• Новинка
MSQ Liquid Foundation Oval Makeup Brush Professinal Eyeshadow Powder Makeup Brushes Set Face Make up Tool Beauty Cosmetics

MSQ Liquid Foundation Oval Makeup Brush Professinal Eyeshadow Powder Makeup Brushes Set Face Make up Tool Beauty Cosmetics

резултат:
BGN 7.98
BGN 6.00 -25 %

Брой продукти
Налично


MSQ Течни Фондацијата Овална Шминка Четка Professinal Сенки во Прав Шминка Четки Постави Лицето сочинуваат Алатка Козметика, Убавина
Препорака Производи
Додај за да ги зачувате на листа, екранот на услуга на клиентите, подарок ќе бидат испратени со твоите цел : ) ПС : Подарок нема да бидат испратени сам
Производи Информации Пакетот Вклучува : 1 x Шминка Четка (Постојат 4 опции може да избере,пред да се направи pament,pls се обрне внимание ќе го нареди право четка : ) Точка Тип : Фондација Овална Шминка Четка Косата Материјал : Висок Квалитет на Синтетички Влакна Ferrule Материјал : Сјајни Алуминиум Рачка Материјал : Природно Дрво Опции : 4 опции може да избере Продажба Метод : Retail&трговија на Големо Превозот : Бесплатен Превозот и Брза Испорака Употреба : Шминка Уметник/Студио/Салон/Убавина Училиште/Home/Travel Специјална Услуга : Персоналните Private Label & OME DIY Применуваат На : Лице/Образ/Усна/Очи/Lash/Eyelash/Eyelid/Веѓа/Вратот се Користи Со : Фондација Место на Потекло : Jiangxi, Кина (Копното) се Откажат превозот:Прифатлив за Приватно користење на Логото : Прифатливи ОЕМ&ODM Логото Печатење Начини : Печат И Свила Печатење И Ласерско Печатење ОЕМ&ODM : Прифатливи
Пред да нарачате, ве молиме бидете сигурни дека тоа ќе знаат овие точки се : 1) Како продавачот, ние не сме одговорни за расчистување на вашиот царински. И ние нема да си дозволат било даноци под царински или вашата влада.Но, Со цел да се избегне било обичај надомест за вас,ние ќе го означи објектот како подарок и пишување ниска вредност за објектот во декларацијата картичка . Ако имате било какво барање за тоа,ве молиме контактирајте со нас. 2) треба да се напише на точни информации за контакт (Име, Адреса, Телефон итн.) кога ќе ја поднесете вашата цел. Потоа, ако сакате да го смените вашата адреса, мора да се откаже од постојниот поредок и се постави нова цел. 3) Ако вашата цел е помалку од $5, ќе бидат испратени преку "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" (која не се познати сите на патот онлајн), освен ако не изберете одредени превозот метод и плаќаат екстра за испорака полнење кога е неопходно; 4) Нашите шминка четка е директно од нашата фабрика,можеме да ви понудиме најдобра цена и со најдобар квалитет. 5) Ние имаме доволно доверба на нашите производи и услуги. Затоа што ние само го продаде многу висок квалитет на производите. 6) Вашите 5 Ѕвезди Повратни информации е токму она што ние ги persuing. Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди и го препорачувам нас на други клиенти.Ви благодарам многу : ) Ако имате било незадоволство со нас,pls контактирајте со нас слободно пред да ја напуштат повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со прашањата : )

Подробности

Тип Елемент:
Пискюл За Грим
Брой:
1бр
Материал Четки:
Синтетична Коса
Материал Дръжка:
Дърво
Размер:
14.5cm
Материал:
Синтетична Коса
Използва Се С:
В основата на
търговска марка:
MSQ
Номер На Модела:
SD067
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Материал Четки:
Синтетична Коса
Използва Се С:
четка за основи
Тип Елемент:
Тональная Основа Пискюл За Грим
is_customized:
Yes
Материал Дръжка:
Естествено Дърво
Начин На Продажба:
търговия на дребно и едро
Доставка:
Безплатна Доставка И Бърза Доставка
Директен доставка:
Приемливо
Нанесено Върху:
Страна / На Бузата / Устна / Очите / Плетка / Ресница / Клепач / Вежда / Врата

Избор на купувачи

8 бр./компл. четка за грим комплект сенки за очи вежди очна линия на миглите устните Фонд мощност козметични грим четки за красота инструмент H9

3.55 -15 % BGN 3.00

Количина : 8pcs Четка Материјал : Синтетички Влакна Материјал : Синтетички Влакна кои се Користат Со : Множества & Колекции Име : Четки поставите Пад на превозот : Поддршка

8 бр популярния черен синтетичен найлон плоска основа четки за грим козметичен комплект четки feb6dropship

8.53 -41 % BGN 5.00

8 Компјутери Популарната Црна Синтетички Најлон Рамна Основа Четка Шминка Козметички Четка Во СобатаФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет Количина : 8pcs Боја : Сребро Четка косата материјал : Nylon Hair Нов моден дизајн,Многу популарна...

Прозрачни мигли Pad Extension Patches No. 3 тънки видове под очите Pad за мигли 50 pack силиконови уплътнения инструмент за мигли

37.87 -39 % BGN 23.00

Име : Број 3 Тенка Видови На Силиконски Око ПодлогаМатеријал : Неплетени ткаениниКарактеристики : Супер ТенокБоја : ТранспарентнаКоличина : 4pcs / 2 пара / пакетГолемина : 5.5 cm x 1,5 смПакет Големина : x 11cm 7cmТежина : 5g / пакетПакет : 50 пакетиПредност : 1.Најдобар Квалитет Око Печ, мазна површина, lint2.Оваа Силикони Тенка Око Влошки можат да бидат подобро се вклопуваат во очи, изолирани горните и долните трепки.3.Ова око подлога супер тенок, lintless...

1бр професионален пинсети за вежди наклонен съвет премахване на космите от неръждаема стомана грим инструменти Jan29 -B118

1.49 -33 % BGN 1.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Специјален дизајн за да се постигне урамнотежен и стабилен употреба...

FONY 2PC Fish Scale Makeup Brush Fishtail Bottom Brush Powder Blush Makeup Cosmetic Brushes Tool 2U1218

6.80 -26 % BGN 5.00

FONY 2 PC Риба Скала Шминка Четка Fishtail Дното Четка за Руменило во Прав Шминка Козметички Четки АлаткаФункција : Големина : 5*1.2*8.5 cm Четка косата материјал : Electroplated се справи со висок квалитет влакна волна Нов моден дизајн,Многу популарна...

15шт набор от четки за грим професионални руж цъфтят контур коректор blending четка с косметичкой четка за пречистване на калъф 2017

33.79 -29 % BGN 24.00

15 Pcs Шминка Четки за Полнење Професионална Козметика, Убавина Сенки Веѓа Eyeliner Мека Четка Косата на Лицето Четка Пенкало Една Мала Црна Патент Шминка Торба ВклучениКарактеристики : 1...

2 бр силно лепило лепило за мигли 2s fast dryinge by

BGN 73.28

Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали...

Beauty7 15 мл / бутилка прозрачен грим за мигли, лепило фалшиви мигли, лепило за премахване на пречистване на грунд за удължаване на мигли, лепило Лепило за отстраняване

19.18 -32 % BGN 13.00

Опис : Состојба : 100% Б ранд новиНето тежина : 15mlБоја : W hite гел сменапредност : 1.лесен за употреба.2.лесно да се избегне смена навлегува во очите.Состојка : H20, Пропилен Карбонат, Поли Етилен Гликол, Etoxy Етанол, Methoxy Етанол, Paraban, Vinylpolymer Сол.Претпазливост : Избегнувајте контакт со очите, за случаен контакт рамна со вода за 15 минути...

U-образна форма на притежателя на миглите за съраунд удължаване на мигли

12.48 -28 % BGN 9.00

НОВИ ПРОИЗВОДИкој може да заштеди време и пари со професионална презентација и ефикасна fingertip пристап!Го носат на вашиот прст, и го стави трепките на "U" camber, ќе добиете индивидуални трепките повеќе лесно и брзо, дури и на трепките се супер тенок...

1бр очна линия Грим четки извити двойно синтетични косми е очна линия на устните четка очна линия четка многофункционален инструмент грим

1.58 -37 % BGN 1.00

1 PCS Висок Квалитет Eyeliner Четка Дрво се Справи со Свиткана Двојно Око лагер четка усна четка eyeliner четка четки Мултицел 1 PCS Висок Квалитет Eyeliner Четка Дрво се Справи со Свиткана Двојно Око лагер четка усна четка eyeliner четка четки Мултицел Шминка Козметика Алатка Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетСостојба : НоваТип : 1pcs Eyeliner Пенкало, ЧеткаМатеријал : Синтетичка Коса;алуминиумски&дрво четка полПол Боја : ЦрнаБоја На Коса : БелаДолжина : APP 8cmТежина : APP 3gПакетот вклучува : 1pcs Eyeliner шминка четкаПакет се вклучени : 1pcs eyeliner четка

11 реда на изкуствен 3D дупки обем на миглите разширения естествени режийни индивидуални копринени плоски елипсовидни мигли Cilios Naturais HP1062

5.58 -10 % BGN 5.00

11 Редови Faux 3 D Mink Волумен Eyelash Екстензии Природни Лажни Индивидуални Свила Рамен Елипса Трепките Cilios Naturais HP1062 Увезени протеини тема густи трепки дебелина : 0.07 навивам : D : D C J B должина : 8mm 9mm 10мм 11mm 12mm 13mm 14mm

2 бр Безплатна доставка частен издател на фалшиви лепило Завивка мигли, лепило маша за мигли Безплатна доставка

BGN 26.88

Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали...

RANCAI 1бр стойка с четка за почистване на лицето пластмасова предна дълбока чиста порите чисти грижа за кожата, премахване на пъпки масаж, измиване с четка

19.01 -42 % BGN 11.00

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Неелектрични Обраснат на лицеЧистење со Четка Рачка Материјал : ABS Четка Косата Материјал : Синтетички Влакна Боја : Розова, Сина, Зелена Големина на Четката : 10.5*7cm Тежина : Околу 109gПакување вклучуваат : 1 x Соочуваат со Четка за ЧистењеAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм се разликува поради прирачник за мерење...

MAANGE професионален 18 бр. Комплект четки за грим Comestic компактна пудра руж сенки за очи очна линия Грим на устните четка инструмент

9.92 -29 % BGN 7.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!! Објектот спецификите Бренд Име : MAANGE Четка Материјали : Најлон,Синтетички Влакна кои се Користат Со : Множества & Колекции Големина : стан.13.516.5 cm Количина : 18 компјутери Рачка Материјал : Пластични Материјали : Синтетички Влакна Предмет Тип : Шминка Четка Предмет Тип : Pincel maquiagem Користат за : ББ, Крем,Моќ,Фондација,blusher Одговара : Лицето,носот,очите,Руменило,Сенки,Concealer,Усна,Веѓа Пад на превозот : се Поддржани однесува на : Home & Traval & Про шминкаНапомена : Поради светлината и на екранот разлика, точка 's боја може да биде малку поинаков од слики.Бидејќи на различни мерни методи, може да се 13cm од дозволената спектар грешка.Ве молиме да се разбере...

4/5/6/7 / 8 бр. / компл. 14 см титан сплав офталмологични микрохирургические инструменти притежателя игла микро ножици, пинсети ръчно хирургия

137.60 -34 % BGN 91.00

4 / 5 / 6 / 7 / 8pcs / set 14cm Титаниум алуминиумски офталмолошки микрохируршка инструменти Игла Носителот Микро ножици Пинцети рака хирургија

15шт уникален грим четки комплект за красота цветни риба Rainbow Русалка вежди мигли или сенки за очи четка за грим четки на 3 цветове

16.98 -18 % BGN 14.00

Професионални 15 КОМПЈУТЕРИ Сирена Шминка Четки Поставите Фондацијата Меша во Прав Сенки Контура Concealer Руменило Козметички Шминка АлаткаКарактеристики На Производот : 1...

JAF J2404YC-B 24шт Професионален комплект четки за грим мека коса Taklon лицето сенки за очи Фонд руж на устните Грим четки набор от инструменти

45.76 -15 % BGN 39.00

JAF J2404 YCБ 24pcs Професионална Шминка Четка Поставете Мека Taklon Коса Лице Сенката за Очи Фондацијата Руменило Усна Шминка Четка Алатка за ПолнењеКарактеристики : Направи вашата шминка изгледа повеќе шармантна и привлечна.Прекрасен и за професионална употреба или лична употреба.Овој козметички четка во собата ќе покаже својата природна убавина и да ја напушти беспрекорна заврши.Сите четки се исклучително мека и лесно да се одржи шминка.Совршен за шминка lady и лица со нормална за чувствителна кожа и ќе не иритираат.Опис : Меки и удобни влакната се направи прекрасен шминка искуство за вашето лице.Овие суштински око четки се идеално за течности, прав, или креми за да се произведе една убава шминка апликација.Спецификации : Четка Материјал : Taklon КосаFerrule : АлуминиумСе Справи Со : ДрвоБоја : ЦрнаКоличина : 24pcs во 1 сетДолжина : околу 147~180mmПакетот вклучува : 1 x 24pcs Шминка Четки СетЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

За тънка талия грим четки набор от 5шт Русалка професионален розов найлон основа за коса на прах крем руж, четка черен високо качество

15.98 -12 % BGN 14.00

Тенок Појас Шминка Четки Поставите 5pcs Сирена Професионални Розова Најлон Коса Фондацијата Прав Крем Руменило Четка Црна Висок КвалитетКарактеристики : Влакната Материјал : Синтетички Влакна 100% Сосема нов и висок квалитетПриродни & рециклирани материјалиМека, суровостслободен еластична влакнатаТоа е добар дар ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.