• Новинка
22 бр./компл. лицето на очите Грим четки набор от професионални меки сенки за очи Фонд прах грим четки инструменти и грим гъба

22 бр./компл. лицето на очите Грим четки набор от професионални меки сенки за очи Фонд прах грим четки инструменти и грим гъба

резултат:
BGN 27.95
BGN 17.00 -39 %

Брой продукти
Налично

Опис На Производот :
Пакет Содржина :
1 x Шминка Сунѓер (водена Капка Форма)
1 x Шминка Сунѓер (Gourd Форма)
1 x S-Форма Четка за Руменило
1 x Аглеста Фондацијата Четка
Фондацијата Четка,Сенката За Очи Четка,Веѓа Четка,Усна Четка,Маскара Четка,Сунѓерот Четка,Дупка Со Четка,Носот Сенка Четка,Eyeliner Четка..
Функцијата на четки се означени со четка рачка,лесна за употреба
Категорија : Шминка Четки Сет
Четка За Коса Материјал : Синтетички Влакна
Карактеристики : Професионални
Сезона : Есен,Пролет,Лето,Зима
Тежина : 0.175 kg
Пакет Содржина : 22 x Четки (Еез) 2 x Шминка Сунѓери (Компјутери)

Подробности

Тип Елемент:
Пискюл За Грим
Материал Дръжка:
Пластмаса
Материал:
Синтетична Коса
Използва Се С:
Комплекти
Материал Четки:
Синтетична Коса
Номер На Модела:
bYi322532
търговска марка:
FGHGF
Брой:
22шт
Комплект Четки За Грим:
ДА
комплект четки за професионален грим:
ДА
четка за основи:
Онлайн
четка за прах:
Онлайн

Избор на купувачи

4шт очна линия Burshes грим козметичен инструмент сенки за очи очна линия на веждите руж в основата на четката смесване грим четки набор от -35

4.90 -39 % BGN 3.00

4 Pcs Eyeliner Burshes Шминка Козметички Алатка Сенки Eyeliner Веѓа Руменило Фондацијата Четка Меша Шминка Четка во СобатаКарактеристики100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : дрво + ВлакнаБоја : како се покажеКоличина : 4pcs / многуПакет : 4 x Шминка четкаНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

15шт набор от четки за грим професионални руж цъфтят контур коректор blending четка с косметичкой четка за пречистване на калъф 2017

33.79 -29 % BGN 24.00

15 Pcs Шминка Четки за Полнење Професионална Козметика, Убавина Сенки Веѓа Eyeliner Мека Четка Косата на Лицето Четка Пенкало Една Мала Црна Патент Шминка Торба ВклучениКарактеристики : 1...

Нов Pro 22Pcs козметични четки за грим Комплект Bulsh пудра на прах сенки за очи очна линия на устните Грим четки на красотата инструменти Maquiagem

12.26 -18 % BGN 10.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш...

11 реда на изкуствен 3D дупки обем на миглите разширения естествени режийни индивидуални копринени плоски елипсовидни мигли Cilios Naturais HP1062

5.58 -10 % BGN 5.00

11 Редови Faux 3 D Mink Волумен Eyelash Екстензии Природни Лажни Индивидуални Свила Рамен Елипса Трепките Cilios Naturais HP1062 Увезени протеини тема густи трепки дебелина : 0.07 навивам : D : D C J B должина : 8mm 9mm 10мм 11mm 12mm 13mm 14mm

4 бутилки внос микро здрав еднократна употреба апликатор за изграждане на миглите микро четка за лепило за мигли чистящая пръчка Безплатна доставка

BGN 30.08

Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали...

Zoreya марка 7 бр. черен естествен Кози косъм устните професионален грим четки на руж пудра на прах сенки за очи, грим инструменти

49.95 -48 % BGN 26.00

Zoreya Бренд 7 Pcs Црна Природни Коза Коса Усна Професионална Шминка Четки Руменило во Прав Фондацијата Сенката за Очи Шминка Премногу lsБренд : ZOREYA Предмет Тип : Шминка Четка Четка Материјал : Синтетички Влакна,Коза Коса Рачка Материјал : Алуминиум Ferrule+Дрво се Користи со : Множества&Колекции Боја : Црвена,Црна,Виолетова,Зелена Количина : 7pcs Вкупна Должина Приближно : 1416cm Апликација : Партија,Свадба,Роденден,Подароци,Годишнина Карактеристики : 7pcs Убавина Шминка Четка за Полнење со Козметички Случај

8 бр популярния черен синтетичен найлон плоска основа четки за грим козметичен комплект четки feb6dropship

8.53 -41 % BGN 5.00

8 Компјутери Популарната Црна Синтетички Најлон Рамна Основа Четка Шминка Козметички Четка Во СобатаФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет Количина : 8pcs Боја : Сребро Четка косата материјал : Nylon Hair Нов моден дизајн,Многу популарна...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.