• Новинка
1бр метално яйце колотушка метално ръчно налягане ротационен полуавтоматични размахване пенообразователь се върти на ръка кухня кулинария инструменти EKX 151

1бр метално яйце колотушка метално ръчно налягане ротационен полуавтоматични размахване пенообразователь се върти на ръка кухня кулинария инструменти EKX 151

резултат:
BGN 4.78
BGN 4.00 -16 %

Брой продукти
Налично


Член име : Јајце Beater
Материјал : 430 Нерѓосувачки Челик
Боја : како прилог
Големина : приближно 29.5 X6 CM
Единица тежина : околу 98g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува.
4.Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не е било Песна во транспорт,но може да пристигне во времето.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да остават пораки.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.

Подробности

търговска марка:
мингрижигуан дома
Тип Инструменти Яйце:
Загонщики Яйца
Функция:
Шевеление Яйца
Материал:
Метални
Вид На Метал:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
KX151
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Начин Зидария Яйцеклетки:
Ръка
Тип:
Инструменти За Яйца

Избор на купувачи

HOMETREE 1бр силиконови ритъм кръгли незалепваща омлет мухъл кръг омлет устойчиви на висока температура кухненски приспособления H537

BGN 1.74

Име : Binaural Omelette Модел : H537 Големина : 8 * 1.7 cm, уво висина 4.5 cm, binaural ширина 12.5 cm Тежина : 15 грама Материјал : храна одделение силиконски ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да имаат 13 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање 1) да ја прифатиме различни видови на плаќање...

1 бр. Longming Начало яйце колотушка пружина бобина телена бъркалка ръчен миксер с пасатор яйце колотушка S / стомана яйце Стиринг кухня инструмент KX 145

4.62 -13 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се чистиМашина за миење садови безбедноЧлен име : Јајце BeaterМатеријал : 430 Челик StainelssБоја : СребренаГолемина : 22x5cmЕдиница тежина : околу 78g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Behogar 400 мл неръждаема стомана двойно окото мляко, сметана пенообразователь ръчно вспениватель мляко w / дръжка пяна за капучино, кафе лате

BGN 15.44

Повеќе Производи : Behogar 400ml Нерѓосувачки Челик Двојно Мрежа Млеко Creamer Foamer Прирачник Млеко Frother со Рачка за Млеко Пена Cappuccino Млеко КафеДетали : Answer : ___________________________ Note : Само 400ml млеко foamer, други предмети кои не се вклучени.Функција : Помош што се претвори вашето млеко или павлака во богата, вкусни, меки пена, или се создаде густа, крем froth за фенси кафе како Млеко, cappuccinos, итн.Предност : Ова млеко foamer има голем капацитет до 400ml , може да биде подобро да одговара на вашите потреби.Special : Двокреветни и пофини мрежа дизајн кој ви овозможува полесно и побрзо да се создаде подебели и creamier froth.Издржливи : Изработени од нерѓосувачки челик, рѓа отпорни и не се држи, носатотпорни, и лесно да се чисти.Карактеристики : Компактна големина, лесни, мазна купот на устата, млеко пена не е лесно одлив првенство, леснозафат се справи со удобен за вашата лесна контрола.Зачувај вашите пари : Лесен за употреба и повеќе поекономична од батеријата напојува frothers и скапи еспресо машини.Добар избор : Совршен за лична или кафуле, да се претвори некој еспресо во вкусна млеко или cappuccino...

HOMETREE 1бр кухня от неръждаема стомана, яйчен белтък сепаратор инструменти яйчен жълтък филтър приспособления разделителната фуния лъжица делител инструмент H539

BGN 3.98

Име на производ : белка од јајце, сепаратор на Производот број : H539 Производ големина : дијаметар 10cm, проширување на должината на 16.5 cm Материјал дебелина : 0.4 mm Производ тежина : 50g Материјал : 430 нерѓосувачки челик ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да имаат 13 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање1) да ја прифатиме различни видови на плаќање...

1бр творчески направи си САМ сърце от неръждаема стомана пържени яйца кръгова форма на източване на сърцето пържени яйца бракониери OK 0104

BGN 1.90

Производи d escriptionЧлен име : Јајца ЛовокрадцитеБоја или стилови : сребро.Материјал : s / челикГолемина : 10.5x9cmЕдиница тежина : 18g / pcПовратни информации : 1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.