• Новинка
20pcs очите Грим четки комплект Pro сенки за очи смесване на веждите коректор на устните Грим четки козметика набор от инструменти

20pcs очите Грим четки комплект Pro сенки за очи смесване на веждите коректор на устните Грим четки козметика набор от инструменти

резултат:
BGN 9.47
BGN 7.00 -26 %

Брой продукти
Налично

Добредојдовте dropshipping!!! Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^-^ 100% исто како слика. 100% добри услуги на клиентите. 100% врвен квалитет на уверување. ⅰ .Оваа четка сет содржи различни моден дизајн четки, кој е практичен и може да ги задоволи своите основни потреби на секојдневната примена. ⅱ .Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив за да го користите и ќе обезбеди голема грижа за вашата кожа. ⅲ .Со модерен и атрактивен коса, тие ќе не е лесно да се процени вашата кожа и лесно да се држиме прав не исчезнува или се намалува, можете да го користите подолго време. ⅳ .Со единствена форма на четка рачка, ова ќе полесно да зафат и контрола. ⅴ .Тие се идеални за примена на прав, фондација, руменило, concealer и други користи за лицето,очите,итн. Детали : Големина : стан .16.4-18.6 cm во Пакување Тежина : 120g Коса Материјал : Коњ коса/сунѓерот Рачка : Дрвена Рачка Употреба : Шминка Уметник/Студио/Салон/Убавина Училиште/Home/Патување Пакет вклучуваат : 20pcs/set шминка четки

Подробности

Тип Елемент:
Пискюл За Грим
търговска марка:
МИС РОЗА
Материал:
Синтетична Коса
Брой:
20pcs
Използва Се С:
Комплекти
Материал Четки:
Найлон
Материал Дръжка:
Дърво
Размер:
as show
Номер На Модела:
макиагем

Избор на купувачи

11 реда на изкуствен 3D дупки обем на миглите разширения естествени режийни индивидуални копринени плоски елипсовидни мигли Cilios Naturais HP1062

5.58 -10 % BGN 5.00

11 Редови Faux 3 D Mink Волумен Eyelash Екстензии Природни Лажни Индивидуални Свила Рамен Елипса Трепките Cilios Naturais HP1062 Увезени протеини тема густи трепки дебелина : 0.07 навивам : D : D C J B должина : 8mm 9mm 10мм 11mm 12mm 13mm 14mm

1бр професионален пинсети за вежди наклонен съвет премахване на космите от неръждаема стомана грим инструменти Jan29 -B118

1.49 -33 % BGN 1.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Специјален дизајн за да се постигне урамнотежен и стабилен употреба...

8 бр популярния черен синтетичен найлон плоска основа четки за грим козметичен комплект четки feb6dropship

8.53 -41 % BGN 5.00

8 Компјутери Популарната Црна Синтетички Најлон Рамна Основа Четка Шминка Козметички Четка Во СобатаФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет Количина : 8pcs Боја : Сребро Четка косата материјал : Nylon Hair Нов моден дизајн,Многу популарна...

2017 чисто нов, без мирис лепило за мигли черно бързо суха индивидуални фалшиви мигли, лепило инструменти грим на очите, миглите разширяване на лепило вкус

64.00 -16 % BGN 54.00

Нема мирис eyelash лепак црна брзо суваФункција1.Нема мирис2.Без стимулација3.црна5.може да се задржи 4weeks6.погодни за Чувствителна КожаТочка ИмеНема мирис eyelash лепак црна брзо суваТочка БР.STG004ТипНема мирисСтилНе се токсични,брзо суваОдделениевисок квалитетСертификацијаMSDSРок На ТраењеЕдна годинаУпотребаПартија / Датира / Булчински / Дневно Сочинуваат / Ноќ и сл.КарактеристичноReusage / РециклиранГуангжу Ѕвезди Бои Биолошки Технологија В., Ltd е една модерна претпријатие специјализирана во изработка на eyelash...

4шт очна линия Burshes грим козметичен инструмент сенки за очи очна линия на веждите руж в основата на четката смесване грим четки набор от -35

4.90 -39 % BGN 3.00

4 Pcs Eyeliner Burshes Шминка Козметички Алатка Сенки Eyeliner Веѓа Руменило Фондацијата Четка Меша Шминка Четка во СобатаКарактеристики100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : дрво + ВлакнаБоја : како се покажеКоличина : 4pcs / многуПакет : 4 x Шминка четкаНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

4 бутилки внос микро здрав еднократна употреба апликатор за изграждане на миглите микро четка за лепило за мигли чистящая пръчка Безплатна доставка

BGN 30.08

Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали...

Коледната разпродажба 0.10 мм 0.07 мм готови обемни мигли фенове 3D Knot Free индивидуални мигли 2D 3D 4D-5D 6D 7D 10Г мигли в наличност

12.78 -14 % BGN 11.00

Божиќ Продажба 0.10 mm 0.07 mm Premade Волумен Lash Фанови 3 D Јазол Слободни Индивидуални Трепките 2 D 3 D 4 D 5 D 6 D 7 D 10 D удари со камшик во паркМногу меки и удобни за носење!Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен!Трепките се направени со рака целосно!Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.2017 Нов стил Нашиот сопствен бренд Индивидуални трепките.Crul : C / DДебелина : 0.07 / 0.10 mmДолжина : Ова е иста должина со една лента,815mm на располагање.Бесплатен ПревозотОва е одличен производ за Eyelash продолжување на Професионалци, како што е лесно да се користи за убавина...

Zoreya марка 7 бр. черен естествен Кози косъм устните професионален грим четки на руж пудра на прах сенки за очи, грим инструменти

49.95 -48 % BGN 26.00

Zoreya Бренд 7 Pcs Црна Природни Коза Коса Усна Професионална Шминка Четки Руменило во Прав Фондацијата Сенката за Очи Шминка Премногу lsБренд : ZOREYA Предмет Тип : Шминка Четка Четка Материјал : Синтетички Влакна,Коза Коса Рачка Материјал : Алуминиум Ferrule+Дрво се Користи со : Множества&Колекции Боја : Црвена,Црна,Виолетова,Зелена Количина : 7pcs Вкупна Должина Приближно : 1416cm Апликација : Партија,Свадба,Роденден,Подароци,Годишнина Карактеристики : 7pcs Убавина Шминка Четка за Полнење со Козметички Случај

10 цвята мини-държач за четка за 200 бр. / лот еднократна употреба Червило за блясък четка пръчки апликатор за грим инструменти четки на едро

14.24 -16 % BGN 12.00

200pcs / многуЧетка Должина : 1.3 см(0.51 инчи)Се справи со Должина : 8cm(3.15 инчи)Боја : Розова РачкаМатеријал : ВлакнаДобредојдовте на нашиот продавница ,ние може да се направи подобро како што можете : )Shippment : 1...

U-образна форма на притежателя на миглите за съраунд удължаване на мигли

12.48 -28 % BGN 9.00

НОВИ ПРОИЗВОДИкој може да заштеди време и пари со професионална презентација и ефикасна fingertip пристап!Го носат на вашиот прст, и го стави трепките на "U" camber, ќе добиете индивидуални трепките повеќе лесно и брзо, дури и на трепките се супер тенок...

Нов Pro 22Pcs козметични четки за грим Комплект Bulsh пудра на прах сенки за очи очна линия на устните Грим четки на красотата инструменти Maquiagem

12.26 -18 % BGN 10.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш...

BEAUTY7 10шт с дебелина 0,2 мм*14 mm D Curl натрупване на фалшиви мигли, изкуствени мигли фалшиви мигли грим за мигли за красота инструменти

76.77 -24 % BGN 58.00

Спецификација : Име : Лажни Око lashСостојба : 100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : Mink LashКоличина : 10pcsНавивам : D : D навивамТип : индивидуални удари со камшикДебелина : 0.2 ммДолжина : 14mmКарактеристики : Те прави привлечна, шармантна, мода и шик.Неговиот добар подарок за вашиот љубовник, семејството, пријател и свој колега.Пакување се вклучени : 1 X 10 Pcs Лажни EylashesНапомена : Ако не можете да го пронајдете на трепките сакате, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа, и да ви понуди трепките сакате.Изберете Ја Вашата Eyelash Екстензии : Одлучи што стил и боја на eyelash екстензии ви се допаѓа...

JAF J2404YC-B 24шт Професионален комплект четки за грим мека коса Taklon лицето сенки за очи Фонд руж на устните Грим четки набор от инструменти

45.76 -15 % BGN 39.00

JAF J2404 YCБ 24pcs Професионална Шминка Четка Поставете Мека Taklon Коса Лице Сенката за Очи Фондацијата Руменило Усна Шминка Четка Алатка за ПолнењеКарактеристики : Направи вашата шминка изгледа повеќе шармантна и привлечна.Прекрасен и за професионална употреба или лична употреба.Овој козметички четка во собата ќе покаже својата природна убавина и да ја напушти беспрекорна заврши.Сите четки се исклучително мека и лесно да се одржи шминка.Совршен за шминка lady и лица со нормална за чувствителна кожа и ќе не иритираат.Опис : Меки и удобни влакната се направи прекрасен шминка искуство за вашето лице.Овие суштински око четки се идеално за течности, прав, или креми за да се произведе една убава шминка апликација.Спецификации : Четка Материјал : Taklon КосаFerrule : АлуминиумСе Справи Со : ДрвоБоја : ЦрнаКоличина : 24pcs во 1 сетДолжина : околу 147~180mmПакетот вклучува : 1 x 24pcs Шминка Четки СетЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

5 бр./компл. четка за грим Комплект компактна пудра руж козметични хайлайтер четки комплект вежди устни сенки за очи очна линия инструменти

5.74 -13 % BGN 5.00

5 Pcs / Set Шминка Четки Поставите Фондацијата Руменило во Прав Козметички Highlighter Четка за Полнење Веѓа Усна Сенката за Очи Eyeliner АлаткиСлики е само за референца,поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики...

Прозрачни мигли Pad Extension Patches No. 3 тънки видове под очите Pad за мигли 50 pack силиконови уплътнения инструмент за мигли

37.87 -39 % BGN 23.00

Име : Број 3 Тенка Видови На Силиконски Око ПодлогаМатеријал : Неплетени ткаениниКарактеристики : Супер ТенокБоја : ТранспарентнаКоличина : 4pcs / 2 пара / пакетГолемина : 5.5 cm x 1,5 смПакет Големина : x 11cm 7cmТежина : 5g / пакетПакет : 50 пакетиПредност : 1.Најдобар Квалитет Око Печ, мазна површина, lint2.Оваа Силикони Тенка Око Влошки можат да бидат подобро се вклопуваат во очи, изолирани горните и долните трепки.3.Ова око подлога супер тенок, lintless...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.