• Новинка
1case 60 възела 0.1 C Curl грим естествени дълги черни индивидуални фалшиви мигли фалшиви инструменти за изграждане на миглите 6/8/9/10/11/12 / 14 мм

1case 60 възела 0.1 C Curl грим естествени дълги черни индивидуални фалшиви мигли фалшиви инструменти за изграждане на миглите 6/8/9/10/11/12 / 14 мм

резултат:
BGN 2.06

Брой продукти
Налично


1case 60 Јазли 0.1 C Навивам Шминка Природни Долга Црна Индивидуални Лажни Трепки Лажни Око Lash Продолжување Алатки 6/8/9/10/11/12/14mm
Клиент Информации :
1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.
2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа(освен сабота и недела).Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.
Плаќања :
1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Или не, ве молам, точно пред исплата.
2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина).
3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака.
Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени.
3) Предмети се испраќаат од Хонгконг Пост Воздухопловната(ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
5) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
6)ве Молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен .
7) Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време.
8) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
9) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Се Враќа & Наплата :
1) DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект ќе бидат понудени на берза. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
2)Купувачот треба да се плати се врати превозот цена. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија.
3)Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие. Висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
4)Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но немојте да се грижите за тоа.Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на,ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да.Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети.

Подробности

Навийте:
C
Дебелина на:
0,10 мм
Дължина:
6mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 14mm
Тип Елемент:
Фалшиви Мигли
Фалшиви Мигли Териер:
Друго
Тип На Фалшиви Мигли:
Индивидуални Мигли
Плавателни Съдове На Фалшиви Мигли:
ръчна изработка
Дължина На Фалшиви Мигли:
0,5-1 см
Стил На Фалшиви Мигли:
Скръстени
Брой:
1 тава / 60 пътувания
търговска марка:
Kimcci
Номер На Модела:
К010
Размер:
6/8/9/10/11/12/14mm
Материал За Фалшиви Мигли:
Синтетична Коса
Цвят:
Черен
Характеристика:
Природата Лонг
Брой:
1 тава / 60 пътувания
Размер:
6/8/9/10/11/12/14mm
Навийте:
C
Дебелина на:
0,1 мм

Избор на купувачи

ESD-11 и ESD-15 антистатични ESD пинсети които прецизна пинцети закалени пинцети за изграждане на миглите фалшиви мигли draughting

17.78 -10 % BGN 16.00

Pls Забелешка : Ако се избере "ESD11 X1pc ESD15 X1pc" или " ESD12x1pc ESD12 X1pc ",цената е $11.1 ,а ние само ќе ги испрати 2 парчиња пинцети,еден директно еден криви.

50/100 двойка хартиени петна под очите подложки гел етикети за присаждане на око инструменти за удължаване на миглите съвети за очи на стикери тайна

15.78 -18 % BGN 13.00

50 / 100 Pairs / set Pro Под Око Влошки Хартија Око Закрпи Lash Eyelash Продолжување Око Совети Налепница Обвива Шминка АлаткиКарактеристики : 1...

2017 Гореща Разпродажба 5 Двойки / Опаковане. Силиконовата Завивка Миглите Перм Къдрене Маша Корен Лифтинг Щит Pad Maquillaje Кръпка

5.10 -22 % BGN 4.00

ССSMMMЛЛL микс големина perming закрпи розова бојаФункција1.розова боја2.Повторна употреба3.perming закрпи4.Топла продажбаТочка Име ССSMMMЛЛLмикс големина perming закрпи розова бојаТочка БР.D057МатеријалПовторна употребаСтилeyelash закрпиОдделениевисок квалитетПакет5 пара / кутијаОвој вид на S M L микс големина perming закрпи розова боја со Кина Пост Воздух Парцела / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet ...

3D три магнитни въздушната въздушната миглите меки естествени модни мигли без лепило ултра-тънък Магнит Eye Мигли Extension Tools C186

BGN 5.30

Драги пријатели на : Фабриката партиција време ќе ги ажурира на пакување , ако имате било каков проблем , или треба реалната слика , ве молиме контактирајте ме1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Най-продаваните 7Pcs Pro Pink Makeup Brush Set сенки за очи козметични средства Eye Beauty Face Brushes 5WEI 7GTH

BGN 2.69

11230 Поврзани со7 Pcs Про Розова Шминка Четка Поставите Сенки Козметички Алатки Око Лицето Убавина ЧеткиКарактеристики : Симпатична розова дрвена рачка.Мека синтетички влакна.Одлично за професионални или лични употреба.7 единствени четки за да помогне да се создаде низа на различни изгледа.7 Четки Вклучува : 1 x Лицето Четка1 x Око Лагер Четка1 x Око Нијанси се Држи Четка 1 x Усна Четка1 x Аглеста Четка Eyeliner1 x Shader Четка1 x Сенки ЧеткаЧетка Материјал : Синтетички Влакна & ДрвениЧетка Должина : 9.5 см 12cm / 3.74" 4.72" (Прибл.)Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Пакетот Вклучува : 1 x 7 Компјутери Шминка Четки

2018 двоен Магнит пълен очите фалшиви мигли, може да се рециклира, да кажем сбогом на алергии.Магнитни мигли удължаване на миглите

BGN 5.73

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

12 бр./компл. сенки за очи Фонд на веждите, устните четки козметика грим четки инструмент кожен калъф поставка за чаши комплект

11.28 -20 % BGN 9.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^^​100% Висок Квалитет и Нов БрендОбјектот СпецификитеПредмет : Шминка ЧеткаКоличина : 12 компјутериРачка Материјал : ПластикаЧетка Материјали : Најлон косаБрој на модел : шминка четкиAnswer : ___________________________ Note : Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика.Бидејќи на различни мерни методи,може да се 13cm од дозволената спектар грешка.​Пакет : 12 парче сочинуваат четка'

Куфара многоетажни голям професионален козметичен калъф за Нокти Pattern полупостоянный кутия за съхранение на инструменти косметичка maquiagem

15.92 -12 % BGN 14.00

Материјал : ПолиестерБоја : Црвена,Црвена Роза,Сина,Сина,Беж,Зелена,Големина на : (L) X(W) X(H)24*20.5*10.5 / 9.4*8*4(appr.)Пакет се вклучени : 1 Buc Козметички ТорбаКарактеристикиСосема Нов и висок квалитет.Водоотпорен и антимикробна слој,безбеден и еколошки.Антистареењето билатерални патент,издржливи,долг живот.Затворање корисни,простор за заштеда на енергија,преносни и убаво виси кука дизајн.Може да се одржи вашата крпа, четка за заби, паста за заби и други мала работа.Повеќе џебови внатре, се класифицираат за чување на вашите лични мали животни.Напомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.1.Ние прифаќа Pay Pal само.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Pay Pal.3.Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена од аукција затворање.4.Ние брод на вашиот e Bay или Paypal адресата...

Норковые фалшиви мигли 3D норковые мигли естествени меки Фалшиви мигли, ръчно изработени удължаване на миглите

4.64 -35 % BGN 3.00

.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен.За лице и за секојдневна употреба.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.Едноставни за употреба и удобен за носење.Одговара на вашиот каузална и партија шминка.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и отстранети properl.Пакетот вклучува : 1 кутија *1 пара Лажни ТрепкиПродавница во кина :

5 Двойки Жени Дама Нови Меки Естествени Мигли Грим Ръчно Изработени Дебели Фалшиви Фалшиви Мигли Инструменти

6.70 -40 % BGN 4.00

Функција : .100% Сосема нов 5 парови долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен.За лице и за секојдневна употреба.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.Едноставни за употреба и удобен за носење.Одговара на вашиот каузална и партија шминка.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилноПакетот вклучува : 1 кутија * 5 пара Лажни ТрепкиПлаќање.ние прифаќаме Alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМИспорака Детална : ...

FONY нов 5 бр. риби, везни козметични четки за грим Набор от професионален прах руж сенки за очи русалка четки комплект 2U0104

6.78 -26 % BGN 5.00

5 PCS Сочинуваат Фондацијата Веѓа Eyeliner Руменило Козметички Concealer Четки Спецификација : Боја : multicolorПол : ЖенитеГолемина : за 4*4*18 cmКосата Материјали : Најлон КосаРачка материјал : Позлата,ПластичниСе користи со : ПравОсновна шминка четка.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Лесен за употреба и преносни.За контролирано сенката за очи апликација и исто така може да се користи за да се вклопуваат сенката за очи make up.Пакет : 5 КОМПЈУТЕРИ / Set Шминка Четка1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Безплатна доставка за мигли 12 серии на 21 фен в една линия 2D естествени дълги мигли частна марка предварително обмахнутые съраунд натрупване на миглите

12.13 -18 % BGN 10.00

Бесплатен превозот трепките 12 редови 21 фанови во една линија 2 D Природни долго private label трепките Предfanned Волумен Eyelash ПродолжувањеМногу меки и удобни за носење!Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен!Трепките се направени со рака целосно!Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.2017 Нов стил Нашиот сопствен бренд Индивидуални трепките.Crul : C / DДебелина : 0.07 / 0.10 mmДолжина : Ова е иста должина со една лента,815mm на располагање.Бесплатен ПревозотОва е одличен производ за Eyelash продолжување на Професионалци, како што е лесно да се користи за убавина...

20/10 Бр Комплект Четки За Грим Diomand Пудра На Прах Сенки За Очи На Основата На Коректор Руж За Устни Козметичен Грим Красотата На Козметична Четка

10.90 -17 % BGN 9.00

10 / 20 Pcs Шминка Четки Поставите Diomand Прав Сенката за Очи Фондацијата Concealer Руменило Усна Козметички Сочинуваат Убавина Четка Естетската Функција : 1 ...

High End розово злато дълга дървена дръжка меки пухкави косми син Mr Right Perfect Face Powder Make up Brush Blush Brush

14.38 -17 % BGN 12.00

Супер Убаво КвалитетГолема Големина Совршен Во Прав Со ЧеткаЦврсто Дрво Рачка+Мека Синтетички ВлакнаЧетка Должина : 21cmКоса Должина : 5cmВие исто така може да се допаѓаЗА ПАКУВАЊЕ1)...

Веерообразная Четка За Грим Добавянето На Маркери Contour Face Powder Brushes Beauty Hot -27

4.14 -28 % BGN 3.00

Фан Облик Шминка Четка Меша Highlighter Контура Лице Во Прав Четки Убавина ТоплаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за Професионална употреба или Домашна употребаЛесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформаСо соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години.Спецификации : Рачка Материјал : дрвоКосата Материјали : НајлонSie : 15.5*4.8*2 cmПакет : 1 x ЧеткаНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

Jessup Brushes 10pcs Pearl White/Rose Gold Professional Makeup Brushes Set Tools kit Foundation Powder Definer Shader liner четки T223

26.03 -15 % BGN 22.00

Jessup 10pcs Професионална Шминка Четки Поставите T223ОваОвој пакет вклучува 10pcs шминка четки101 Лице DefinerЧетки должина за : и 17,5 см Совет должина околу : 4.7 cmСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаСе обликуваат и се применуваат во прав110 Лицето Форма : Четки должина околу : 15.4 cm Совет должина околу : 2,2 смСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаОбликот на лицето форма со крем и прав производи127 Чиста ОбразЧетки должина околу : 15.6 cm Совет должина околу : 3.2 cmСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаСе применуваат руменило во прав142 Concealer БаферотЧетки должина околу : 15.6 cm Совет должина околу : 1.6 смСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаСе применуваат и се вклопуваат concealer221 Мека БраздатаЧетки должина околу : 16.6 cm Совет должина околу : 1.8 cmСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаМешање сенки до совршенство223 Petit Око BlenderЧетки должина околу : 15.4 cm Совет должина околу : 1.3 смСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаAccentuating на браздата227 Мека DefinerЧетки должина околу : 16.2 cm Совет должина околу : 1.2 смСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаТивко се вклопуваат и мазна сенки231 Petit БраздатаЧетки должина околу : 15.7 cm Совет должина околу : 1.6 смСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаAccentuating и мешање во браздата234 Luxe Smoky ShaderЧетки должина околу : 15.6 cm Совет должина околу : 1.7 cmСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаЗасенчување и blennding со smoky ефект317 Крило ЛагерЧетки должина околу : 15.7 cm Совет должина околу : 0.8 cmСе справи со тип : Бамбус Коса тип : Синтетички влакнаДетални eyeliner потези и совршен крилоJessup , a Хонг Конг бренд основана од страна на Даниел Shieh во 2013 година...

500шт за еднократна употреба фалшиви мигли разширяване на Малък Среден Голям не сепаратор лепило пръстен постоянно пръстен контейнер мастило / чаша за мастило

11.52 -5 % BGN 11.00

500pcs 3 RL Веѓа Тетоважа Цена : $23 Eyelash перм лосион Eyelash Перм Цена : $37 50pcs / многу Chuse 7 Игли за Прирачник Тетоважа Пенкало Цена : $2010 Pcs PCD трајна Тетоважа Шминка Пигменти за Веѓа eyeliner усна Постојан Цена : $60 Трајна Шминка Микро Пигмент Боја Козметички Тетоважа Мастило За Трајна Шминка Веѓа Eyeliner Усна Цена : $89 Расположливиот Лепак Носителот Прстен Палета за Eyelash Продолжување Лепак Прстени Цена : $12.69Опис1.Калемење eyelash прстен за калемење лажни трепки,2.брзо и лесно и непречено да ги Ох, прилагодлива големина.3.Ова е моќна алатка за eyelash козметик од суштинско значење!4.трепките калемење додатоци шминка алатка лепак прстениможе да се користи за да се одржи калемење трепките, пигмент, лепак и така натаму, отворање на прстенот,големина може да се прилагоди,лесно да се носат на прсти, погоден за различни дебелина на прсти.Големина На : Мали, Средни, Големи500pcs Не се одделени Прстен ПрвенствоПакет : 500 PCS / торба500pcs Веѓа Тетоважа Игли Sterilized Постојан Веѓа Машински Игли 3Р / 3Prong Игла Понуда За Tattooing Козметички Колекции многупарчиња / многу500pcs 3 RL Веѓа Тетоважа Традиционалните Трајна Шминка Игли Sterilized тетоважа игла Бесплатен Превозот САД$ 22.59 / многупарчиња / многуВеѓа Тетоважа 50 Pcs Супериорен Ножеви За Трајна Шминка Прирачник Пенкало Еден Спакувани веѓа везови игли за тетоважи многупарчиња / многуТрговија на големо Расположливиот Лепак Носителот Прстен Палета за Eyelash Продолжување Лепак Прстени Лепило Тетоважа Пигмент И Носителот алатка многупарчиња / многуТрговија на големо сет за нокти гел за Нокти Маникир Алатка Поставите Оклоп Одговараат на доградба на акрилни нокти комплет 19pcs / поставува Професионални Акрилни Течни Прав Сјајот Clipper Буквар Датотека Помине Уметност Совети Алатка Четка Алатка Поставени Комплет за промет на големо со бесплатен превозот парче120 PCS мешавина боја Чиста+Сјај Paillette+ Сјај+бисерна nacre бои помине уметност ув гел поставите гел за полнење УВ Помине Уметност Совети 100pieces / Пакет за Еднократна употреба Шминка Четки Брис Lint Слободни Микро Четки Eyelash Продолжување Алатка Индивидуални Lash / Лепак Отстранување Алатка многупарчиња / многу

Всички Размери, 4 Случая На J B C D Къдря Индивидуални Мигли Норковые Мигли Натрупване На Изкуствени Фалшиви Фалшиви Мигли

BGN 6.72

1 Tray= 1 2 Реда Дебелина : 0.07 / 0.10 / 0.15 / 0.20 Навивам : J / B / C / D Должина : еден должина во една лента Ако сакате мешани должини(8мм1 2 mm во една лента), ве молиме контактирајте со нас.

Фалшиви мигли двойна складкой век грим за красота прозрачно лепило лепило 6ZH2 7H5A

BGN 1.46

11230 Поврзани соЗа да имате прекрасно искуство, полн со секоја можност за да го направат вашиот живот erectly што вие сакате да биде, вие само треба да го користите овој двоенпати eyelid лепак.Стил : МодаПол : ЖенитеТема : УбавинаБоја : Како на Сликата ШоуГолемина : 11 x 3cm / 4.33" х 1.18" (Прибл.)Лепак Нето Тежина : Околу 7mlУпотреба : Може да се користи како лажни eyelash лепак и Двојно eyelid лепакПримена : 1...

Нещо Ново Шейпър Вежди Машинка За Подстригване, Маникюр, Педикюр, Комплект Клещи За Нокти Ножици Груминг Инструмент Професионални Инструменти За Красота -35

2.34 -15 % BGN 2.00

Најдобри се Справи Нови Веѓа Shaper Тример Педикир Маникир Поставена Помине Clippers Ножици Чешлање Алатка Професионални Убавина Алатки 1 SetНие не't понуди избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надевам, ќе може да се разбереФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 SetУпотреба : Убавина Метод : според општите метод е да се користи козметика и здравје.Answer : ___________________________ Note : остар раб дел,ве молиме, бидете внимателни и практични,имајте на кожата и мускулите,не го стави на деца може да се допре.Внимание : да се Чува чиста по употреба.Пакетот Вклучува : 1 Сет Педикир Маникир Поставена Помине Clippers Ножици Чешлање Алатка Професионални (без мало пакет)Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

Single Piece New Pro Комплексно Liquid Face Mask Brush Powder Blush Brush Foundation козметични средства за гримиране JAN20

2.54 -21 % BGN 2.00

Едно Парче Нова Про Повеќенаменски Течни Лицето Маска Четка За Руменило Во Прав Со Четка Фондацијата Козметички Шминка АлаткиФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCSБоја : Како на сликата покаже Големина : 16.5*2"cm(Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка.)Рачка Материјал : ПластикаЧетка Материјал : Коза Влакна,Синтетички ВлакнаСе користи Со : Прав со четка,Фондацијата четка,Кабуки четкаНов моден дизајн,Многу популарнаГи исполнува сите дневни основните барања шминкаСите четки се направени со животински влакна и влакна, лесно да се стави на козметикаЧетки се направени на квалитетот на природни и синтетички влакна за траен перформанси Свилен Мека,го прави примена на шминка луксузен искуствоПакетот Вклучува : 1 buc Шминка Четка1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Мигли, Ръчно Изработени Фалшиви Мигли На Средния Обем На Ресничките Норка Мигли Скръстени Фалшиви Мигли Maquiagem Profissional Eye Мигли D120

5.94 -33 % BGN 4.00

Материјал : 100% Mink Боја на Коса : Црна Пакување : Сребрен сјај кутија(1 пар) D Серија 3 D Драматични стилови : D101 D102 D103 D104 D105 D106 D107 D108 D109 D110 D111 D112 D113 D114 D115 D116 D117 D118 D119 D120 D121 D122 D123 D124 D125 D126 D127 Карактеристики : Фасцинантен трепките и погоден за лица и домVolumizing и задебелување на вашите трепки да ги направи да изгледаат повеќе кадрава...

3D магнитни мигли разширяване на очите, косата фалшиви мигли фалшиви мигли естествени фалшиви мигли

3.17 -5 % BGN 3.00

Пакет Опис : Серија : еден магнетни лажни трепки, лесен за употреба, различните стилови!Б серија : припаѓаат на двојно магнетни лажни трепки, остатокот увери дека практични, сигурна инсталација, не е лесно да падне!B02 и C01 припаѓаат на mink коса магнет трепките, толку цената ќе биде малку повисока, ве молиме да се разбере!Овој производ веќе му припаѓа на цена, само за да се зголеми продавница за продажба...

Нови 5 двойки естествени фалшиви мигли дебели 3d норковые мигли дълги черни меки норковые мигли грим, удължаване на миглите изкуствени мигли

BGN 12.78

Предмети : 3 пара Шминка ТрепкитеСпецификации : Лажни трепки се Специјализирани направи од страна целост, висок квалитет на синтетички влакна и дизајнирани да изгледаат природно и се одлични за секојдневна употреба100% сосема НовМатеријал : ВлакнаМногу меки и удобни за носењеПогоден за Лица или Професионална Make upЛесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивенТие може да бидат отстранети од страна на око шминка сменаМоже да се користи кога се применува со негаКако да се користиВнимателно отстранете трепките од случајот со помош на пинцетаСпоредете лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширинаДодадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памукДржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисокАко е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПакетот Вклучува : 1 X 3pairs Шминка Трепки (Стил како Слика)

ICONSIGN 20 бутилки / лот продажба на Едро на 15 мл / бутилка професионален лепило за мигли нисък миризма пазят от 4 до 5 седмици дължина

BGN 150.13

Опис На ПроизводотКарактеристики : 1 црна боја исто како и нашата коса2, суво време : 20 секунди3 supur моќ лепило4...

1 компл. Русалка грим четки за създаване на професионална напреднали козметичен набор от инструменти Mulitcolor прах четка жени красотата 5U0104

11.02 -18 % BGN 9.00

15pcs / 16pcs Сирена Шминка Четки Поставите Напредни Професионални Козметички Сет Алатки Mulitcolor прав четки Жените Убавината Спецификација : Боја : multicolorПол : ЖенитеГолемина : за 4*4*20 cmКосата Материјали : Најлон КосаРачка материјал : Позлата,ПластичниСе користи со : ПравОсновна шминка четка.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Лесен за употреба и преносни.За контролирано сенката за очи апликација и исто така може да се користи за да се вклопуваат сенката за очи make up.Пакет : 16 КОМПЈУТЕРИ / Set Шминка Четка1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Мигли естествени дълги 3D норковые мигли, ръчно изработени фалшиви мигли тънки норковые мигли красотата на фалшиви мигли блясък опаковка D23

5.79 -31 % BGN 4.00

Материјал : 100% Mink Боја на Коса : Црна Пакување : Сребрен сјај кутија(1 пар) Стилови : D01, D02, D03, D05, D06,D07,D08,D20,D21,D22,D23, Карактеристики : Фасцинантен трепките и погоден за лица и домVolumizing и задебелување на вашите трепки да ги направи да изгледаат повеќе кадрава...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.