• Новинка
Meisha 7 инча грижи за кучето извити ножици Япония 440c кученце котка ножици за коса Набор от Пет Clipper фризьорски инструменти HB0038

Meisha 7 инча грижи за кучето извити ножици Япония 440c кученце котка ножици за коса Набор от Пет Clipper фризьорски инструменти HB0038

резултат:
BGN 16.96
BGN 11.00 -35 %

Брой продукти
Налично


Meisha 7 инчен Куче Чешлање Криви Ножици Јапонија 440c Кутре Мачка Коса Shears Постави Пет Clipper Фризерски Алатки HB0038
Предмет Тип : Професионални Милениче Фризерски Стил Алатка
Точка Име : Миленичиња Чешлање Ножици
Материјал : Јапонија 440c
Цврстина : 62 HRC
Ножици за сечење Големина : 19.7 cm(7 инчи)
Чистење Ножици Големина : 18cm(6.5 инчи)
Ножици Боја : Сребрена
Завртка Боја : Сина
Сет со Торба (4pcs Ножици)
1. 1pcs Директно Главата за Сечење Ножици
2. 1pcs Чистење Ножици
3. 1pcs До Криви Главата за Сечење Ножици
4. 1pcs Надолу Криви Главата за Сечење Ножици
5. 1pcs Чешел
6. 1pcs Овча Бришење
7. 1pcs Ножици Торба
Сет со Торба (3pcs Ножици)
1. 3pcs Ножици комбинација на вашиот избор
2. 1pcs Чешел
3. 1pcs Овча
4. 1pcs Ножици Торба
Без поставување Торба (2 парчиња Ножици)
1. 2 парчиња Ножици комбинација на вашиот избор
2. 1pcs Чешел
3. 1pcs Овча
Еден Ножици со Торба (1pcs Ножици)
1. 1pcs Ножици на вашиот избор
2. 1pcs Овча Бришење
3. 1pcs Ножици Торба

Еден Ножици без Торба (1pcs Ножици)
1. 1pcs Ножици на вашиот избор
2. 1pcs Овча Бришење
Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 5-14 дена да пристигнат. За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да ја напушти ФАКТУРА и чување на информации, ако сакате да. Песна парцела Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со пишување на вашата следење на број : www.17track.net/en Купување заштита на време Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Значи, вашата цел не ќе биде завршена. Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Боја Засенчување
Сите наши предмети се за вистинска снимање, за технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен. Тоа е тешко да се купи кожени иста боја како слики, ве молиме во вид надвладее, ве молиме контактирајте со нас пред ставање цел колку што ќе ум бојата многу.
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Гаранција и се враќа
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Такси превозот е платена од страна на купувачот.
Повратни информации ве Молиме оставете 5 Ѕвезди повратни информации со добар коментар и убаво купувачот се покаже. Pease НЕ оставајте 1 Ѕвезда 2 Ѕвезда повратни информации без да бара помош, ние ќе slove проблем за секој клиент, и се надевам дека сите би можеле да имаат добар шопинг искуство тука.

Подробности

Тип Елемент:
Ножици За Коса
Зъби:
30
Размер:
7 inch
Тип Неръждаема Стомана:
6cr13
Материал На Острието:
Япония 440c
Материал Дръжка:
неръждаема стомана
търговска марка:
Мейша
обща дължина:
Рязане
Номер На Модела:
HB0038
Тип:
ножици за домашни любимци
Ножици, Цветни:
Сребро
цвят на винт:
Сини
Размер На Рязане С Ножица:
19,7 см(7 инча)
Размер Истончающих Ножица:
18 см(6,5 инча)
Името на елемент :
ДОМАШНИ любимци Извити Ножици
фризьорски ножици:
ножици за подстригване на кучета

Избор на купувачи

50 бр. / лот планински кристал, ножици подвижна пръст почивка Тан опашката на ноктите клаво де Кола фризьорски инструменти, резервни части M:2.5*0,5 мм

BGN 176.00

50 парчиња / многу Кристал Ножици Отстранлив Прст Остатокот Танг Опашка Помине Clavo Де кока Кола Фризирање Алатки Делови M : 2.5*0.5 mmAnswer : ___________________________ Note : 1.Ние ќе ви испратиме 10 Режа mufflers како подарок,бојата е црна,црвена,сина,rosered,бела,и ние ќе го испрати во случајно.2.Големината на режа пригушувач : М : 3.0*0.5 mm3.Големина на прст остатокот режа танг : М : 2.5*0.5 mmДруг производ може да се допаѓа : Ветувањето : 1.Нашата продавница нуди сосема нов,висок квалитет и најдобра состојба на производите...

1бр 21*4.5 см пластмасови стайлинг на коса през цялата портативен домашен салон и най-евтини професионални жени момичета масаж на косата с Четка гребен

5.60 -29 % BGN 4.00

Тип : Коса Масажа Четка Пол : Жени, Девојки Материјал : пластични Точка Големина : 21*4.5 cm Содржи : 1pcs 100% сосема нов и висок квалитет на Убава и Удобен, Здрав и за подобрување на квалитетот на вашата коса, Повеќе мазна Удобно за масажа на вашата коса

6.0 инча професионален фризьор фризьорски салон ножица за изтъняване на високо качество на салон за красота и красотата на 30 зъбите инструменти за оформяне на косат

BGN 36.16

Wannna добиете БЕСПЛАТНИ ПОДАРОЦИ? Подароци ќе бидат испратени со вашата цел колку што вашата цел износ достигнува нашите requirment...

Най-високо качество неръждаема стомана въшки гребен метал detangle четка за коса nit премахване на пърхот гребен за коса headlice cleaning tool.

12.48 -36 % BGN 8.00

Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!Секој производ можете да го понудата, место со цел,по вашиот плаќаат за тоа!Ние ќе го испрати на стоки и мејлна Следење на број во 13working дена( На одмор ќе биде доцнење )!Околу 9.5*6.5 СММетален чешел за вошкиВозбудливо!! Ново!! Револуционерна!!Трајни / wahable / Масажа на скалпот.Не пакет!Случаен боја!Здраво,Дами!!!Ти си Достоен за Тоа!Ова е функционална чешел со врвен дизајн и мода форма.Лесно се чешла неуредна коса!Салон Елита дава професионални резултати во вашата дланка.Detangling мокра и сува коса, без било tugs или го повлекува.Тоа е иновативен централизирана конкавна дизајн кој обезбедува фирмата,салон стил brushstrokes од корените да завршува.Совршен за pickupвиpreening темпо!Повеќе знаат Точно количеството и Точно информации за ценатаве молиме проверете на линкот : Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС / DHL и така натаму!(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!Пад На Превозот!1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град YIWU Кина!Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!

1бр пластмасов цвят на косата гребен коса плоча професионален фризьорски избор на цветна дъска фризьорски аксесоари за стайлинг на коса 2U1218

5.36 -25 % BGN 4.00

1 PC Пластични коса боја чешел Боја плоча Професионални Фризерски Изберете Боја Одбор Фризерски Стил ДодатоциСпецификации : 100% сосема нов и висок квалитетПроизводот се користи за : коса салон фризерски алатки, што е нов фризерски одбор чешел мода удобен, класичен чешел, косата исто така може да го користите чешелНе му наштети на антистатички на коса и чешел, воздух Liuhai чешел, изработени од Пластичен материјал од материјалот, тоа е многу ефикасен за да се спречи статички електрицитет.Големина : L : 35*8cm;M : 27.2*8Материјал : ПластикаПакет содржина : 1 PC Мода Фризерски Професионални Фризерски Изберете Боја Одбор1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Маска За Коса За Печене Масло На Кутията Сешоари За Коса Топлина Практическата Сигурност Грижа За Косата Лечение На Косата Двойна Котела Капак На Красотата Отопля?

7.71 -48 % BGN 4.00

Маска за коса Печење Масло Капа Фенови за Коса Топлина Практични Securi парти за Нега на Коса Третманот на Косата Steamer Капа Убавина Загрева КапаКарактеристики : 100% Сосема новПредмет : Печење Масло КапаБоја : СлучајниКапа опашка : Околу 1 М1.Поради различни монитор , бојата ќе имаат малку поинаква bettween вистинска боја .2.Ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со некои мерење на грешка поради прирачник ...

1 бр момичета функционален мини сгъваем масаж гребен въздушна възглавница за масаж кръг за пътуване, четка за коса с огледало сладък антистатичен Модел на гребен

BGN 1.89

Опис : Материјал : ABC Боја : Црна,Сина,Зелена,Жолта,Виолетова Укината големина на : 6.5 * 6.5 * 2.8 cm / 2.56*2.56*1.1 инчен Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Freelander 6 инча фризьорски аксесоари за фризьори Слива дръжка професионална плоска остра рязане фризьорски салон горещи ножици ретро

75.20 -40 % BGN 45.00

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

Fast ship Dual-purpose 18CM beard shaping comb beard стайлинг comb as creative lebb hair shaping tool лицето hair care things

472.00 -34 % BGN 312.00

Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!Секој производ можете да го понудата, место со цел,по вашиот плаќаат за тоа!Ние ќе го испрати на стоки и мејлна Следење на број во 13working дена( На одмор ќе биде доцнење )!Z Форма!!!Големина приближно 18*8 CMДвојна намена Брада обликувањето чешелВозбудливо!! Ново!! Револуционерна!!Испрати случаен боја!!!Ниту пак!!! Различна количина и различни цена,ве молиме да ги проверите деталите!Повеќе знаат Точно количеството и Точно информации за ценатаве молиме проверете на линкот : Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС / DHL и така натаму!(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!Пад На Превозот!1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град YIWU Кина!Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!

2 компл. / лот пълен набор от фризьорски салон фризьорски салон за полагане на сизър част на метални винтове Tornillo Parafuso Para Barberia

21.41 -49 % BGN 11.00

2sets / многу Целосен Сет На Фризерски Салон Берберот Стил Режа Делови Метални Навртки Tornillo Parafuso Став BarberiaAnswer : ___________________________ Note : Ние може да се производ на големината на завртка ви треба доколку купите повеќе од 50 поставува завртки.Ние ќе ви испратиме 2 режа mufflers како подарок,бојата на режа mufflers е црна,црвена,сина,rosered,бела,и ние ќе го испрати во случајно.Големината на режа пригушувач : М : 3.0*0.5 mm.Ние ќе ви испратиме торба покривање режа завртка како оваа слика доколку купите повеќе од 40 поставува режа завртки.Друг производ може да се допаѓа : Ветувањето : 1.Нашата продавница нуди сосема нов,висок квалитет и најдобра состојба на производите...

Гребен за коса Набор от фризьорски салон салон за коса, четки за фризьори гребен комплект комплект фризьорски гребени GIC-HB565 (3 бр./компл.) Безплатна доставка

BGN 24.74

Косата со Чешел Поставите Фризери Салон Стил Четки Barbers Чешел Поставени Комплет Фризирање Чешли GICHB565 (3pcs / set) Бесплатен ПревозотМатеријал : ПластикаБоја : Црвена, синаПакување : 3pcs / set1...

2 компл. / лот пълен набор от Ножничных винтове високо качество на фризьорски салон фризьорски салон полагане на сизър част на винт Tornillo Parafuso Para Barberia

22.88 -48 % BGN 12.00

2sets / многу Целосен Сет На Режа Завртки со Висок квалитет Коса Салон Берберот Стил Режа Делови Завртка Tornillo Parafuso Став BarberiaAnswer : ___________________________ Note : Ние може да се производ на големината на завртка ви треба доколку купите повеќе од 50 поставува завртки.Ние ќе ви испратиме 2 режа mufflers како подарок,бојата на режа mufflers е црна,црвена,сина,rosered,бела,и ние ќе го испрати во случајно.Големината на режа пригушувач : М : 3.0*0.5 mm.Ние ќе ви испратиме торба покривање режа завртка како оваа слика доколку купите повеќе од 40 поставува режа завртки.Друг производ може да се допаѓа : Ветувањето : 1.Нашата продавница нуди сосема нов,висок квалитет и најдобра состојба на производите...

8-инчов ножици за домашни любимци професионални ножици за подстригване на коса фризьорски салон фризьорски ножици човек и кучета и котки

22.40 -11 % BGN 20.00

Функција : Големина : 8 инченСите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датотека за нас, ние може да се направи на логото сакате.Пакетот вклучува : 1 Buc=1 Ножици За Сечењеили 1 buc додадете случај (како на сликата покажува)Висококвалитетни нерѓосувачки челик ножици одговараат на тоа ќе се постигне вашиот сон да стане професионален фризер! Даде намали удира / чистење, фризер, исто така, се препорачува употреба овој костим...

Пурпурен Дракон 5/5.5/6/6.5/7 Подстригване На Коса Фризьорски Ножици Професионален Куче Котка За Домашен Любимец Goorming & Ножици За Човешки Косъм

21.12 -38 % BGN 13.00

Големина : 5 инчен 7 инчен · јапонија врвот 4 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Професионални домашно милениче се намали, трајни, прецизната изработка, острината е добра, особено употребата на мраз калциниран...

6.0 инча професионални ножици за коса набор от левичар рязане и ножица за изтъняване на JP440c салон фризьорски инструменти за оформяне на косата

BGN 62.72

Wannna добиете БЕСПЛАТНИ ПОДАРОЦИ? Подароци ќе бидат испратени со вашата цел колку што вашата цел износ достигнува нашите requirment.Бренд FeniceМодел FEH600 TZZSJ Апликација СалонСечилото тип, Конвексен edge / права на Ножот Материјал 440 C Одделение од нерѓосувачки челик Цврстина 6062 HRC Рака тип на нерѓосувачки челик Достапни големина 6.0 инчен Површината техника Одлична огледало полски Занает Ножици Јапонија гради заварување технологија Целосна должина 16.0 см, должина на Ножот 6.5 смКупување Белешки Ние ќе организира пратка на производи во 23 дена по приемот на вашата исплата,...

1pcs 250*98mm Big Large Wooden Oval Best Men Women Adult Professional Travel Paddle Hair Brush And Comb

23.52 -23 % BGN 18.00

Тип : Дрвени Четка Косата И Расчешлајте Објект Големина : 250x98mm Материјали : Дрво Боја : Природна Количина : 1 Buc 100% сосема нов и висок квалитет на Убава и Удобен, Здрав и за подобрување на квалитетот на вашата коса, Повеќе мазна Удобно за масажа на вашата коса

1бр професионални ножици за Начало направи си САМ коса бръснач фризьорски гребен за изтъняване на подстригване пънк спад доставка на едро

2.24 -11 % BGN 2.00

Истакнува : Се користи за да се скрати, обликот, тенки, и слој на косата совршено!Идеално би било големина, така што можете да земете со вас кога патувате.Лесен додаток на вашиот почетен убавина заштита режим!Карактеристиките / Спецификациите : МултиФункционални Жилет Коса Намали Режа / Чешел (Сечилото вклучени) што може да се користи за обликување, дели и средување на косата.Материјали : Пластика.Мерења : 200 mm (L) x 33 mm (W).Боја Опции : ВиолетоваПакување Содржина : 1x Жилет Коса Намали Режа / Чешел(Ножот се вклучени)

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.