• Новинка
50 бр./лот яйце сепаратор от неръждаема стомана яйчен жълтък сепаратор бяло яйце Сепататор метал дълъг Hnadle инструменти за приготвяне на храна

50 бр./лот яйце сепаратор от неръждаема стомана яйчен жълтък сепаратор бяло яйце Сепататор метал дълъг Hnadle инструменти за приготвяне на храна

резултат:
BGN 152.00
BGN 144.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Материјал : не ' рѓосувачки челик Големина : 17cmx7cmx2.5cm Количина : 50pcs/многу
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

Подробности

Тип:
Инструменти За Яйца
Начин Зидария Яйцеклетки:
Ръка
Характеристика:
Еко-Содружественный
Функция:
Шевеление Яйца
Номер На Модела:
LZ1501
търговска марка:
ETRSUNTECH
Материал:
Метални
Вид На Метал:
неръждаема стомана
Тип Инструменти Яйце:
Разделители Яйца

Избор на купувачи

HOMETREE 1бр силиконови ритъм кръгли незалепваща омлет мухъл кръг омлет устойчиви на висока температура кухненски приспособления H537

BGN 1.74

Име : Binaural Omelette Модел : H537 Големина : 8 * 1.7 cm, уво висина 4.5 cm, binaural ширина 12.5 cm Тежина : 15 грама Материјал : храна одделение силиконски ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да имаат 13 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање 1) да ја прифатиме различни видови на плаќање...

HOMETREE 1бр кухня от неръждаема стомана, яйчен белтък сепаратор инструменти яйчен жълтък филтър приспособления разделителната фуния лъжица делител инструмент H539

BGN 3.98

Име на производ : белка од јајце, сепаратор на Производот број : H539 Производ големина : дијаметар 10cm, проширување на должината на 16.5 cm Материјал дебелина : 0.4 mm Производ тежина : 50g Материјал : 430 нерѓосувачки челик ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да имаат 13 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање1) да ја прифатиме различни видови на плаќање...

Това е гълъб, пъдпъдък яйце ножица птица нож отварачка с кухненски инструмент за Подстригване на пура бедняк нож

136.00 -20 % BGN 109.00

Гулаб Quail Јајце режа Птица Машина Настроената Кујна Алатка Clipper Пура Бомбичка СечилотоМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 14*6cm(5.5*2.36")Тежина : 31gПродавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

Behogar 400 мл неръждаема стомана двойно окото мляко, сметана пенообразователь ръчно вспениватель мляко w / дръжка пяна за капучино, кафе лате

BGN 15.44

Повеќе Производи : Behogar 400ml Нерѓосувачки Челик Двојно Мрежа Млеко Creamer Foamer Прирачник Млеко Frother со Рачка за Млеко Пена Cappuccino Млеко КафеДетали : Answer : ___________________________ Note : Само 400ml млеко foamer, други предмети кои не се вклучени.Функција : Помош што се претвори вашето млеко или павлака во богата, вкусни, меки пена, или се создаде густа, крем froth за фенси кафе како Млеко, cappuccinos, итн.Предност : Ова млеко foamer има голем капацитет до 400ml , може да биде подобро да одговара на вашите потреби.Special : Двокреветни и пофини мрежа дизајн кој ви овозможува полесно и побрзо да се создаде подебели и creamier froth.Издржливи : Изработени од нерѓосувачки челик, рѓа отпорни и не се држи, носатотпорни, и лесно да се чисти.Карактеристики : Компактна големина, лесни, мазна купот на устата, млеко пена не е лесно одлив првенство, леснозафат се справи со удобен за вашата лесна контрола.Зачувај вашите пари : Лесен за употреба и повеќе поекономична од батеријата напојува frothers и скапи еспресо машини.Добар избор : Совршен за лична или кафуле, да се претвори некој еспресо во вкусна млеко или cappuccino...

2 елемента творчески закуска през цялата Силикон яйце Фриер печена палачинка пръстен мухъл инструмент кухненски продукти

BGN 2.00

Опис : Сосема нов и висок квалитет.Да ви донесе многу забава, кога ќе се готви!Добиете совршен пржено јајце,па дури и може да се користи за совршен мал палачинка!Висока температура отпорни, лесно ослободување не стап површина, едноставно да се чисти и лесно да ги собереш и се уште може да се превртува за разлика од некои силикон јајце прстени.Погоден за температура : Прибл 40'c да 220'cМатеријал : СиликонОблик : Тркалезна ПрстенВисина : 1.8 cmБоја : ние ќе го испрати по случаен избор ,можеби со боја не се појави во слика.Пакетот Вклучува : 2 x Јајце Ловокрадец Мувла

1бр метално яйце колотушка метално ръчно налягане ротационен полуавтоматични размахване пенообразователь се върти на ръка кухня кулинария инструменти EKX 151

4.78 -16 % BGN 4.00

Член име : Јајце BeaterМатеријал : 430 Нерѓосувачки ЧеликБоја : како прилогГолемина : приближно 29.5 X6 CMЕдиница тежина : околу 98g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1бр творчески направи си САМ сърце от неръждаема стомана пържени яйца кръгова форма на източване на сърцето пържени яйца бракониери OK 0104

BGN 1.90

Производи d escriptionЧлен име : Јајца ЛовокрадцитеБоја или стилови : сребро.Материјал : s / челикГолемина : 10.5x9cmЕдиница тежина : 18g / pcПовратни информации : 1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги...

1 бр. Longming Начало яйце колотушка пружина бобина телена бъркалка ръчен миксер с пасатор яйце колотушка S / стомана яйце Стиринг кухня инструмент KX 145

4.62 -13 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се чистиМашина за миење садови безбедноЧлен име : Јајце BeaterМатеријал : 430 Челик StainelssБоја : СребренаГолемина : 22x5cmЕдиница тежина : околу 78g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.