• Новинка
OBDSTAR X100 ПЛЮСОВЕ C+D+E модел ключова програмист с адаптер EEPROM + имобилайзер + корекция на километража Безплатна доставка

OBDSTAR X100 ПЛЮСОВЕ C+D+E модел ключова програмист с адаптер EEPROM + имобилайзер + корекция на километража Безплатна доставка

резултат:
BGN 414.40
BGN 414.00 -0 %

Брой продукти
Налично


OBDSTAR X100 ДОБРИТЕ C+D+E модел Копче Програмер со EEPROM Адаптер + Immobilizer + Броило на Вредноста
Топ 8 Причини за да се Добие X-100 ДОБРИТЕ Авто Копче Програмер : 1. Оригиналот од OBDSTAR, Поддршка EEPROM Функција, Со EEPROM Адаптер во Пакет 2. Бесплатни Ажурирање на Интернет на Официјалниот веб-Сајт за 3 Години 3. Наследена целокупниот изглед на оригиналниот X - 100 +, промени на нови силикони копчето, се чувствуваат поудобно 4. Приспособена на ТФ-картичка слот позиција во калап, одговара поцврсто отколку претходната генерација, картичка приклучокот нема да одат во внатрешноста на машината 5. Софтверот преземање брзина е подобрена од страна на повеќе од 50% 6. Нова надградена софтвер за оперативен систем, додаде оперативни интерактивни прашува 7. Висок капацитет 4 G ТФ-картичка, стабилни перформанси, никогаш не се појави бел екран 8. Новиот дизајн на PCB хардвер, во голема мера се подобри конфигурациски Информации : 1. Јазик : Македонски, Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески 2. Дилер Код : 860010 A1 3. Конфигурација(C) : IMMOBILISER+ OBD Софтверска Конфигурација(D) : Броило на Вредноста + OBD Софтверска Конфигурација(В+Г) : IMMOBILISER+ OBD Софтвер и Броило на Вредноста + OBD Софтвер 4. Тоа не е поддршка на Индискиот автомобили , ако не сте сигурни дали вашиот автомобил го поддржува или не , pls контактирајте со нас пред да се направи нарачката , ние ќе ги провери за вас . Што е разликата помеѓу оваа OBDSTAR X100 и XTOOL X100? 1. OBDSTAR X100 може да ги поддржи EEPROM функција, додека XTOOL X100 може да не 2. OBDStar X100 не може да се поддржи Протон, додека XTOOL X100 може да X-100 Добрите Возило Покриеност : EEPROM Адаптер : EEPROM АДАПТЕР V30.40 Immobiliser : За АКУРА, за АУ-ДИ, за BA-IC, за НАЈДОБРА-URN, за да донесе една-LLIANE, за BYD, за CHANGAN, за CHANGHE, за CHERY, за CHRYSLER, за CITROEN, за DFLZ, за DFPV, за ДС, за ФОРД, за GEELY, за G-M, за GREATWALL, за HAFEI, за HAIMA, за HAWTAI Motor, за ХОНДА, за HONGQI, за HUAPU, за HYUNDAI, за INFINITI, за JAC, за ЈАГУАР, за KIA, за ЛА-NDROV-ER, за LEXUS, за LIFAN, за ЛИНКОЛН, за LUFENG, за MAZDA, за MG, за МИТ-SUB-ISHI, за NISS-НА, за ОП-ЕЛ, за PEUGEOT, за ПОРШЕ, за РЕНО, за ROEWE, за SAIC ENGLANG, за МОРЕТО-T, за SK-ODA, за ПАМЕТЕН, за SSANGYONG, за ОЦЕНУВАЊЕ-RU, за SUZUKI, за TOYOTA, за "ФОЛКСВАГЕН", за YOUNGLOTUS, за ZZMAZ-DA, за ZZNIS-САН; OBDII : OBDII V30.02 за да се дијагностицираат Броило : За АУ-ДИ, за "ФОЛКСВАГЕН", за да БИДЕ-нов зеланд, за Chrysler, за Форд, за G-M, на Порше, за Чевли-da, за Себе-во И повеќе автомобили' софтвер ќе биде објавен. Забелешка : вклучувајќи X-100+ сите појавување на функција и да додадете нов софтвер функцијата во X-100 ПРО. Не се вклучуваат на Протонот овој автомобил модел за Повратни информации од Корисниците : за Ки-на Sportage D70 F3423. До 2015 успешно направено за помалку од 20 секунди. 2008 - savana бара да внесете еки код за Ниш-сан Лист Електричен Автомобил 2014 Километражата корекција направено за Не-dge durango 2014 .. работа совршен за К-вс душата со 24c16tw .. obd не ok (ок) за Hyundai акцент 2014 година со 24c16tw ...не се работи, но и други акцент со црвен екран tacho светлина 24c16 работа и OBDSTAR X-100 Добрите Тестирани Yes (да) за Следниве Модели за Километражата Промени : 1) VAG група возила : За Ау-ди A3 е на листата од 2003 - 2006 година, 2007 - up лично јас не се обиделе За Volk-запад-agen Tiguan 2013 TFT боја цртичка nec+24 C64 ok (ок) За Vol-ksw-agen caddy 2014 бела метар NEC24 C64 преку obd За Volk-swa-генералот Caddy 2014 година со TFT Боја цртичка преку obd За Volk-запад-agen Caddy 2014 година со TFT Боја цртичка преку obd За Se-Ibiza во 2014 Година Преку obd ok (ок) За Vo-lkswa генерација Поло 2014 година со NEC24 C64 06 a8 OK 2013 за голф со црно/бел екран - OK (со најновата надградба) П5 2013 преку obd ok (ок) За Tiguan 2012 tft боја NEC24 C64 ok (ок) За Vo-lkswa генерација Поло 2014 Бела Метар NEC24 C64 користење на голф menu OK 2) За Hyundai За Hyundai verna fluidic obd ok (ок) За Hyundai акцент 2012 со obd ok 24c16 За Hyundai Creta D70 F3525 ok (ок) За Hyundai Verna 24c16 ok нова надградба километражата корекција за hyundai Sonata 9 3) За К-вс За Ки-на Sportage со 24c16 2012 работа совршен За К-вс sorrento 24c16 ал ok obd За Ки-на sportage 2013 круг цртичка екран obd успех За Ки-а оптима километражата корекција : ok 4) За Оп-el За Оп-ел Isignia 2011 работи и преку obd За Како-тра J 2010 ok (ок) За Оп-ел Insignia 2009/2011 OK 5) Други За Chevrolet Cruze 2010, 2011, 2012 преку obd Ok (ок) За Опсег R-над Evoque 2013 преку obd ok (ок) За Je-еп compas 2014 година за obd2 2008+ I20 24c16 ok (Забелешка : ако САКАТЕ ДА го НАПРАВИТЕ КМ ВО HYUNDAI I20, ТОГАШ МОРА ДА се СТАВИ КМ 4 пати ПОВЕЌЕ од ЕКС.

Подробности

Тип Елемент:
Четци На Кодове И Инструменти За Сканиране
търговска марка:
cwobdii
Език:
Английски
Версия На Софтуера:
Obdstar X100 ПЛЮСОВЕ C+D+E model Key Programmer
Хардуерна Версия:
Obdstar X100 ПЛЮСОВЕ C+D+E model Key Programmer
Името На Вида:
Obdstar X100 ПЛЮСОВЕ C+D+E model Key Programmer
Функция:
Развит софтуер IMMO+Odometer+OBD
Тип:
C+D+E
Адаптер:
С ПЕРЕХОДНИКОЙ EEPROM

Избор на купувачи

Dewtreetali 1бр универсална 50 мм теглича топка капака на кутията буксировочная сцепка Каравана, ремарке Towball Protect Протектор за Passat b5 VW t5

BGN 3.18

СпецификацииЗабавува Бар Тип : Лебед Вратот Забавува БарБоја : ЦрнаМатеријал : ГумаВнатрешен Дијаметар : 50mmВисина : околу...

STARPAD за CG125 / 150/200 мъниста мотоциклет диск за зареждане касета 3 6 9 мъниста съединителя при събирането на 20 диск за зареждане безплатна доставка

BGN 72.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Цифров LCD дисплей автомобилен манометър налягането на въздуха в гумите метър Ключодържател манометър барометри авто мотор тестер за налягане в гумите инструмент ?

5.04 -1 % BGN 5.00

Објектот специфики : Објектот Висина : Околу.1.5 cm / 0.59"Име на модел : 10175ПАРТИОбјектот Ширина : Прибл.3.3 cm / 1.30"Електронски : ДаНадворешни Тестирање и Сертификација : CEОбјектот Должина : Околу.6cm / 2.36"Предмет Тип : Притисок & Вакуум ТестериМатеријал Тип : ABSОбјектот Тежина : Околу.20gМатеријал : ABSОпсег : 2.099.5 PSI, 0.157.00 БАРПоддржано од : мобилен литиум батерија (вклучени)Големина : Прибл.6*3.0*1.5 cm / 2.36"*1.18"*0.59"Карактеристики : 100% Сосема Нов&Висок КвалитетЗголемување на ефикасноста на искористувањето на горивото, еколошки & гасзаштеда наKeychain дизајн, лесно да се носатНамалување на гуми носат & прошири гуми животМора да има ставка за месеченгумапроверка наДа се спречи прекумерна гуми се носат со соодветна инфлацијаЈа подобрува возило ракување и безбедностСо LCD екранот за лесно читањеСовршено одговара на потребите на патниците & возачи1 X Гуми Мерач1...

27pc Master Cooling Radiator Pressure Тестер с вакуум от и попълване комплекта

BGN 179.20

27pc Господар Ладење Радијатор Притисок Тестер со Вакуум Чистка и Рефил КитКарактеристики и Придобивки : Овозможува лесно тестирање за истекување во радијатор систем и quickchange на coolant Unit е погодна за домашнии увоз vehicles Color кодирани радијатор тест капи направете го тоа лесно да се избере suitabletest капа за job Specialдизајн на вакуум чистка и рефил алатка врска fitsnearly сите тип на радијатор отворање СетВклучува : Притисок тестирање пумпа со црево, брз спојка withpressure порака, и мерач : тест спектар 035 psi (02.5 бар);1piece Сина и 1 парче црна радијатор капа тест адаптери да testfor оригинални радијатор капа протекување;17 парчиња тест капи за testingcooling системи на повеќето домашни и увоз на возила;вакуум typecooling систем чистка и рефил алатка за полнење за брзи промени ofcoolant;универзален адаптер;мерач на температура и удар moldedcase.Апликации : Мерцедес Бенц, ГМ, Џип, Peugeot, Субару, Chrysler,Акура, Мицубиши, Нисан, Mazda, Toyota,Infiniti, Гео, Suzuki,Isuzu, Хонда, LexVolvo, Saab, Citroen, "Рено", Фиат, Алфа,Мини Купер, "ФОЛКСВАГЕН", BMW,Форд, "Опел", Порше, Ауди и др.

Dewtreetali Промоция 4бр Car Стерео Радио Отстраняване Remove Tool 4 ключ за Audi за Ford за Volkswagen автомобилни аксесоари

BGN 2.06

Карактеристики100% сосема нов и висок квалитет.Отстрани внатрешна панел, инструменттаблата, звук контрола областа на автомобилот.Изработени од нерѓосувачки челик, трајни и долгорочни користи.Не го оштети вашиот автомобил додатоци, безбедно да се користи.Погоден за отстранување на сите стерео во Фолксваген, Ауди, МерцедесСпецификацииПредмет Тип : Радио Отстранување АлаткиМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : сребренаКоличина : 4pcsУлога : за демонтажа стерео во автомобилДупка со дијаметар : appox.2cmДолжина : околу.4.5 cmЦелата Должина : 7cmFitment19962010 ЗА Ауди19922010 ЗА Мерцедес19922010 ЗА Порше19962010 ЗА "ФОЛКСВАГЕН"За целосна листа на компатибилни апликации за возила,види компатибилноста табот погоре.Пакетот вклучува : 4pcs x Радио Отстранување Алатки.com / kf / HTB18 MKjagv D8 KJj Ssplq6y IEFXad.jpg" / >

Изработена по поръчка алуминиева платформа работа 10M 12М за продажба с аттестованным ISO KE

BGN 4000.00

10 M 12 M Обичај Алуминиум Работа Платформа За Продажба Со CE, ISO СертифицираниЕден Јарболот Алуминиум Лифт Платформата е познат по својата мала тежина и висок лифт...

Qingdao Sinofirst 2017 Automatic Driveable Scissor Man Lift Платформа

BGN 15200.00

Qingdao Sinofirst 2017 Автоматско Driveable Режа Човек Лифт ПлатформатаМобилен режа лифт е еден од најпопуларните антенски работа платформи поради својата силна структура, тешки капацитет ,едноставна структура и евтина цена...

ECU-Tool Tactrix Openport 2.0+ECUFLASH кабел за Toyota, за Jaguar и за LandRover диагностика

BGN 95.98

ECUАлатка Tactrix Openport 2.0+ECUFLASH КабелПредности : 1.Поле upgradeable софтвер2.Самостојни datalogs да micro SD / micro SDHC картичката без лаптоп3.Ги поддржува овие големи OBD протоколи : МОЖЕ да 2.0 (ДА / ISO15765) и Клинија (ISO9141 / ISO14230(KWP2000) / dual К линија)4.Tactrix Openport 2.0 може да се работи за Toyota, за Јагуар и за Land Rover се дијагностицира...

Таблица Повдигане На Хидравлично Ръчно На Един Крак Помпа Горната Част На Валяк, Подгонянная Достъпна

BGN 3440.00

Статички Стационарни Хидраулични режа лифт табела хидраулични табела lifterПредности : 1.Стандард рампата се направи полесно за да оптоварување и истовар.2.Висок квалитет на пумпна станица направи тоа лифт и да падне многу stably.3.Антималку режа дизајн; главниот pinroll место усвојува самоподмачкување дизајн со кој се продолжи животниот век.4.Опремени со алуминиумска легура мешавинастоп под платформа5.Притисок олеснување вентил за да се спречи преоптоварување на операција; Проток контрола на вентил за да се направи спуштање брзо прилагодливи.6.Експлозијадоказ вентил запира платформа за намалување на брзо кога цевка упаѓа.7.До Американскиот стандард ANSI / ASME и Европа стандард EN1570Безбедносни Мерки На Претпазливост : 1...

Акумулатор jump starte Auto ремонт Battery Connector Quick Disconnect Battery Terminal Connector with Caps Top Posts batterie

16.00 -37 % BGN 10.00

Превозот И Предадете 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Подготовка на Време : ние треба 510 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден...

За Honda HDS him диагностичен инструмент с двойна платка HDS HIM USB конектор автоматичен скенер за Honda

BGN 192.00

За Хонда HDS НЕГО Дијагностички Алатка со Двојно Одбор HDS НЕГО USB Конектор автоматски скенер за ХондаОпис : НЕГО за Хонда и Акура Дијагностички Систем е најновите дијагностички опрема за Хонда возила.Дијагностички функции avaible за возила на H O N D A / АКУРА од 1992 година до 2008 година.Тест покриеност : Динамички, Тело, Шасија, АБС, СРС, Антикражба, итн.Тоа МОЖЕ да поддржува АВТОБУСКИ систем, и може да се репрограма Авто ЕКИ...

Maozua Z130 OBD2 Automotive Scanner Car Diagnostic Tool in Bulgarian Auto Code Reader универсален сканиращ инструмент PK AD310 OM123 ELM327

BGN 35.02

MAOZUA Z130 OBD2 Автомобилската Скенер OBD Автомобил Дијагностички Алатка во руската Авто Код Читач Универзална Алатка за Скенирање Подобро од ELM327Z130 Поддржува Multi Автомобил на одлуки : 1...

Qilejvs 4WD изход универсална внедорожная автоматична Гума, месинг дефлатора на клапан адаптер 6-30 паунда на квадратен инч

4.38 -9 % BGN 4.00

Карактеристики : Нема потребни алатки Може да се користи на кој било стандард вентил матични Прилагоди гуми притисок од 6 до 30psi...

MB Star C5 за BMW Icom A2 B C диагностика и софтуерен инструмент 2in1 с Toughbook Xplore iX104 c5 i7cpu със супер скорост ssd 2in1

BGN 2283.20

MB Ѕвезда C5 За BMW Icom А2 Б В Дијагностички&Програмирање Алатка 2in1 со Toughbook Xplore i X104 c5 i7cpu со супер 2in1 ssd брзина Оваа група е за bmw icom а2 софтвер и mb ѕвезда c5 софтвер инсталиран во еден лаптоп, подготвени да работат, 2in1 за погодност за васMB SD Поврзете C5 со Xplore IX104 Таблета и icomеден(1)p c x за bmw icom а21pc x А2 Интерфејс1pc x Б Повеќето1pc x 20pin Кабел1pc x USB Кабел1pc x OBD2 Кабел1pc x LAN Кабел1pc x 480gb ssd V2017.09б(2) за mb ѕвезда c51pc x C5 Мултиплексер (новиот C5 случај)1pc x OBDII 16 PIN Кабел1pc x 38 PIN Кабел1pc x 14 PIN Кабел1pc x 8 PIN Кабел1pc x Lan Кабел1pc x 250gb Мини SSD V2017.09c(3)2in1 забавува софтвери што се инсталирани во Xplore i X104 c5 i7 лаптоп1pc x За Xplore IX104 ТаблетаТоп 4 причини да се купи овој ix104 таблета + c5 + icom : 1...

6 м 10 м теглена прицепная Стрела Manlift spider boom lift

BGN 8110.40

200kg капацитет едно лице trailed towable антенски човек лифтовиВовед : Заостанува Цреша Берач е една од најпознатите идеален антенски лифт платформата за и во затворени простории и на отворено за одржување...

CITALL високо качество на универсален найлон и гума издънка на една ръка вдлъбнатини Отстраняване нещастници гребец стъкло на колата на подемник притежателя

19.18 -17 % BGN 16.00

Еден Раководител Автомобил Тело Дент Puller Смена Морон Отстранување Поправка Вшмукување Чаша PDR Алатка " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Црвено & Црна Материјали : Најлон & Гума Големина : прибл.11.5x10cm(4.5x3.9inch)(Dx H) Дебелина на Гума Првенство : 0.6 см(0.2 инчи) UPC : 0763846249940 Објект се вклучени : 1 x Автомобил Дент Морон Компатибилен Со : одговара за сите автомобилиОва Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.3) Пред користење на LED далечински управувач, отстранување на пластична парче на дното...

Професионален пневматичен шиномонтажник Tilt-back Post Tire Changer с десни помощен лост Modle 660R

BGN 2272.00

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Мотор моќност : 0.75 kw / 1.1 Kw Напојување : 220 V / 380 V / 110 V Max тркала дијаметар : 45"(1140 mm ) Max тркала ширина : 14"(355 mm) Надвор стегање : 12"~24" Внатре стегање : 14"~26" снабдување Воздух : 8bar10bar ниво на Бучава :

Пакет Mini Electronic Brake Fluid Liquid Тестер Pen Auto 5 LED Car Vehicle Tools Diagnostic check the car brake quality oil

BGN 26.72

Нови Оригинални Пакет Мини Електронски Течност за Течни Тестер Пенкало Auto 5 LED Автомобил Возило Алатки Дијагностички Алатки УниверзалнаТестер Спецификација : 1, проверка на автомобил кочница масло квалитет2,5 LED светла се прикаже процентот на содржина на влага во течност3, автоматско исклучување4, 1 LR03 AAA батерии (не се вклучени)Тестер На Инструкциите : Течност за откривање на пенкало е врз основа на промените во спроводливост да се утврди влага промена на течност...

MB Star C4 SD могат да conenct за диагностициране на автомобили и камиони MB със софтуер на mb star c4 V2017.12+ за диагностика на КОМПЮТРИ bmw icom a2 b + c cf-19

BGN 1644.80

MB Ѕвезда C4 SD Conenct За MB Автомобили&Камиони Дијагноза со mb ѕвезда c4 V2017.12 софтвер+ за bmw icom а2 б в + сп19 дијагностички компјутер* Нашите SD C4 софтвер може да работи на win7 64 малку систем, побрзо од xp систем,.поддршка win7 64 малку систем...

Китай тежък погрузочный док выравниватель рампи

BGN 3198.40

СТАЦИОНАРНИ КЛУПА РАМПАТА ПАРАМЕТАРSDR серијаОптоварување(T)Работна висина(m)Постамент димензии(м)Димензија(м)Движечка силаSDR55+0.30 / 0.252*22*2*0.6manual (рачно) или електричен погонSDR66+0.30 / 0.252*22*2*0.6SDR88+0.30 / 0.252*22*2*0.6SDR1010+0.30 / 0.252*22*2*0.6SDR1212+0.30 / 0.252*22*2*0.6SDR1515+0.30 / 0.252*22*2*0.6SDR1010+0.40 / 0.302.5*22.5*2*0.6SDR1212+0.40 / 0.302.5*22.5*2*0.6SDR1515+0.40 / 0.302.5*22.5*2*0.6SDRНарачана според условотКонтакт Информации : Алисон (продажен менаџер) Qingdao Sinofirst Machinary Co.,LtdAdd : Danshan Индустриски Prk,Chengyang Округ,Qingdao,во Кина Моб : +8613668863425 Тел : +8653268076300 Факс : +8653268076301 Whats App / Viber / Ммо / Wechat : +8613668863425 Skype : alison6442 URL :

Най-Новият Професионален T300 Auto Key Programmer Support Multi-Brand Cars Code Locksmith Tool T-300 T300 Key Make

427.20 -7 % BGN 397.00

Авто T300 Копче Програмер Поддршка Мултибренд OBD2 OBDII t300 Авто Копче Програмер адаптер за во Автомобил OBD 2 ДијагностичкиАлаткаT300 клуч : Јазик : Англиски На ШпанскиAnswer : ___________________________ Note : стандардниот англиски верзија, треба да Шпанија, ве молиме оставете порака, ви благодариме!T300 копче за Функција : Прочитајте возилото дефект кодотЈасно возилото дефект кодотПрочитајте на систем за податоци за стримувањеПрочитајте IMM0 / ЕКИ IDДонеси машини клучните кодотЈасно возило копче memoryПрограма нов клучПрочитајте возило копче за најава лозинкаПрограма нов EKA лозинкаПрограмата за спроведување telecontrolСе разликуваат видови на ECUECUIMMOBILISER програмаT300 копче Опис : T300 transponder копче програмер се користи за повикување програмирање...

Elm327 Bluetooth V2. 1 OBD2 ELM 327 Auto Car Diagnostic Tool Скенер за Android Elm-327 OBD 2 OBDII Diagnostic-Tool Adapter

12.61 -37 % BGN 8.00

Најновата Android Верзија Elm327 Bluetooth V2.1 OBD2 Автомобил Дијагностички Алатка Скенер ELM 327 OBD 2 Авто ДијагностичкиАлатка ELM327 Bluetooth V2.1 Скенер Алатка1.Bluetooth ELM327 ги Поддржува Сите OBDII Протоколи : ISO157654 (МОЖЕ да);ISO142304 (KWP2000);ISO91412;ELM327 bluetooth V2.1 Obd2 скенер Функции : Верзија На Софтвер : V2.1Хардвер Верзија : V2.11.Прочитајте дијагностички проблеми кодови, и генерички и производителотспецифични, и прикажување на нивните значење (над 3000 генерички код дефиниции во базата на податоци).2.Јасно проблеми кодови и исклучување на МИЛИ ("Check Engine" светлина)3.Прикажете тековната сензор податоци, вклучувајќи : 4.Моторот ВРТЕЖИ во минута5.Пресметува Оптоварување Вредност6.Coolant Температура7.Гориво Систем Статус8.Брзината На Возилото9.Краток Рок Гориво Трим10.Долгорочни Гориво Трим11.Доза Цела Притисок12.Времето Однапред13.Внесувањето Воздух Температура14.Проток На Воздух15.Апсолутна Гас Позиција16.Кислород сензор напони / поврзан краток рок гориво скратува17.Гориво Систем статус18.Гориво ПритисокElm327 bluetooth адаптер за во автомобил дијагностичкиалатка Не се Достапни Veichles : Mazda 323 Protege 2003 (OBDI)Мицубиши Lancer 1.6 М 2006Nissan Сончево (N16)Nissan Cefiro (Teana) 2005Nissan sentra 1.8 2000 / 2005Nissan Cefiro (Teana) 2005Proton Perdana V6Субару Наследство GT 2005Toyota camry 2002Toyota Сакаат JDM (Недостасува Pin 5 во DLC)Тојота IST JDM (Недостасува Pin 5 во DLC)Тојота altis 1.8 2004Peugeot 206 2000Suzuki Jimny 1.3 2000Дизел моторотELM327 bluetooth obd2 v2.1 скенер Компатибилен Возила : Бenz 2001 / 02 / 03 W203 C200 K (ISO)БMW Х5 2002 година (ISO), CHEVROLET Aveo (ISO)Citroen C3 2004 година (ISO) Daihatsu YRV 2005 (ISO)Daihatsu YRV Турбо 2006 (ISO)Fiat Tipo 2002 година (ISO)Ford Нов Фокус 2006 година(МОЖЕ да ја)Хонда Спогодба 2006 JDM (ISO)Хонда Спогодба Евра Р 2004 JDM (ISO)Хонда Град GD8 (ISO)Хонда Граѓански ES 1.6 A (ISO)Хонда Интегра Type R DC5 JDM (ISO)Хонда Џез 1.4 M (ISO)Hyundai Акцент 2004 година (ISO)Hyundai Getz 1.3 НА 2004 ГОДИНА (ISO)Hyundai Getz 1.6 M 2004 ГОДИНА (ISO)Hyundai Матрица 2004 година (ISO)Hyundai Santa Fe 2.4 A (ISO)Hyundai Sonata GLS (ISO)Hyundai Sonata 2005 (ISO)Hyundai Tuscani FX (ISO)Квс Carens 2005 (ISO)Квс Magentis 2005 (ISO)Квс Рио LS (ISO)Квс Sorento SUV 2005 (ISO)Lexes300 Mazda 2 (МОЖЕ да)Mazda 5 (МОЖЕ да)Mazda 6 (МОЖЕ да)Mazda Premacy 2001 година (ISO)Mazda RX8 (МОЖЕ да)Мицубиши Colt 2003 (ISO)Мицубиши Colt Плус 2005 (ISO)Мицубиши Eclipse(GSTТурбо Автомобил може да биде тестирано за 19952000 година;RS / ГШ19941996 ГШ на сите може да се направи;Турбо Автомобил на годината 19962000,само да имаат брзина и TPS,може да се расчисти DTCS)Мицубиши Lancer Evolution IX 2006 (ISO)Мицубиши Pajero Од 3,5 V6 2006 (ISO)Nissan Сончево Б14 (ISO)Nissan Сончево VIP FB15 (ISO)Nissan XTrail 2.0 L 2004 ГОДИНА (ISO)Nissan XTrail 2.5 L 2004 ГОДИНА (ISO)Peugeot 206 2001 –Само може да се покаже ВРТЕЖИ во минутаPeugeot 206 (ISO)Peugeot 307 (ISO)Peugeot 407 (ISO)"Рено" Megane II 2005 (ISO)"Рено" Kangoo 2006 (ISO)Субару Impreza 1.6 TS 2002 ГОДИНА (ISO)Субару Impreza WRX 2005 (ISO)Toyota Camry 2.0 НА 2004 ГОДИНА (ISO)Toyota Camry 2.4 од 2005 година (ISO)Тојота е корола Altis 1.6 2005 година (ISO)Тојота е корола GLXi G8 1999 (ISO)Тојота е корола G9 2002 година (ISO)Тојота Vios 2004 година (ISO)Elm327 Bluetooth Obd 2 v 2.1 Код читач Пакет Листата : 1pc x ELM327 Bluetooth 2.1 Верзија OBD2 скенер1pc x CD ДискAnswer : ___________________________ Note : 1.Ова може да се користи само за windows xp компјутер, не може да се користи на windows 7 компјутер.2.Bluetooth ELM327 нема кабел, работи безжично преку bluetooth...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.