• Новинка
100 бр. / торби за еднократна употреба миглите четка спирала пръчки на апликатора на спирала за мигли розово мастило, четка за грим инструмент

100 бр. / торби за еднократна употреба миглите четка спирала пръчки на апликатора на спирала за мигли розово мастило, четка за грим инструмент

резултат:
BGN 5.90

Брой продукти
Налично


Карактеристики :
Совршен за одделување на трепки пред и/или по примена на маскара
Четка глава може да се bended малку како што треба
Лесен за употреба и удобен за носење
Спецификации :
Боја : изберете како слика
Целата големина : (приближно) 100 мм долго
Ве молиме имајте во предвид :
Поради осветлување и монитори,предмети, бои може да биде малку на грешка со слики. Ние се осигура дека ние обезбеди стил и сликата е иста. Ви благодарам многу за вашето разбирање!
Пакет Се Вклучени :
100 Pcs за Еднократна употреба eyelash четка

Подробности

Тип Елемент:
Набор От Инструменти За Грим
Размер:
2.5cm
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
HJ001
търговска марка:
ПЭЙНИ КИН
Брой:
много
НЯМА.:
t014
Категория Продукти:
Четка за мигли / гребен
Предназначен За:
Общото Определяне
Спецификация за дръжки на четки:
Кратък прът
Спецификация дължина на вълна:
2,5 см
цвят на възникване на:
Жълто, синьо, черно и розово
Материал дръжка на четка:
Пластмаса
Тип пакет за зъби:
ориентиран полипропилен
Спецификация дължина:
10см
Материал Четки:
Изкуствени влакна

Избор на купувачи

20pcs очите Грим четки комплект Pro сенки за очи смесване на веждите коректор на устните Грим четки козметика набор от инструменти

9.47 -26 % BGN 7.00

Добредојдовте dropshipping!!! Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^^ 100% исто како слика...

Коледната разпродажба 0.10 мм 0.07 мм готови обемни мигли фенове 3D Knot Free индивидуални мигли 2D 3D 4D-5D 6D 7D 10Г мигли в наличност

12.78 -14 % BGN 11.00

Божиќ Продажба 0.10 mm 0.07 mm Premade Волумен Lash Фанови 3 D Јазол Слободни Индивидуални Трепките 2 D 3 D 4 D 5 D 6 D 7 D 10 D удари со камшик во паркМногу меки и удобни за носење!Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен!Трепките се направени со рака целосно!Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.2017 Нов стил Нашиот сопствен бренд Индивидуални трепките.Crul : C / DДебелина : 0.07 / 0.10 mmДолжина : Ова е иста должина со една лента,815mm на располагање.Бесплатен ПревозотОва е одличен производ за Eyelash продолжување на Професионалци, како што е лесно да се користи за убавина...

2 бр Безплатна доставка частен издател на фалшиви лепило Завивка мигли, лепило маша за мигли Безплатна доставка

BGN 26.88

Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали...

15шт набор от четки за грим професионални руж цъфтят контур коректор blending четка с косметичкой четка за пречистване на калъф 2017

33.79 -29 % BGN 24.00

15 Pcs Шминка Четки за Полнење Професионална Козметика, Убавина Сенки Веѓа Eyeliner Мека Четка Косата на Лицето Четка Пенкало Една Мала Црна Патент Шминка Торба ВклучениКарактеристики : 1...

8 бр популярния черен синтетичен найлон плоска основа четки за грим козметичен комплект четки feb6dropship

8.53 -41 % BGN 5.00

8 Компјутери Популарната Црна Синтетички Најлон Рамна Основа Четка Шминка Козметички Четка Во СобатаФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет Количина : 8pcs Боја : Сребро Четка косата материјал : Nylon Hair Нов моден дизајн,Многу популарна...

Нов 1 чифт фалшиви мигли удължаване на миглите грим фалшиви мигли от естествен грим гъсти мигли Безплатна доставка JK07

2.96 -32 % BGN 2.00

Ново 1 пар Лажни Око трепките Eyelash Продолжување Шминка Лажни Трепки Природно да Дебели Трепките Бесплатен Превозот JK07Спецификација : 100% сосема НовМатеријал : ВлакнаПогоден за Лица или Професионална ШминкаЛесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивенТие може да бидат отстранети од страна на око шминка сменаМоже да се користи кога се применува со негаКако да се користиВнимателно отстранете трепките од случајот со помош на пинцетаСпоредете лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширинаДодадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памукДржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисокАко е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПакетот Вклучува 1 пар на лажни трепкиЗабелешка!! (Прочитате пред ставање ред) ве Молиме да забележите дека ова превозот начин (Кина Пост Originary Мал Пакет )нема информации за следење еднаш надвор од Кина , ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Превозот, ако треба да се следи тоа, ви благодариме! Рачно изработени трепките може да се 0.51mm должина разлики предизвикуваат тоа е пресечено со рака...

4 бутилки внос микро здрав еднократна употреба апликатор за изграждане на миглите микро четка за лепило за мигли чистящая пръчка Безплатна доставка

BGN 30.08

Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали...

5 бутилка на оригиналния Корея небето лепило S Тип синя капачка за удължаване на миглите 5 мл лепило за мигли черно

52.96 -9 % BGN 48.00

Супер Тип НЕБОТО Лепак(S Лепак) * Супер лепило (црна ) * На лице кое не е чувствителен на кожата,се препорачува да се користи...

RANCAI 1бр стойка с четка за почистване на лицето пластмасова предна дълбока чиста порите чисти грижа за кожата, премахване на пъпки масаж, измиване с четка

19.01 -42 % BGN 11.00

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Неелектрични Обраснат на лицеЧистење со Четка Рачка Материјал : ABS Четка Косата Материјал : Синтетички Влакна Боја : Розова, Сина, Зелена Големина на Четката : 10.5*7cm Тежина : Околу 109gПакување вклучуваат : 1 x Соочуваат со Четка за ЧистењеAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм се разликува поради прирачник за мерење...

2 бр Силен здрав лепило за мигли, лепило за мигли, лепило за удължаване на мигли произведено в Корея с безплатна доставка

BGN 34.40

Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали...

Фалшиви мигли 100 двойки смесени естествени дълги фалшиви мигли гол грим, удължаване на миглите грим за красота maquiagem нова мода

17.90 -11 % BGN 16.00

Лажни Трепки 100pairs Мешани Природни Долго Лажни Трепки Голи Шминка на Очите Трепките Продолжување Сочинуваат Убавина maquiagem Нова МодаОвие долго лажни трепки се направени со висок квалитет синтетички влакна со кратки и крстот стил, кој може да одговара на вашиот секојдневен и партија шминка...

8 бр./компл. четка за грим комплект сенки за очи вежди очна линия на миглите устните Фонд мощност козметични грим четки за красота инструмент H9

3.55 -15 % BGN 3.00

Количина : 8pcs Четка Материјал : Синтетички Влакна Материјал : Синтетички Влакна кои се Користат Со : Множества & Колекции Име : Четки поставите Пад на превозот : Поддршка

BEAUTY7 10шт с дебелина 0,2 мм*14 mm D Curl натрупване на фалшиви мигли, изкуствени мигли фалшиви мигли грим за мигли за красота инструменти

76.77 -24 % BGN 58.00

Спецификација : Име : Лажни Око lashСостојба : 100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : Mink LashКоличина : 10pcsНавивам : D : D навивамТип : индивидуални удари со камшикДебелина : 0.2 ммДолжина : 14mmКарактеристики : Те прави привлечна, шармантна, мода и шик.Неговиот добар подарок за вашиот љубовник, семејството, пријател и свој колега.Пакување се вклучени : 1 X 10 Pcs Лажни EylashesНапомена : Ако не можете да го пронајдете на трепките сакате, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа, и да ви понуди трепките сакате.Изберете Ја Вашата Eyelash Екстензии : Одлучи што стил и боја на eyelash екстензии ви се допаѓа...

Неръждаема стомана одноголовочный двухголовочный iris реставратор хирургически инструмент счупени ядрени нож ядрени Секира микроскопия

33.60 -35 % BGN 22.00

Нерѓосувачки челик еден главата двојна глава ирис реставратор хируршки алатка скршени нуклеарна нож нуклеарна секира микроскопија

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.