• Новинка
Професионален 15 мл-дълъг от 60 дни лепило за удължаване на мигли бързо съхне черно индивидуален лепило за миглите, без мирис, не дразни

Професионален 15 мл-дълъг от 60 дни лепило за удължаване на мигли бързо съхне черно индивидуален лепило за миглите, без мирис, не дразни

резултат:
BGN 51.18
BGN 41.00 -20 %

Брой продукти
Налично


Eyelash лепак револуција 1. odourless и Не Надразнување , мирис како вода 2. една секунда се исуши ,лесен за употреба 3.задржи подолго време ,за професионална употреба, долго трае 60 дена, Тоа е далеку од најдобар eyelash лепак
Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро за Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Времето за испорака на Кина пост се регистрирате воздух mail и Singepore пост е околу 20-45 работни дена, откако беше објавено нормално . Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-60 дена.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Подробности

Тип Елемент:
Лепило За Мигли

Избор на купувачи

Най-продаваните 7Pcs Pro Pink Makeup Brush Set сенки за очи козметични средства Eye Beauty Face Brushes 5WEI 7GTH

BGN 2.69

11230 Поврзани со7 Pcs Про Розова Шминка Четка Поставите Сенки Козметички Алатки Око Лицето Убавина ЧеткиКарактеристики : Симпатична розова дрвена рачка.Мека синтетички влакна.Одлично за професионални или лични употреба.7 единствени четки за да помогне да се создаде низа на различни изгледа.7 Четки Вклучува : 1 x Лицето Четка1 x Око Лагер Четка1 x Око Нијанси се Држи Четка 1 x Усна Четка1 x Аглеста Четка Eyeliner1 x Shader Четка1 x Сенки ЧеткаЧетка Материјал : Синтетички Влакна & ДрвениЧетка Должина : 9.5 см 12cm / 3.74" 4.72" (Прибл.)Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Пакетот Вклучува : 1 x 7 Компјутери Шминка Четки

1 компл. Русалка грим четки за създаване на професионална напреднали козметичен набор от инструменти Mulitcolor прах четка жени красотата 5U0104

11.02 -18 % BGN 9.00

15pcs / 16pcs Сирена Шминка Четки Поставите Напредни Професионални Козметички Сет Алатки Mulitcolor прав четки Жените Убавината Спецификација : Боја : multicolorПол : ЖенитеГолемина : за 4*4*20 cmКосата Материјали : Најлон КосаРачка материјал : Позлата,ПластичниСе користи со : ПравОсновна шминка четка.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Лесен за употреба и преносни.За контролирано сенката за очи апликација и исто така може да се користи за да се вклопуваат сенката за очи make up.Пакет : 16 КОМПЈУТЕРИ / Set Шминка Четка1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Веерообразная Четка За Грим Добавянето На Маркери Contour Face Powder Brushes Beauty Hot -27

4.14 -28 % BGN 3.00

Фан Облик Шминка Четка Меша Highlighter Контура Лице Во Прав Четки Убавина ТоплаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за Професионална употреба или Домашна употребаЛесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформаСо соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години.Спецификации : Рачка Материјал : дрвоКосата Материјали : НајлонSie : 15.5*4.8*2 cmПакет : 1 x ЧеткаНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

Мигли естествени дълги 3D норковые мигли, ръчно изработени фалшиви мигли тънки норковые мигли красотата на фалшиви мигли блясък опаковка D23

5.79 -31 % BGN 4.00

Материјал : 100% Mink Боја на Коса : Црна Пакување : Сребрен сјај кутија(1 пар) Стилови : D01, D02, D03, D05, D06,D07,D08,D20,D21,D22,D23, Карактеристики : Фасцинантен трепките и погоден за лица и домVolumizing и задебелување на вашите трепки да ги направи да изгледаат повеќе кадрава...

Фалшиви мигли двойна складкой век грим за красота прозрачно лепило лепило 6ZH2 7H5A

BGN 1.46

11230 Поврзани соЗа да имате прекрасно искуство, полн со секоја можност за да го направат вашиот живот erectly што вие сакате да биде, вие само треба да го користите овој двоенпати eyelid лепак.Стил : МодаПол : ЖенитеТема : УбавинаБоја : Како на Сликата ШоуГолемина : 11 x 3cm / 4.33" х 1.18" (Прибл.)Лепак Нето Тежина : Околу 7mlУпотреба : Може да се користи како лажни eyelash лепак и Двојно eyelid лепакПримена : 1...

Jessup Brushes 10pcs Pearl White/Rose Gold Professional Makeup Brushes Set Tools kit Foundation Powder Definer Shader liner четки T223

26.03 -15 % BGN 22.00

Jessup 10pcs Професионална Шминка Четки Поставите T223ОваОвој пакет вклучува 10pcs шминка четки101 Лице DefinerЧетки должина за : и 17,5 см Совет должина околу : 4.7 cmСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаСе обликуваат и се применуваат во прав110 Лицето Форма : Четки должина околу : 15.4 cm Совет должина околу : 2,2 смСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаОбликот на лицето форма со крем и прав производи127 Чиста ОбразЧетки должина околу : 15.6 cm Совет должина околу : 3.2 cmСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаСе применуваат руменило во прав142 Concealer БаферотЧетки должина околу : 15.6 cm Совет должина околу : 1.6 смСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаСе применуваат и се вклопуваат concealer221 Мека БраздатаЧетки должина околу : 16.6 cm Совет должина околу : 1.8 cmСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаМешање сенки до совршенство223 Petit Око BlenderЧетки должина околу : 15.4 cm Совет должина околу : 1.3 смСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаAccentuating на браздата227 Мека DefinerЧетки должина околу : 16.2 cm Совет должина околу : 1.2 смСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаТивко се вклопуваат и мазна сенки231 Petit БраздатаЧетки должина околу : 15.7 cm Совет должина околу : 1.6 смСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаAccentuating и мешање во браздата234 Luxe Smoky ShaderЧетки должина околу : 15.6 cm Совет должина околу : 1.7 cmСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаЗасенчување и blennding со smoky ефект317 Крило ЛагерЧетки должина околу : 15.7 cm Совет должина околу : 0.8 cmСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаДетални eyeliner потези и совршен крилоJessup , a Хонг Конг бренд основана од страна на Даниел Shieh во 2013 година...

Сгъваема Четка За Коса За Мигли Грим Четки За Козметични Грим, Удължаване На Миглите Инструмент За Грим, Четки, Инструменти Жени Вежди Мигли Гребен -35

2.93 -32 % BGN 2.00

Свитлива Eyelash Чешел Шминка Четка Козметички Шминка Eyelash Продолжување Алатка Шминка Четки Алатки Жените Веѓа Eyelash ЧешелНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

ESD-11 и ESD-15 антистатични ESD пинсети които прецизна пинцети закалени пинцети за изграждане на миглите фалшиви мигли draughting

17.78 -10 % BGN 16.00

Pls Забелешка : Ако се избере "ESD11 X1pc ESD15 X1pc" или " ESD12x1pc ESD12 X1pc ",цената е $11.1 ,а ние само ќе ги испрати 2 парчиња пинцети,еден директно еден криви.

Безплатна доставка за мигли 12 серии на 21 фен в една линия 2D естествени дълги мигли частна марка предварително обмахнутые съраунд натрупване на миглите

12.13 -18 % BGN 10.00

Бесплатен превозот трепките 12 редови 21 фанови во една линија 2 D Природни долго private label трепките Предfanned Волумен Eyelash ПродолжувањеМногу меки и удобни за носење!Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен!Трепките се направени со рака целосно!Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.2017 Нов стил Нашиот сопствен бренд Индивидуални трепките.Crul : C / DДебелина : 0.07 / 0.10 mmДолжина : Ова е иста должина со една лента,815mm на располагање.Бесплатен ПревозотОва е одличен производ за Eyelash продолжување на Професионалци, како што е лесно да се користи за убавина...

USB удължаване на миглите инструмент мини вентилатор, климатик вентилатор лепило присадени мигли, посветен на сушилня

BGN 11.94

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!USB Eyelash Продолжување Алатка Мини Фан Климатизација Компресор Лепак Пресадена Трепките Посветен Фен 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; Треба да се удар удари со камшик по барањето за лепак за да биде целосно сува пред да им се овозможи на клиентите да ги отворат своите очи...

218 10 чифта чисто нов ръчно изработени от естествена мода-дълги, пълни с ленти мигли фалшиви мигли Миглите Безплатна доставка

2.22 -10 % BGN 2.00

3pcs C крива 8 / 10 / 12mm калемење трепките шминка алатката лажни лажни трепки очите трепките за eyelash продолжување Fasion Дијамант 6 PCS Лицето Четка Фондацијата Eyelash Сенката за Очи Четки Поставите C Навивам 0.15 mm Природата Густа Мешавина Должина Лажни Трепки Меки Лажни Eyelash Продолжување Шминка Алатки Одлична Лажни Трепките парчеВисок Квалитет на Индивидуални Лажни Трепки Фах Природни Безалкохолни Mink Крзно Око Lash Продолжување Комплет Шминка Алатки парчеEyelash Perming Curler Перм Виткање Корен Кревање Лажни Лажни Eyelash Shield Подлога Бесплатен Превозот САД$ 5.19 / парче10 Компјутери Кореја Садење Лажни Eyelash Лепак Не Excitant Smellless Траен Калемење Лажни Eyelash Продолжување Лепак Индивидуални Лажни Трепки 0.15 мм В 8 / 10 / 12mm Еден Eyelash Продолжување Професионални Лажни Око Трепките парче5 PCS 10ml Лажни Eyelash Лепак Смена Течни Debonder Eyelash Продолжување Лепак Смена Шминка Алатки За Трепки Лепак 218# 10 Пара рачно изработени Природни Долго Дебели Соф Црна Полна Лента Лажни Лажно Око Lash Продолжување Убавина Шминка Бесплатен Превозот Големина : 218 Боја : Црна Материјал : Количество Влакна : 1pcs Пакет : 10 x Пар Лажни Трепки #218 НЕМА Мало Поле...

1case 60 възела 0.1 C Curl грим естествени дълги черни индивидуални фалшиви мигли фалшиви инструменти за изграждане на миглите 6/8/9/10/11/12 / 14 мм

BGN 2.06

1case 60 Јазли 0.1 C Навивам Шминка Природни Долга Црна Индивидуални Лажни Трепки Лажни Око Lash Продолжување Алатки 6 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 14mmКлиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

Мигли, Ръчно Изработени Фалшиви Мигли На Средния Обем На Ресничките Норка Мигли Скръстени Фалшиви Мигли Maquiagem Profissional Eye Мигли D120

5.94 -33 % BGN 4.00

Материјал : 100% Mink Боја на Коса : Црна Пакување : Сребрен сјај кутија(1 пар) D Серија 3 D Драматични стилови : D101 D102 D103 D104 D105 D106 D107 D108 D109 D110 D111 D112 D113 D114 D115 D116 D117 D118 D119 D120 D121 D122 D123 D124 D125 D126 D127 Карактеристики : Фасцинантен трепките и погоден за лица и домVolumizing и задебелување на вашите трепки да ги направи да изгледаат повеќе кадрава...

Куфара многоетажни голям професионален козметичен калъф за Нокти Pattern полупостоянный кутия за съхранение на инструменти косметичка maquiagem

15.92 -12 % BGN 14.00

Материјал : ПолиестерБоја : Црвена,Црвена Роза,Сина,Сина,Беж,Зелена,Големина на : (L) X(W) X(H)24*20.5*10.5 / 9.4*8*4(appr.)Пакет се вклучени : 1 Buc Козметички ТорбаКарактеристикиСосема Нов и висок квалитет.Водоотпорен и антимикробна слој,безбеден и еколошки.Антистареењето билатерални патент,издржливи,долг живот.Затворање корисни,простор за заштеда на енергија,преносни и убаво виси кука дизајн.Може да се одржи вашата крпа, четка за заби, паста за заби и други мала работа.Повеќе џебови внатре, се класифицираат за чување на вашите лични мали животни.Напомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.1.Ние прифаќа Pay Pal само.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Pay Pal.3.Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена од аукција затворање.4.Ние брод на вашиот e Bay или Paypal адресата...

Нещо Ново Шейпър Вежди Машинка За Подстригване, Маникюр, Педикюр, Комплект Клещи За Нокти Ножици Груминг Инструмент Професионални Инструменти За Красота -35

2.34 -15 % BGN 2.00

Најдобри се Справи Нови Веѓа Shaper Тример Педикир Маникир Поставена Помине Clippers Ножици Чешлање Алатка Професионални Убавина Алатки 1 SetНие не't понуди избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надевам, ќе може да се разбереФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 SetУпотреба : Убавина Метод : според општите метод е да се користи козметика и здравје.Answer : ___________________________ Note : остар раб дел,ве молиме, бидете внимателни и практични,имајте на кожата и мускулите,не го стави на деца може да се допре.Внимание : да се Чува чиста по употреба.Пакетот Вклучува : 1 Сет Педикир Маникир Поставена Помине Clippers Ножици Чешлање Алатка Професионални (без мало пакет)Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

2018 двоен Магнит пълен очите фалшиви мигли, може да се рециклира, да кажем сбогом на алергии.Магнитни мигли удължаване на миглите

BGN 5.73

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

3D магнитни мигли разширяване на очите, косата фалшиви мигли фалшиви мигли естествени фалшиви мигли

3.17 -5 % BGN 3.00

Пакет Опис : Серија : еден магнетни лажни трепки, лесен за употреба, различните стилови!Б серија : припаѓаат на двојно магнетни лажни трепки, остатокот увери дека практични, сигурна инсталација, не е лесно да падне!B02 и C01 припаѓаат на mink коса магнет трепките, толку цената ќе биде малку повисока, ве молиме да се разбере!Овој производ веќе му припаѓа на цена, само за да се зголеми продавница за продажба...

1 тава Navina 0.15 D Curl (8/10/12 мм) естествени фалшиви мигли удължаване грим инструмент меки фалшиви мигли, за красотата на очите

BGN 3.18

1 Фах Navina 0.15 D Навивам (8 / 10 / 12 MM) Природни Лажни Трепки Продолжетоци Шминка Алатка Мека Лажни Око Трепките за Око за УбавинаКлиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

Русалка грим четки набор от 6/10 бр Фонд смесване на прах четка сенки за очи контур коректор руж pincel sereia maquiagem

BGN 1.86

НОВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ 16 Бои Помине Уметност ПенСАД $ 0.99 / парче5ml мини патување парфемСАД $ 1.25 / парчеводоотпорен веѓа моливСАД $ 0.46 / парче100pc магнетни Влошки трепкитеСАД $ 1.09 / парчеВодоотпорен Лепак LashСАД $ 0.65 / парче Водоотпорен око веѓата pencileСАД $ 0.43 / парчеБелење на заби во правСАД $ 1.64 / парчеVamp Печат eyelinerСАД $ 1.33 / парчеОпис : 10 PCS Професионална Шминка Четки Поставите те Прави привлечна, шармантна, мода и шик...

6шт грим четки Треска сив руж за устни сенки за очи Фонд четки козметика инструменти за красота четка наклон цвят грим четки

14.32 -23 % BGN 11.00

6pcs сочинуваат Четка Златна Четка за Руменило Усна Око Фондацијата Естетската Убавина Четка Висок Квалитет Тебе боја на Косата, Шминка ЧеткиКако да се користи четка : 1.Се утврди вашиот избор на производ со четка,да се почне со примена на шминка од центарот на лицето...

50/100 двойка хартиени петна под очите подложки гел етикети за присаждане на око инструменти за удължаване на миглите съвети за очи на стикери тайна

15.78 -18 % BGN 13.00

50 / 100 Pairs / set Pro Под Око Влошки Хартија Око Закрпи Lash Eyelash Продолжување Око Совети Налепница Обвива Шминка АлаткиКарактеристики : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.