• Новинка
Титанизированный 95 градуса и 105 градуса ръководство щифт за интегрирана вертикална ключова машина, плоски прободни шлосери аксесоари (с двойна корона)

Титанизированный 95 градуса и 105 градуса ръководство щифт за интегрирана вертикална ключова машина, плоски прободни шлосери аксесоари (с двойна корона)

резултат:
BGN 15.84
BGN 14.00 -12 %

Брой продукти
Налично


95 Степен и 105 Степен Titanized Водич Pin За Интегрирано Вертикална Копче Машина, Титаниум Водич Иглички (Двојна Глава)
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Подробности

търговска марка:
Тибику
Детайли Набор От Инструменти От Ламарина:
5
Тип инструменти от ламарина:
Набор От Инструменти За Ламарина, Стилус
Приложение:
ключов машина машина за рязане за ключове на автомобила

Избор на купувачи

1 бр. регулируеми автомобилен двигател, маслен филтър верига захващане с гаечен ключ гаечен ключ Отстраняване инструменти клещи нов Drop shipping

10.37 -13 % BGN 9.00

Карактеристики : Еден синџир на филтерот за масло клуч кој е лесен за користење и удобно да се одржи Овој метал бенд филтерот клуч ќе се отстрани било цилиндрични објект Со тешкидолжност синџир, кој дава позитивна потпора за масло филтер за време на отстранување Погоден за стариот стил масло филтер за клучеви Како Да го Користите : веригата е едноставно се наоѓа околу филтер и се претворила во синџир ќе се стегне на дијаметарот на филтерот Спецификации : Рачка Материјал : Alluminum Клуч Вратило Должина : Околу...

Vehemo Carbon Fiber Car body Wrap режещ инструмент прилагането на рязане нож рециклиране на нож оттенък инструмент за сигурност винил нож

2.62 -24 % BGN 2.00

торбаСпецификации : Состојба : 100% сосема нов.Боја : ПортокаловаМатеријал : ПластикаПроизвод големина : 100*58*20mmПакетот вклучува : 1x Винил машина филм

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.