• Новинка
2 бр./лот черен купол Cornrow перука капачки е по-лесно шиене в косата растягивающийся стана капачка еластичен найлон дишаща мрежа Мрежа за коса

2 бр./лот черен купол Cornrow перука капачки е по-лесно шиене в косата растягивающийся стана капачка еластичен найлон дишаща мрежа Мрежа за коса

резултат:
BGN 4.78

Брой продукти
Налично


Подробности

Тип Елемент:
Щипки за коса
търговска марка:
WZSQJN
Номер На Модела:
Шапки за перуки Cornrow
Размер:
Medium number
Материал:
Куполна Снуд
Цвят:
Черен
Нето тегло:
(16+-5%)G/piece mesh перука cap
Тип Елемент:
Щипки за коса
Предимство 01:
По-Лесно Шиене В Растягивающихся Косата
Предимство 02:
Дишаща мрежа Мрежа за коса
Advantage03:
високо качество и ниска цена
Предимство 04:
Супер бесклеевые шапки
Is_customed:
ДА
Брой:
2 бр. / лот

Избор на купувачи

8шт силикагел банерна петата стикер на крак вмъкване на петата болка пукнатини релеф, а обувките удобни паста в Tacones износоустойчивост

BGN 2.22

8pcs Силика гел transparant Пета Налепница Нога Внесува Пета Болка Попуштат Олеснување Удобни Чевли Ставете во Tacones Носатотпорни, Пакување : 8 парчиња (4 пара) (4 парчиња по пак , 2 пакети во вкупниот ) Превозот1...

Зъбите техника, изкуство фигурка смола клиника украса Европа стил занаят, мебели, предмети на изкуството иновации стоматологичен подарък

59.14 -5 % BGN 56.00

ЗАБИТЕ REPAIRER уметност figurine смола клиника декорација европа стил Занаетите давање статии уметнички дела иновации стоматолошки подарок (Големина : 9x10x16cm)Плаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

Manka Care-Motor 550W Oil free Air compressor, стоматологичен компресор кислороден концентратор източник на въздух, генератор на озон въздух източник

BGN 180.77

Висок Квалитет на Воздух Масло слободни Компресор Muto 40 L 750 W Стоматолошки Воздушниот Компресор / Печатење во Резервоарот / РѓаДоказ Комора / Молчи / Масло Помалку / Масло Слободни, / Компресирање на МашинаОпис на производот Manka Грижа молчи стоматолошки воздушниот компресор (Muto) е обично се користи во dentals, клиники, болници и лаборатории...

Кристални зъби занаят дентална клиника декорация на мебелни изделия творчески подаръци открит тип Artware зъби изкуство

63.94 -5 % BGN 61.00

Кристален Заби занаетите Стоматолошка клиника декорација давање статии Креативни подароци Отворен тип (Забелешка : ве Молиме оставете порака на бојата, или ние ќе ги испрати со Ramdon)Плаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

15 бр пластмасова прозрачна банка за съхранение на кутии с прозорец черен ръб на капака за пътуване размерът на пробата калъф 40 гр (AY81 (40)W-C=15шт)

BGN 70.08

Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

5 мл безвоздушная бутилка прозрачна бутилка със сребърен капак / - дъно, празна проба лосион / емулсия за еднократна употреба бутилката LX1049

BGN 304.00

5 ML airless шише проѕирно шише со сребрена капа / дното, празни лосион / емулзија примерок Refillable Шишиња Состојба : 100% Сосема нов...

Медицинска / зубоврачебная герметизирующая машина зубоврачебный мерки и теглилки / дезинфекционный чанта мерки и теглилки стоматологичен отдел Стоматология стер

BGN 396.77

Медицински / стоматолошки запечатување машина стоматолошки sealer / дезинфекција торба sealer Стоматолошки Оддел Stomatology стерилни торба запечатувањеИнформации за производотМоделот Напон(V / Hz) Моќност( W) Запечатување ширина (mm) Притиснете ширина(mm) Пакување големина на(mm) Тежина (KG) SEALER 110 V240 V / 50 Hz60 Hz 500 250 10 470×390×295 8Максимална ЗапечатувањеЗапечатување температура се прилагодува автоматски кога напон промени.Некорозивен телоуредот е направен од нерѓосувачки за лесно чистење.Остри ножеви за сечењедве сечење blanes се инсталирани да се намали рамномерно.Тоа се прави на стерилизација хартија и полипропилен, обложени со термички хемиски индикатор.Тоа се користи за да се торба инструменти за стерилизација...

15 бр Черно от неръждаема стомана машина за рязане на ноктите, машина за подстригване на ухото изберете грижи комплект за маникюр, педикюр ноктите набор от инструме?

24.46 -14 % BGN 21.00

15 Компјутери од Нерѓосувачки Јаглероден Челик Помине Clipper Машина Тример Уво ги Собереш Чешлање Комплет за Нокти Педикир Пети Ноктите Алатки Сет со Случајот Карактеристики : заштита сет на три функции мора да ги исполни она што ви треба,вклучуваат рака заштита,лицето за нега,нога нега...

Кехлибар Стъкло Течен Реактив Пипета Бутилка С Очен Капкомер Капка Ароматерапия Етерично Масло Спрей Бутилки За Еднократна Употреба

1.49 -33 % BGN 1.00

ОписЛесен за употреба и чиста Килибар стаклени шишиња со стакло droppers,око dropper капа со црна капак Килибар стаклени шишиња обезбеди многу професионални екранот и да се совршени за складирање на материјали...

Безплатен кораб DHL дизайн стоматологичен герметизирующая машина автоклав стерилизация запечатване Euipment, медицинска стерилизация пакетираща машина

BGN 396.77

Manka Грижа Стерилизација Ролна&Торбичка Прирачник Топлина Запечатување Машина Стоматолошки / Клиника / Болница / Лабораторија за пакување опремаИнформации за производотМоделот Напон(V / Hz) Моќност( W) Запечатување ширина (mm) Притиснете ширина(mm) Пакување големина на(mm) Тежина (KG) SEALER 110 V240 V / 50 Hz60 Hz 500 250 10 470×390×295 8Максимална ЗапечатувањеЗапечатување температура се прилагодува автоматски кога напон промени.Некорозивен телоуредот е направен од нерѓосувачки за лесно чистење.Остри ножеви за сечењедве сечење blanes се инсталирани да се намали рамномерно.Тоа се прави на стерилизација хартија и полипропилен, обложени со термички хемиски индикатор.Тоа се користи за да се торба инструменти за стерилизација...

3 мл в 4 мл етерични масла бутилка стъклена банка парфюм е множество опаковка козметичен контейнера флакон с капкомер F20172292

675.68 -6 % BGN 635.00

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Спецификации : Големина : 3 / 4 MLУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

ANGNYA 2018 новодошлия 1 бр. 4 Колинский коса акрилна дръжка скулптура 3D Nail Art Brush Pure Color Hot Sale A016

19.20 -11 % BGN 17.00

ANGNYA 2018 Нови Пристигнување 1 Buc 4# Kolinsky Коса Акрилик се Справи со 3 D Скулптури Помине Уметност Чиста Четка Боја Топла Продажба A016Производ Слики : Услуга :

Качество 1 бр регулируема поставка за статив LF-1066 шампанско злато алуминиева сплав, фризьорски салон обучение на сляпо на притежателя на главата скоба

47.98 -10 % BGN 43.00

Квалитетот 1 Парче Прилагодливи Tripod Стојат LF1066 Шампањ Злато Алуминиум Фризерски Обука Манекен Главата Носителот МенгемеПревозот Detailes : Плаќање : 1...

100 бр./лот 15 мл бамбук хвърляне на бутилка крем за очи, 15cc сачмен флакон, СПА масло, бамбук бутилки на едро

BGN 368.00

100 Pcs / Број 15 ml Бамбус се тркалаат на око крем шише ,15cc ролери шишенцето , СПА масло бамбус шишиња трговија на големо Капацитет : 15ml Големина : 22x120(Висина)mm Материјал : бамбус + пластични + челична топка Боја : бамбус

CE одобрени дръжката на лазер Nd Yag / Handpiece от сондата 1064nm 532nm 1320nm за премахване на татуировки

BGN 732.16

Превозот, Како по правило, ние испорака во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката Производството ќе бидат отворени откако на плаќање е потврдено...

500 бр./лот LDPE празна бутилка от 5 ml пластмасова краен бутилка за електронна цигара eGo e cig празна бутилка със защитена от деца капачка

150.40 -5 % BGN 143.00

5ml Око Dropper Шишиња Празна Шише Пластични Dropper Шише За Око Течни Шише Со Childproof Капа И Долги Тенки Совет 500pcsМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

5 бр. / кор. грижа за краката медицински гипс за премахване на мазоли на краката гипс за облекчаване на болки масаж на краката и релаксация -35

6.30 -37 % BGN 4.00

5pcs / кутија Нозе Нега Медицинска Гипс на Ногата Пченка Отстранување Гипс Здравствена Заштита За Ослободување на Болката Нога Масажа & РелаксацијаНапомена : 1.За овој производ алергиски да се оневозможи 2.Кожата е скапано скршени за да се оневозможи 3.Бремени и доилки со претпазливостОвој производ е од страна на анти лепење слој, back поставата слој, гел слој состав, со ладна облога терапија за олеснување на болката...

Manka Care-Wrapping machine sealer Medical sealing machine Sella II стоматологичен герметизирующая машина за стерилизация на опаковки

622.37 -5 % BGN 591.00

Manka Грижа Стерилизација Ролна&Торбичка Прирачник Топлина Запечатување Машина Стоматолошки / Клиника / Болница / Лабораторија за пакување опрема / Sella IISella II е наменет за запечатување коверти за стерилизација со пареа...

Флакона на парфюма 10 мл с рулонным сензацията на парфюми ролка полимерна глина бутилка празна бутилка етерично масло F20172839

230.72 -5 % BGN 219.00

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Точка Име : тркалаат топката шишеБоја : како се покажеМатеријал : стаклоКапацитет : 10mlУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

10 Безплатна доставка дезодорант контейнер за лосион бар на 15 г 0,5 грама Овалния обрат тръба балсам за устни

14.77 -5 % BGN 14.00

Сосема Нов Празен Lip Balm Цевки! Совршен за lip balm, Deodorant или цврсти парфем Материјал : ПП пресврт до bottoms притисок одговара капи Боја : Бела или Јасно Мерење : како на сликата Тие се одржи 15ml

Безплатна доставка 200шт PE 15 ml пластмасова бутилка с капкомер електронна цигара ego E Cig ce4 защитена от деца капачка празни бутилки с капкомер

71.02 -6 % BGN 67.00

15ml Пластични Dropper Шишиња Око Течни Dropper Шише Празни Шишиња За Око Шише Со Childproof Капа И Долго Совет 200pcs / многуМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

1бр черен чорап нокторезачки от неръждаема стомана клещи за нокти Машинката нож на по-дебели врастнали нокти на краката

10.70 -35 % BGN 7.00

HB0015900Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ABS Смола + Нерѓосувачки ЧеликГолемина : Како слика покажуваБоја : ЦрнаЗа сечење ingrow / дебел / тешко пети ноктитеABS се справи со Смола, се чувствуваат поудобно и повеќе effcient да ја користите.Пролет дизајн, лесна за употребаАтрактивен изглед и издржливостЗапомнете да го чистите нагоре по употребата и чувајте го во далеку од децатаПакет се вклучени : 1x пети ноктите clippersAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

безплатна доставка 20 мл 50 мл 100 мл 200 мл празни прозрачни пластмасови бутилки на дребно на таблетка сол за вана бонбони оригиналните опаковъчни контейнери

BGN 39.98

Опис На Производот : Материјал : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕКапацитет : 15ml 20ml 30ml 50мл 80ml 100ml 150ml 200mlГолемина : 15 ml,вкупна висина : 50mm, со Дијаметар : 30мм,Шише Устата : 19mm,Тежина : 10g,20 ml,вкупна висина : 54mm, со Дијаметар : 30мм,Шише Устата : 19mm,Тежина : 13g,30 ml,вкупна висина : 59mm, со Дијаметар : 33mm,Шише Устата : 19mm,Тежина : 15g,50 ml,вкупна висина : 68mm, со Дијаметар : 41mm,Шише Устата : 23mm,Тежина : 18g,80 ml,вкупна висина : 81mm, со Дијаметар : 45mm,Шише Устата : 31mm,Тежина : 20g,100 ml,вкупна висина : 87mm, со Дијаметар : 47mm,Шише Устата : 31mm,Тежина : 21g,150 ml,вкупна висина : 100mm, со Дијаметар : 55мм,Шише Устата : 34mm,Тежина : 24g,200 ml,вкупна висина : 110mm, со Дијаметар : 61mm,Шише Устата : 40mm,Тежина : 33g,УПОТРЕБА : Да се Спакуваат во Прав ,пилула и така натамуШишето е Нетоксични,Висок КвалитетНие имаме многу други Козметички ШишеДобредојдовте Да Ја Разгледате Нашата Продавницаприрачник за мерење,контрола на грешка + 2%,Ако сакате да се купи големи количини,Не може да се одлучи,тие може да биде мал износ на купување, како да се обиде,Може да се избегнат споровиПроизвод Слика :

Професионален нийл-арт извайване четка Колинский Sable акрилна пудра на прах дръжка 2/4/6/8/10 UV-гел Строител на резба фигура четка

19.18 -6 % BGN 18.00

ноктите цртање на доградба на акрилни нокти уметничка четка за нокти во прав со четка sable помине четка kolinsky акрилик четка за на доградба на акрилни нокти акрилик sable четка помине уметност kolinsky помине четка уметност помине помине четка носителот помине четка за нокти уметност помине четка случај arcylic помине четка за чистење со четка за нокти kolinsky sable ув помине четка четка гел ноктите помине пенкало, четка пенкало, четка за нокти гел ув четка четка за нокти kolinski гел градител четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 2 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 6 kolinsky на доградба на акрилни нокти големина на четката 18 kolinsky на доградба на акрилни нокти големина на четката 24 kolinsky на доградба на акрилни нокти големина на четката 20 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 16 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 8 овална kolinsky на доградба на акрилни нокти четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 20 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 12 професионални kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 12 помине акрилик четка kolinsky 12 kolinsky помине четка нови kolinsky помине четка kolinsky помине четка поставите kolinsky помине четка овална kolinsky на доградба на акрилни нокти четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 2 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 16 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 8 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 20 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка гел kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 12 kolinsky на доградба на акрилни нокти четка 14 овална kolinsky на доградба на акрилни нокти четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка поставите kolinsky на доградба на акрилни нокти големина на четката 18 kolinsky на доградба на акрилни нокти големина на четката 16 помине четка kolinsky помине четка kolinsky поставите помине четка kolinsky 16 доградба на акрилни нокти четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка kolinsky sable четки помине уметност четка kolinsky помине четка помине уметност четканоктите четка помине уметност четка четка за нокти гел ноктите четка за нокти четка во собата на доградба на акрилни нокти четка kolinsky помине четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка за нокти гел четка за нокти прашина четка помине уметност четка поставена четка помине уметност помине четка за нокти уметност помине четка гел bqan помине четка за нокти четка носителот помине четка кутија помине четка за чистењеПрофесионални Помине Уметност Скулптура Четка Kolinsky Sable Акрилик Пен Број 2 / 4 / 6 / 8 / 10 УВ Гел Градител Резба Цртање Сликарски Четки Акрилик во Прав ги СоберешКарактеристики : 100% нов мало и висок квалитет Количина : 5 компјутери / многу Четка Тип : #2, #4, #6, #8, #10Забелешка : Љубезно ни се укаже на четка бр...

5 бр. 30 мл пластмасови бутилки от PE E-течност бутилка с цветни дете доказателство за шапки и дълги, тънки съвети дръжка форма бутилки с капкомер

BGN 7.98

Брза Испорака Пенкало Форма Шишиња 30ml ЈП E Течни Шише со Шарени Дете Доказ Капи и Долги Тенки Совети Пенкало Форма ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

Manka Care-Безплатна Доставка! 1 бр кутии за съхранение на зъбни протези кутия за почистване на зъбни протези кутия за съхранение на вставных зъбите чаша за почистване н

BGN 15.97

Бесплатен Превозот! 1 buc Протези Чување на Кутии Протеза чистење складирање кутија лажни заби складирање кутија протеза за чистење во чашаПлаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.