• Новинка
Черен Нов С Овална Форма Заплитане На Косата Четка От Найлон Сферичен Връх Извит Гребен За Стайлинг На Косата, Масаж На Главата Четка За Коса-Перука В Добро Като

Черен Нов С Овална Форма Заплитане На Косата Четка От Найлон Сферичен Връх Извит Гребен За Стайлинг На Косата, Масаж На Главата Четка За Коса-Перука В Добро Като

резултат:
BGN 9.44
BGN 8.00 -15 %

Брой продукти
Налично


Црна Нови Овална Коса Метежот Четка Најлон Топката Совет Криви Косата Со Чешел За Косата Скалпот Масажа Четка Косата Перика Во Добар Квалитет
Карактеристики :
Топката Совет Четка За Заби :
Чешел глава е направен од наежвам и најлон, полесно да се чисти.
Овална Криви Облик Дизајн :
Криви дизајн, елегантен изглед.
Масажа функција :
Круг губење на забите може да масажа на главата, промовирање на вашиот раст на косата.
Гумена рачка :
Анти-слајд, Меки И Удобни За Користење
Магнет Дизајн : прави тоа практично да се одржи.
Спецификација :
Тип : Фризерски Алатка
Бренд Име : Mythus
Материјали : Најлон, ABS
Боја : Црна
Објектот Големина : Прибл. 24.7 * 7.5 *5.3 cm /9.7 * 3.0 * 2.2 во (L * W * H)
Објектот Тежина : Околу. 90.0 g / 3.2 оз
Вкупна Големина : Прибл. 25.0 * 7.5 * 5.5 cm / 9.8 * 3.0 * 2.2 во (L * W * H)
Вкупната Тежина : Околу. 92.0 g / 3.2 оз
Пакет Листата :
1 * Hairbrush

Подробности

търговска марка:
Mythus
Номер На Модела:
908
Материал:
Пластмаса
Размер:
23cm
Тип Елемент:
гребен
Цвят:
Черен
Материал:
ABS, НАЙЛОН
Пакет:
Торба OPP
Дизайн:
Извивам
да се прилага:
Подстригване на косата
Характеристика:
Антистатик, Распутывание Коса, Масаж
Доставка:
Въздушна Поща
място на произход:
Китай
Тип:
фризьорски инструмент
Политика За Възстановяване На Парични Средства :
Разположение

Избор на купувачи

Класически сладко розово 6 инча 440c нарязани ножици за коса, ножица за изтъняване на коса makas рязане фризьорски инструменти scisor фризьорски ножици набор от

13.25 -9 % BGN 12.00

професионални 6 инчен Класичен 440c челик 6cr13 РОЗОВА чистење shears сечење берберот се намали коса режа поставите фризерски ножици Бесплатен ПревозотМатеријал : 440c челик Големина : 6 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25% еден сет вклучуваат : 1pc сечење scissr + 1pc чистење режаАко сакате да се купат ножици торба, ве молиме кликнете наПрофесионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set

7.0 Инчов Meisha JP440C извити ножици за подстригване на кучета ножици за подстригване на домашни любимци изтъняване на подрязване Tesoura кученце машинка за подстригване ин

BGN 19.73

7.0 Инчен Meisha JP440 C Криви Куче Чешлање Ножици домашно Милениче Коса за Сечење Shears Чистење Средување на Tesoura Кутре Тример Алатка HB0128Напомена : можете да изберете разлика ножици големина и ножици комбинација преку Опција,ќе го избере една која ќе добиете кои еден.ОписСечилото Материјал : JP440 C Нерѓосувачки ЧеликДолжина : Ножици за Сечење : 7.0 инчен (Прибл : 19.5 см)Чистење Ножици : 6.5 инчи (Прибл : 18.5 cm 38 Teeth)Цврстина : 62 HRCБоја : Црна како слик шоуСечење го оценувате : 20%30%Пакет листата : Домашно милениче Ножици Сет со Торба Пакет листата : 1...

Freelander 6 инча фризьорски аксесоари за фризьори Слива дръжка професионална плоска остра рязане фризьорски салон горещи ножици ретро

75.20 -40 % BGN 45.00

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

2 компл. / лот пълен набор от фризьорски салон фризьорски салон за полагане на сизър част на метални винтове Tornillo Parafuso Para Barberia

21.41 -49 % BGN 11.00

2sets / многу Целосен Сет На Фризерски Салон Берберот Стил Режа Делови Метални Навртки Tornillo Parafuso Став BarberiaAnswer : ___________________________ Note : Ние може да се производ на големината на завртка ви треба доколку купите повеќе од 50 поставува завртки.Ние ќе ви испратиме 2 режа mufflers како подарок,бојата на режа mufflers е црна,црвена,сина,rosered,бела,и ние ќе го испрати во случајно.Големината на режа пригушувач : М : 3.0*0.5 mm.Ние ќе ви испратиме торба покривање режа завртка како оваа слика доколку купите повеќе од 40 поставува режа завртки.Друг производ може да се допаѓа : Ветувањето : 1.Нашата продавница нуди сосема нов,висок квалитет и најдобра состојба на производите...

Професионална Силиконовата Множество Боядисване На Косата Мелирование Дай Кутията Черешката Преобръщане

3.28 -9 % BGN 3.00

11230 Поврзани Со Професионална Силикон Обновливи Боење На Косата Истакнување Боја На Капа Мрзнување ЃубретоСпецификации : Направен од висок квалитет на силикон, ова го истакнува шапка е издржливи и безбедни за употреба.Оваа мека и обновливи шапка е добра алатка за да бојата на вашата коса.Тоа е лесно да се чисти.Тип : Определување ШапкаСтил : МекаМатеријал : СиликонКарактеристики : Еднократно, Лесен за Чистење, Истакнувајќи Боја на КапаГолемина : 21cm x 31cm / 8.27" x 12.2" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Моменти ШапкаAnswer : ___________________________ Note : 1...

6.0 инча професионални ножици за коса набор от левичар рязане и ножица за изтъняване на JP440c салон фризьорски инструменти за оформяне на косата

BGN 62.72

Wannna добиете БЕСПЛАТНИ ПОДАРОЦИ? Подароци ќе бидат испратени со вашата цел колку што вашата цел износ достигнува нашите requirment.Бренд FeniceМодел FEH600 TZZSJ Апликација СалонСечилото тип, Конвексен edge / права на Ножот Материјал 440 C Одделение од нерѓосувачки челик Цврстина 6062 HRC Рака тип на нерѓосувачки челик Достапни големина 6.0 инчен Површината техника Одлична огледало полски Занает Ножици Јапонија гради заварување технологија Целосна должина 16.0 см, должина на Ножот 6.5 смКупување Белешки Ние ќе организира пратка на производи во 23 дена по приемот на вашата исплата,...

Пурпурен Дракон 5/5.5/6/6.5/7 Подстригване На Коса Фризьорски Ножици Професионален Куче Котка За Домашен Любимец Goorming & Ножици За Човешки Косъм

21.12 -38 % BGN 13.00

Големина : 5 инчен 7 инчен · јапонија врвот 4 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Професионални домашно милениче се намали, трајни, прецизната изработка, острината е добра, особено употребата на мраз калциниран...

Гребен за коса Набор от фризьорски салон салон за коса, четки за фризьори гребен комплект комплект фризьорски гребени GIC-HB565 (3 бр./компл.) Безплатна доставка

BGN 24.74

Косата со Чешел Поставите Фризери Салон Стил Четки Barbers Чешел Поставени Комплет Фризирање Чешли GICHB565 (3pcs / set) Бесплатен ПревозотМатеријал : ПластикаБоја : Црвена, синаПакување : 3pcs / set1...

50 бр. / лот планински кристал, ножици подвижна пръст почивка Тан опашката на ноктите клаво де Кола фризьорски инструменти, резервни части M:2.5*0,5 мм

BGN 176.00

50 парчиња / многу Кристал Ножици Отстранлив Прст Остатокот Танг Опашка Помине Clavo Де кока Кола Фризирање Алатки Делови M : 2.5*0.5 mmAnswer : ___________________________ Note : 1.Ние ќе ви испратиме 10 Режа mufflers како подарок,бојата е црна,црвена,сина,rosered,бела,и ние ќе го испрати во случајно.2.Големината на режа пригушувач : М : 3.0*0.5 mm3.Големина на прст остатокот режа танг : М : 2.5*0.5 mmДруг производ може да се допаѓа : Ветувањето : 1.Нашата продавница нуди сосема нов,висок квалитет и најдобра состојба на производите...

Добро качество на 15 см detangle четка за коса, гребен TT антистатични масаж гребен за фризьорски като грижа за косата инструмент за стайлинг на коса в салон

9.73 -38 % BGN 6.00

Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!Секој производ можете да го понудата, место со цел,по вашиот плаќаат за тоа!Ние ќе го испрати на стоки и мејлна Следење на број во 13working дена( На одмор ќе биде доцнење )!Долго се справи.Approx15 CMМасажа на косата четка чешелВозбудливо!! Ново!! Револуционерна!!Антистатички / Масажа на скалпот.Испрати Случаен боја!Здраво,Дами!!!Ти си Достоен за Тоа!Ова е функционална чешел со врвен дизајн и мода форма.Лесно се чешла неуредна коса!Салон Елита дава професионални резултати во вашата дланка.Detangling мокра и сува коса, без било tugs или го повлекува.Тоа е иновативен централизирана конкавна дизајн кој обезбедува фирмата,салон стил brushstrokes од корените да завршува.Совршен за pickupвиpreening темпо!Повеќе знаат Точно количеството и Точно информации за ценатаве молиме проверете на линкот : Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС / DHL и така натаму!(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!Пад На Превозот!1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град YIWU Кина!Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!

1бр професионални ножици за Начало направи си САМ коса бръснач фризьорски гребен за изтъняване на подстригване пънк спад доставка на едро

2.24 -11 % BGN 2.00

Истакнува : Се користи за да се скрати, обликот, тенки, и слој на косата совршено!Идеално би било големина, така што можете да земете со вас кога патувате.Лесен додаток на вашиот почетен убавина заштита режим!Карактеристиките / Спецификациите : МултиФункционални Жилет Коса Намали Режа / Чешел (Сечилото вклучени) што може да се користи за обликување, дели и средување на косата.Материјали : Пластика.Мерења : 200 mm (L) x 33 mm (W).Боја Опции : ВиолетоваПакување Содржина : 1x Жилет Коса Намали Режа / Чешел(Ножот се вклучени)

Най-високо качество неръждаема стомана въшки гребен метал detangle четка за коса nit премахване на пърхот гребен за коса headlice cleaning tool.

12.48 -36 % BGN 8.00

Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!Секој производ можете да го понудата, место со цел,по вашиот плаќаат за тоа!Ние ќе го испрати на стоки и мејлна Следење на број во 13working дена( На одмор ќе биде доцнење )!Околу 9.5*6.5 СММетален чешел за вошкиВозбудливо!! Ново!! Револуционерна!!Трајни / wahable / Масажа на скалпот.Не пакет!Случаен боја!Здраво,Дами!!!Ти си Достоен за Тоа!Ова е функционална чешел со врвен дизајн и мода форма.Лесно се чешла неуредна коса!Салон Елита дава професионални резултати во вашата дланка.Detangling мокра и сува коса, без било tugs или го повлекува.Тоа е иновативен централизирана конкавна дизајн кој обезбедува фирмата,салон стил brushstrokes од корените да завршува.Совршен за pickupвиpreening темпо!Повеќе знаат Точно количеството и Точно информации за ценатаве молиме проверете на линкот : Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС / DHL и така натаму!(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!Пад На Превозот!1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град YIWU Кина!Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!

1бр пластмасов цвят на косата гребен коса плоча професионален фризьорски избор на цветна дъска фризьорски аксесоари за стайлинг на коса 2U1218

5.36 -25 % BGN 4.00

1 PC Пластични коса боја чешел Боја плоча Професионални Фризерски Изберете Боја Одбор Фризерски Стил ДодатоциСпецификации : 100% сосема нов и висок квалитетПроизводот се користи за : коса салон фризерски алатки, што е нов фризерски одбор чешел мода удобен, класичен чешел, косата исто така може да го користите чешелНе му наштети на антистатички на коса и чешел, воздух Liuhai чешел, изработени од Пластичен материјал од материјалот, тоа е многу ефикасен за да се спречи статички електрицитет.Големина : L : 35*8cm;M : 27.2*8Материјал : ПластикаПакет содржина : 1 PC Мода Фризерски Професионални Фризерски Изберете Боја Одбор1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Устойчиви На Топлина Салон Въглеродни Влакна Антистатичен Гребен Комбинация От Отлична Комбинация Антистатичен Гребен За Фризьорски Инструмент

2.11 -5 % BGN 2.00

карактеристикинов и висок квалитет.Идеален за косата.Метал болт, мека рачка за удобен зафат.тоа ќе не нула скалпот и може да го оштети косата.ќе биде лесно да имате нов стил на косата кога ќе ги користат нашите антиСтатички Чешел .погоден за професионални или лични употреба.Пакет Се Вклучени : 1x АнтиСтатички Чешел

Естествен Рог гребен масаж на главата вана, шампоан, гребен гребен фризьорски инструменти за полагане на SY26D5

21.60 -3 % BGN 21.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Име : чешелМатеријал : РогГолемина : Прибл 7cm (има 0.10.3 цм грешка)C haracteristic : Секое чешел има различни линии , така што изгледа разлика ,pls имајте на ум тоа .Ефикасност : anshenjiannaocong обезбедувања, масажа здравствена заштита, подобрување на спиењеПакет детали : 1 order = 1 компјутер чешелdianxiaobao_3dianxiaobao_4

2018 Керамични Алуминиев Професионален Заплитане На Косата С Гребен, Четка За Коса, Гребен Кръгли Фризьорски Гребени За Салон Фризьорски Салон Полагане На Инструмен

8.45 -17 % BGN 7.00

2018 Керамички Алуминиум Професионални Метежот На Коса И Чешел Косата Четка Hairbrush Круг Фризерски Чешли За Салонот Берберот Стил АлаткаКарактеристики : Керамички Алуминиум чешел тело за пренесување на топлина од косата посува.Чешел глава е направен од наежвам и најлон, полесно да се чисти.Дизајниран со пропустливи дупки за силен проток на воздух да се постигне брз стил.Нејзината рачка е направен од гума, помеки и поудобно.Не се лизга дизајн го прави тоа практично да се одржи.Специјален дизајн направи елегантен изглед.Описи : Таписерии изработка обезбеди долготрајна употреба.Погоден е за долга коса, кратка коса и кадрава коса.Совршен за користење во салон и апарати за домаќинство.Спецификации : Материјал : Наежвам & Најлон и Керамички АлуминиумДолжина : 255mmДијаметар : 25мм, 32милиметри, 45mm, 53mmБоја : златнаПакет се вклучени : 1 x Фризерски ЧешелЗабелешки : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Маска За Коса За Печене Масло На Кутията Сешоари За Коса Топлина Практическата Сигурност Грижа За Косата Лечение На Косата Двойна Котела Капак На Красотата Отопля?

7.71 -48 % BGN 4.00

Маска за коса Печење Масло Капа Фенови за Коса Топлина Практични Securi парти за Нега на Коса Третманот на Косата Steamer Капа Убавина Загрева КапаКарактеристики : 100% Сосема новПредмет : Печење Масло КапаБоја : СлучајниКапа опашка : Околу 1 М1.Поради различни монитор , бојата ќе имаат малку поинаква bettween вистинска боја .2.Ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со некои мерење на грешка поради прирачник ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.