓаДоказ Комора / Молчи / Масло Помалку / Масло Слободни, / Компресирање на МашинаОпис на производот Manka Грижа молчи стоматолошки воздушниот компресор (Muto) е обично се користи во dentals, клиники, болници и лаборатории...

Безплатен кораб DHL дизайн стоматологичен герметизирующая машина автоклав стерилизация запечатване Euipment, медицинска стерилизация пакетираща машина

BGN 396.77

Manka Грижа Стерилизација Ролна&Торбичка Прирачник Топлина Запечатување Машина Стоматолошки / Клиника / Болница / Лабораторија за пакување опремаИнформации за производотМоделот Напон(V / Hz) Моќност( W) Запечатување ширина (mm) Притиснете ширина(mm) Пакување големина на(mm) Тежина (KG) SEALER 110 V240 V / 50 Hz60 Hz 500 250 10 470×390×295 8Максимална ЗапечатувањеЗапечатување температура се прилагодува автоматски кога напон промени.Некорозивен телоуредот е направен од нерѓосувачки за лесно чистење.Остри ножеви за сечењедве сечење blanes се инсталирани да се намали рамномерно.Тоа се прави на стерилизација хартија и полипропилен, обложени со термички хемиски индикатор.Тоа се користи за да се торба инструменти за стерилизација...

30 мл, 50 мл, 60 мл 80 мл 100 мл 120 мл 150 мл-30 бр. / лот висококачествен алуминиев пулверизатор, и САМ на празен Элагант алуминиев спрей эмульсионный

116.59 -10 % BGN 105.00

30ml 50мл 60ml 80ml 100ml 120ml 150ml 30pcs / многу Високо Квалитетен Алуминиум Спреј Шише, DIY Алуминиум Емулзија Sprayer, Празни Домот, Алуминиумски КонтејнерБесплатен Превозот 25pcs / многуТочка Име : Алуминиумско ШишеКапацитет : 30ml 50мл 60ml 80ml 100ml 120ml 150mlБоја : СинаМатеријал : Алуминиум

Търговия на едро с 1 мл прозрачен стъклен флакон с парфюм мини бутилка за проба козметични проба опаковъчен контейнер

BGN 195.20

Трговија на големо 1 ml транспарентно стакло парфем шишенцето мини примерок шише козметички примерок контејнер за пакување

8шт силикагел банерна петата стикер на крак вмъкване на петата болка пукнатини релеф, а обувките удобни паста в Tacones износоустойчивост

BGN 2.22

8pcs Силика гел transparant Пета Налепница Нога Внесува Пета Болка Попуштат Олеснување Удобни Чевли Ставете во Tacones Носатотпорни, Пакување : 8 парчиња (4 пара) (4 парчиња по пак , 2 пакети во вкупниот ) Превозот1...

100 бр./лот 5 мл модерни стъклени флакони на парфюми с изработени по поръчка подарочными празни кутии от козметични опаковъчен контейнер с метални спрей

128.00 -10 % BGN 115.00

Може да се стави вашата омилена боја, картон, со цел порака во забелешките да ни помогнете да ви даде испорака...

15 бр Черно от неръждаема стомана машина за рязане на ноктите, машина за подстригване на ухото изберете грижи комплект за маникюр, педикюр ноктите набор от инструме?

24.46 -14 % BGN 21.00

15 Компјутери од Нерѓосувачки Јаглероден Челик Помине Clipper Машина Тример Уво ги Собереш Чешлање Комплет за Нокти Педикир Пети Ноктите Алатки Сет со Случајот Карактеристики : заштита сет на три функции мора да ги исполни она што ви треба,вклучуваат рака заштита,лицето за нега,нога нега...

1бр черен чорап нокторезачки от неръждаема стомана клещи за нокти Машинката нож на по-дебели врастнали нокти на краката

10.70 -35 % BGN 7.00

HB0015900Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ABS Смола + Нерѓосувачки ЧеликГолемина : Како слика покажуваБоја : ЦрнаЗа сечење ingrow / дебел / тешко пети ноктитеABS се справи со Смола, се чувствуваат поудобно и повеќе effcient да ја користите.Пролет дизајн, лесна за употребаАтрактивен изглед и издржливостЗапомнете да го чистите нагоре по употребата и чувајте го во далеку од децатаПакет се вклучени : 1x пети ноктите clippersAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Френски Brush Nail Container Set Нокти Stencil Edge Trimmer Powder Dipping Tray Нокти Tips Мухъл Handle Маникюр Nail Art Tool

BGN 1.90

Спецификација : Количина : 1 PcБоја : како на сликите покажуваатГолемина : како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Pc Лесно француски Машина (Нерѓосувачки челик) / француски Натопи Помине Контејнер (Пластика)Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Мала тежина, Преносни, Совршен француски Помине Уметност Алатка.Анти ' рѓа, Нетоксични, Безопасни, Екопријателски и Издржлива Пластика.Погодна за двете професионални салон употреба и лични домашна употреба.Сунѓерот не се лизга база, да можете лесно да се направи француски помине и сјајот во прав помине уметност.Лесно да се создаде француска линија на вашите нокти, само неколку минути, можете да завршите со двете раце француски помине уметност.Превозот И Предавање На Терминот : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.2) точки ќе биде предаден во рок од 13 работен ден по уплатата завршен примени.3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 35 дена...

1бр черна дръжка найлон косата омбре четка Nail Art Brush професионална наклон на ноктите инструменти цели на четка за нокти

BGN 1.12

Опис : 100% сосема новOmbre четка УВ гел четка.Материјал : Дрво+Нерѓосувачки Челик+НајлонДолжина : 14cm (приближно)Висок квалитет, Лесна за употребаОдлично за казна помине уметност работа.Идеален за професионална употреба или домашна употребаВе молиме мијат внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба.Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција...

безплатна доставка 20 мл 50 мл 100 мл 200 мл празни прозрачни пластмасови бутилки на дребно на таблетка сол за вана бонбони оригиналните опаковъчни контейнери

BGN 39.98

Опис На Производот : Материјал : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕКапацитет : 15ml 20ml 30ml 50мл 80ml 100ml 150ml 200mlГолемина : 15 ml,вкупна висина : 50mm, со Дијаметар : 30мм,Шише Устата : 19mm,Тежина : 10g,20 ml,вкупна висина : 54mm, со Дијаметар : 30мм,Шише Устата : 19mm,Тежина : 13g,30 ml,вкупна висина : 59mm, со Дијаметар : 33mm,Шише Устата : 19mm,Тежина : 15g,50 ml,вкупна висина : 68mm, со Дијаметар : 41mm,Шише Устата : 23mm,Тежина : 18g,80 ml,вкупна висина : 81mm, со Дијаметар : 45mm,Шише Устата : 31mm,Тежина : 20g,100 ml,вкупна висина : 87mm, со Дијаметар : 47mm,Шише Устата : 31mm,Тежина : 21g,150 ml,вкупна висина : 100mm, со Дијаметар : 55мм,Шише Устата : 34mm,Тежина : 24g,200 ml,вкупна висина : 110mm, со Дијаметар : 61mm,Шише Устата : 40mm,Тежина : 33g,УПОТРЕБА : Да се Спакуваат во Прав ,пилула и така натамуШишето е Нетоксични,Висок КвалитетНие имаме многу други Козметички ШишеДобредојдовте Да Ја Разгледате Нашата Продавницаприрачник за мерење,контрола на грешка + 2%,Ако сакате да се купи големи количини,Не може да се одлучи,тие може да биде мал износ на купување, како да се обиде,Може да се избегнат споровиПроизвод Слика :

15 бр пластмасова прозрачна банка за съхранение на кутии с прозорец черен ръб на капака за пътуване размерът на пробата калъф 40 гр (AY81 (40)W-C=15шт)

BGN 70.08

Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.