• Новинка
100шт(50 чифта) Toe Separator Soft Form Finger Foot EVA Sponge Гел, UV Nail Art Salon Use маникюр, педикюр, грижа за краката инструменти

100шт(50 чифта) Toe Separator Soft Form Finger Foot EVA Sponge Гел, UV Nail Art Salon Use маникюр, педикюр, грижа за краката инструменти

резултат:
BGN 14.27
BGN 12.00 -16 %

Брой продукти
Налично

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . Бесплатно-за испорака на нарачки , БЕЗ СЛЕДЕЊЕ на ИНФОРМАЦИИ Надвор од Кина ( Кога цел, ако би сакал на целиот процес на следење, ве молиме изберете стандардна експрес сервис. 2.Ние поддршка dropshipping и на големо, и ние, исто така, поддршка на paypal за плаќање. 3.Нормално ние одбележи пакет како "подарок" и прогласи за ниска цена да ви помогне да се избегне данок. 4.Ве молиме не го остави негативни повратни информации или отворен спор, без било каква комуникација.Ви благодариме!
100pcs(50pairs) Пети Сепаратор Мека Форма Прст на Ногата ЕВА Сунѓерот Гел УВ Помине Уметност Салон Користете Нокти Педикир Нозе Грижа Алатки 100% сосема нов Модел : како на сликата покажува Карактеристики : • Сосема Нов и Висок Квалитет. • Педикир маникир сепаратор меки силиконски материјал. • ЕВА материјал. • Идеални алатки за одделување прсти или со прсти додека вршење на било помине уметност. • Погоден за професионални или домашна употреба. • Димензија : . Approx10.5*3.3 cm. Ние не нудиме боја избор. Вашата цел ќе бидат испратени во бои по случаен избор. Пакетот Вклучува :
100 парчиња (50 двојки) на Меки Пети / Прст Сепаратори Белешки 1. 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен 2. Боја : Не може да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings. 3. Големина : Со разликата во мерниот метод, ве молиме љубезно им овозможи на 1-3cm во големина отстапување.
Превозот 1.Вашиот пакет ќе биде предаден вашата нарачка адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. 2.Предмети со бесплатно следење на број се испраќаат од страна на Хонгконг Воздухопловната или Сингапур Воздухопловната. Нормално во поштата треба 3-5 дена за да го надградите статусот на следење на сајтот. 3.Ако ви треба пакет итно, ве молиме да се одржи редот и контактирајте со нас да плати дополнителни превозот цена. 4.Ние ќе се обидеме да ви помогне да се избегне данок, но ние не сме одговорни за било каков данок. 5. Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво наместо отворен спор. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Врати 1.Ако сакате да се вратите или размена на производи, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена откако ќе го примите пакетот. 2.Производот да се врати, мора да биде во оригинална пакет и статус. Ние ќе ви вратат парите откако ќе го добиете пакетот. (Превозот цена не се враќа ) 3.Иако ние тест секој производ и пакување ги професионално, неколку елементи, може да биде оштетена за време на превозот. Вие сте добредојдени да не контактирате за замена или поправка.

Подробности

Тип Елемент:
Сепаратор На Пръстите На Краката
Номер На Модела:
JBE-TS002
Размер:
10.5*3.3cm
Брой:
50 двойки / комплект
Материал:
ЕВА
Името на елемент :
EVA Сърце Toe Seperator
Тегло:
7g/Pair
ПОДХОДЯЩ ЗА:
Инструмент За Нийл Арт Отделни Накрайници
Функция:
За многократна употреба, супер-светлина
Цвят:
Смесете цвят като изображението
Индивидуално:
ДА
Пакет:
50 двойки в торбичка
Подходящ за:
Ноктите и върховете на нокти инструмент за нокти
Размер:
10.5*3.3cm
единица за измерване:
50 двойки/комплект

Избор на купувачи

Manka Care-Wrapping machine sealer Medical sealing machine Sella II стоматологичен герметизирующая машина за стерилизация на опаковки

622.37 -5 % BGN 591.00

Manka Грижа Стерилизација Ролна&Торбичка Прирачник Топлина Запечатување Машина Стоматолошки / Клиника / Болница / Лабораторија за пакување опрема / Sella IISella II е наменет за запечатување коверти за стерилизација со пареа...

15 бр Черно от неръждаема стомана машина за рязане на ноктите, машина за подстригване на ухото изберете грижи комплект за маникюр, педикюр ноктите набор от инструме?

24.46 -14 % BGN 21.00

15 Компјутери од Нерѓосувачки Јаглероден Челик Помине Clipper Машина Тример Уво ги Собереш Чешлање Комплет за Нокти Педикир Пети Ноктите Алатки Сет со Случајот Карактеристики : заштита сет на три функции мора да ги исполни она што ви треба,вклучуваат рака заштита,лицето за нега,нога нега...

Manka Care-Безплатна Доставка! 1 бр кутии за съхранение на зъбни протези кутия за почистване на зъбни протези кутия за съхранение на вставных зъбите чаша за почистване н

BGN 15.97

Бесплатен Превозот! 1 buc Протези Чување на Кутии Протеза чистење складирање кутија лажни заби складирање кутија протеза за чистење во чашаПлаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

3 мл в 4 мл етерични масла бутилка стъклена банка парфюм е множество опаковка козметичен контейнера флакон с капкомер F20172292

675.68 -6 % BGN 635.00

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Спецификации : Големина : 3 / 4 MLУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1бр черна дръжка найлон косата омбре четка Nail Art Brush професионална наклон на ноктите инструменти цели на четка за нокти

BGN 1.12

Опис : 100% сосема новOmbre четка УВ гел четка.Материјал : Дрво+Нерѓосувачки Челик+НајлонДолжина : 14cm (приближно)Висок квалитет, Лесна за употребаОдлично за казна помине уметност работа.Идеален за професионална употреба или домашна употребаВе молиме мијат внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба.Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција...

безплатна доставка 20 мл 50 мл 100 мл 200 мл празни прозрачни пластмасови бутилки на дребно на таблетка сол за вана бонбони оригиналните опаковъчни контейнери

BGN 39.98

Опис На Производот : Материјал : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕКапацитет : 15ml 20ml 30ml 50мл 80ml 100ml 150ml 200mlГолемина : 15 ml,вкупна висина : 50mm, со Дијаметар : 30мм,Шише Устата : 19mm,Тежина : 10g,20 ml,вкупна висина : 54mm, со Дијаметар : 30мм,Шише Устата : 19mm,Тежина : 13g,30 ml,вкупна висина : 59mm, со Дијаметар : 33mm,Шише Устата : 19mm,Тежина : 15g,50 ml,вкупна висина : 68mm, со Дијаметар : 41mm,Шише Устата : 23mm,Тежина : 18g,80 ml,вкупна висина : 81mm, со Дијаметар : 45mm,Шише Устата : 31mm,Тежина : 20g,100 ml,вкупна висина : 87mm, со Дијаметар : 47mm,Шише Устата : 31mm,Тежина : 21g,150 ml,вкупна висина : 100mm, со Дијаметар : 55мм,Шише Устата : 34mm,Тежина : 24g,200 ml,вкупна висина : 110mm, со Дијаметар : 61mm,Шише Устата : 40mm,Тежина : 33g,УПОТРЕБА : Да се Спакуваат во Прав ,пилула и така натамуШишето е Нетоксични,Висок КвалитетНие имаме многу други Козметички ШишеДобредојдовте Да Ја Разгледате Нашата Продавницаприрачник за мерење,контрола на грешка + 2%,Ако сакате да се купи големи количини,Не може да се одлучи,тие може да биде мал износ на купување, како да се обиде,Може да се избегнат споровиПроизвод Слика :

2500 бр./лот празна бутилка от LDPE 5 ml пластмасова краен бутилка за електронна цигара его-защитена от деца капачка на иглата бутилка

440.00 -5 % BGN 418.00

2500pcs / многу Празни LDPE Шише 5ml Пластични Dropper Шише За Електронска Цигара его Со Childproof Капа Игла ШишеОпис на производот : Висок квалитет ниска ценаПовеќе погодно да се ресе пополниМатеријалот е enviromental заштитениМатеријал : Пластика (P E)Капацитет : 5 ML (3ml, 5ml, 10ml, 15ml, 20ml, 50мл, 60ml, 100ml, 120ml за choise)Вклучува : шише, капа и removeable заткиКапа Тип : Childproof КапаСовети Тип : Пластични DropperКапа Боја : Бела, Црна, Црвена, Жолта, Сина, Портокалова, Зелена, Светло Зелена, Виолетова, Розова, Темно СинаПревозот начини : DHL,Fedex , UPSот, ТНТ, ЕМС.Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање,ве молиме слободно контактирајте со нас...

600*10 мл лек гланц, прозрачно стъкло етерично масло ролкови бутилки стъклен сачмен топка ароматерапия парфюми, балсами за устни стъклен хвърляне на бутилка

198.40 -0 % BGN 198.00

1.Контактирајте Со Нас1) За Поголема количина шишиња контактирајте ме и јас ќе ви даде најдобра можна цена .Оваа цена е само за референца.2) Секое прашање ,Pls слободно контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме да ви одговори во рок од 112hours ПОБРЗО (од понеделник до недела )3) Ние имаме дел во акции кои може да се нареди секое време.2.Производ Детали : а) 10ml сино ,жолто ,јасно ,зелена ,мат јасно ,розова ,виолетова ,мат црна , портокалова ,виолетова ,црвена Боја се тркалаат на шишиња за да изберете ...

Manka Care-подобрена симулация модел на разлагане на тъканите на долната челюст,симулация модел структури на долната челюст

BGN 47.97

Напредни Симулациски Модел на Mandibular Ткиво Распаѓање,Симулациски Модел на Mandibular Структури (Забелешка : ве Молиме оставете порака на бојата, или ние ќе ги испрати со Ramdon)Плаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

100 бр./лот 15 мл бамбук хвърляне на бутилка крем за очи, 15cc сачмен флакон, СПА масло, бамбук бутилки на едро

BGN 368.00

100 Pcs / Број 15 ml Бамбус се тркалаат на око крем шише ,15cc ролери шишенцето , СПА масло бамбус шишиња трговија на големо Капацитет : 15ml Големина : 22x120(Висина)mm Материјал : бамбус + пластични + челична топка Боја : бамбус

2 елемента=1 чифт високи токчета силиконови стелки пръстите на краката гел педикюр носилка протектор бурсит на палеца на стъпалото коректори hallux Valgus за красота

2.72 -26 % BGN 2.00

2 парчиња=1 Pair Високи Потпетици Силикони Табани Прсти Гел Педикир Носилки Заштитник Bunion се поправи дисхармонијата во вилицата Hallux ValgЗа УбавинаКарактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат...

Безплатен кораб DHL дизайн стоматологичен герметизирующая машина автоклав стерилизация запечатване Euipment, медицинска стерилизация пакетираща машина

BGN 396.77

Manka Грижа Стерилизација Ролна&Торбичка Прирачник Топлина Запечатување Машина Стоматолошки / Клиника / Болница / Лабораторија за пакување опремаИнформации за производотМоделот Напон(V / Hz) Моќност( W) Запечатување ширина (mm) Притиснете ширина(mm) Пакување големина на(mm) Тежина (KG) SEALER 110 V240 V / 50 Hz60 Hz 500 250 10 470×390×295 8Максимална ЗапечатувањеЗапечатување температура се прилагодува автоматски кога напон промени.Некорозивен телоуредот е направен од нерѓосувачки за лесно чистење.Остри ножеви за сечењедве сечење blanes се инсталирани да се намали рамномерно.Тоа се прави на стерилизација хартија и полипропилен, обложени со термички хемиски индикатор.Тоа се користи за да се торба инструменти за стерилизација...

2/10 / 20pcs EmptyRound White САМ Makeup Case Air Cushion Powder Puff Box празен течен основа BB Cream Sponge Dispensing Hold

36.42 -7 % BGN 34.00

Празен Круг Козметички Фондацијата Воздух Перница ББ / CC Крем КутијаДетали за производот : 1 Одговараат на 1 : 1 празна кутија + 1 внатрешен резервоар + 1 Саќе сунѓерот + 1 Прав Издувам + 1 ПечатОдговараат на 2 : 1 празна кутија + 2 внатрешен резервоар + 2 Саќе сунѓерот + 1 Прав Издувам + 2 Печат2...

Manka Care-Motor 550W Oil free Air compressor, стоматологичен компресор кислороден концентратор източник на въздух, генератор на озон въздух източник

BGN 180.77

Висок Квалитет на Воздух Масло слободни Компресор Muto 40 L 750 W Стоматолошки Воздушниот Компресор / Печатење во Резервоарот / РѓаДоказ Комора / Молчи / Масло Помалку / Масло Слободни, / Компресирање на МашинаОпис на производот Manka Грижа молчи стоматолошки воздушниот компресор (Muto) е обично се користи во dentals, клиники, болници и лаборатории...

Зъбите техника, изкуство фигурка смола клиника украса Европа стил занаят, мебели, предмети на изкуството иновации стоматологичен подарък

59.14 -5 % BGN 56.00

ЗАБИТЕ REPAIRER уметност figurine смола клиника декорација европа стил Занаетите давање статии уметнички дела иновации стоматолошки подарок (Големина : 9x10x16cm)Плаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

Френски Brush Nail Container Set Нокти Stencil Edge Trimmer Powder Dipping Tray Нокти Tips Мухъл Handle Маникюр Nail Art Tool

BGN 1.90

Спецификација : Количина : 1 PcБоја : како на сликите покажуваатГолемина : како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Pc Лесно француски Машина (Нерѓосувачки челик) / француски Натопи Помине Контејнер (Пластика)Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Мала тежина, Преносни, Совршен француски Помине Уметност Алатка.Анти ' рѓа, Нетоксични, Безопасни, Екопријателски и Издржлива Пластика.Погодна за двете професионални салон употреба и лични домашна употреба.Сунѓерот не се лизга база, да можете лесно да се направи француски помине и сјајот во прав помине уметност.Лесно да се создаде француска линија на вашите нокти, само неколку минути, можете да завршите со двете раце француски помине уметност.Превозот И Предавање На Терминот : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.2) точки ќе биде предаден во рок од 13 работен ден по уплатата завршен примени.3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 35 дена...

CE одобрени дръжката на лазер Nd Yag / Handpiece от сондата 1064nm 532nm 1320nm за премахване на татуировки

BGN 732.16

Превозот, Како по правило, ние испорака во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката Производството ќе бидат отворени откако на плаќање е потврдено...

Търговия на едро с 6 мл на автомобила аромат на етерично масло от бутилка висулка стъкло + полимерна глина повторно използване на празен флакон парфюм LX1043

BGN 480.00

Трговија на големо 6 ML Автомобил Арома на етерични масла шише pendant стакло+полимер глина повторна употреба Празна шише парфем на одмор На патување Суштински за мажите и жените.

15 бр пластмасова прозрачна банка за съхранение на кутии с прозорец черен ръб на капака за пътуване размерът на пробата калъф 40 гр (AY81 (40)W-C=15шт)

BGN 70.08

Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.