• Новинка
3 Бр./Компл. Easy French Line Edge Nail Cutter Шаблони Инструмент Smile Shape Cut Машинка За Подстригване Машина За Рязане Коса С Форма На Маникюр Nail Art Инструменти

3 Бр./Компл. Easy French Line Edge Nail Cutter Шаблони Инструмент Smile Shape Cut Машинка За Подстригване Машина За Рязане Коса С Форма На Маникюр Nail Art Инструменти

резултат:
BGN 7.98

Брой продукти
Налично


Спецификација :
Количина : 3 Еез/Set
Боја : Сребрена
Материјал : Нерѓосувачки челик
Големина : како на сликата покажува
Пакет Содржина :
3 Компјутери/Set Лесно Француски Секачи
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Лесно Помине Уметност Алатка, Анти- ' рѓа, Трајни.
Ви помогне да прави совршен француски ноктите многу пати.
Погодна за двете професионални салон употреба и лични домашна употреба.

Подробности

Тип Елемент:
Формата На Ноктите
Брой:
1 комплект/ 3 бр
търговска марка:
Biutee
Материал:
неръждаема стомана
Размер:
as the picture shows
Номер На Модела:
ИНСТРУМЕНТ-ББ-1055

Избор на купувачи

5шт функционални вежди нос тример за коса, мигли ножици за маникюр, педикюр гладка ципа от неръждаема стомана ноктите извити ножици

6.94 -28 % BGN 5.00

5 Pcs Функционална Веѓа Носот Коса Тример Eyelash Режа Нокти Педикир Мазна Нерѓосувачки Челик Cuticle Ноктите Криви Режа Карактеристики : Безбеден за употреба на 100% Сосема Нов...

KADS Строен керамични бормашина за нокти шлайфане на камък корона за мъртва кожа, лак за нокти, Маникюр, Педикюр инструмент fresa

12.00 -42 % BGN 7.00

Ова е одлична за сите видови на нокти работа од sculpting, чистење, за полирање Практично користење и мала тежина...

HYTOOS розово керамичен камък сферична нокти тренировка 3/32 ротари заусенец Корунд бита за маникюр бормашина Аксесоари, Инструменти за нокти мелница

2.34 -15 % BGN 2.00

1 BUC Сферични Помине Вежба Малку Розова Керамички Камен Ротирате Брус Нокти Педикир Алатки Електрични Вежба Додаток Помине АлаткиКарактеристики : глава дијаметар : Φ5.3мм боја : розова и зелена раководител материјали : камен Високо квалитетни, точни се справи со месо тело со дијаметар, 2.35 мм може да се fited најмногу на машини,од не 'Рѓосувачки челик се справи, ќе не' рѓа Пакет листи : 1 x Камен малку[ Пратката ] Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти...

YZWLE Нокти Пробийте Machine аксесоари 12шт електрически маникюр, педикюр, инструменти тренировка за нокти и смилане на лента комплекти комплект за най-добра цена

1.58 -37 % BGN 1.00

Карактеристики : Sculpting & полирање Одлична за сите видови на нокти работа од sculpting да полирање Погодно да се користи Модерен стил, удобно рака чувство на допир, заштита на кожата и лесен за употреба Добар материјал За мелење главата е направена од волна...

Artlalic 4 бр./лот от неръждаема стомана за премахване на кожичките двустранен пръст на мъртвата кожа Избутване на кожичките на ноктите тласкач маникюр грижа за ноктит?

BGN 3.18

Artlalic 4pcs / Многу не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Смена Двојно Двострано Прст Мртвите Кожата Притисни Помине Cuticle Тласкач Маникир Нокти Грижа АлаткаПредмет Тип : Cuticle ТласкачТочка Име : Прст Мртвите Кожата PushМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : СребренаПакување, Вклучувајќи : 4pcs / многу Двојно Двострано Cuticle Тласкач со 4 видови на ГлаватаГолемина : 12.8 cm*0.48 cmПочитувани Клиенти : Ние го правиме во комбинација превозот, откако заврши шопинг, ве молиме контактирајте со нас да се измени фактура...

35000 об / мин Електрически маникюр бормашина дръжка педикюр, маникюр файл лак за нокти инструмент машина от неръждаема стомана

28.48 -5 % BGN 27.00

Ве молиме да се напомене дека оваа група ги вклучува само пенкало Тоа не вклучува виолетова пластична поддршкаФункција Рачка на апарати за маникир и педикир Максимална брзина : 35,000 вртежи во минута...

HYTOOS Barrel Diamond Нокти Пробийте Bit 3/32 Ratory Burr Bits For Manicure Electric Пробийте Accessories Нокти Mill Tools-B0408D

3.18 -6 % BGN 3.00

1 BUC Дијамант Брус Вежба Малку Ноктите 3 / 32" од не ' Рѓосувачки Челик се Справи со Битови За Нокти Професионални Помине АлаткиКарактеристики : глава дијаметар : Φ4mm раководител должина : 8мм Високо квалитетни, точни се справи со месо тело со дијаметар, 2.35 мм може да се fited најмногу на машини,од не 'Рѓосувачки челик се справи, ќе не' рѓа Пакет листи : 1 x Дијамант малку[ Пратката ] Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти...

100шт / ролка квадратна форма залепваща форма на нокти за върха на нокътя, Удължаване на ноктите, акрил / UV-гел, маникюр Nail Art инструмент

7.98 -12 % BGN 7.00

Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитетОблик : Квадратен ОбликБоја : Како на сликите покажуваатКоличина : 1 Тркалаат (вклучува 100 Pcs)Функција : Погоден за на доградба на акрилни нокти проширување / UV гел ноктите продолжувањеЗа професионално студио употреба или домашна употребаДолжината и Бројот означен на секоја форма на ноктите што се обезбеди точна водич за вашите нокти дизајнПостојат должина и броеви означени на секој ноктите форма која може да се обезбеди точна водич за правење на вашиот убава ноктитеПлаќање : 1...

HYTOOS 6 тип Diamond нокти тренировка на ротационен заусенец фрезоване бита за маникюр електрически нокти бормашина с аксесоари за нокти инструменти

3.18 -6 % BGN 3.00

6 Вид на Дијамант Нокти Вежба Малку Ротирате Брус Мелење Машина Битови За Нокти Електрични Помине Вежба Додатоци Помине Алатки Карактеристики : материјал : дијамант месо тело со дијаметар : 2.35 mm за боја лента на месо тело, не е потребно, понекогаш нема боја лента,случаен Пакет листи : 1 x дијамант малку[ Пратката ] Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти...

Belen 1бр За 24 Съвета форма на нокти DIY практика на пръстите лак за нокти дисплей диаграма палитра преносим верига практика са необходими инструменти

2.53 -60 % BGN 1.00

1 x 24 Совети Боја Шема.Карактеристики : * 100% сосема нов и висок квалитет.* Лак боја на екранот за гостите да одберете или споредба употреба.* Многу погодна за почетниците како пракса одбор, насликани врежан.* Исто така се користи за лична чување на ноктите полирање, лак на swatches да се најде.(можете да преднумерирани), намалување на боја се обиде проблеми.* Со еден синџир, на екранот со 24 пластични лажни ноктите.* Погоден за професионални или домашна употреба.* Природни пластика.Цел износ од $1$15 ќе ја испрати од обичните начинот на достава и не мора следење на информации.(Времето за испорака е за 2860 дена.) Ако сакате да се добие одобрението за промет на големо цена или сакате вашиот парцела превозот преку fase превозот метод, како што се DHL или ТНТ(доаѓањето време од 7 дена), ве Молиме контактирајте со нас.Ние прифаќаме Alipay,Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.Ако нешто се направи сте незадоволни или лути,ве молиме контактирајте со нас во времето пред да замине Повратни информации.Ние ќе се обидеме нашата нашите најдобри за решавање на вашиот проблем додека не се задоволи...

FWC Нокти Пробийте Machine аксесоари 12шт електрически маникюр, педикюр, инструменти тренировка за нокти и смилане на лента комплекти комплект за най-добра цена

1.58 -37 % BGN 1.00

Карактеристики : Sculpting & полирање Одлична за сите видови на нокти работа од sculpting да полирање Погодно да се користи Модерен стил, удобно рака чувство на допир, заштита на кожата и лесен за употреба Добар материјал За мелење главата е направена од волна...

Tignish 1бр 3/32 керамични царевица форма на ноктите бормашина Мелница нож за електрически бормашини маникюр, педикюр машина пила за нокти

BGN 7.20

ПРЕДНОСТИ : 1 Антибактериски 2 Не затнување 3 Отпор на киселина, алкално и топлина 4 Подобрување на клиенти се чувствуваат...

неръждаема стомана на ноктите, кожичките тласкач на кожичките машинка за подстригване quita кожичките на епидермиса За отстраняване на нокти инструменти пила Безпл?

2.21 -10 % BGN 2.00

Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парченерѓосувачки челик помине уметност Cuticle Тласкач cuticle тример quita cuticulas cuticle смена помине алатки нокти датотека Бесплатен превозотПакетот вклучува : 1 парче x cuticle тласкачПрофесионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set

50 бр. / опаковане. Маникюр Extension Sticker Polish Gel Tips Gold U Shape French Tips Guide Nail Art Form маникюр инструменти за полагане на

2.06 -3 % BGN 2.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПостојат должина и броеви означени на секој ноктите форма која може да се обезбеди точна водич за остварување на вашите убави нокти.Ова е Совршен за Прст Грижа, Дрво, и Салон за Користење Желби...

Маникюр Tools Essential ципа машинка за подстригване тласкач за премахване на мъртвата кожа педикюр, маникюр грижи за пречистване на ноктите, кожичките тласкач

2.13 -6 % BGN 2.00

100% Сосема нов и висок квалитетCuticle педикир алатка со остар V облик на сечилото безбедно и брзо се скратува вишокот на кутикулите и hangnailsЗаокружува крајот двојки како cuticle тласкач алаткаНерѓосувачки челик глава и пластична рачкаCuticle тример е погодна за професионални салон употреба или домашна употребаПрофесионални помине уметност алатка за нокти техничарПогоден за професионална, ноктите салон, помине уметност училиште / факултет помине уметност уметник и личните / домашна употреба, на големо, итнБоја : Како на сликата прикажаниДолжина : Околу...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.