• Новинка
Smith Chu Professional Barbers Soft Hair Brush Neck Face Hair Cleaning Brushes Barber Hair Cutting Powder Cleaning 1бр LZN0008

Smith Chu Professional Barbers Soft Hair Brush Neck Face Hair Cleaning Brushes Barber Hair Cutting Powder Cleaning 1бр LZN0008

резултат:
BGN 13.44

Брой продукти
Налично


Смит Чу Професионални Фризери Мека Четка Косата Вратот и Лицето Коса, Четки за Чистење Barbers Коса за Сечење Прав Чистење 1 PCS LZN0008
100% Сосема нов и висок квалитет
Совршен додаток за сите barbers & коса стилист
Уникатен дизајн е одлична за бришење прашина бришење прашина околу ушите & вратот линија
Мека коса допир чувство, многу лесен за употреба
Удобен и издржлив
Ги отстранува Косата брзо и лесно
Stand-Up Дисплеј
Боја : Како што е прикажано
Рачка Материјал : Пластика
Четка Материјал : Вештачки влакна волна
Вкупна Должина : околу. 12.5 cm
Забелешка : Големината Може да биде 2-3cm Грешка Поради Рака Мерка;
Бојата Може да бидат Малку Различни, Поради Различни Следат,ви Благодариме за Вашето Разбирање.
(Забелешка : оваа ставка не содржи ножици и сите други фризерски алатки ,само ножици торба )
Плаќање
1. Кредитна Картичка
2. Во реално време, банкарски трансфер,Банкарски Трансфер
3. Western Union
4. Money Gram. Ве молиме заврши плаќање во време ако одлучите да се купи my items.
Shippment
1. Ние брод во светот,нудиме стандардни ЕМС експрес сервис/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
2. Купувачот inf : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни. достапен начин на превозот услуга. Но, некои пати меѓународниот испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објекти на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за разбирањето.
Политика На Враќање
Ако некој објект е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса, врати се прифати, во рок од 2 дена по купувачот примање на стварта. Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот. По добивањето на враќање ние ќе се направи замена зависи од нашето достапни акции, ако не се достапни, на враќање ќе бидат издадени.(минус превозот надомест)
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Подробности

Тип Елемент:
Ножици За Коса
Зъби:
26
търговска марка:
СМИТ ЧУ
обща дължина:
12,5 см
Материал Дръжка:
Пластмаса
Номер На Модела:
LZN0008
Размер:
12.5cm
Тип:
четка за коса

Избор на купувачи

Meisha 7 инча грижи за кучето извити ножици Япония 440c кученце котка ножици за коса Набор от Пет Clipper фризьорски инструменти HB0038

16.96 -35 % BGN 11.00

Meisha 7 инчен Куче Чешлање Криви Ножици Јапонија 440c Кутре Мачка Коса Shears Постави Пет Clipper Фризерски Алатки HB0038Предмет Тип : Професионални Милениче Фризерски Стил АлаткаТочка Име : Миленичиња Чешлање НожициМатеријал : Јапонија 440cЦврстина : 62 HRCНожици за сечење Големина : 19.7 cm(7 инчи)Чистење Ножици Големина : 18cm(6.5 инчи)Ножици Боја : СребренаЗавртка Боја : СинаСет со Торба (4pcs Ножици)1...

2 компл. / лот пълен набор от Ножничных винтове високо качество на фризьорски салон фризьорски салон полагане на сизър част на винт Tornillo Parafuso Para Barberia

22.88 -48 % BGN 12.00

2sets / многу Целосен Сет На Режа Завртки со Висок квалитет Коса Салон Берберот Стил Режа Делови Завртка Tornillo Parafuso Став BarberiaAnswer : ___________________________ Note : Ние може да се производ на големината на завртка ви треба доколку купите повеќе од 50 поставува завртки.Ние ќе ви испратиме 2 режа mufflers како подарок,бојата на режа mufflers е црна,црвена,сина,rosered,бела,и ние ќе го испрати во случајно.Големината на режа пригушувач : М : 3.0*0.5 mm.Ние ќе ви испратиме торба покривање режа завртка како оваа слика доколку купите повеќе од 40 поставува режа завртки.Друг производ може да се допаѓа : Ветувањето : 1.Нашата продавница нуди сосема нов,висок квалитет и најдобра состојба на производите...

Pro 10pc Beauty Haircut Comb Kit фризьорски салон антистатик прическа косата метален гребен фризьорски опашката гребен небьющийся Бял гребен

15.84 -12 % BGN 14.00

Про 10pc Убавина Фризура Чешел за Полнење Фризер Antistatic Коса за Сечење Чешел Метал Фризерски Опашка Чешел Нераскинливо Бела Чешел1...

Професионална Антистатик Стоманена Гребенчатая Четка За Удължаване На Косата На Перука Тренировочная Корона Розов, Черен, Кафяв

2.75 -27 % BGN 2.00

Спецификација : Стручни Совети : За Фризерски Обука на Главата и каква било друга перика коса, ние препорачуваме да користите челик или дрвени чешел за намалување на губењето на косата кога чешел...

6.0 инча професионални ножици за коса набор от левичар рязане и ножица за изтъняване на JP440c салон фризьорски инструменти за оформяне на косата

BGN 62.72

Wannna добиете БЕСПЛАТНИ ПОДАРОЦИ? Подароци ќе бидат испратени со вашата цел колку што вашата цел износ достигнува нашите requirment.Бренд FeniceМодел FEH600 TZZSJ Апликација СалонСечилото тип, Конвексен edge / права на Ножот Материјал 440 C Одделение од нерѓосувачки челик Цврстина 6062 HRC Рака тип на нерѓосувачки челик Достапни големина 6.0 инчен Површината техника Одлична огледало полски Занает Ножици Јапонија гради заварување технологија Целосна должина 16.0 см, должина на Ножот 6.5 смКупување Белешки Ние ќе организира пратка на производи во 23 дена по приемот на вашата исплата,...

8-инчов ножици за домашни любимци професионални ножици за подстригване на коса фризьорски салон фризьорски ножици човек и кучета и котки

22.40 -11 % BGN 20.00

Функција : Големина : 8 инченСите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датотека за нас, ние може да се направи на логото сакате.Пакетот вклучува : 1 Buc=1 Ножици За Сечењеили 1 buc додадете случај (како на сликата покажува)Висококвалитетни нерѓосувачки челик ножици одговараат на тоа ќе се постигне вашиот сон да стане професионален фризер! Даде намали удира / чистење, фризер, исто така, се препорачува употреба овој костим...

естествена натурална Jiao МУ Jiao най-високо качество зелен сандалово дърво и ръчно изработени дребни зъб дървен гребен дългата дръжка

38.40 -6 % BGN 36.00

Име : целото дрво рачно изработени чисто Заб Дрвени Чешел Долга рачкаМатеријал : висок квалитет зелена сандаловинаСпецификации : 19.5 cm X 5 cm X 1.4 cm теренот 0.15 cm (големина прирачник за мерење, ќе има некои отстапувања) 111Свила феномен : чешел поставени за долго време не се применува, претседател на некои бело filamentoова е единствен карактеристики на зелена сандаловина, ве молиме да не се чувствуваат чудно, нежно избришете со крпа или хартија за крпи, мазна како нови, често се користи , повеќе повеќе сјај.Одржување answer : ___________________________ Note : не може да падне, не може да се свитка, не потопено во вода, а не висока температура...

1бр 21*4.5 см пластмасови стайлинг на коса през цялата портативен домашен салон и най-евтини професионални жени момичета масаж на косата с Четка гребен

5.60 -29 % BGN 4.00

Тип : Коса Масажа Четка Пол : Жени, Девојки Материјал : пластични Точка Големина : 21*4.5 cm Содржи : 1pcs 100% сосема нов и висок квалитет на Убава и Удобен, Здрав и за подобрување на квалитетот на вашата коса, Повеќе мазна Удобно за масажа на вашата коса

Freelander 6 инча фризьорски аксесоари за фризьори Слива дръжка професионална плоска остра рязане фризьорски салон горещи ножици ретро

75.20 -40 % BGN 45.00

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

Четка за коса за изправяне, круша, цвете директен удар моделиране подвижен цилиндър гребен салон за красота фризьорски салон фризьорски инструменти

BGN 17.39

Ние не произведуваат cheapie,ние само ги продаваме нашите производи по пониска цена.Внимание За Руски Пријатели : 1...

Високо качество на Anstatic смола коса мярка за рязане на гребен фризьорски салон фризьорски салон Cut гребен с лазерно измерване на гребен за подстригване 6 бр.

35.52 -21 % BGN 28.00

Висок Квалитет Anstatic Смола Коса Мерка Сечење Чешел Фризерски Берберот Намали Чешел Со Ласерски Мерење Чешел За Коса Намали 6pcs1...

Новата 6-Инчов Салон От Професионален Фризьор Подстригване На Косата, Изтъняване На Ножици, Ножици За Коса Фризьорски Ножици

2.66 -25 % BGN 2.00

Сосема Нов и Висок Квалитет Идеална алатка за фризери Вклучени редовна коса за сечење ножици и чистење ножици...

4 комплекта професионален японски домашен любимец 7 инча горещи ножици за подстригване на коса ножици грижи за кучето машина за рязане на изтъняване на фризьорски ?

47.97 -15 % BGN 41.00

4 комплет Професионални Јапонија 440c милениче 7 инчен shears куче коса clipper Сечење куче чешлање коса ножици мачка Чистење, берберот алатки фризерски сет ножициМатеријал : Јапонија 440c 6cr13 Цврстина челик : 62 HRC Технологија : Рачно изработени Големина : 7 инчен Должина : 19.5 cm Не содржи масло (Aviation safety )СЕТ вклучуваат : 1pc сечење режа +1pc чистење режа + 1pc Две опашка криви режа + 1pc чешел + 1pc торбаПрофесионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / setПрофесионални 7inch Животинско куче Миленичиња ножици Фризерски Криви Сечење чистење Ножици поставите shears Коса Ножици Бесплатен Превозот САД$ 16.98 / setПрофесионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setprofissional рачно изработени титаниум 6.0 5.5 коса ножици за сечење Чистење фризерски ножици shears поставите стил алатки Бесплатно Брод

50шт квадратен топлоизолационна лист инструменти за полагане на U I V плосък връх кератиновые косата протектор щитове безплатна доставка

BGN 14.38

50pcs Плоштадот Топлинска изолација лист стил алатки за U I V рамен Совет keratin Коса Екстензии Заштитник Штитови бесплатен превозот 1...

Customize professional 440c 6 inch voilet hair cut scissor thinning barber инструменти режещи ножици makas hairdressing ножици set

28.77 -20 % BGN 23.00

За да ги Прилагодите на ножициНие може да ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .Ви благодаримеПерсонализација на професионални Јапонија 440c 6 инчен VOILET се намали коса режа чистење, берберот алатки за сечење shears makas фризерски сет ножициМатеријал : Јапонија 6cr13 челик Технологија : Рачно изработени Категорија : сечење режа & чистење режа Големина : 6.0 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 20%30% Еден сет вклучуваат : 1pc сечење режа + 1pc чистење режаАко сакате да се купат ножици торба, ве молиме кликнете наПрофесионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set

Пурпурен Дракон 5/5.5/6/6.5/7 Подстригване На Коса Фризьорски Ножици Професионален Куче Котка За Домашен Любимец Goorming & Ножици За Човешки Косъм

21.12 -38 % BGN 13.00

Големина : 5 инчен 7 инчен · јапонија врвот 4 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Професионални домашно милениче се намали, трајни, прецизната изработка, острината е добра, особено употребата на мраз калциниран...

Устойчиви На Топлина Салон Въглеродни Влакна Антистатичен Гребен Комбинация От Отлична Комбинация Антистатичен Гребен За Фризьорски Инструмент

2.11 -5 % BGN 2.00

карактеристикинов и висок квалитет.Идеален за косата.Метал болт, мека рачка за удобен зафат.тоа ќе не нула скалпот и може да го оштети косата.ќе биде лесно да имате нов стил на косата кога ќе ги користат нашите антиСтатички Чешел .погоден за професионални или лични употреба.Пакет Се Вклучени : 1x АнтиСтатички Чешел

Сватбени аксесоари за коса за булката фиби красиви перли, Мънисто планински кристал, бижута листенце шнола за коса, щипки за коса За жени

7.36 -32 % BGN 5.00

Свадба Коса Додатоци за Невестата Шноли Убава Бисер Кристал Кристал Украси Petal Коса Клип за Жените BarrettesКарактеристики : Парична казна или Мода : МодаПредмет Тип : HairwearСтил : РомантиченМатеријал : Полускапоцени камењаМетали Тип : Цинк ЛегураПарична казна или Мода : МодаПредмет Тип : HairwearТип : TiarasМатеријал : КристалПовод : Свадба,забава,декорација на косата и другибоја : прикажува како сликиПакет се Вклучени : 1 bucВреме на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.