• Новинка
1 случай Навин индивидуални норковые мигли коси фалшиви мигли разширения грим инструмент фалшиви мигли Безплатна доставка

1 случай Навин индивидуални норковые мигли коси фалшиви мигли разширения грим инструмент фалшиви мигли Безплатна доставка

резултат:
BGN 3.20

Брой продукти
Налично


Индивидуални NAVINA Eyelash Продолжување Лажни Око Трепките Freeshipping
Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. 2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа(освен сабота и недела).Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. Плаќања : 1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Или не, ве молам, точно пред исплата. 2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). 3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака. Превозот и Предавање Термин : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. 2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени. 3) Предмети се испраќаат од Хонгконг Пост Воздухопловната(ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. 4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. 5) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време. 6)ве Молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен . 7) Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време. 8) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 9) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Се враќа & Наплата : 1) DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект ќе бидат понудени на берза. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна. 2)Купувачот треба да се плати се врати превозот цена. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија. 3)Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие. Висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си. 4)Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но немојте да се грижите за тоа.Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на,ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да.Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети

Подробности

Навийте:
C
Дебелина на:
0,15 mm
Дължина:
8mm, 10mm, 12mm, 14mm
Тип Елемент:
Фалшиви Мигли
Фалшиви Мигли Териер:
Друго
Тип На Фалшиви Мигли:
Други Фалшиви Мигли
Материал За Фалшиви Мигли:
Друго
търговска марка:
Навин
Дължина На Фалшиви Мигли:
1 см-1,5 см
Размер:
12 lines
Брой:
1 кутия за
Плавателни Съдове На Фалшиви Мигли:
Полу-Ръчна Изработка
Стил На Фалшиви Мигли:
Натурален Дълъг
Номер На Модела:
КОРЕЯ-(Y)
Размер:
8/10/12/14 mm

Избор на купувачи

Мигли естествени дълги 3D норковые мигли, ръчно изработени фалшиви мигли тънки норковые мигли красотата на фалшиви мигли блясък опаковка D23

5.79 -31 % BGN 4.00

Материјал : 100% Mink Боја на Коса : Црна Пакување : Сребрен сјај кутија(1 пар) Стилови : D01, D02, D03, D05, D06,D07,D08,D20,D21,D22,D23, Карактеристики : Фасцинантен трепките и погоден за лица и домVolumizing и задебелување на вашите трепки да ги направи да изгледаат повеќе кадрава...

Норковые фалшиви мигли 3D норковые мигли естествени меки Фалшиви мигли, ръчно изработени удължаване на миглите

4.64 -35 % BGN 3.00

.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен.За лице и за секојдневна употреба.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.Едноставни за употреба и удобен за носење.Одговара на вашиот каузална и партија шминка.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и отстранети properl.Пакетот вклучува : 1 кутија *1 пара Лажни ТрепкиПродавница во кина :

ICONSIGN 20 бутилки / лот продажба на Едро на 15 мл / бутилка професионален лепило за мигли нисък миризма пазят от 4 до 5 седмици дължина

BGN 150.13

Опис На ПроизводотКарактеристики : 1 црна боја исто како и нашата коса2, суво време : 20 секунди3 supur моќ лепило4...

2018 двоен Магнит пълен очите фалшиви мигли, може да се рециклира, да кажем сбогом на алергии.Магнитни мигли удължаване на миглите

BGN 5.73

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

2 чифта Visofree норковые мигли 3D норковые мигли пълна ивица мигли на кръст ръчно изработени от памучен Лентата на фалшиви мигли 3D08 D23 Lash

8.00 -12 % BGN 7.00

Со својата уникатна комбинација на црисскрос и директно насоки, овие прекрасни mink трепките понуда балансирана уште ултрасекси изглед...

20/10 Бр Комплект Четки За Грим Diomand Пудра На Прах Сенки За Очи На Основата На Коректор Руж За Устни Козметичен Грим Красотата На Козметична Четка

10.90 -17 % BGN 9.00

10 / 20 Pcs Шминка Четки Поставите Diomand Прав Сенката за Очи Фондацијата Concealer Руменило Усна Козметички Сочинуваат Убавина Четка Естетската Функција : 1 ...

Красотата е здраве акне игла шарка артефакт черно преса акне инструмент пинсети 6 бр./компл.

17.60 -32 % BGN 12.00

6 Pcs Blackhead Смена Алатка за Полнење на Лицето Comedone Акни Игла Клип Pimple Tweezer Blemish Extractor Постави Лицето за Нега на Кожата АлаткиОпис : Дали се чувствувате тоа валкани да се притисне pustule од раце? Овој производ помага да се реши овој проблем...

3D магнитни мигли разширяване на очите, косата фалшиви мигли фалшиви мигли естествени фалшиви мигли

3.17 -5 % BGN 3.00

Пакет Опис : Серија : еден магнетни лажни трепки, лесен за употреба, различните стилови!Б серија : припаѓаат на двојно магнетни лажни трепки, остатокот увери дека практични, сигурна инсталација, не е лесно да падне!B02 и C01 припаѓаат на mink коса магнет трепките, толку цената ќе биде малку повисока, ве молиме да се разбере!Овој производ веќе му припаѓа на цена, само за да се зголеми продавница за продажба...

10 кутии / лот B/C/D Curl Mix Size False Volume Eye мигли individual Super Soft 0.05 мм Дебелина на грим, удължаване на ресничките

BGN 104.90

Најголемиот дел Цена : ве Молам, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви понуди подобра цена!За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку Aliexpress стандард превозот или Eпакет,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

5 Двойки Жени Дама Нови Меки Естествени Мигли Грим Ръчно Изработени Дебели Фалшиви Фалшиви Мигли Инструменти

6.70 -40 % BGN 4.00

Функција : .100% Сосема нов 5 парови долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен.За лице и за секојдневна употреба.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.Едноставни за употреба и удобен за носење.Одговара на вашиот каузална и партија шминка.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноПакетот вклучува : 1 кутија * 5 пара Лажни ТрепкиПлаќање.ние прифаќаме Alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМИспорака Детална : ...

High End розово злато дълга дървена дръжка меки пухкави косми син Mr Right Perfect Face Powder Make up Brush Blush Brush

14.38 -17 % BGN 12.00

Супер Убаво КвалитетГолема Големина Совршен Во Прав Со ЧеткаЦврсто Дрво Рачка+Мека Синтетички ВлакнаЧетка Должина : 21cmКоса Должина : 5cmВие исто така може да се допаѓаЗА ПАКУВАЊЕ1)...

Куфара многоетажни голям професионален козметичен калъф за Нокти Pattern полупостоянный кутия за съхранение на инструменти косметичка maquiagem

15.92 -12 % BGN 14.00

Материјал : ПолиестерБоја : Црвена,Црвена Роза,Сина,Сина,Беж,Зелена,Големина на : (L) X(W) X(H)24*20.5*10.5 / 9.4*8*4(appr.)Пакет се вклучени : 1 Buc Козметички ТорбаКарактеристикиСосема Нов и висок квалитет.Водоотпорен и антимикробна слој,безбеден и еколошки.Антистареењето билатерални патент,издржливи,долг живот.Затворање корисни,простор за заштеда на енергија,преносни и убаво виси кука дизајн.Може да се одржи вашата крпа, четка за заби, паста за заби и други мала работа.Повеќе џебови внатре, се класифицираат за чување на вашите лични мали животни.Напомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.1.Ние прифаќа Pay Pal само.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Pay Pal.3.Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена од аукција затворање.4.Ние брод на вашиот e Bay или Paypal адресата...

Single Piece New Pro Комплексно Liquid Face Mask Brush Powder Blush Brush Foundation козметични средства за гримиране JAN20

2.54 -21 % BGN 2.00

Едно Парче Нова Про Повеќенаменски Течни Лицето Маска Четка За Руменило Во Прав Со Четка Фондацијата Козметички Шминка АлаткиФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCSБоја : Како на сликата покаже Големина : 16.5*2"cm(Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка.)Рачка Материјал : ПластикаЧетка Материјал : Коза Влакна,Синтетички ВлакнаСе користи Со : Прав со четка,Фондацијата четка,Кабуки четкаНов моден дизајн,Многу популарнаГи исполнува сите дневни основните барања шминкаСите четки се направени со животински влакна и влакна, лесно да се стави на козметикаЧетки се направени на квалитетот на природни и синтетички влакна за траен перформанси Свилен Мека,го прави примена на шминка луксузен искуствоПакетот Вклучува : 1 buc Шминка Четка1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

3D три магнитни въздушната въздушната миглите меки естествени модни мигли без лепило ултра-тънък Магнит Eye Мигли Extension Tools C186

BGN 5.30

Драги пријатели на : Фабриката партиција време ќе ги ажурира на пакување , ако имате било каков проблем , или треба реалната слика , ве молиме контактирајте ме1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Нови 5 двойки естествени фалшиви мигли дебели 3d норковые мигли дълги черни меки норковые мигли грим, удължаване на миглите изкуствени мигли

BGN 12.78

Предмети : 3 пара Шминка ТрепкитеСпецификации : Лажни трепки се Специјализирани направи од страна целост, висок квалитет на синтетички влакна и дизајнирани да изгледаат природно и се одлични за секојдневна употреба100% сосема НовМатеријал : ВлакнаМногу меки и удобни за носењеПогоден за Лица или Професионална Make upЛесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивенТие може да бидат отстранети од страна на око шминка сменаМоже да се користи кога се применува со негаКако да се користиВнимателно отстранете трепките од случајот со помош на пинцетаСпоредете лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширинаДодадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памукДржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисокАко е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПакетот Вклучува : 1 X 3pairs Шминка Трепки (Стил како Слика)

FONY нов 5 бр. риби, везни козметични четки за грим Набор от професионален прах руж сенки за очи русалка четки комплект 2U0104

6.78 -26 % BGN 5.00

5 PCS Сочинуваат Фондацијата Веѓа Eyeliner Руменило Козметички Concealer Четки Спецификација : Боја : multicolorПол : ЖенитеГолемина : за 4*4*18 cmКосата Материјали : Најлон КосаРачка материјал : Позлата,ПластичниСе користи со : ПравОсновна шминка четка.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Лесен за употреба и преносни.За контролирано сенката за очи апликација и исто така може да се користи за да се вклопуваат сенката за очи make up.Пакет : 5 КОМПЈУТЕРИ / Set Шминка Четка1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

5 Двойки Жени Дама Нови Меки Естествени Мигли Грим Ръчно Изработени Дебели Фалшиви Фалшиви Мигли Инструменти

8.78 -43 % BGN 5.00

Функција : .100% Сосема нов 5 парови долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен.За лице и за секојдневна употреба.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.Едноставни за употреба и удобен за носење.Одговара на вашиот каузална и партија шминка.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноПакетот вклучува : 1 кутија * 5 пара Лажни ТрепкиПлаќање.ние прифаќаме Alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМИспорака Детална : ...

Кръст Фалшиви Мигли, 3 Чифта Меки Дълъг Грим На Очите, Миглите Разширяване На Инструменти Дебел Кръст На Фалшиви Мигли Секси Красота

3.18 -6 % BGN 3.00

Крстот Лажни Трепки 3 Пара Мека Долго Шминка На Очите Трепките Продолжување На Алатки За Набивање Крстот Лажни Око Трепките Секси УбавинаСпецификација : 100% Сосема нова Боја : Црна Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен За лице и за секојдневна употреба Може да се отстрани со око шминка смена Едноставен за користење и удобен за носење Одговара на вашиот каузална и партија шминка Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноКако да се користи Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета се Споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПакет се Вклучени : 3 Пара на Шминка Трепки (Стил како Слика)Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски ТрансферЉубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата...

Безплатна доставка за мигли 12 серии на 21 фен в една линия 2D естествени дълги мигли частна марка предварително обмахнутые съраунд натрупване на миглите

12.13 -18 % BGN 10.00

Бесплатен превозот трепките 12 редови 21 фанови во една линија 2 D Природни долго private label трепките Предfanned Волумен Eyelash ПродолжувањеМногу меки и удобни за носење!Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен!Трепките се направени со рака целосно!Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.2017 Нов стил Нашиот сопствен бренд Индивидуални трепките.Crul : C / DДебелина : 0.07 / 0.10 mmДолжина : Ова е иста должина со една лента,815mm на располагање.Бесплатен ПревозотОва е одличен производ за Eyelash продолжување на Професионалци, како што е лесно да се користи за убавина...

6шт грим четки Треска сив руж за устни сенки за очи Фонд четки козметика инструменти за красота четка наклон цвят грим четки

14.32 -23 % BGN 11.00

6pcs сочинуваат Четка Златна Четка за Руменило Усна Око Фондацијата Естетската Убавина Четка Висок Квалитет Тебе боја на Косата, Шминка ЧеткиКако да се користи четка : 1.Се утврди вашиот избор на производ со четка,да се почне со примена на шминка од центарот на лицето...

10 Чифта Ръчно Изработени От Прозрачен Генг Пълна Ивица Естествени Фалшиви Мигли Миглите Дебели Меки Дълги Мигли Разширения Грим

2.22 -10 % BGN 2.00

3pcs C крива 8 / 10 / 12mm калемење трепките шминка алатката лажни лажни трепки очите трепките за eyelash продолжување C Навивам 0.15 mm Природата Густа Мешавина Должина Лажни Трепки Меки Лажни Eyelash Продолжување Шминка Алатки Одлична Лажни Трепките парчеЈужна Кореја е Оригинална Mink Трепки Природно Мека Индивидуални Лажни Трепки Одлична Eyelash Продолжување Шминка Алатки парчеНови 100 компјутери за Еднократна употреба Eyelash Четка Маскара Апликатори Стапче шминка Четки очи заштита ја сочинуваат стил алатки Eyelash Perming Curler Перм Виткање Корен Кревање Лажни Лажни Eyelash Shield Подлога Бесплатен Превозот САД$ 5.19 / парчеПриродни Црна Човечка Коса Лажни Трепки Бренд Шминка Eyelash Продолжување Убавина Око Трепките Алатки парче5ml Професионални Eyelash Лепак Индивидуални Лажни Око Трепките Продолжување Лепило Лепак козметички Салони парчеНови thinest 200 парови око влошки, под око печ,eyelash продолжување lint слободни око влошки од јужна кореја, САД$ 4.89 / set217 10 Пара рачно изработени Транспарентен Geng Полна Лента Густи Трепки Меки Црна Лажни Трепки Одлична Eyelash Продолжување Алатки Големина : 217 Количина : 1pcs Пакет : 1pcs индивидуални eyelash ќе бидат безбедно спакувани во меур торба.

Фалшиви мигли двойна складкой век грим за красота прозрачно лепило лепило 6ZH2 7H5A

BGN 1.46

11230 Поврзани соЗа да имате прекрасно искуство, полн со секоја можност за да го направат вашиот живот erectly што вие сакате да биде, вие само треба да го користите овој двоенпати eyelid лепак.Стил : МодаПол : ЖенитеТема : УбавинаБоја : Како на Сликата ШоуГолемина : 11 x 3cm / 4.33" х 1.18" (Прибл.)Лепак Нето Тежина : Околу 7mlУпотреба : Може да се користи како лажни eyelash лепак и Двојно eyelid лепакПримена : 1...

Jessup Brushes 10pcs Pearl White/Rose Gold Professional Makeup Brushes Set Tools kit Foundation Powder Definer Shader liner четки T223

26.03 -15 % BGN 22.00

Jessup 10pcs Професионална Шминка Четки Поставите T223ОваОвој пакет вклучува 10pcs шминка четки101 Лице DefinerЧетки должина за : и 17,5 см Совет должина околу : 4.7 cmСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаСе обликуваат и се применуваат во прав110 Лицето Форма : Четки должина околу : 15.4 cm Совет должина околу : 2,2 смСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаОбликот на лицето форма со крем и прав производи127 Чиста ОбразЧетки должина околу : 15.6 cm Совет должина околу : 3.2 cmСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаСе применуваат руменило во прав142 Concealer БаферотЧетки должина околу : 15.6 cm Совет должина околу : 1.6 смСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаСе применуваат и се вклопуваат concealer221 Мека БраздатаЧетки должина околу : 16.6 cm Совет должина околу : 1.8 cmСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаМешање сенки до совршенство223 Petit Око BlenderЧетки должина околу : 15.4 cm Совет должина околу : 1.3 смСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаAccentuating на браздата227 Мека DefinerЧетки должина околу : 16.2 cm Совет должина околу : 1.2 смСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаТивко се вклопуваат и мазна сенки231 Petit БраздатаЧетки должина околу : 15.7 cm Совет должина околу : 1.6 смСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаAccentuating и мешање во браздата234 Luxe Smoky ShaderЧетки должина околу : 15.6 cm Совет должина околу : 1.7 cmСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаЗасенчување и blennding со smoky ефект317 Крило ЛагерЧетки должина околу : 15.7 cm Совет должина околу : 0.8 cmСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаДетални eyeliner потези и совршен крилоJessup , a Хонг Конг бренд основана од страна на Даниел Shieh во 2013 година...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.