• Новинка
1бр високо качество Crystal миглите четка спирала пръчки апликатор сонда грим JUL31 спад доставка

1бр високо качество Crystal миглите четка спирала пръчки апликатор сонда грим JUL31 спад доставка

резултат:
BGN 5.23
BGN 4.00 -24 %

Брой продукти
Налично


1 PCSHigh Квалитет Кристално Eyelash Четка Маскара Прачки Апликатори Spoolers Шминка
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет
Совршен за одделување на трепки пред и/или по примена на маскара
Четка глава може да се bended малку како што треба
Лесен за употреба и удобен за носење
Го прави голем бесплатен подарок за вашите клиенти да се земе дома
Материјали : Најлон предиво
Боја : како на сликата
Глава Должина : околу. 2.5 cm
Целата Должина : околу. 22cm
Вклучени :
1 x eyelash четки

Подробности

търговска марка:
OutTop
Материал Четки:
Синтетична Коса
Използва Се С:
Мигли
Номер На Модела:
1бр четка за грим
Размер:
refer to details
Брой:
1бр
Материал Дръжка:
Пластмаса
Материал:
Синтетична Коса
Тип Елемент:
Пискюл За Грим
Цвят:
снимка
Дължина Четка За Вежди:
прибл. 2,5 см
Дължина На Четките За Мигли:
прибл. 22cm
1:
100% чисто нов и високо качество
2:
Главата на четката може да бъде леко наклонена необходимо
3:
Лесен за използване и удобен за носене
4:
Това е чудесен подарък за вашите клиенти, който можете да вземете у дома

Избор на купувачи

22 бр./компл. лицето на очите Грим четки набор от професионални меки сенки за очи Фонд прах грим четки инструменти и грим гъба

27.95 -39 % BGN 17.00

Опис На Производот : Пакет Содржина : 1 x Шминка Сунѓер (водена Капка Форма)1 x Шминка Сунѓер (Gourd Форма)1 x SФорма Четка за Руменило1 x Аглеста Фондацијата ЧеткаФондацијата Четка,Сенката За Очи Четка,Веѓа Четка,Усна Четка,Маскара Четка,Сунѓерот Четка,Дупка Со Четка,Носот Сенка Четка,Eyeliner Четка..Функцијата на четки се означени со четка рачка,лесна за употребаКатегорија : Шминка Четки СетЧетка За Коса Материјал : Синтетички ВлакнаКарактеристики : ПрофесионалниСезона : Есен,Пролет,Лето,ЗимаТежина : 0.175 kgПакет Содржина : 22 x Четки (Еез) 2 x Шминка Сунѓери (Компјутери)

8 бр./компл. четка за грим комплект сенки за очи вежди очна линия на миглите устните Фонд мощност козметични грим четки за красота инструмент H9

3.55 -15 % BGN 3.00

Количина : 8pcs Четка Материјал : Синтетички Влакна Материјал : Синтетички Влакна кои се Користат Со : Множества & Колекции Име : Четки поставите Пад на превозот : Поддршка

BEAUTY7 10шт с дебелина 0,2 мм*14 mm D Curl натрупване на фалшиви мигли, изкуствени мигли фалшиви мигли грим за мигли за красота инструменти

76.77 -24 % BGN 58.00

Спецификација : Име : Лажни Око lashСостојба : 100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : Mink LashКоличина : 10pcsНавивам : D : D навивамТип : индивидуални удари со камшикДебелина : 0.2 ммДолжина : 14mmКарактеристики : Те прави привлечна, шармантна, мода и шик.Неговиот добар подарок за вашиот љубовник, семејството, пријател и свој колега.Пакување се вклучени : 1 X 10 Pcs Лажни EylashesНапомена : Ако не можете да го пронајдете на трепките сакате, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа, и да ви понуди трепките сакате.Изберете Ја Вашата Eyelash Екстензии : Одлучи што стил и боја на eyelash екстензии ви се допаѓа...

10шт професионален грим на основата на пудра на прах контур руж четка сенки за очи вежди мигли очна линия козметичен комплект четки

14.64 -25 % BGN 11.00

Карактеристики : Нов моден дизајн, многу популарна.Ги исполнува сите дневни основна шминка барања.Свилен мека, го прави примена на шминка луксузен искуство.Спецификации : Количина : 10pcsБоја : Виолетова бар, Злато цевка, Црна четка косатаГолемина : бар прибл...

11 реда на изкуствен 3D дупки обем на миглите разширения естествени режийни индивидуални копринени плоски елипсовидни мигли Cilios Naturais HP1062

5.58 -10 % BGN 5.00

11 Редови Faux 3 D Mink Волумен Eyelash Екстензии Природни Лажни Индивидуални Свила Рамен Елипса Трепките Cilios Naturais HP1062 Увезени протеини тема густи трепки дебелина : 0.07 навивам : D : D C J B должина : 8mm 9mm 10мм 11mm 12mm 13mm 14mm

FONY 2PC Fish Scale Makeup Brush Fishtail Bottom Brush Powder Blush Makeup Cosmetic Brushes Tool 2U1218

6.80 -26 % BGN 5.00

FONY 2 PC Риба Скала Шминка Четка Fishtail Дното Четка за Руменило во Прав Шминка Козметички Четки АлаткаФункција : Големина : 5*1.2*8.5 cm Четка косата материјал : Electroplated се справи со висок квалитет влакна волна Нов моден дизајн,Многу популарна...

Нов Pro 22Pcs козметични четки за грим Комплект Bulsh пудра на прах сенки за очи очна линия на устните Грим четки на красотата инструменти Maquiagem

12.26 -18 % BGN 10.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш...

MSQ Liquid Foundation Oval Makeup Brush Professinal Eyeshadow Powder Makeup Brushes Set Face Make up Tool Beauty Cosmetics

7.98 -25 % BGN 6.00

MSQ Течни Фондацијата Овална Шминка Четка Professinal Сенки во Прав Шминка Четки Постави Лицето сочинуваат Алатка Козметика, УбавинаПрепорака ПроизводиДодај за да ги зачувате на листа, екранот на услуга на клиентите, подарок ќе бидат испратени со твоите цел : ) ПС : Подарок нема да бидат испратени самПроизводи Информации Пакетот Вклучува : 1 x Шминка Четка (Постојат 4 опции може да избере,пред да се направи pament,pls се обрне внимание ќе го нареди право четка : ) Точка Тип : Фондација Овална Шминка Четка Косата Материјал : Висок Квалитет на Синтетички Влакна Ferrule Материјал : Сјајни Алуминиум Рачка Материјал : Природно Дрво Опции : 4 опции може да избере Продажба Метод : Retail&трговија на Големо Превозот : Бесплатен Превозот и Брза Испорака Употреба : Шминка Уметник / Студио / Салон / Убавина Училиште / Home / Travel Специјална Услуга : Персоналните Private Label & OME DIY Применуваат На : Лице / Образ / Усна / Очи / Lash / Eyelash / Eyelid / Веѓа / Вратот се Користи Со : Фондација Место на Потекло : Jiangxi, Кина (Копното) се Откажат превозот:Прифатлив за Приватно користење на Логото : Прифатливи ОЕМ&ODM Логото Печатење Начини : Печат И Свила Печатење И Ласерско Печатење ОЕМ&ODM : ПрифатливиПред да нарачате, ве молиме бидете сигурни дека тоа ќе знаат овие точки се : 1) Како продавачот, ние не сме одговорни за расчистување на вашиот царински...

4 бутилки внос микро здрав еднократна употреба апликатор за изграждане на миглите микро четка за лепило за мигли чистящая пръчка Безплатна доставка

BGN 30.08

Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали...

4шт очна линия Burshes грим козметичен инструмент сенки за очи очна линия на веждите руж в основата на четката смесване грим четки набор от -35

4.90 -39 % BGN 3.00

4 Pcs Eyeliner Burshes Шминка Козметички Алатка Сенки Eyeliner Веѓа Руменило Фондацијата Четка Меша Шминка Четка во СобатаКарактеристики100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : дрво + ВлакнаБоја : како се покажеКоличина : 4pcs / многуПакет : 4 x Шминка четкаНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

Beauty7 15 мл / бутилка прозрачен грим за мигли, лепило фалшиви мигли, лепило за премахване на пречистване на грунд за удължаване на мигли, лепило Лепило за отстраняване

19.18 -32 % BGN 13.00

Опис : Состојба : 100% Б ранд новиНето тежина : 15mlБоја : W hite гел сменапредност : 1.лесен за употреба.2.лесно да се избегне смена навлегува во очите.Состојка : H20, Пропилен Карбонат, Поли Етилен Гликол, Etoxy Етанол, Methoxy Етанол, Paraban, Vinylpolymer Сол.Претпазливост : Избегнувајте контакт со очите, за случаен контакт рамна со вода за 15 минути...

Прозрачни мигли Pad Extension Patches No. 3 тънки видове под очите Pad за мигли 50 pack силиконови уплътнения инструмент за мигли

37.87 -39 % BGN 23.00

Име : Број 3 Тенка Видови На Силиконски Око ПодлогаМатеријал : Неплетени ткаениниКарактеристики : Супер ТенокБоја : ТранспарентнаКоличина : 4pcs / 2 пара / пакетГолемина : 5.5 cm x 1,5 смПакет Големина : x 11cm 7cmТежина : 5g / пакетПакет : 50 пакетиПредност : 1.Најдобар Квалитет Око Печ, мазна површина, lint2.Оваа Силикони Тенка Око Влошки можат да бидат подобро се вклопуваат во очи, изолирани горните и долните трепки.3.Ова око подлога супер тенок, lintless...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.